Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Miłe moje nerwusiątka:) witajcie 🌻 Kompletnie nie mam czasu na nic:( Chciałabym popisać z wami i podzielić się swoimi przemyśleniami, ale nie wiem kiedy. Od rana do nocy jestem w pracy już mam tego dość żeby jeszcze jakaś kasa z tego była ale mamy w firmie kryzys i musimy podejmować tzw. niepopularne decyzje i sami też z mężem harujemy od świtu do nocy. Afobamko chętnie ci powróżę jeżeli będziesz chciała, bo można to zrobić na odległość nie ma problemu ale jak już będę miała spokojne myśli:) Pozdrawiam serdecznie i witam nowe panie 👄 Milego pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziusia........24............nerwica natręctw..............Berlin Pelasia 78........29............gorafobia........................War szawa Hexa..............29............nerwica lękowa.................Gorzów Punca24..........24............nerwica natręctw..............Sosnowiec Basiaijuz.........46............nerwica lękowa- była...........Łódź Liduszka.........37............ner. lękowa.agorafobia........Jaworzno Pipek.............44.............nerwica lękowa..................Warszawa Netka30..........32............nerwica lękowa.depresja .....Włocławek MamaJulki........30............nerwica lękowa,depresja..... małopolska Dana39...........40.............nerwica lękowa..................Kujawy Efka43............43.............n.lękowa , agorafobia..........Gdańsk Iiyama(Tunia)...50...deprecha z napadami lęku panicznego....Łódź Rrenka037.......39.....nerwica lękowa z deprechą...........Warszawa Marijke...........23......nerwica lękowo-depresyjna.........Warszawa Aniołek21........21..............nerwica lekowa................. Poznan Ammarylis .......46 ......nerwica lekowa z agorafobią.... Ostrów Wlkp Olabasia.........52...............nerwica lękowa..............Warszawa Zgredek.........31......................depresja........ . ..............Konin Tamara...........35...................agorafobia........ ..............Śląsk Starababa........59................n.lekowo-depresyjna.. .Gorzów Wlk. Zuza..............35.................nerwica, depr................Dziwnów Maleństwo........29................agorafobia........... ......Warszawa Marska...........42............nerwica lękowa....................Kujawy Jagoda...........45...................nerwica lękowa...........Katowice Marzena.........47..................agorafobia.......... .............Łódź Ada7777.......36........n.lękowa, agorafobia,hipochondria..Zach.Pom. Angel61......... 27...............nerwica natręctw i lęki....Warszawa Magdziapek.......25...........n.lękowa.......... .................Śląsk Kasia100...........43...........n.lękowa.......... .............Poznań Nadzia26...........27............n lękowa............................ślask Asix90...............17......n. lękowa (n. serca)...................Toruń nusia 35.............35.......n.lękowa i inne.........................Kraków Bianka...............39.........n.lękowa, hipoch................okol.Gliwic Sloneczko.mw......24.......nerwica lękowahipohondria.....Wrocław DUSIKA ..............34 nerwica depresja i inne................WROCŁAW GUNIA24......24.......nerwica lekowa i hipochondria.............TCZEW diabel-na-obcasach.....23.......n.lękowa .................. Biała Podlaska goofer1982.... 25.......n.kękowo-depresyjna..............Częstochowa Jaco20 ........20...........n.lekowo-depresyjna..................Wr oclaw Amiga_Gdynia......21..............n.lękowo-depresyjna ........Gdańsk mazanek...........35..............nerwica lękowa...............kraków kitti77..............30............nerwica lękowa,........świętokrz bzium.........24.........n. lekowa, n. jelit, hipochondria!......wrocław Afobamka........30.......nerwica lękowa.................podkarpacie Ania ..............36.......nerwica lękowa.................Tychy Agais..............29.......nerwica lękowa.................Keflavik kokardka 25.......26......n lekowo - depresyjna ............ Slask Beatea.... 34.....nerwica lekowa,panika ,depresja.....Nowy Jork( oryg.B basia19g....22....nerwica lekowa.....dolnyśląsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) a ja myslalam Afobamko ze to Ty stworzylas liste i mnie nie wymienilas:) mam nadzieje ze to tylko przez pogode gorzej sie czuje... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich! Cieszę się, że tu trafiłam. Najbliższe otoczenie niestety nie bardzo rozumie to co się ze mną dzieje. Słyszę:weź się w garść, zacznij normalnie żyć, przestań panikować. Wiem, że mąż ma mnie serdecznie dość. Objawy nerwicy obserwowałam u siebie już od kilku lat, nie brałam tego za bardzo do głowy bo były rzadkie. W ostatnim czasie, przez kilka miesięcy nawarstwiło się w moim życiu wiele sytuacji stresowych, długo i krótko metrażowych, że tak to nazwę. Jedno się kończyło, zaczynało się drugie a czasami nawet się nakładały na siebie. Oczywiście w międzyczasie miałam objawy chorób, między innymi wycinałam znamiona, bo widziałam, jak każdego dnia się zmieniają. Ale zanim dojrzałam do tej decyzji przeszłam niezłe piekło, duszności, bezsenność, budzenie się z lękiem. Właściwie to myślałam nawet wtedy kiedy spałam. Myślałam, że jak skończy się ten okres stresowy sytuacja wróci do normy. I pewnego pięknego dnia, kiedy wyjaśniła się ostatnia sprawa, odetchnęłam rano z ulgą, uśmiechnęłam się ... a po obiedzie dostałam zgagi. Nie przechodziła w kolejnych dniach, zaserwowałam sobie dietę, przechodziło trochę, nie pomagały leki, famogasty, ranigasty, i nawet takie na receptę (oczywiście wyproszone w aptece i znalezione w internecie). W gardle mam klucha od jakiegoś czasu ale dopiero teraz zaczęłam go kojarzyć z ....refluksem ... przypomniało mi się że miałam bóle w plecach, jak w nocy leżę na lewym boku to cały ten bok i okolice serca mnie bolą, jakby drętwieją, że nie mogę się ruszyć. Oczywiście boję się iść do lekarza bo to refluks albo coś jeszcze gorszego! Teraz też mam jakoś kwaśno w gardle jak to piszę. Poza tym stale mam zimne ręce i nogi. Ręce mi \"paraliżuje\" strach. I pytanie: dlaczego nie pomagają leki? Przecież powinny! No i kolejny paraliżujący ciało lęk, ściśnięty brzuch (łapię się na tym), mrowienie w ustach, mdłości.... Jestem zmęczona i chcę normalnie żyć, tylko jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ile osob teraz ma to wstretne chorobsko...niestety i ja sie zaliczam...wymioty, brak apetytu, i bol brzuchu nawet calymi dniami to tylko neiktore z dolegliwosci. Na razie mam zwolnienie z pracy...tlyko czy w tydzien mozna sie tego pozbyc...chyba niemozliwe:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szramka_25
Andziusia........24............nerwica natręctw..............Berlin Pelasia 78........29............gorafobia........................War szawa Hexa..............29............nerwica lękowa.................Gorzów Punca24..........24............nerwica natręctw..............Sosnowiec Basiaijuz.........46............nerwica lękowa- była...........Łódź Liduszka.........37............ner. lękowa.agorafobia........Jaworzno Pipek.............44.............nerwica lękowa..................Warszawa Netka30..........32............nerwica lękowa.depresja .....Włocławek MamaJulki........30............nerwica lękowa,depresja..... małopolska Dana39...........40.............nerwica lękowa..................Kujawy Efka43............43.............n.lękowa , agorafobia..........Gdańsk Iiyama(Tunia)...50...deprecha z napadami lęku panicznego....Łódź Rrenka037.......39.....nerwica lękowa z deprechą...........Warszawa Marijke...........23......nerwica lękowo-depresyjna.........Warszawa Aniołek21........21..............nerwica lekowa................. Poznan Ammarylis .......46 ......nerwica lekowa z agorafobią.... Ostrów Wlkp Olabasia.........52...............nerwica lękowa..............Warszawa Zgredek.........31......................depresja........ . ..............Konin Tamara...........35...................agorafobia........ ..............Śląsk Starababa........59................n.lekowo-depresyjna.. .Gorzów Wlk. Zuza..............35.................nerwica, depr................Dziwnów Maleństwo........29................agorafobia........... ......Warszawa Marska...........42............nerwica lękowa....................Kujawy Jagoda...........45...................nerwica lękowa...........Katowice Marzena.........47..................agorafobia.......... .............Łódź Ada7777.......36........n.lękowa, agorafobia,hipochondria..Zach.Pom. Angel61......... 27...............nerwica natręctw i lęki....Warszawa Magdziapek.......25...........n.lękowa.......... .................Śląsk Kasia100...........43...........n.lękowa.......... .............Poznań Nadzia26...........27............n lękowa............................ślask Asix90...............17......n. lękowa (n. serca)...................Toruń nusia 35.............35.......n.lękowa i inne.........................Kraków Bianka...............39.........n.lękowa, hipoch................okol.Gliwic Sloneczko.mw......24.......nerwica lękowahipohondria.....Wrocław DUSIKA ..............34 nerwica depresja i inne................WROCŁAW GUNIA24......24.......nerwica lekowa i hipochondria.............TCZEW diabel-na-obcasach.....23.......n.lękowa .................. Biała Podlaska goofer1982.... 25.......n.kękowo-depresyjna..............Częstochowa Jaco20 ........20...........n.lekowo-depresyjna..................Wr oclaw Amiga_Gdynia......21..............n.lękowo-depresyjna ........Gdańsk mazanek...........35..............nerwica lękowa...............kraków kitti77..............30............nerwica lękowa,........świętokrz bzium.........24.........n. lekowa, n. jelit, hipochondria!......wrocław Afobamka........30.......nerwica lękowa.................podkarpacie Ania ..............36.......nerwica lękowa.................Tychy Agais..............29.......nerwica lękowa.................Keflavik kokardka 25.......26......n lekowo - depresyjna ............ Slask Beatea.... 34.....nerwica lekowa,panika ,depresja.....Nowy Jork( oryg.B basia19g....22....nerwica lekowa.....dolnyśląsk szramka_25...25....nerwica lękowa/nerwica z kurwicą;)....kraków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szramka_25
Czesc wszystkim! Dopisałam siebie do listy:) Macierzanka jak chcesz dalej normalnie zyc musisz przestac uciekac przed soba i swoimi lekami. Aby lepiej zrozumiec siebie i przestac doszukiwac sie chorob, wyciszyc sie troche ,na pewno powinnas udac sie do lekarza-psychiatry. On na pewno ci doradzi! Musisz tez wiedziec,ze z nerwicy da sie wyleczyc i cierpisz na nia,bo zyjesz w konflikcie emocjonalnym,a odpowiednia psychoterapia pomoze ci-na prawde! Ja jestem na poczatku leczenia i juz widze efekty-oczywiscie nerwica mnie dopada,ale nauczylam sie z tym walczyc, walczyc o siebie. Nie chce ciagle sie bac,latac od lekarza do lekarza,wyszukiwac u siebie roznych,dziwnych chorob. Bylam dzisiaj u lekarza rodzinnego,bo odkad zazywam seroxtat mam straszne problemy z zoladkiem- nudnosci,ciagle odbijanie, brak apetytu i powiedziala mi,ze to tylko podrazniona sluzowka i przepisala mi na to jakies kapsulki. Jeszcze kilka tygodni temu umieralabym ze strachu,ze mam raka. Teraz,gdy takie mysli mi sie pojawily bylam w stanie sprowadzic siebie do porzadku:) I o to chodzi! Trzeba ze soba rozmawiac,wsluchiwac sie w siebie-tak mysle... Trzymaj sie i pisz smialo kiedy ci zle...to forum pomaga... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jagódko-byłabym chętna:)jak już będziesz miała spokojna głowe to przypomnij sobie o mnie zostawiam Ci maila justa_77@op.pl pozdrawiam-pozniej napisze wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane dziewczynki 👄 To straszne co napiszę, ale nareszcie spotkałam osobę, u której nerwicy towarzyszy refluks.Witaj Macierzanko. Ja mam podobne objawy. Refluks to nic strasznego pod warunkiem, że sie go nie zaniedba, tzn. przede wszystkim dieta /na pewno ją znasz/, no i jak najmniej stresu /ha ha ha/,i ja jeszcze do tego biorę leki, ale nie ciągle tylko okresami /controloc/. Ale myślę, że to głównie przez refluks nabawiłam się nerwicy. Dolegliwości były takie, że myślałam, że umieram i od tej pory zaczęłam się ba o swoje zdrowie i życie, a póżniej szybko się to wszystko potoczyło.Nauczyłam się z tym życ, głównie ze świadomością, że nic mi się nie stanie, że w końcu przejdzie. Nie rozpamiętuję dolegliwości tylko myślę o tysiącu innych spraw i szukam sobie zajęcia jak mnie łapie.Rozumiem tę kluchę w gardle, te kwaśności w przełyku, pulsowanie w żołądku. Mnie to jeszcze bolą stawy i mięsnie jak przy grypie.I rozmazuje mi sie obraz czasami, ale najgorzej refluks wpływa na oddychanie, ale to też jest do opanowania.Na pewno lekarz mówił Ci, że refluks i nerwica idą w parze, bo jedno wywołuje drugie.Niestety. Uwierz, da się normalnie życ, to zależy tylko od Ciebie. Dobrze,że tu trafiłas, dziewczyny są niesamowite. Zawsze znajdą jakieś słowa otuchy. I zrozumienie, a tego najbardziej nam brak. Kontroluj refluks, a przede wszystkim przełyk, żeby nie doprowadzi do owrzodzeń, bo może rozwinąc się coś poważniejszego. Teraz jest taka pora roku, która nie sprzyja ani nerwicowcom, ani refluksowcom, więc musimy miec więcej cierpliwości i pokory. Trzymajmy sie razem, a nie damy się. Amama, zgłoś się do lekarza jak radzi Liduszka, ale niestety żadne leki nie podziałają tak szybciutko czyli w 2 miesiące. Na to potrzeba więcej czasu.I cierpliwości. Trzymaj się cieplutko. Szramko dzięki za miłe słowa. Trzymam się i nie dam sie, ale mimo wszystko ta jesień...Przebadaj się w kierunku refluksu żołądkowo-przełykowego.Warto. Lekarz gastrolog, ale najpierw ten rodzinny. Basiu gratuluję zdanego egzaminu, tak trzymaj. Dżizabel, ja też się uchachałam, jak mi go kolega opowiedział.Mam jeszcze jeden na poprawę humoru dla wszystkich nerwusek. Proszę tylko, aby nie obraziły się osoby o bardzo, podkreślam bardzo niskim wzroście.To tylko dowcip. Przychodzi do lekarza ginekologa pani o bardzo niskim wzroście inaczej pani karzeł i mówi: - Panie doktorze jak pada deszcz to mnie strasznie boli w kroku, tak że nie mogę chodzic. Coś strasznego - taki ból!!! - Proszę się rozebrac - zbadamy Panią. Po badaniu lekarz stwierdza, że wszystko jest w porządku. i mówi: - Proszę przyjśc w dniu kiedy będzie bardzo padało i zobaczymy co jest przyczyną. Za kilka dni pani karzeł pojawia się znowu w gabinecie i płacze,że tak ją boli, że nie może nawet chodzic. Ledwo tu przyszła. Lekarz prosi o przygotowanie do badania.Bada, bada, bada i po kilkudziesięciu minutach stwierdza, że już wszystko jest w porządku. Kobieta karzeł niedowierza i wstaje, po czym zaskoczona woła: - Nic nie boli, mogę chodzic!!!.Jest pan cudotwórcą!!! Co pan zrobił panie doktorze???!!! - Aaaaaaaa, nic takiego.Skróciłem pani kalosze. :-) Pozdrowionka i miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane dziewczynki 👄 To straszne co napiszę, ale nareszcie spotkałam osobę, u której nerwicy towarzyszy refluks.Witaj Macierzanko. Ja mam podobne objawy. Refluks to nic strasznego pod warunkiem, że sie go nie zaniedba, tzn. przede wszystkim dieta /na pewno ją znasz/, no i jak najmniej stresu /ha ha ha/,i ja jeszcze do tego biorę leki, ale nie ciągle tylko okresami /controloc/. Ale myślę, że to głównie przez refluks nabawiłam się nerwicy. Dolegliwości były takie, że myślałam, że umieram i od tej pory zaczęłam się ba o swoje zdrowie i życie, a póżniej szybko się to wszystko potoczyło.Nauczyłam się z tym życ, głównie ze świadomością, że nic mi się nie stanie, że w końcu przejdzie. Nie rozpamiętuję dolegliwości tylko myślę o tysiącu innych spraw i szukam sobie zajęcia jak mnie łapie.Rozumiem tę kluchę w gardle, te kwaśności w przełyku, pulsowanie w żołądku. Mnie to jeszcze bolą stawy i mięsnie jak przy grypie.I rozmazuje mi sie obraz czasami, ale najgorzej refluks wpływa