Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

czesc ! mozna sie dolaczyc? przeczytalam tu posty ktore niosa nadzieje, tonacy brzytwy sie chwyta, ja czuje sie juz tragicznie.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe kobitki Florena i Małaschiza🖐️ Małaschiza napisz moze o sobie coś wiecej pozdrowionka:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny:) juz dawno do Was nie zagladalam ale po prostu to z braku czasu:( ja mam inny troche problem niz nerwica choc jutro ide do mojego psychiatry... otoz mam meza a coraz bardziej podoba mi sie kolega z pracy uwielbiam z nim rozmawiac i wogole boje sie zeby z tego nie wyniklo nic zlego:( najgorsze jest to ze on mnie jakos pociaga fizycznie..:( prosze tylko nie mowcie ze jestem glupia itp bo to silniejsze ode mnie:( buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ..🖐️ Dziewczyny dziękuję za wszystkie życzenia :) Adusia ważne ze są też i dobre dni, sama nie bądz skromna bo też jesteś ...dzielna! Trzymaj się i szybko wracaj do nas :) ..❤️ Witajcie Floreno i Małaschizo ..🌼 Basiu zawsze gdy poznajemy nową osobę a tym bardziej gdy jest pci ;) przeciwnej i tym bardziej gdy mamy wspólny język czujemy ....zauroczenie , zafascynowanie , zaciekawienie oraz czujemy się dowartościowane ..bo w koncu ktoś zupełnie obcy poświęca swój czas i okazuje swoje względy ...a w domku mamy spracowanego małżonka który nie zawsze ma czas dostrzec że właśnie mamy na sobie nową kieckę , że mamy inny kolor włosów ... bo ten nasz \"stary\" chłop już jest pewny że jesteśmy tylko jego i nie musi tak się starać . Tak najczęściej to wygląda . Ale zastanów się i postaw sobie granicę żeby jej nie przekroczyć , pomyśl co jest dla Ciebie ważne . Moze gdy brakuje Ci takiego czegoś u małżonka to oznaka że wkradła się w wasz związek ..nuda ;) kazdy związek trzeba pielęgnować bo inaczej marnieje . Co czułas do swojego męża kiedyś co Ciebie do niego ciągneło ? przypomnij sobie ... a z kumplem zawsze możesz się kumplować bo znasz go z tego że jest wam miło rozmawiać ale może on jest taki miły dla kazdej kobiety ;) może taki ma styl życia . Wiesz ja wierzę w przyjażń damsko męską bez innych podtekstów ;) ale gdy zaczyna się robić za duszno to lepiej ostudzić takie uczucia ...bo to może być ulotne ... porozmawiaj o tym na terapi ..bo to jest też twój problem :) i głupia nie jesteś tylko potrzebujesz trochę zainteresowania i ciepłych słów ... ale to za mało żeby zniszczyć to co do tej pory zbudowałaś .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estera24
Zaczne od tego ze ciesze sie iz nie jestem sama z podobnym problemem u mnie wszystko zaczelo sie 2 lkata temu. mam 24 lkata wspanialego synka i meza ale zaczely sie problemy zdrowotne chodzilam od jednego lekarza do drugiego a oni nie traktowali mnie powaznie wrteszcie pojechalam prywatnie do neurologa zrobil mi tk glowy podstawowe wyniki itp. i wszystko jest w normie.a ja czulam sie coraz gorzej moim dolegliwosciom nie bylo konca zawroty glowy ospalosc bole glowy dretwienie nog rak problemy ze wzrokiem. wreszcie pojechalam do psyhiatry biore leki ale roznie to bywa mimo to nie czuje sie najlepiej moze mam zledobrane leki dodam ze biore andepinb i sulpiryd. nie ukrywam ze mnam dosc;' pozdtawiam i za wszystkich trzymam kciuki!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estera24
