Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  
Go艣膰 rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Go艣膰 ala.aaa
Droga ammaryli, to nie jest tak, 偶e psychotropowe uzalezniaj膮 tak jak np serotax, uzale偶niaja te dora藕nie uspakajaj膮ce typu relanium, xanax, lexotan! lekarka wtedy mi serwowa艂a tylko i wy艂膮cznie dora藕ny uspokajacz czyli Xanax, bra艂am go dzie艅 w dzie艅, ci膮gle zwieksza艂a dawke i trwa艂o to z p贸艂 roku, nie martw sie jednak, 偶e serotax Cie uzale偶ni> Moja znajoma bra艂a Serotax 3 lata i nie mia艂a problem贸w z jego odstawieniem ani te偶 sie nie uzale偶ni艂a! \uzale偶niaj膮 te typowe dora藕ne uspokajacze, dlatego korzystam z nich tylko w wyj膮tkowych sytuacjach a je艣li mog臋 to jako dora藕ne uspokajacze wybieram co艣 zio艂owego, zwyk艂y nerwosol mi bardzo pomaga, ale oczywi艣cie w 艂agodnej postaci nerwicy! Pozdrawiam Cie i przepraszam nie chcia艂am Cie wystraszy膰, ale mo偶e to jest przestroga dla innych przed dora藕nie uspakajaj膮cymi lekami! Zrozumia艂am wtedy co musz膮 czuc narkomani na odwyku--ufff, brrrr, szok!!!!!! Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie! :-) p.s. dzis mi juz troche lepiej, bior臋 drugi dzie艅 ca艂膮 dawke Citalu i 偶yj臋, dokuczaja mi jeszcze b贸le g艂owy ale to da si臋 przezy膰 :-) pa pa

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 aless
Ta ala.aaa to aliess przepraszam pomyli艂am nick, na innym forum mam taki i to dlatego, przepraszam :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Aliess, Twoja historia jest rzeczywi艣cie przera偶aj膮ca, bardzo Ci wsp贸艂czuj臋... Najgorzej, 偶e to dra艅stwo wraca! Moja lekarka zapewnia艂a mnie, 偶e mog膮 mi si臋 zdarza膰 kr贸tkie okresy gorszego samopoczucia, ale silne i d艂ugo si臋 utrzymuj膮ce stany l臋kowe czy depresyjne nie. Bardzo bym nie chcia艂a przechodzi膰 wszystkiego od pocz膮tku. Na razie w kolejnym dniu bez Seroxatu zupe艂nie nie mam objaw贸w psychicznych, fizyczne te偶 jakby si臋 powoli zmniejsza艂y (md艂o艣ci tylko przez p贸艂 dnia, a nie przez ca艂y, a to zawsze jaki艣 post臋p ;P). Ammarylis, jak gada艂am z kole偶ank膮, kt贸r膮 po 2 latach zesz艂a z antydepresant贸w, to m贸wi艂a, 偶e nic jej p贸藕niej nie by艂o (poza podobnymi do moich drobnymi objawami fizycznymi), wi臋c jest jaka艣 nadzieja :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
witam wszystkich. dzis ca艂y dzie艅 spedzi艂am poza domem. pop艂ywa艂am w jeziorku.. na pocz膮tku troche sie ba艂am 偶e z艂apie mnie gdzies daleko od brzegu. ale pokona艂am wszystkie opory, bo uwielbiam p艂ywa膰. teraz mnie cos tam 艂apie ale nie dam sie francy Amarylis ja przyjmowa艂am seroxat dwa razy, raz p贸艂tora roku, potem p贸艂 roku. odstawi艂am bez problemu. nie uzalezni艂am sie Marijke odwazna dziewczyna jestes. sama tak daleko. jesli stawiasz sobie takie wyzwania to jestes juz na tyle silna ze nerwica napewno nie powr贸ci. tego ci zycze z ca艂ego serca 馃憚