na oddychanie, ale to też jest do opanowania.Na pewno lekarz mówił Ci, że refluks i nerwica idą w parze, bo jedno wywołuje drugie.Niestety. Uwierz, da się normalnie życ, to zależy tylko od Ciebie. Dobrze,że tu trafiłas, dziewczyny są niesamowite. Zawsze znajdą jakieś słowa otuchy. I zrozumienie, a tego najbardziej nam brak. Kontroluj refluks, a przede wszystkim przełyk, żeby nie doprowadzi do owrzodzeń, bo może rozwinąc się coś poważniejszego. Teraz jest taka pora roku, która nie sprzyja ani nerwicowcom, ani refluksowcom, więc musimy miec więcej cierpliwości i pokory. Trzymajmy sie razem, a nie damy się. Amama, zgłoś się do lekarza jak radzi Liduszka, ale niestety żadne leki nie podziałają tak szybciutko czyli w 2 miesiące. Na to potrzeba więcej czasu.I cierpliwości. Trzymaj się cieplutko. Szramko dzięki za miłe słowa. Trzymam się i nie dam sie, ale mimo wszystko ta jesień...Przebadaj się w kierunku refluksu żołądkowo-przełykowego.Warto. Lekarz gastrolog, ale najpierw ten rodzinny. Basiu gratuluję zdanego egzaminu, tak trzymaj. Dżizabel, ja też się uchachałam, jak mi go kolega opowiedział.Mam jeszcze jeden na poprawę humoru dla wszystkich nerwusek. Proszę tylko, aby nie obraziły się osoby o bardzo, podkreślam bardzo niskim wzroście.To tylko dowcip. Przychodzi do lekarza ginekologa pani o bardzo niskim wzroście inaczej pani karzeł i mówi: - Panie doktorze jak pada deszcz to mnie strasznie boli w kroku, tak że nie mogę chodzic. Coś strasznego - taki ból!!! - Proszę się rozebrac - zbadamy Panią. Po badaniu lekarz stwierdza, że wszystko jest w porządku. i mówi: - Proszę przyjśc w dniu kiedy będzie bardzo padało i zobaczymy co jest przyczyną. Za kilka dni pani karzeł pojawia się znowu w gabinecie i płacze,że tak ją boli, że nie może nawet chodzic. Ledwo tu przyszła. Lekarz prosi o przygotowanie do badania.Bada, bada, bada i po kilkudziesięciu minutach stwierdza, że już wszystko jest w porządku. Kobieta karzeł niedowierza i wstaje, po czym zaskoczona woła: - Nic nie boli, mogę chodzic!!!.Jest pan cudotwórcą!!! Co pan zrobił panie doktorze???!!! - Aaaaaaaa, nic takiego.Skróciłem pani kalosze. :-) Pozdrowionka i miłego dnia. Andziusia........24............nerwica natręctw..............Berlin Pelasia 78........29............gorafobia........................War szawa Hexa..............29............nerwica lękowa.................Gorzów Punca24..........24............nerwica natręctw..............Sosnowiec Basiaijuz.........46............nerwica lękowa- była...........Łódź Liduszka.........37............ner. lękowa.agorafobia........Jaworzno Pipek.............44.............nerwica lękowa..................Warszawa Netka30..........32............nerwica lękowa.depresja .....Włocławek MamaJulki........30............nerwica lękowa,depresja..... małopolska Dana39...........40.............nerwica lękowa..................Kujawy Efka43............43.............n.lękowa , agorafobia..........Gdańsk Iiyama(Tunia)...50...deprecha z napadami lęku panicznego....Łódź Rrenka037.......39.....nerwica lękowa z deprechą...........Warszawa Marijke...........23......nerwica lękowo-depresyjna.........Warszawa Aniołek21........21..............nerwica lekowa................. Poznan Ammarylis .......46 ......nerwica lekowa z agorafobią.... Ostrów Wlkp Olabasia.........52...............nerwica lękowa..............Warszawa Zgredek.........31......................depresja........ . ..............Konin Tamara...........35...................agorafobia........ ..............Śląsk Starababa........59................n.lekowo-depresyjna.. .Gorzów Wlk. Zuza..............35.................nerwica, depr................Dziwnów Maleństwo........29................agorafobia........... ......Warszawa Marska...........42............nerwica lękowa....................Kujawy Jagoda...........45...................nerwica lękowa...........Katowice Marzena.........47..................agorafobia.......... .............