Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Pozdrawiam i lece dalej pracować robie na jutro gołąbki kto ma ochote zapraszam ................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Ruda*
hej borek ja mam zawsze strasznie niskie ciśnienie 80/50 czasem 90/60, ale kiedy mam atak lęku albo zaczynam się zamartwiać też mam wysokie ciśnienie współczuję ci, że masz wysoki puls, bo sama bardzo bardzo długo się z tym męczę, właściwie prtzez cały dzień mam tachycardię ; - ) kiedy miałam holtera zapis wykazał, że czasami moje tetno wzrasta do troche ponad 180 uderzeń, trochę dużo, wiem, ale chyba wszystkie nerwuski tak mają... ale najgorsze są skurcze dodatkowe serca...okropne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich dzięki za miłe słowa i jakoś dalej sobie radze Necia powodzenia z dzidziusiem tez byłoby to moim wielkim szczęściem ale mam dwójkę i może czas zaprzestać? i nie wiem czy to mi by pomogło czy jeszcze dodało nerwów.. Martwie się wszystkim bo w sumie ja jestem od finansów i nie na wszystko mi starcza , na to co bym chciała, jedynie na takie minimum by zamieszkać w nowym domu, wszystko takie okrutnie drogie :( i to nie daje mi spać... a tyle do zrobienia... Dziewczyna pisała tu wyżej ( Ruda?) o dusznościach, braku tchu tak, tak to tez moje objawy, ciągłe duszenie sie brak oddechu, i cierpnięcie nóg... na szczęście w umiarkowanym stopniu.. ;) pozdrawiam i zmykam do dzieci powinny sie położyc spać a jeszcze wariują pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda odwagi i jakiś odwet zioła, dobra książka, przyjaciele, jakoś trudno mi doradzic bo sama się z tym męczę.. kiedy juz jestem szczęśliwa,że po wszystkim to nerwy wracaja, jakies trzesawki wewnetrzne i lęki... powodzenia i siły, uciekam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam taki sam problem z jazda samochodem.Gdy nie musze jechac samochodem-to wybieram autobus.Oczywiscie zawsze jezdze jako pasazer i komentuje. Borek, a czemu nie pojdziesz do lekarza z tym cisnieniem?Bierzesz jakies leki? Udaje sie juz spac.Zycze spokojnej nocki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konczylam wczorajszy dzien i zaczynam dzisiejszy!!!:):):):) Zycze wesolego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim :) u mnie poranek jak nrazie :) to jest dobry :) Senn tez calkiem dobrze:) Pipek :) czesc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Jaco!!!:):):) Ciesze sie ze u Ciebie dzisiaj ok!!!.U mnie tez moze byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim ja mam dzisiaj wolny dzień, Jaśkowo szczepienny. już sie denerwuje, ze musze do lekarza z dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TEAIRRA
Witam wszystkie towarzyszki cierpienia! Borykam sie z nerwica 10 lat przeszlam wszystkie badania echo serca ,hormony,ekg,eeg,usg wszystko ok.Nerwica ujawnila sie u mnie kiedy opuscil mnie maz ,zostawiajac mnie i dzieci wtedy jeszcze male dla innej kobiety.Wizyty na pogotowiu zaczely byc codzinnoscia,tam krotko zastrzyk i ojcic wynosil mnie do samochodu.Leki,zachwiania rownowagi,zawroty glowy,bole w klatce piersiowej paralizuja normalne zycie.Nie wychodzilam z domu sama,balam sie ze zemdleje, wydawalo mi sie ze ide jak pijana,zawsze trzymalam prawej strony chodnika,blisko sciany,plotu itp.Lekarz przepisal mi lek o nazwie o ile dobrze pamietam Larivon po przeczytaniu ulotki tj.skutki uboczne nie bralam leku ,obsesyjnie sledzilam moje objawy dopasowujac do tysiaca chorob,lacznie z guzem mozgu! Kiedy podjelam prace nawet sporo mi odpuscila ,SAMA DOJEZDZALAM 40 KM!To dopiero wyczyn!Uwielbialam pracowac swietnie sie tam czulam ,poznalm czlowieka z ktorym wydawalo mi sie bedzie super ,ale poczucie zagubienia i niska samo ocena dawaly znac o sobie .Po jakims czasie stracilam prace i to dosc dobra .Wszystko wrocilo bole,a najgorsze sa leki,zachwiania rownowagi nie moge normalnie funkcjonowac,staram sie nie wychodzic z domu sama ,dobrze ze mam duze dzieci.Chyba udam sie do lekarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich Ale pogoda i samopoczucie do dupy, Wczoraj byl dla mnie tragiczny dzien Trzeslo mnie i bylam bojowo nastawiona na caly swiat a szczegolnie na domownikow robilam awantury i plakalam. Dzis lepiej MAMA JULKI serdecznie cie pozdrawiam Ja tez nie zrezygnowalam z Xanaxu i biore go juz 1,5 roku ale dobieram i ziolowe bo bym sobie nie poradzila Ciesz sie nowym domem a N sobie odpusc jak cie zacznie dusic to pomysl ze to nerwy i zapomnij Wlasnie niedawno rozmawialam z psychologiem i powiedziala ze nerwica to nie choroba tylko stan emocjonalny ludzi ktorzy sa wrazliwi i nie moga wyrazic swoich emocji Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RENKA ja tez czuje sie w sloneczku lepiej bo z niego plynie zycie Dosc mamy jesieni zimy i wiosny pochmurnej jeszcze lato nam psuje samopoczucie Ja zaczynam obiadek i chyba pranie bo na 3 chlopow mam tego od cholery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