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witam wszystkich:) przez weekend tu nie zagladalam... Milego dnia zycze:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 napisze na pomaranczowo
chodzi o wit b16 czemu sie nie wyswietla?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 napisze na pomaranczowo
Na chorob臋 duszy - "Witamina B16" Na chorob臋 duszy najlepsza "Witamina B16" "Witamina B16" - tak nazywa si臋 pierwszy tomik serii wydawniczej, propaguj膮cej w oryginalny spos贸b wyb贸r tekst贸w obecnego papie偶a. Na pude艂ku, przypominaj膮cym opakowanie lekarstwa, widnieje napis "120 pastylek nauczania Benedykta XVI". Zgodnie z przyj臋t膮 konwencj膮 seria nazywa si臋 "Apteczka duszy". Na pude艂ku okre艣la si臋 produkt jako "integrator duchowy", a w za艂膮czonej ulotce zapewnia, 偶e regularne za偶ywanie gwarantuje "umocnienie wiary, nadziei i mi艂o艣ci". Witamina B16, jak obiecuje wydawca, jest szczeg贸lnie wskazana w stanach "egzystencjalnego os艂abienia". Jedna pastylka dziennie powinna wystarczy膰, nie istnieje jednak ryzyko przedawkowania. Natomiast przerwanie terapii grozi "etycznym i religijnym relatywizmem, pogorszeniem relacji z otoczeniem, brakiem zainteresowania 艣wiatem, egoizmem, niech臋ci膮 do dialogu i dzielenia si臋 z innymi". Zgodnie z obowi膮zuj膮cym prawem wydawnictwo powsta艂o za zgod膮 Watykanu. Papieska witamina jest ju偶 do nabycia w ksi臋garniach w okolicach Placu 艣wi臋tego Piotra w cenie siedmiu euro za opakowanie.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
HEJJJJJJJJ NETKO a dlaczego a偶 dwa razy go przyjmowa艂a艣? czy po pierwszym razie ta cholera wr贸ci艂a? To mnie przera偶a,ze wydaje Ci si臋 偶e ju偶 zdrowa jeste艣,a tu trrrach i to samo ;-( Dzi臋ki ,ze mnie uspokoi艂a艣 troch臋,buziaki.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
czesc wszystkim. Amarylis na mnie seroxat dzia艂a艂 (chocia偶 tez nie tak jakbym sobie tego 偶yczy艂a) wtedy kiedy go bra艂am. po pierwszym razie gdy go odstawi艂am wydarzy艂o si臋 w moim 偶yciu co艣 bardzo przykrego i wtedy N powr贸ci艂a. Po oko艂o 3 miesi膮cach Pani doktor kaza艂a mi wr贸ci膰 do seroxatu (bra艂am rexetin). bra艂am p贸艂 roku ale niestety na mnie juz nie dzia艂a艂. odstawi艂am sama. bez najmniejszych problem贸w. mam teraz zapisany inny lek ale nie biore. przynajmniej narazie.chce sobie poradzi膰 sama. pami臋taj jednak 偶e na ka偶dego lek moze podzia艂a膰 inaczej i to 偶e mi nie za bardzo pom贸g艂 nie oznacza 偶e tobie te偶 N powr贸ci. Najwi臋cej zale偶y od samej ciebie i sposobu my艣lenia. napewno wszystko bedzie ok.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
dziewczyny czeka mnie wizyta u dentysty. plomba mi wypad艂a ;-( jestem w艣ciek艂a. strasznie si臋 boj臋. ale c贸偶 albo prze偶yj臋 albo nie. zobaczymy