Zaczne od tego ze ciesze sie iz nie jestem sama z podobnym problemem u mnie wszystko zaczelo sie 2 lkata temu. mam 24 lkata wspanialego synka i meza ale zaczely sie problemy zdrowotne chodzilam od jednego lekarza do drugiego a oni nie traktowali mnie powaznie wrteszcie pojechalam prywatnie do neurologa zrobil mi tk glowy podstawowe wyniki itp. i wszystko jest w normie.a ja czulam sie coraz gorzej moim dolegliwosciom nie bylo konca zawroty glowy ospalosc bole glowy dretwienie nog rak problemy ze wzrokiem. wreszcie pojechalam do psyhiatry biore leki ale roznie to bywa mimo to nie czuje sie najlepiej moze mam zledobrane leki dodam ze biore andepinb i sulpiryd. nie ukrywam ze mnam dosc;' pozdtawiam i za wszystkich trzymam kciuki!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Efciu dziekuje Ci z calego serca za te slowa:) jest dokladnie tak jak napisalas mojemu koledze sie bardzo podobam prawi mi komplementy a moj maz zajety praca nie dostrzega tego jak sie ladnie ubiore itp. jesli chodzi o seks to chcialabym przezyc namietny seks i czasem sobie mysle jakby bylo z innym i tych mysli tez sie boje bo z moim mezem nie moge tego przezyc tak jak chce bo on ciagle zapracowany... wogole czesto sie mnie czepia o glupstwa mowi ze jestem taka i owaka (oczywiscie negatywne rzeczy) a najgorsze jest to ze jestem dopiero pol roku po slubie... i juz mam takie mysli:( ale to wszystko jest przez to jak Efciu napisalas ze nie czuje sie przez meza dowartosciowana a przez tego kolege tak... boje sie zebym nie zrobila jakiegos glupstwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jagoda45
Witaj! :) To ja prosiłam o namiary na terapeutkę w Katowicach, podaję moje gg 9302753 i proszę o wiadomość.Dziękuję! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napiszę do ciebie wieczorkiem w sprawie namiaru terapeutki pozdrawiam ;) Miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć kochane 👄 jestem cały czas z Wami, co prawda wpadam tylko, aby poczytać jak sie trzymacie u mnie jak wiadomo podczas przygotowań przedslubnych jest gorąco i duzo sie dzieje nie jest najgorzej, jedynie co mnie męczy to ten cholerny ból głowy wydaje mi sie ze nerwica mnie oszczędza, bo jestem w stanie mobilizacji, aż sie boję co będzie jak mnie puści Basiu doskonale Cię rozumiem, bo sama przeżywała takie chwile i dzięki Efcia za to co napisałaś, bo to sama prawda \"...nie tak łatwo jest kochać, nie tak łatwo być razem, kiedy wszystko najlepsze dawno już za nami...\" Szramko mam nadzieję, że sytuacja w domu się polepszyła i że do męża dotarło, że mimo tego co naodwalałaś to nie ma prawa tak cię traktować, pozdrawiam cię gorąco Dziewczyny napiszcie czy w swoim otoczeniu znacie osobę z nerwicą?, ja tak ostatnio o tym myślałam i twierdzę ze ja nie znam, mam wrażenie ze jestem z tym sama... mam tylko Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam... polecam pisemko SENS (8,5 zł) jest to poradnik psychologiczny, miesięcznik chyba wychodzi od niedawna,bo wcześniej sie z nim nie spotkałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Kochane Nerwuski i te \"stare\" i te \"nowe\". Dawno się nie odzywałam, bo dużo pracuję i dużo się dzieje u mnie /ten remont, o którym już pisałam/. Czuję się nieżle, nawet dośc dobrze, ale cały czas biore Coaxil/podobno placebo-na mnie działa-przynajmniej takie mam wrażenie i niech tak zostanie/. Refluks trochę się nasilił, ale już go opanowałam. Liduszko cieszę się, że jesteśmy równolatkami. Ja mieszkam w Warszawie, ale marzę o domku na wsi. Może kiedyś... Narazie to brak funduszy mnie powstrzymuje. Mam dwóch dorastających synów/ 12 i 14,5 letnich/, a oni potrzebują niemało. My nerwuski znane jesteśmy z tego, że za bardzo poświęcamy się dla rodziny, zapominając o sobie. Ja już sie obudziłam i to dzięki mojemu kochanemu małżonowi. To on przypomniał mi, że ja też istnieję i teraz we czwórkę staramy się podołac wszystkim domowym obowiązkom. Super uczucie, jak wiesz, że ktoś ogarnie i zrobi zakupy, a Ty możesz poleżec np. i poczytac ciekawą książkę. Dlaczego wcześniej na to nie wpadłam???!!! No tak , kończę i pozdrawiam serdecznie wszystkie Dziewczyny z Forum. Miłego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość La Perla
