Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Karaluchy pod poduchy,a szczypawki do zabawki!!!! Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
punca no wiem ze jeszcze poprawki bedziesz miala ale pierwszy najgorszy etap masz juz za soba! to duzoooooo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio! ja mysle ze zostaniesz z nami!....widze ze nam wszystkim ciezko odejsc ,pa! wylaczam sie juz na bank!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokardko, mialam wrazenie , ze jestem czarna w srodku, ale moje obrazy byly strasznie kolorowe. Ten kolor byl moim lekarstwem, ciagle mialam go zbyt malo .Malowalam nawet rekami, jakbym chciala te kolory wchlonac. Potem przenioslam sie na sciany. Caly dom od piwnicy po strych jest w moich obrazach. I ciagle bylo mi malo, wymalowalam cale mieszkanie mojej mamy, ciagle mi brakowalo koloru. Zaczelam potrzebowac swiatla, dlatego zaczelam robic witraze. W glowie zaczely mi przeplywac obrazy, gdy zamknelam oczy widzialam twarze , kwiaty , drzewa, ktore chcialabym namalowac ale moj warsztat jest jeszcze zbyt slaby. Na poczatku tego okresu namalowalam swoj autoportret, dzis jak ogladam to widze ten smutek jaki byl we mnie. Ale kolor i ciagle myslenie co namluje za chwile bardzo mi pomoglo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendoberek wieczorowy nietoperek,alojka, tez sie zastanawiam czy uchylic drzwi, kokarda, mama pachnie bezpiecznoscia. dobernocek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokardka 25
:) gdybym umiala kolorowo pisac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokardka 25
iiyama moze bezpiecznosc jest normalnoscia. moze to pomieszanie zasad, nie wiem. dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj w gronie tych co tak naprawde nie wiedza, czasami mysle ,ze te moje watpliwosci to ta normalnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokardka 25
madra racja iiyama, nerwica to przerosnieta watpliwosc niepewnosc to ten strach stopniowana skrada sie i zarzuca kotwice. przepotwarza sie czy mnie... dystans watpliwosc niepewnosc strach nadwrazliwosc nerwica bol brak dystansu Sokratesowe Wiem, ze nic nie wiem w koszmarze rzeczywistosci. dziewczyny tutaj wszystkie, jestescie tak bolesnie wrazliwe, tak slownie piekne, glebokie do krwi. ta wasza nadwrazliwosc, przeklete blogoslawienstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich ..🖐️ Chyba mam dziś słonko :D udam że nie widzę tych nadchodzących czarnych chmur ;) tak bardzo bym chciała wygrzać kościczki ;) bo wilgoci już mam dość ... Rrenko i Pipuś po waszej wczorajszej rozmowie aż musiałam zobaczyć od kiedy Ja tu bywam ;) i wychodzi że od września ..strony 228 ! I taka reflekscja mi sie nasuneła że ...jestem od tego forum uzależniona . Ale to jest pozytywne uzależnienie , bo czasami bywam na innych lecz tam nie jest tak ....rodzinnie :) bo nie ma dnia żebym wychodząc z domku o was wszystkich nie myślała ..jak coś mnie dogania to myślę o Tobie Rrenko jak jedziesz obok rowerem , o Piusiu jak dzielnie idzie do wszystkich sklepów , o Adusi która idzie na wydmy , o Neci która codziennie jedzie do pracy autkiem ..O Kasi100 z którą chyba teraz mamy wspólną pasję ;) o Aniołku mojej wirtualnej córeczce , o Lidzi która codziennie wychodzi na spacer \"zawodowo\" , o Danusi która się nie daje a ma ciężką pracę ..i myślę też o innych dziewczynach które codziennie zmagają sięz prozą życia i mają raz gorsze a raz lepsze dni ...Wierzę też że dziewczyny które były i już nie piszą są gdzieś i nie poddają się . Tak myślę że trzyma mnie tu to że można pisać o wszystkim , nie tylko o objawach ale też o zwykłych szarych sprawach .. Miłego weekendu ..słonecznego !