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witam wszystkich :) Ammarylis s膮 dwa rodzaje lek贸w psychotropowe i antydepresanty . Pierwsze to s膮 te kt贸re mo偶na stosowa膰 przez kr贸tki okres czasu bo one tylko 艂agodz膮 objawy i wyciszaj膮 , drugie to s膮 leki kt贸re lecz膮 i wyr贸wnuj膮 poziom hormonu . Dlatego niekt贸re osoby zle znosz膮 odstawienie lek贸w i maj膮 pogorszone samopoczucie , ale ka偶dy lek p贸ki znajduje si臋 w organizmie ma swoje dzia艂anie i do czasu a偶 organizm si臋 go nie pozb臋dzie mog膮 by膰 jakie艣 drobne niemi艂e odczucia . A ja wczoraj by艂am z m臋偶em w lesie ..na grzybach :) zn贸w mog艂am sobie sama pochodzi膰 bez osoby towarzysz膮cej obok ;) Nic nie rozumiem ..dlaczego w takich miejscach czuj臋 si臋 wolna od m臋cz膮cych my艣li ...ani razu nawet nie dopad艂 mnie najmniejszy niepok贸j ..jak wracali艣my to nawet wesz艂am sama do sklepu i kupi艂am sobie ...spodnie :) Ale ta nasza choroba ma odskoki od ..normy ;) Teraz jestem troch臋 nawet fizycznie um臋czona bo stale mam co艣 do roboty przy go艣ciach , mo偶e to o to chodzi 偶eby nie mie膰 wolnej chwilki i 偶eby wtedy nie my艣le膰 ..ale ile mo偶na wytrzyma膰 stale my艣le膰 o czym艣 innym ...ni偶 np. o w艂asnym odczuciu ;) 偶artuje!!!!! R贸bmy du偶o i wszystko to co lubimy , no czasami te偶 to co musimy a my艣li i z艂e samopoczucie samo gdzie艣 zniknie .. Mi艂ego dzionka ....馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
czesc efcia馃憚 super 偶e sp臋dzi艂a艣 mi艂o dzie艅 i na koniec kupi艂as sobie jeszcze spodnie :-) oby takich dni by艂o jak najwiecj w twoim 偶yciu. jestes dla mnie przyk艂adem. tak wspaniale dajesz sobie rad臋. tyle pozytywnej energii w tobie 偶e jeszcze obdarzasz ni膮 nas tutaj na forum. u nas tez pokaza艂y si臋 grzyby (uwielbiam zbierac nawet par臋 juz znalaz艂am) troche boj臋 si臋 w lesie kleszczy i paj膮k贸w ale jak juz si臋 zobaczy tego grzybka to juz o tym nie mysl臋 tylko gnam go wyci膮膰. Efciu zrobi艂a艣 wielki krok na prz贸d. pami臋tam gdy wesz艂am na forum pierwszy raz to wszyscy m贸wili o 艣mietniku ;-) a ja na pocz膮tku nie wiedzia艂am o co chodzi. potem twoja wyprawa z m臋偶em, swietnie sobie poradzi艂a艣. Pamietam jak wszystkie to prze偶ywa艂y艣my. a juz nasza podr贸偶 w baga偶niku Renki :-) to juz by艂 wyczyn dla mnie i dla ciebie.Brawo i oby tak dalej

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
hej! ale dzis upa艂艂艂艂! A ja do pracy musze pojecha膰... :( juz czuje ten zaduch i smr贸d w autobusie :(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 do ammarylis
Interesuje mnie Wonie艣膰 - czy mozesz si臋 do mnie odezwa膰 na gg? Moj gg 6377049

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
czesc kochani! Necia dzieki za wspomnienia z bagaznikiem az mi sie 艂ezka pojawila :D jestescie wspaniali wszyscy! Mnie tez bardzo poruszyla opowiesc aliess.....馃尰ale i wkurzylam sie na maksa ,ze tak brutalnie Ci odstawiono lek ! to jest nieludzkie ale takie metody wdrazaja czesto w szpitalach wiec nic dziwnego ,ze panuje powszechny strach przed nimi.Moja znajoma byla kiedys na odwyku od lekow ale nie bylo to tak drastyczne jak Ty piszessz.....ja w zyciu nie zdecydowalabym sie na tak radykalne posuniecie w ten sposob tylko mozna by sie zalamac :( lekarze chromola nasze samopoczucie !

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
zapomnialam jeszcze pogratulowac IIYAMIE >bizneswomen gartulacje!!!!!!!!!!!馃尰鉂わ笍 ciesze sie ogromnie! :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
A ja wczoraj bylam nad jeziorkiem:) odstresowalam sie troszke... mam podobnie jak Ty Efka w takich miejscach sie relaksuje a w tlumie dopada mnie ta wstretna choroba:( buziaki

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
basia19 super ze sie wybra艂a艣. najwazniejsze nie zamykac sie w domu i nie poddawac sie tej kurw... nerwicy. razem wszystkie j膮 pokonamy. za 艂eb france i spali膰 na stosie ;-)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
wzie艂am sobie jeszcze tydzie艅 urlopu. u nas 35 stopni w cieniu. rozp艂ywam sie powoli.... Beatea co u ciebie. jak sie czujesz s艂onko daj znac. kawa艂 o wku... babie opowiadam swoim znajomym (o ile pami臋tam to chyba ty go napisa艂a艣 na forum) wszyscy maj膮 niez艂y ubaw. Kokardka a ty jak sie czujesz?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Do netki
Naetka zazdroszcz臋 Ci urlop !! u mnie termometr w aucie pokazal 43 stopnie!!!!!!!!!!!!!!!! mazanek

