Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Gość xfvdisg aj
kupiłam sobie dzisiaj tabletki usopokajajzace i spróbuje jutro isc do lekarza intrnisty> moja mama ma atrczycce i zastanawiam sie czy te moje objawy nie sa przypadkiem nadczynnosci tarczyccy juz nie wiem co o tym myslec szkoda słow jezeli tarczyca jestw porzadku to bede musiałą isc do psychiatry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xfvdisg aj
najgorzej jak to czerwienienei sie nie jest zwiazane z nerwica .czy da sie to jakos leczyc bo ja czasem nie oide gdzies bo boje sie z esie zrobie czerwona i sie skompromituje ale etraz wziełąm 2 waleriny i narazie nie czuje ze mi gorąco jest na twarzy :)))) musze wreszcie podniesc dupe i isc do lekarza a co tam tylko czemu akurat te leki mnie dopadaja no!!!!!!!!!!1czemu nie mkogos innego ?!!!!!!!!1 czym sobie zaśłuzuyłąm :((((((((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaaap22
kobietki czy przyjmowanie afobamu lub innych leków o podobnym działaniu spowodowało u was zanikniecie zespolu napiecia przedmiesiaczkowego(pms),kazdego cyklu w drugiej fazie czulam sie okropnie,bol piersi nie do zniesienia,drazliwosc itp,w tym miesiacu kiedy biore afobam takich objawow praktycznie nie mam(moze 1-2 dni),zastanawiam sie czy przyjmowanie afobamu moze miec wplyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Madziu może mieć wpływ, czytałam o tym, że wiele kobiet z napieciem leczy się czesto środkami antydepresyjnymi! Cieszę się xfv..... aj, że postanowiłaś pójść do lekarza, internista na dobry początek, nie głupi pomysł, może warto wykluczyć inne choroby, ja też mialłam robioną tarczycę wiele razy , zawsze wychodzi, że w porządku! Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOZERA
Madziaaap a ile bierzesz AFOBAMU bo ja tez biore i roznie jest ale moze napiecie sie zmniejszylo i jak dlugo bierzesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaaap22
afobam zaczelam brac w tym miesiacu i biore go dopiero 2 tygodnie,leczenie zaczete malymi dawkami 2 razy 0.25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaaap22
dzieki,bo wiecie jak juz cos odbiega od normy to znowu sie nakrecam,byc moze afobam rozbija ogolnie napiecie i dlatego symptomy pms sa lagodniejsze,pozdrawiam wsyzstkie nerwuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich 🌻 Ziutello - kolego od Efectinu, jestem! ;) Oprócz Efectinu łykam też Spamilan. Czuję się dobrze, mam lepszy nastrój, efektów ubocznych brak :) Mam tylko problem z zasypianiem, ale tak już był oi i przed leczeniem. Pozdrawiam i trzymaj się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOZERA
To sa bardzo male dawki leku i chyba jeszcze nie dziala jak powinien ale to dobry lek AFOBAM tylko ze uzaleznia ale i inne tez uzalezniaja bo dziewczyny biora i po jakims czasie nerwica wraca A wiec zaden lek nie wyleczy tylko otumi organizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xfvdisg aj
a jakie tabletki uspokajajjace najlepsze s ana nerwice i to kołatanie serducha:( dzisiaj kupiłam walerian i waziełąm i juest lepiej nie czuje tego gorąca i jutro spróbuje isc do lekarza nie wiem czy nie stchórze wszystjo przez te nerwice ah:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniolek ja na nerwice choruje od 7 lat-4 lata przed ciaza bralam afobam-pozniej ciaza i karmienie piersia(10m-cy)wtedy czułam sie ok!!i niestety wszystko wrocilo-teraz znow jestem na afobamie na kolatanie serca mam metoprolol a na zawroty głowy divascan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, dziewczyny, wlasnie sie pakuje na wyjazd, a ta Franca, chce ze mna jechac, cos czuje ze nie zostawi mnie, tylko pojedzie ze mna nad jeziora....obym sie mylila. No chyba, ze to tylko takie podenerwowanie w zwiazku z wyjazdem. afobamko witaj, jak tam po urodzinkach.....masz juz duzego facecika. Czas tak szybko leci, moj maly