Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Basieńko a co ty nad tamtym morzem robiłaś ? na misji byłaś ? czy wycieczka ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich ale to wszystkich Basia 777milo mi ze mam ziomalke z wroclawia moze sie kiedys spodkamy Ammarylis szybkiego powrotu do zdrowia Efka ciesz sie chlopem ja dopiero jak przyjedzie na swieta to jeszcze ho ho Madziarka napisz czy dostalas fotki bo mi cochwila odbija i juz zglupialam czy poszly to wysle jeszcze razENIa Liduszka i reszta naszej nerwiczki goraco pozdrawiamNIke Renke i pozostale spore nasze gronko ja wlasnie zrobilam golabki i pieke ciasto marchewkowe mniam mniam po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrowka amarylis ,kuruj sie kochana ,ja wlasnie koncze antybiotyk na pecherz i ogolna infekcje.... a na groby zdazysz pojechac pozniej ,najwazniejsza jest modlitwa w tym dniu za bliskich co odeszli.... Efcia chyba mozemy zdradzic tym ktorzy pamietaja nasza kolezanke -MALEŃSTWO-ze wczoraj urodzila synka! maly jest wczesniakiem jest w inkubatorze i ma sie dobrze!!! :D Zyczymy malenstwu i jej synkowi duzo,duzo zdrowia!!!!!!!!!!❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj kierowniczko dzieki za zdjecie milo widzec osoby z ktorymi sie pissze ,dostalam i inne zdjecia tylko jeszcze musze sobie dobrze przyswoic kto jest kim bo duzo nas tu ,dzieki! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooooo ale trafiłam na wiadomosc:D-chyba moj pierwszy wpis na tym forum był skierowany własnie do \"malenstwa\",bo pisała ze jest w ciaży i jak sobie poradzi z nerwiczką i ja wtedy pisałam jej o swoich doswiadczeniach a tu juz poród-ale ten czas leci gratuluje synka i trzymajcie sie zdrowo!!! pozdrawiam wszystkie nerwuski/nerwusków Efka🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorowa porą wszystkie nerwusiatka Madziarka ja ci wczoraj na gg posłałam wiadomość o która prosiłas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie znerwicoane kobitki Jagoda nie dostałam Twoich fotek a bardzo bym chciała. Reszta dziewczyn wysłałam fotki na wasze maile ale nie wiem czydoszy Co tam wieczorkiem słychu???? Liduszko dostałam wiadomość na gg i bardzo dziękuję pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jeżeli komus nie wysłałam fotki to proszę sie wpisać bo juz nie wiem komu wysłałam a komu nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziarko przed chwilą wysłałam ci zdjęcia. Ostatnio mało mnie bo mam dużo pracy. Poza tym ostatnio dopada mnie i siłujemy się jak bokserzy na ringu, albo walka sumo. Myślę sobie , że chyba jestem bardzo silna , że wytrzymuję to wszystko i jeszcze pracuję itd. Ciekawe na jak długo starczy mi sił? Ostatnio napisłam wiersz pt.Ona (myslę jednak , że to wiersz niedokończony i z pewnością na zakończenie trzeba będzie trochę poczekać) Przyszła nagle i tak niespodzianie, złamała mnie w pół, już nie miałam siły wstać na śniadanie, bo w środku pustka i wielki dół. Zasypała mnie lękiem i bólem, wręcz zabrała apetyt na życie, Już mi ciężko przytulać się czule, kiedy noc nieprzespana o świcie. Przyszła nagle i odejść nie zamierza, Zagościła tak sobie - bez pytania, Już naprawdę nie mam komu się zwierzyć, I już nie mam z kim jadać śniadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŚPIESZMY SIĘ KOCHAĆ LUDZI-TAK SZYBKO ODCHODZĄ Piękny ten twój wiersz Jagodo. niko28 ja nie mam zdięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Święto Zmarłych\" - Bechler H. Na cmentarzu płomyki złote i groby w chryzantemach. Ludzie przyszli tu z myślą o tych, których już nie ma. Wspominają drogie imiona, zasłaniają lampki przed wiatrem, dla tych bliskich wieńce zielone i bukiety jesienne pełne kwiatów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba sie ciesze, ze nie pojde na cmentarz w tym dniu juz po raz kooolejny w moim zyciu. Strasznie, ale to strasznie przygnebiajaco i lekliwie na mnie to dziala, zaraz wyobrazam sobie siebie lezaca w grobie, i nagrobek z moim imieniem i nazwiskiem albo wszystich bliskich.....coz, wiem, ze kiedys tak bedzie, ale sama mysl jest dla mnie okropna, natomiast tu w NY to swieto nie jest obchodzone, tyle tylko, ze ja jako katoliczka pojde pomodlic sie do kosciola, zapalic ewentualnie symbolliczna lampke. Poza tym wszysci Ci ktorzy odeszli pochowani sa w Polsce, na szczescie mialam kogo poprosic, aby i ode mnie zapalil lampke. \"Zycie, to teatr- scena powiekszona, Gdy czlowiek umiera, opada zaslona\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co napisać, jest w miarę ok. pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja Witaj Ata. Dawno cię tu nie było. Miło że u ciebie ok. Napisz jak to robisz, może masz jakiś nowy sposób na lepsze samopoczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danielek