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
ja sie ciesze ze slonka ,choc splywa ze mnie rowno ,u mnie tez w sloncu 36 st.! narazie nie wychodze z domku ok.17tej bedzie akurat zeby wsiasc na rower i pojechac na zakupki ,na poczte,

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
W艂a艣nie rrenko, lekarze maj膮 gdzie艣 nasze samopoczucie, gdyby to chcieli zrobic stopniowo, tak by zapewnic nam jakis mo偶liwy komfort, musieliby mnie trzymac w szpitalu o wiele d艂u偶ej, a jak wiadomo w szpitalach nie ma miejsc! Nie wiem do ko艅ca jak to jest ale mo偶e powinni jakies kropl贸wki wzmacniaj膮ce stosowa膰 wtedy, ja nie dosta艂am zupe艂nie nic! A jak poprosi艂am o co艣 przeciwwymiotnego(bo juz nie mia艂am si艂 wymiotowa膰) to Pani piel臋gniarka da艂a mi tylko syropek zio艂owy przeciw nerwom, kt贸ry natychmiast zwr贸ci艂am, oczywiscie powiadomilam ja o tym a ona powiedzia艂a , 偶e nie mo偶e mi inaczej pom贸c i tak m臋czy艂am si臋 dalej! Kiedys dosz艂am do wniosku , 偶e mog艂abym o swoim 偶yciu i swojej chorobie niez艂膮 ksi膮偶ke napisa膰 :-) Ja dzisiaj jestem trzeci dzie艅 na ca艂ej dawce i czuje si臋 gorzej ni偶 wczoraj, strasznie przymulona, tak jakbym mia艂a za chwile odp艂yn膮膰, a drugiej strony zl臋kniona,strasznie mnie to denerwuje, chce mi si臋 strasznie spa膰 ale boje sie po艂o偶yc do 艂贸偶ka!! Naprawde mam nadzieje, 偶e od jutra zacznie sie powoli robi膰 lepeij! Tak bardzo ciesze si臋, 偶e trafi艂am na to forum, mam nadziej臋 偶e z czasem poznamy sie lepiej! Zawsze myslalam, 偶e ludzie g艂贸wnie choruj膮 na depresje a nerwice lekow膮 to mam tylko ja i 偶e jestem jaki艣 odludek! Chcia艂abym kiedy艣 za艂o偶y膰 jak膮艣 fundacje pomagaj膮c膮 takim ludziom jak my i nauczyc spo艂ecze艅stwo o tej chorobie, bo ci臋偶ko zdrowym ludziom zrozumiec , 偶e mo偶na ba膰 si臋 i艣膰 do kina, pojechac z przyjaci贸艂mi na weekend, wybra膰 si臋 na 艣lub kole偶anki, pojecha膰 na babskie zakupy lub ba膰 si臋 jazdy samochodem, a co dopiero zrozumiec atak l臋ku i paniki! Pozdrawiam Was gor膮co i 偶ycze mi艂ego popludnia, zazdroszcze Was s艂o艅ca(ono mnie leczy) tutaj a Anglii (bo jestem teraz tu u m臋偶a na wakacjach z dziecmi) jest ciep艂o ale okropnie szaro!!! pa pa Dziekuje wszystkim za odpowiedzi lub komentarze do mojej historii :-)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 madziaaap22