Łódź Ada7777.......36........n.lękowa, agorafobia,hipochondria..Zach.Pom. Angel61......... 27...............nerwica natręctw i lęki....Warszawa Magdziapek.......25...........n.lękowa.......... .................Śląsk Kasia100...........43...........n.lękowa.......... .............Poznań Nadzia26...........27............n lękowa............................ślask Asix90...............17......n. lękowa (n. serca)...................Toruń nusia 35.............35.......n.lękowa i inne.........................Kraków Bianka...............39.........n.lękowa, hipoch................okol.Gliwic Sloneczko.mw......24.......nerwica lękowahipohondria.....Wrocław DUSIKA ..............34 nerwica depresja i inne................WROCŁAW GUNIA24......24.......nerwica lekowa i hipochondria.............TCZEW diabel-na-obcasach.....23.......n.lękowa .................. Biała Podlaska goofer1982.... 25.......n.kękowo-depresyjna..............Częstochowa Jaco20 ........20...........n.lekowo-depresyjna..................Wr oclaw Amiga_Gdynia......21..............n.lękowo-depresyjna ........Gdańsk mazanek...........35..............nerwica lękowa...............kraków kitti77..............30............nerwica lękowa,........świętokrz bzium.........24.........n. lekowa, n. jelit, hipochondria!......wrocław Afobamka........30.......nerwica lękowa.................podkarpacie Ania ..............36.......nerwica lękowa.................Tychy Agais..............29.......nerwica lękowa.................Keflavik kokardka 25.......26......n lekowo - depresyjna ............ Slask Beatea.... 34.....nerwica lekowa,panika ,depresja.....Nowy Jork( oryg.B basia19g....22....nerwica lekowa.....dolnyśląsk Izolinda....37......nerwica lękowa....Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Izolindo:) dziekuje za gratulacje:) jak przeczytalam to co napisalas to jakbym o sobie czytala... tez mam refluks i od niego chyba tez nerwice... buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten refluks to sama sobie zdiagnozowałam. Mam dokładnie takie objawy jak przy tej chorobie. Najgorsza jest ta zgaga, która z małymi przerwami trwa od dwóch tygodni. Do lekarza oczywiście boję się iść jak ze wszystkim ...bo co mi powie? Paraliżuje mnie sama myśl o tym. A poza tym, powiedzcie czy to nie dziwne? Kiedy zakończyły się (jak mi się wydawało) wszystkie realne zagrożenia i stresy i kłopoty to zaczęła się ta zgaga, kluch w gardle i bóle z tyłu pleców, z lewej strony i inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupup
leki sprzedaja w aptece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie znerwicowane dziewczyny!!! Jestem tu nowa,ale bardzo dobrze znająca wszystkie objawy jakie tu wymieniałyście. Mam nerwicę lękową od 2 lat, nie biorę na nią leków bo czasami odpuszcza mi na kilka tygodni i wtedy czuję się lepiej, codziennie piję melisę i biorę walerin z magnezem ,ale mimo to jak dostane ataku ...to czuję się fatalnie, mam wrazenie,ze to już koniec, ze zaraz serce mi stanie i umre. Żle sypiam,nawet bardzo żle,ciagle czuje scisnięcie w gardle i mam ciągle taki podwyższony puls tak jak bym była czymś bezprzerwy zdenerwowana. Mialam oczywiście robione wszystkie badania ,ktore nic nie wykazały a ja cierpię, naprawdę starsznie cierpię, płacze często z tej bezsilności bo wydaje mi się ,ze ta nerwica nigdy mnie już nie opuści...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich..🖐️ Wpadłam podpisac listę obecności ;) i poczytać co u Was nowego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buziaki Wszystkim 👄 Trzymajcie za mnie kciuki, byłam u pobrani krwi i teraz czekam na wyniki.... Ciśnienie opanowałam, bo biorę leki - no i boję się wyników - najbardziej trójglicerydów, bo ostatnio miałam dużo ich za dużo..... Daj Boże by wyniki były dobre... Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jeszcze w pracy i mam nadzieję, że zdążę na koniec M jak Miłość. Efcia ostatnio Oliwier Janiak w programie och niepamiętam pokazywał Gdańsk. Jakie to piękne miasto aż ci zazdroszczę, bo ten Śląsk to jakaś masakra. Wiem że w tym roku lato było wyjątkowo w kratę ale i tak nasze polskie morze i jantarowe plaże nie moją konkurencji w całej Europie. Podpisuję wieczorną listą obecności Pozdrawiam wszystkich witajcie nowe koleżanki i was ta franca drapnęła:) Będzie dobrze wierzę w to bardzo i posyłam wam garść mojej wiary i nadziei pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to meldujcie sie
