Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

ziutello skutki uboczne leku moga potrwac jeszcze troche a efekt leczniczy pojawi sie dopiero conajmniej po 2 tyg. albo i dluzej.....nie przerywaj ,badz cierpliwy! szkoda ze lekarze nie udzielaja takich wskazowek pacjentom ,przerywaja lek po 2 czy 3 dniach bo nie czuja poprawy a na nia trzeba poczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ATA27!🖐️ Basiu wybierz sie do psychologa na rozmowe ,jemu mozesz powiedziec wszystko co Ci lezy na sercu ,on zrozumie ,,nie wysmieje.....doradzi ,moze skieruje na psychoterapie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale do psychologow dlugo sie czeka... i nie wiem czy jest tu u mnie jakis dobry. Tak bardzo bym chciala sobie z tym sama poradzic i zeby nie wracalo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówisz aby nei przerywać tylko dalej łykać?? kurcze po połknienięciu tego leku koło godziny 7 rano do godziny 12 mam takie dziwne objawy zimna ciepła szumu w uszuch delikatnego i takie dziwne samopoczucie czasami puls mi podskoczy ale po 12 jak by przechodziło jest inaczej czyli normalnie biore ten szajs 3 dzień i nie wiem czy dalej sie truć a to są tylko początkowe skutki uboczne a później miną??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sluchaj ziutello czasem lek jest zle dobrany i trzeba go zmienic ale po 2 czy 3 dniach brania to za krotko aby to stwierdzic....to jest NAJCZESTSZY blad pacjentow -zbyt szybkie zaniechanie stosowania danego leku-trzeba sobie dac czas na zadzialanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamietacie jak nerwica potrafi dac w kosc nawet jak sie leku nie stosuje? a wiec znamy rozne objawy i one moga sie wlasnie nasilic na poczatku brania leku ale z czasem przechodza zeby je przetrwac stosuje sie inne wspomagajace leki czyli jak nam szwankue zoladek to trzeba cos na zoladek ,jak boli glowa to przeciwbolowe i czesto doklada sie uspokajacze typu benzodiazepiny ktore zniweluja poczatkowe skutki uboczne antydepresantow.....a pozniej sie benzo odstawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziutello Efectin ponoć daje jakieś rezultaty dopiero po ok 2 tygodniach, więc bądź cierpliwy.;) Ja łykam tydzien i na razie czuję się nijako :o Ani źle ani dobrze. Mam nadzieję,że za tydzień zobaczę jakieś światełko w tunelu ;) pozdrawiam i wytrwałości życzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniuu wspaniale podejscie ,lepiej czuc sie nijak:P na poczatku a pozniej bedzie coraz lepiej,ziutello mozecie z Ania sie wzajemnie wspierac i wymieniac uwagami:D,powodzenia Wam zycze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakbym nie czuła sie sobą, tylko obserwowała siebie... nie wiem jak to opisać, dzienie mi z tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aliess
Nie moge sie połapać, z jakiego czasu sa te wpisy, chyba z roku 2006, ale Dziewczyny jeśli ktos przeczyta mój niech mi pomoże! Ja walczę z nerwicą , napadami paniki i leku od 16 lat, teraz własnie przezywam znów swój ciężki okres, nawarstwiło mi sie dużo problemów no i zaczeło się. Zaczełam właśnie leczenie Citalem, biore 8 dzień, czuje sie okropnie, mam objawy nieporządane-okropne i mam ochotę sie poddac, nie mam juz sił, choc wiem , że musze wytrwac i uda mi sie bo przeciez juz tyle razy udawało się ,ale na dzień dzisiejszy nie mam siły , boli mnie wszystko , oprócz złego samoppoczucia psychicznego, to boli mnie głowa, żoładek. mdli mnie, wymiotuje, kiedy to sie skończy??????!!!!! Pomóźcie!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc allies! jak poczytalas pierwsza strone to wpisy sa rzeczywiscie stare ale poczytaj aktualne ,wiele osob ma podobny problem jak Ty z nawrotem choroby i ciezkim okresem brania lekow(skutkow ubocznych) np.teraz o tym pisze ziutello czy Ania.....skoro masz tak liczne objawy nieporzadane to skontaktuj sie z lekarzem ,moze trzeba zmienic lek albo wspomoc sie dodatkowo? zastanow sie czy nie nakrecasz sie po przeczytaniu ulotki ja teraz biore 3 dzien antybiotyk na zapalenie ucha i po przeczytaniu ulotki odecghcialo mi sie go bo balam sie tych wsztstkich wypisanych objawow ktore moga wystapic....ale bol ucha zwyciezyl i na szczescie nie dopatrzylam sie wiekszych ,czasem lepiej nie czytac :P , powodzenia Ci zycze i jesli mozesz to tu zagladaj ,razem bedzie nam razniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ata ja tez miewam takie uczucie o ktorym piszesz......nie lubie tego ,nie czuje sie soba,najczsciej dopada mnie to jesienia i zima a takze teraz w te deszczowe dni ,wg mnie sa to stany depresyjne aby je odgonic staram sie czyms zajac np. sprzataniem ,gotowaniem ,rozmowa z kolezanka albo wsiadam na rower i wtedy wywoze:D te glupie uczucie gdzies daleko.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aliess