Witajcie, DOLACZAM SIE DO WASZYCH POGADENEK BO I JA JESTEM OSOBA CIERPIACA NA NERWICE, MAM 22 LATA I ZACZYNAM PRZEZ TO PRZECHODZIC PORAZ DRUGI, W WIEKU 16 LAT ZACZELAM JEZDZIC DO BIOENERGOTERAPEUTY BO SKARZYLAM SIE NA CIAGLE BOLE GLOWY,UCZUCIE OMDLENIA,NOGI JAK Z WATY,KOLATANIE SERCA,NUDNOSCI,NIE MOWIAC ZE BALAM SIE GDZIEKOLWIEK WYJSC BO MYSLALAM TYLKO O TYM,ZEBY NIE ZROBILO MI SIE SLABO,NEUROLOG ZACZAL LECZYC MNIE LEKIEM PSYCHOTROPOWYM ALE JAKO MALE DZIECKO NIE CHCIALAM JESZCZE NA TAKICH LEKACH BYC LECZONA,POJECHALAM DO ZAUFANEGO BIOENERGOTERAPEUTY,ZACZELAM KURACJE KROPLAMI KALIFORNIJSKIMI I ZIOLAMI- KOZLEK SERDECZNIK MELISA,KRWAWNIK, PLUS ZABIEGI, PO OKOLO 8 MIESIACACH ODCZULAM WYRAZNA POPRAWE,PRZEDE WSZYSTKIM ODBUDOWALA SIE MOJA PSYCHIKA.mIALAM SPOKOJ NA JAKIES 4 LATA-ZAPOMNIALAM JUZ CO TO ZNACZY STRACH I LEK PRZED UCZUCIEM OMDLENIA,CIAGLA KONTROLA SWOJEGO STANU ZDROWIA,STRACH PRZED WYJSCIEM W TEMPERATURZE 36 STOPNI,LEK PRZED ZOSTANIEM SAMEJ W DOMU,ZAPOMNIALAM I WRESZCIE ZYLAM PELNIA ZYCIA,SKONCZYLAM LICEUM I WYBRALAM SIE NA STUDIA,2.5 ROKU NA STUDIACH ROWNIEZ MINELO WSPANIALE-POZNALAM NAWET MOJA MILOSC- JESTEM Z NIM DO DZISIAJ,POL ROKU TEMU ZACZAL SIE ZNOWU MOJ KOSZMAR,ZACZELO SIE OD BURCZENIA W BRZUCHU,NIE DAWALO MI TO SPOKOJU,ZACZELAM NERWOWO KONTROLOWAC BRZUCH,ZAUWAZYLAM,ZE OKROPNIE PULSUJE,WYDAWALO MI SIE ZE WYCZUWAM GUZ,BRZUCH MI TWARDNIAL,POSZLAM DO GASTROLOGA,USG NIC NIE WYKAZALO,CHCIALAM ROBIC KOLONOSKOPIE ( CIAGLE O TYM MYSLE)ALE LEKARZ STWIERDZIL ZE JELITO WRAZLIWE. CIAGLOE KONTROLUJE BRZUCH,WYDAJE MI SIE,ZE JEST TAM JAKIS GUZ,LEKARZ STWARDNIENIA POJAWIAJACE SIE W BRZUCHU TLUMACZY OBKURCZANIEM JELITA,W DODATKU ZANOWU ZACZELY SIE BOLE GLOWY,UCZUCIA LEKU PODCZAS PODROZY(OBY TYLKO NIC MI SIE NIE STALO) I CIAGLE MDLOSCI, BU8DZE SIE RANO I MAM WRAZENIE ZER CHCE SIE WYMIOTOWAC,TERAZ NAWET W CIAGU DNIA.pRZEZ CALY CZAS W MOIM POKOJU CHODZI WENTYLATOR ZEBY SCHLODZIC NIECO POWIETRZE,WYBIERAM SIE ZNOWU DO TEJ KOBIETY,LICZE,ZE NIE WYKRYJE NIC W MOIM BRZUCHU I ZE MI POMOZE,OSOBISCIE JESTEM OSOBA WIERZACA I DO TEGO TEZ SIE ODWOLUJE,WIEM,ZE JEST KTOS WYZSZY NAD CZLIOWIEKIEM KTO MOZE WSZYSTKO ODWROCIC,DLATEGO WTEDY KIEDY MI NAPRAWDE SLABO BIORE DO REKI MEDALIK ALBO SWIETY OBRAZEK I WIERZE ZE BOZA SILA MI DOPOMOZE. POLECAM TEZ UKLADY REIKI - W STANACH NIEPOKOJU- KCIUK SRODKOWEGO PALCA PRAWEJ DLONI ULOZYC W DOLKU KRTANI A LEWA REKA TO POKRYC, NASTEPNY UKLAD NA KOLATANIE SERDUSZKA:LEWA REKA LEZY NAD SERCEM PRAWA POD SERCEM I TRZECI UKLAD- LEWA REKA NA ZOLADKU ,PRAWA POD PEPKIEM, KAZDY UKLAD TRZYMA SIE OKOLO 3- 5 MINUT,CZASEM POMAGA:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 wylacz caps locka i pisz malym
j.w

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  

×