było bezbolesnie, wiem ze to idiotyczne ale nie znosze bycia dzielną mamą. Mój mąż czasem jest wściekły, ze musi załatwiać wszystkie moje sprawy i te rodzinne. Postanowiłam byc dzisiaj dzielna! teraz powinnam zabrac się za obiad, pranie sprzątanie i jakąs nie moc czuje w sobie. cest\'la vie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ata i po co te nerwy bylo minelo i juz Przeciez zastrzyk nie zagraza zycia dziecku on go ratuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastrzyk nie straszny Marzenko. ale to,że trzeba z tymi Paniami porozmawiać, odezwać sie do nich. To mi jeszcze tak cięzko przychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość borek
Cześć Kochani jak tam dzisiaj u Was też paskudna pogoda ?a NNN jak tam daje się we znaki Jak tam Ruda samopoczucie dzisiaj mi cały czas serducho za mocno wali wiesz ja też byłam zawsze niskociśnieniowcem więc jak dostaję ciśnienie 170/120 to nie wiem co mam ze sobą zrobić .Boże już szlag mnie trafia na tę cholerną nnnnnnnnnnnnnn nawet wymawiać mi się jej nie chce ,ale musimy z nia walczyć nie dac się jej !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim! U mnie tez brzydka, deszczowa pogoda, chociaz nie jest zimno.... tylko ta plucha brrrr Ale zeby sobie dzisiejszy dzionek umilic byłam u fryzjera aby zrobic sobie pasemka na odrosty. Teraz wyglądam znacznie lepiej :) Ata gratulacje -widzisz mozna sobie poradzic... pierwsze koty za płoty :) Dzis mam tyle do roboty a ja zamiast zakasac rękawy siedzę przy kompie.... wstyd! Uciekam laleczki, zajrzę do Was później! PA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość impresja*
a ja sobie nie radze:(przerasta mnie to wszystko znacie jakis sposob na zawroty głowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bianka jak mozesz
najpierw sie bianka pojawia ,jakby chciala uprzedzic ,ze przybywa:P . . . . a pozniej dopiero pisze...ale to porabane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bianka jak mozesz
:P:P:P :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawiedliwa
ty co piszesz do bianki! wynocha z tego forum! ale ty durna pała jesteś! :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jestem pierwsza, ciężka ta noc, teraz dwa dni poza domem. boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nussini
Witam... Może jet tu z Wami na forum ktoś kogo bliska osoba choruje na nerwice lękowa??Mój mąż choruje od 4 lat...i ciężko nam, bardzo ciężko. Chętnie pogadam z kimś "od tej drugiej strony", może podzielicie się ze mną skąd czerpiecie siły, by być blisko, wspierać, czuwać przy naszych ukochanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich ..🖐️ Pogoda paskudna , ciśnienie niskie to chyba dlatego tu na forum tak pusto ;) Nussini ... tutaj raczej wszyscy z nerwicami :) ale jeśli chcesz zrozumieć meża , to poczytaj co my czujemy . To nie jest choroba która zmusza nasze drugie połowy do jakichkolwiek poświęceń . Wystarczy ze nie będziesz na siłę uszczęśliwiać waszego życia , bo jeśli nerwusek coś musi na siłę to rodzi sie w nim ..bunt i agresorek ;) a czasami miewa poczucie winy że nie jest w stanie sprostać potrzebom i obowiązkom . Napewno dużo pomaga zrozumienie że to jest choroba a nie coś co zaraz przejdzie . Bolą słowa które często słyszymy że mamy sie brać w garść ! nikt z nas nie chciał i nie chce być chory . Jesteśmy fizycznie przeważnie zdrowi ale nasze dusze ciepią i one są chore . Jesli chcesz coś więcej wiedzieć to pytaj ... zawsze ktoś Ci odpowie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość painful experience
Witam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochani! paskudnej pogody c.d....nienawidze takie pogody ,ja chce lata i upalow!!!!! BIANKA olej pomaranczowego i pisz zlotko! Ciekawe jak tam Jagodka:D iiyama ZYJESZ?:D odezwij sie ! i wszyscy co dawno nie pisali ,dajcie znak:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×