Witam wszystkie nerwuski. Tez jestem w trakcie leczenia nerwicy i chciałam sie zapytać czy podczas przyjmowania SSRI , leku psychotropowego zauważyłyście jakieś zmiany w swojej wadze, zwiekszony apetyt, mniejszy apetyt??? Ja generlanie mam głównie ochote na konkretne smaki, słodki, słony lub bardzo kwaśny i generalnie przytyłam ok 5 kilogramów w ciągu 8 miesięcy leczenia 6 miesiecy Cital i 2 miesiace Lexapro. Czuje sie naprawde dużo lepiej ale ostatnio zaczełam się zastanawiać nad tym faktem. Oczywiscie znam opinię lekarza ale chciałabym Was o to zapytać, jesteśmy przecież najlepszym źródłem informacji dla samych siebie. bardzo Was wszystkich pozdrawiam i życze miłego popołudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam wszystkich i przepraszzam że zawracam głowę ale już nie wytrzymuje trzeci lek a arytmia wali dalej PRPORANOLOL , BETALOK ZOK METEOCHEXAL i dalej żadne leki na to nie działają jestem zrospaczona teraz już załamana dziewczyny napiszcie jak sobie z tym radzicie .........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w czwartek jade do psychologa może ona wytłumaczy mi te kołatania serca .Najbardziej wkurza mnie to że ta moja durna pała nie potrafi zrozumieć tego co się dzieje z moim sercem juz tylu lekarzy tłumaczyło mi że to nic grożnego a ja ciagle jestem tym pzerażona moja nerwica kręci się juz tylko wokółgłowy czyli zawroty i wokół serca czyli kołatania szybki puls oraz dodatkowe skurcze . W ubiegłym tygodniu byłam u laryngologa z tymi zawrotami i znów przepisała mi FLUNARIZINE i do tego NOOTROPIL czy ktoś zna ten drugi lek jeśli tak prosze o informacje .................... Prosze też o informacje na temat dodatkowycgh skurczy ...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej A powiedział Ci laryngolog od czego mogą być te zawroty. Ja też mam stwierdzoną arytmię, ale nic nie biorę, kiedyś brałam propranolol ale mi nic nie pomagał więc dałam spokój. Teraz biorę tylko leki przeciw lękowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elaga mam zawroty od błędnika i od kręgosłupa szyjnego niby jest ucisk położeniowy e kręgosłupie szyjnym i jest złe krążenie w głowie i uchu wtedy występuje oczopląs w prawo i lewo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Didzabel a jak sobie z tym poradzilas? zdradzilas czy nie? bo ja sie tego okrutnie boje choc moj psychiatra dzis powiedzial zebym sie tym nie przejmowala bo to zycie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz ja z tym żyję już bardzo długo więc tak sobie myślę że jak do tej pory nic mi się nie stało to może to nie jest takie groźne. Tak to sobie tłumaczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Kobitki witam wieczorową porą🖐️ Izolinda miło mi ze napisałas do mnie to tak samo ja bym chciała mieszkać na wsi moze sie kiedyś spełnią nasze marzenia :) Bianka szkoda ze tak sie czujesz ja tez mam problemy z zawrotami staram sie do tego juz przyzwyczajać i jakos sobie radze choć nie raz jest zle pozdrowionka dla wszyskich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elaga Liduszka dzięki ja też sobie tak tłumacze ale są takie chwile że nie daje rady może teraz jak zaczne psychoterapię to coś zmieni ............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam szanowne Panie :-) Już popołudnie, a tu nikt nie pisze. Dzisiaj smutny dzień. Za oknem szaro i ponuro. Oby w naszych serduszkach było wesoło i pogodnie czego z całego serca życzę wszystkim nerwuskom. Miłego dnia dziewczyny 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marga30
witam!!!wczoraj przypadkiem znalazłam ta strone. dużo czytalam... i jest mi lżej, ze nie jestem sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marga30
walcze z tym jak moge, ale czasem jest ciężko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Izolinda i Margo 30 oj masz racje smutno jest pogoda ma duzy wpłym na człowieka przynajmniej na mnie Witaj Margo w naszych szeregach nie nie jestes sama jest nas wielu sama widzisz minął juz rok jak ja znalazłam te stronę i duzo mi pomoglo dziewczyny są ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×