zdaje sie tez niedawno konczyl roczek, a to juz 10 !!! lat minelo. HAPPY BIRTHDAY !!! maluszku. Tobie, jako mamie tez zycze wszystkiego najlepszego, badz dzielna, bo wiem jakie to trudne przy nerwicy byc dobra mama. Ja mialam straszne schizy, jak moj maly zaczynal do szkoly chodzic (tu dzieci zaczynaja bardzo wczesnie , bo juz w wieku 4 lat ida do takiej jakby zerowki) jak ja sobie bede dawala rade z prowadzaniem go do szkoly i odbiorem. Poki nie chodzil do szkoly to mialam ten komfort psychiczny, ze jak gorzej ze mna bylo to nie wychodzilam, a tu szkola to obowiazek, nie ma, ze nie pojedzie bez usprawiedliwienia. Potem kolejne schizy, a co bedzie jak go zaprowadze, a potem mi sie cos stanie, to kto go odbierze.............normalnie, az mi sie lzy w oczach kreca. Jaka ta N jest okropna!!! Dobrze, ze zaczelas sie leczyc, wiec zanim Ty bedziesz miala takie obowiazki to juz zapomnisz, ze to mialas, w koncu mlodziutka jestes. Jeszcze raz pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatea hmmmm-nie zebym byla pesymistycznie nastawiona ale jakos nie wierze ze zapomne o nerwiczce-ludzilam sie jak bylo ok przez okres ciazy i kilkanascie miesiecy pozniej-a skoro wrocila to........ a afobam nie leczy ale jak dla mnie jest ok-tylko na jak długo?? licze jeszcze na ta psychoterapie..... a tak w ogole czy ktoras z Was zna przypadek calkowitego wyleczenia nerwicy?? Beatea dziekuje za zyczenia -Tobie zycze udanego ,spokojnego ,beznerwiczkowego:)wypoczynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze bylo pytanie odnosnie afobamu a psm ja nie zauwazam u siebie zadnego zwiazku miedzy jednym a drugim-z tym ze nigdy jakos specjalnie nie odczuwalam napiecia przed okresem etc hehe-chociaz moj maz czasem mowi ze ja to chyba codziennie jestem przed okresem taka zołza ze mnie:)ale pocieszam sie ze faceci kochaja zołzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Afobamko tu Bianka prosze napisz mi coś więcejo tym leku który bierzesz na zawroty głowy ja już nawet wam nie pisze co się ze mną dzieje bo święty stracił by ze mną cierpliwośc też mi się kręci i to cholernie nie jestem w stanie swobodnie się poruszać bo moja równowaga jest zachwiana ..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej moje kochane nrwuski , efki , aniolki i cała kochana reszta zdałam dzis prawko i chciałam sie tylko Wam pochwalić bo wy najlepiej wiecie ile mnie taka akcja kosztowała nerwów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny kochane jak ja się ciesze,że Was mam 🌻. Tak się strasznie wczoraj wzruszyłam, jesteście mi takie bliskie! Naprawde postaram się przełamać i porozmawiać z lekarzem... Czasami wmawiam sobie, ze nie ma takiej potrzeby, jestem przecież zwyczajnym człowiekiem, mam tylko problem z kontaktem z ludzmi, czasem się boje, mam kilka obsesji, czasem nie czuje się realnie. ale to chyba nic takiego? Teraz czuje się świetnie i może dlatego nie pisze o bólu i serduchu co się telepie...tak mi trudno znaleźć czas. nie wyobrażam sobie ewentualnej terapi, niby kiedy???? Dziś mi tak pieknie minął dzień. Byłam z moim synkiem na ściance wspinaczkowej. Dla mnie to prawdziwa terapia. Wysoko nad ziemia czyje sie tak spokojnie, jestem skoncentrowana na własnym ciele, tam nie ma miejsca na nieuzasadniony strach, pełne zaufanie do własnych umiejętności i osoby asekurującej(przede wszystkim) . Mój pięcioletni synek tez się wspina i uwielbia to. Taka mamy wspólną pasję :D Buziaczki ogromniaste dla wszystkich👄 co to za psycholog on line?? taki co leczy przez gg?? jakieś podejrzane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolala- gratulacje!!! sama ostatnio myslałam nad kursem na prawko, ale jeszcze się boję. Super,że Ci się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vallery