rzeczywiscie, nie zuważyłam , że jest tyle stron!!!! Będę tu na pewno bardzo bardzo często zagladać! jak dobrze nie byc samym ! dziekuję rrenka037, ze mi odpisałaś! mam ochote napisać o wiele wiecej o sobie ale narazie nie mogę, za bardzo jestem poddenerwowana żeby skupic sie na dłuższym pisaniu! Myslałam, że tylko ja tak źle znosze przyjmowanie leków! Ulotki akurat nie czytalam, bo znam ten lek biorę go już trzeci raz i za każdym razem musze przejść swoje na poczatku i za każdym razem sie boję i za kazdym razem mam ochote sie poddać i za każdym razem te objawy wydaja mi sie gorsze od poprzednich!!!! Pozdrawiam Was!!!!!! :-) Mam 34 lat , męża i dwoje dzieci, które dodaja mi sił do walki!!!!! przepraszam, że pisze chaotycznie ale tak dzisiaj jestem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aliess ..witaj ..🌼 Nie przepraszaj tyle tylko pisz to co czujesz tutaj nikt nikogo nie ocenia bo wszyscy czujemy to samo ;) Rrenko jak się czujesz ? jest trochę lepiej ? bo się ...martwię ;) ..❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fifionka
witam wszystkich nerwicowcow!Ja sie mecze z moimi lekami okolo 10 lat.20 czerwca bylam u neurologa-przepisal mi afobam initrazepam.Przeszlo mi tylko na dwa tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lola ja Ciebie pamietam doskonale! co tam slychac? no ja nie moge- wczoraj zaitala nerwuska chwilowa po miesiacach nieobecnosci:D a teraz lola!:D,hejka witajcie!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efciu dzis ucho juz malutko czuje ,jeszcze gardlo mam bzydkie jak nieszczescie ale czuje sie dobrze tylko w domku siedze zeby sie nie dorobic gorzej bo dzis u nas deszczowo jak tam goscie? pewnie wiecej zwiedzAja niz siedza u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej renka a słychać różnie z sukcesów to zdaję prawo jazdy - będę podchodzić 3 raz do egzaminu - nerwica mi daje popalic podczas tych tortur z egzaminatorem na mieście ale jakoś daje radę co do objawów chorobowych to raz z górki raz pod górkę- kłucia w klacie, zadyszki zawroty są jak były w marcu robiłam kolejne już chyba 10 ekg i wyszło ok więc chyba to dalej nerwica a poza tym pracuję sobie w domciu - prowadzę kadry firmy mojego faceta w sumie idealne rozwiązanie praca w domu dla kogoś z moimi fobiami i nienazwanymi stanami mój mały facet( syn) jest z dnia na dzien starszy i mysle o kolejnym dziecku tylko boję się co na to nerwica tak więc wszystko prawie po staremu a co u reszty brygady? widzę aniołka ktoś jeszcze wiernie pozostał?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolala ..:D ja tez Ciebie pamiętam .. witaj ! Rrenko goscie dzis poszli na starówkę , pogoda jest paskudna bo jest szaro i buro ..ale sucho . Dobrze że już sąsiedzi wrócili to jeden problem mam z głowy :) bo podlewałam kwiatki i pilnowałam :) Jutro jedni goscie już wyjezdzają rano ..a po południu już będe miała ..następnych :) na 10 dni . Więc musze zbierać siły bo wiadomo trochę trzeba posprzątać po gosciach żeby następni mieli ..czysto :) Mąż dziś zrobił nowy zapas w lodówce , więc chociaż o jedzenie już sie nie martwie . Dobrze że jestem na obrotach , chociaz trochę boli mnie głowa , bo zmienia się pogoda .. Wykuruj się dobrze bo chyba niedługo Ty też masz wyjazd ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooooooo witaj efka aż ciepło na serduchu się robi jak was tu tyle pozostało kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aliess
Czuję sie okropnie, strasznie mnie rwie na wymioty, a do tego cos mi zaczyna sie dziać z krtania, brakuje jeszcze żebym sie rozchorowała! Jutro muszę zwiekszyc dawke leku Cital z 10 mg na 20mg i aż strach pomyslec co to bedzie przy wiekszej dawce! jak ja się boje, jestem juz taka zmeczona tym wszystkim :-( tak mi źle , tak mi smutno:-((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fifionka
ja mam dzis fatalny dzien.Wzielam 4 tbletki afobamu i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🌻 Widzę że dziś nerwiczka daje popalić Ja po Afobamie idę przespać się trochę, nawet w dzień, spróbuj położyć się do łóżka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Fajnie widzieć znane buzie! Chcę się Wam pochwalić, że od dwóch tygodni jestem magistrem :) (Jednocześnie wstyd mi, ze nie napisałam wcześniej...). Wszystko poszło świetnie! Zgodnie z umową z moją lekarką po obronie miałam zacząć odstawiać leki. Ale sporo potem pracowałam, więc przez ponad 10 dni brałam nadal po pół tabletki Seroxatu, od wczoraj nie biorę go w ogóle. I czuję się jak na początku leczenia, tzn. zawroty głowy, senność, mdłości :O Ale jakoś daję radę. W sumie z perspektywy czasu wydaje mi się, że jednak najgorsze były lęki i deprecha, a z zawrotami trwajacymi kilka dni jakoś można sobie dać radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mąż wścieka się za to moje pisanie, \"te twoje głupoty\". Jutro wszyscy wyjezdzamy oj żle mi żle do zobaczenia za tydzień z hakiem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×