Czesc Wam Tesz choruje na ataki paniczne jusz prawie 3 lata.mozna o tym porozmawiac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka 🖐️ wszytkim w ten pochmurny dzionek Witaj 🖐️ Danielek pisz co ci na serduchu lezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny i chlopaki cos przez te swiatki malo kto sie odzywa dzis bylam przedostatni raz u psychoterapeltyjuz mi to zakomunikowal chyba mnie ma dosc albo jestem zdrowa stwierdzil ha ha ha ale jak by nie patrzyl to chodzilam raz w tygodniu przez pare miesiency tak ze juz dosc ale pomaga musze wam powiedziec pogadalam sobie z nim tak szczerze i to mi ulzylo naprawde mam inne podejscie do pewnych spraw gdzie kiedys bylo nie do pomyslenia zebym ja tak sie zachowala broniac siebie )bo bylam zamknienta w sobie i przyjmowalam wszelkie ataki ale nie teraz koniec,? pogoda dzis negatywnie wplywa na mnie ale sobie radze a jak tam WY sobie radzicie kochane wczoraj dzionek smutku i zadumy dzis tez mam smutny pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Kierowniczko witam dla mnie tez ten jest smutny wszytko wraca wspomnienia Byłam na mszy zapaliłam swieczke przy pomniku gornikow i moze wieczorkiem pójdę na cmentarz (dobrze bo mam blisko)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane nerwuski.Co tam u was słychać nowego.Strasznie tu ostatnio cicho,mało kto się odzywa,chyba,że powyjeżdżałyście na groby do rodzin do innych miast.Ja nigdzie się nie ruszałam bo najbliższą rodzinę mam koło siebie,samychd ziadków których zresztą wogóle nie znałam. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam LIDUSZKA mowisz ze bylas palic swieczki przy pomniku gornikow czy masz jakies smutne wspomnienia z tym zwazane a tak po zatym jak samopoczucie pogoda tu we wroclawiu mglista i deszczowa wiec bylam tylko u terapelty i nie ruszam sie z domu a zaraz i tak trzeba isc spac poprasowalam moze jutro bedzie leprzy dzien pozdrawiam Cie milo kto mi jeszcze da fotke to juz bede czula sie ze jestem zwami mocno zwiazana oby nie nerwowo ha ha moj e mail bozenka100@onet.eu to dla przypomnienia milo Was widziec na fotkach wiem z kim gaworze pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiamilka
hej moje kochane kobiety, kochane, bo kiedy zwrocilam sie do was ponad rok temu, na tym forum, podtrzymywalyscie mnie na duchu. cierpialam na nerwice lekowa z atakami paniki. nieobce sa mi napady paniki w nocy, kliedy budzilam sie i nie moglam sie ruszyc bo bylam sparalizowana strachem. od roku biore seroxat. czuje sie swietnie. odzylam, moj zwiazek odzyl. unikam mojego psychiatry bo boje sie ze bedzie chcial odstawic lek. ale po co, skoro czuje sie swietnie. oczywiscie czasem zdarzaja si sytuacje kiedy czuje sie "niepewnie", raz w nocy mialam atak paniki, ale to byl raz na caly rok. doskonale was rozumiem, bo jeszcze rok temu nie moglam wyjsc na dwor, a nawet samej byc w domu. jezeli ktoras z was cierpi na podobne dolegliwosci to spytajcie sie psychiatry o ten lek, ja bralam ich juz troche i naprawde moge go polecic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kierowniczko mój mąz jest górnikiem i dlatego pale swieczki przy pomniku ale rowiez zginał ł moj znajomy miał wtedy 22 lata Kasiamilka witam fajnie ze sie dobrze czujesz ja tez brałam seroxat ale juz go nie biore trzymaj tak dalej i nie dawaj sie tej franciszce Zmykam do spanka zycze kolorowych snów 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj ata27, martwilam sie co u Ciebie, bo tak dawno Cie tu nie bylo, juz nawet wlasnie wczoraj napisalam Ci maila, czy wszystko w porzadku...........no i ciesze sie, ze tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale gapa ze mnie towarzystwo napisałam przez sz sorki z rana zaspana hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w ten sobotni dzionek co porabiacie nerwuski wroclaw dzis pochmurny jade do wnuczek a potem zobacze co bede robic goni mnie z domu obiad wczoraj zrobilam wiec luz pa dziewczyny i chlopaki ile mamy chlopakow natym forum bo ja niewiem ich nerwica chyba nie bierze albo wstydza sie ja ujawniac jak myslicie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim! Kasiamilka pamietam Cie doskonale! mialas wyjezdzac za granicve wtedy i tak sie balas.....jestes za granica? ciesze sie ,ze sie dobrze czujesz oby tak dalej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esterarakoczy
witam was kochani od 3 tygodni jestem na leku peromerck zazywam go raz dziennie rano i czuje sie ciut lepiej dzis ide na pierwsza impreze od niepami9etam kiedy tylko alkoholu przy takich lekach to chyba nie wolno??????????????? caluje was mocno mocno trzymajcie sie cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×