mi nerwica przeszla jak moj maz wyjechal za granice, za to mam teraz deprsje, juz nie wiem co lepsze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wpadlam na chwilke jeszcze powiedziec Wam \"bye bye\", bo rano wyruszamy. Juz sobie troche poryczalam, maz mnie obstawil z lekka, bo oczywiscie mnie nie rozumie (jest ogolnie bardzo dobrym mezem, tylko w tej kwestii mnie nie rozumie, jak zreszta wielu innych, bo to chyba trzeba to miec aby wiedziec o co w tym wszystkim chodzi). No i jakos bede musiala sobie radzic, napilam sie troche neospassmin i jak by lepiej. To nara. Tak naprawde to nie wiem po co sie z Wami zegnam skoro i tak Was ze soba zabieram. Szykujcie stroje kapielowe, dresy i cos od komarow. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bianko wiele Ci nienapisze na temat divascanu poniewaz wczoraj wzielam pierwsza tabletke z ulotki wynika ze jest to lek przeciwmigrenowy-o dzialaniu PRZECIWSEROTONINOWYM(wie ktoras co oznacza przeciwserotoninowym??)-wiec nie wiem czy pomoze mi na zawroty glowy-zaznacze ,ze mnie praktycznie glowa w ogole nie boli -raz na pol roku moze.... szukalam w necie ulotki cobys mogla sobie poczytac ale cosik ciezko mi ja znalezc:( dostalam jeszcze skierowanie na przeswietlenie kregow szyjnych... ja po afobamie nie czuje zawrotow glowy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Ata SUPER bardzo się ciszę, twój wpis był taki optymistyczny. Podziwiam cię za twoją pasję = wspinaczka na ściance = znam to jedynie z telewizji a szczególnie z filmu \"Magda M\". Twój mały synek widzę też połknął bakcyla, ale jazda!!!!!!! Masz przykład na to, że jesteś wyjątkową osobą. GRATULACJE 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Afobamko to prześwietlenie kręgów szyjnych to nie jest zły pomysł, ponieważ takie objawy jak lęk, niepokój, rozdrażnienie, zawroty głowy mogą być od dyskopatii kręgosłupa szyjnego. U mnie przypuszczam, że to ma związek, bo po badaniu wyszło zwężenie przestrzeni kręgowych pomiędzy 5 a 6 kręgiem szyjnym, jest zniesiona fizjologiczna lordoza i są wyostrzenia na stawach Luschiki. ( nie wiem czy dobrze napisałam nazwisko, ale coś koło tego.) Mój pierwszy atak lęku dostałam w tydzień po wizycie u kręgarza. Myślę, że coś mi tam źle poprzestawiał i tak się zaczęło. Kupiłam sobie teraz książkę \"Terapia bolów szyjnego odcinka kręgosłupa\" i zamierzam codziennie robić ćwiczenia na usprawnienie tego odcinka. Jak byłam w sanatorium to poznałam tam chłopaka (32 lata), którego przez 7 lat leczyli na nerwicę, depresję, walili mu ostre psychotropy łącznie z litem, a rok temu okazało się, że ma taką dyskopatię kręgosłupa szyjnego, że zaraz poszedł pod nóż. Objawy nerwicy jednak utrwaliły się tak, że leczy się dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm-w poniedzialek bede miala zdjecie i opis wiec napisze co i jak-o ile sie doczytam z opisu-a tak nawiasem mowiac to od dziecka mam taka gule u samej gory kregoslupa-wiec moze cos faktycznie?ale nie dorabiam sobie teorii -zobaczymy co wynik pokaze lekarka mi wczoraj powiedziala ze najlepsze lekarstwo to wychodzic wychodzic i jeszcze raz wychodzic z domu-latwo sie jej mowi dla mnie na afobamie jest to mozliwe ale bez na ta chwile to tak niezabardzo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bianka te zawroty głowy to osiowy objaw nerwicy. Kiedyś miałam potworne zawroty głowy, karuzela z lękiem na przemian, ale teraz zdecydowanie poprawiło się bez lekarstw. Po prostu ustąpiły mocne objawy nerwicy.:) Więc jestem przykładem, że może być lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Afobamko opis jest w miarę konkretny, krótki zwięzły i można spokojnie dowiedzieć się nie będąc lekarzem. Faktycznie ciekawe co ci wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FGDJKG
JA JAK SIE DENERWUJE TO JESTEM CAŁA GORĄCA CZUJE JAK MI SIERCE WALI I CZUJE ZE MI BARDZO GORĄCO ISE ROBI CZY WY TEZ TAK MACIE:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×