te osoby z listy ,kto z Was tu bywa?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podpowiedzcie
a przed kim sie mamy meldowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pobudka wstać koniom wody dać!!!!!!!! Nie koniom tylko moim chłopakom, nie wody ale herbatki z cytynką i małą kanapeczkę. Miłego i spokojnego dnia pa🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny!!! Miłego i słonecznego dzionka Wam życzę. Pozdrawiam. U mnie z rana oki, więc mam nadzieę, że tak zostanie. Pa. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich ..🖐️ Jagódko najczęściej jest tak że nam się coś podoba na ...odległość ale gdy się mieszka bo się musi i pozna się wszystkie plusy i minusy to już tak różowo nie jest ;) . Ja tylko z jednego względu bym nigdzie dalej się nie wyprowadziła bo tu jest więcej ...wilgoci ;) Gdy jadę głębiej w kraj to czuje się jak ryba bez wody ;) A dzielnice tak jak wszędzie są blokowiska i zamknięte osiedla oraz starówka . Tam faktycznie jest ślicznie ...tylko gdybym miała mieszkać a pod oknami tłumy turystów i całe nocki hałasy ...;) Moje miejsce na ziemi to są Kaszuby :) jest wszystko blisko , morze , jeziora , lasy i górki które mogę sama pokonać . Terz wstałam rano zeby dziecko do pracy wyprawić i mężowi jedzonko podać , bo dziś ma znów do polatania . Ogarnełam chałupkę i popijam pierwszą kawkę ;) Miłego dzionka wszystkim :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam porankiem... Za tydzień umówiłam się na wizytę do psychiatry. Najwyższy czas. Jestem już bardo zmęczona. Nie jestem tylko pewna czy będę w stanie mu cokolwiek powiedzieć, a nawet jeśli to co? To zbyt trudne. I od czego zacząć? Ale muszę spróbować, wiem to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macierzanko nie planuj teraz co powiesz bo stale będziesz o tym myślała i się nakręcała . U psychiatry powiedz co Ciebie męczy , co przeszkadza i jak zle się czujesz ...mów wszystko szczerze bo on tam po to jest żeby Ci pomóc ..nie ma żadnego tematu tabu ...nawet gdy uwarzasz że sprawy intymne są też coś nie tak to również powiedz ...Na pewno lekarz też będzie pytał o twoje życie to temat sam się rozwinie bo on musi wiedzieć co dokładnie Ci dolega bo odmian nerwic jest kilka i dlatego wazne jest takie szczere opowiadanie o sobie o swoich myślach ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Ludzie są po to, żeby żyć i tanczyć Ludzie są po to, żeby mogli walczyć...\" Witojcie jestem padnięta, co dzien latanie, załatwianie i zapraszanie gości weselnych dodatkowo idziemy teraz w sobotę na wesele do rodzinki, najchętniej wcale bym nie poszła bo juz myślę co i jak to bedzie, czy dam radę... ale nie ma rady, trzeba sie przemóc i znależć silę Macierzanko ja też przeżywam takie rozterki,czy coś bedę w stanie wydusić z siebie, czy efektywnie wypełnię ten czas spędzony na terapii, jaki temat mam podjąć... ale myślę że Efcia ma rację, że trzeba prówać sopować te myśli i się nakręcać, choć to trudne nie planować i mówić co w danym momencie nam do głowy przyjdzie Izolinda kawał super ;-) afobamka, jagódka, basia, gosiak, szramka 👄 👄 pozdrowienia wszystkim, nie zdajemy sobie sprawy ile w nas drzemie siły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Witam wszystkich Ja zapytaqniewm czy ktos bierze lek o nazwie NOTTA nAPISZCIE COS WIECEJ O NIM U mnie jak zawsze rano w miare ok wieczor gorszy bale to chyba tak juz musi byc. Sprzatam i piore od samego rana A co u Was slychac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×