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje kochane Łeb mnie....... poprostu koszmar na razie swieci sloneczko ale podobno tylko do poludnia a potem deszcz burze wczoraj fajny grad padal u nas.... Nastrój 3 w skali do 5 a jak u was? mam juz parę zdjęć Czekam na resztę bielny@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WTAJCIE KOCHANI .U mnie dzisiaj bardzo ładnie ,słonko świeci i przestało wiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie nerwuski, u mnie slonko i male chmurki. Mazanek jescze nie umiem wyslac zdjec , ale sie postaram Musze kupic sobie na 2 czerwca jakas super kreacje ,bo mam spotkanie klasowe 30 lat po maturze. Z niektorymi osobami nie widzialam sie od matury, ale to bedzie szokuwa .Ciekawa jestem jak to wypadnie niektorzy przyjada z dalekich miejsc z Los Ageles, Australii, Brukseli, Francji. Zmykam na zakupy, ale myslami jestem z wami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć słoneczka :) U mnie raz chmurki raz słoneczko identycznie jaki mam nastrój :( Niedługo jade na urodzinki do teściowej,jeszcze tylko na drobne zakupki do sklepu i świętuje :) A 20 maja będe sama świętować :) Pelasiu i Rrenko wy tez majowe dziewczyny :) Z którego maja jesteście ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani! Malenstwo jak tam? z ktorego maja jestes bo ja z 22ego..... sluchajcie moze mnie troche nie byc bo komp mi tak wolno chodzi ze szok zaraz go za okno chyba machne:D:( pewnie jest zawirusowany i po niedzieli potrzebny bedzie fachowiec-gdzie takiego znalezc ,przy okazji trzeba bedzie zainstalowac drugi dysk.... jakby co to znaczy ,ze mnie nie ma bo mi komp zdechl:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich. u mnie pogoda ładna. jutro mam komunie u znajomych. co będzie to będzie. Efciu bardzo sie wzruszyłam gdy przeczytałam twój post. to bardzo miłe że myślisz o mnie. Powiem ci, że ze mną jest podobnie. gdy przychodzi gorszy czas przypominam sobie twoje słowa.tyle razy dodałas mi otuchy. Też mysle o was, o tym ze tak świetnie dajecie radę i że ja też mogę. wspaniałe jest to że mamy swoje zdjęcia. często mam przed oczami twarz Reni, Adusi, Pipka, Efci. Ja też dosyć długo z wami jestem. wiele nerwusek już się nie odzywa. mam nadzieję że u nich wszystko dobrze. pamietacie tego chłopaka, który z nerwicą jest marynarzem? pisał troszkę. był też paweł, który nerwicę miał za sobą. nawet mam jego fotke. No i oczywiście Sycylijczyk, który tak pytał nas czy jest przystojny. Mamo Julki odezwij się. Co u ciebie kochana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokardka tak pięknie ubierasz w słowa swoje cierpienie. Płakałaś. Ja też płaczę. Często.Zbyt często. Ale płacz mnie oczyszcza.Te łzy są duże i ciężkie, tak jakby cały ból w tych łazach był zamknięty. Masz piękną duszę kokardka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane kolezanki co u WAS slychac u mnie jak zwykle raz lepiej raz gorzej i tak zostanie Wpadam od czasu do czasu i czytam wasze posty i ciesze sie jak wszystko jest ok ADA wiem jak to jest bac sie ja tez jestem z ludzi ktorzy sie wszystkiego boja PELASIU A CO U Ciebie tez mysle o tobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zupełnie inna osoba
do ada7777 wiesz może faktycznie zmobilizuje sie i pójde do dobrego psychologa, bo wiem że ta choroba nie leczona bardzo sie pogłebia i poprostu nas ,,zżera" dzieki pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!!! moje samopoczucie dzisiaj ok.Pogoba w kratke-slonce i chmury,ale nie pada. Robie obiadek i wybieramy sie na imieniny. Zycze wesolego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netka niestety glowa nadal mnie boli zreszta czuję się dzisiaj fatalnie słabo fale gorąca chyba się nie zdecyzuje na wyjscie dzisiaj..Pozdrawiam i przypominam o zdjęciach bielny@poczta.onet.pl Netka wyslij mi swoje zdjęcie Please!!!!!!!!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc mazanek ! moj adres aga-renka@wp.pl prosze o zdjecie ,ja wysle swoje jak mi komp sie zregeneruje bo jak narazie wolno chodzi ,szlag mnie trafia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×