Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

witam piekny dzionek dzis byl siedzialam w ogrodzie z kawka i potem z meliska fajnie co samopoczucie jako takie Mamunieczka kto tam sie wtraca i nam psuje humor?poco wogle tu zaglada pozdrawiam wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mely1,ja mam teraz fatalne,mialam tak straszna awanture z moim ojcem,ze cala sie trzese ale trudno... Zaraz ide w kime,masz racje trzeba sie wziasc za siebie,nikt tego za nas nie zrobi... Ale czy widzisz,ktos sobie robi jakies jaja? Chce nas sklocic czy forum spieprzyc,jaki ma w tym cel? jak Jej nie pasuje to niech tych "glupot" nie czyta,prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie kierowniczka13,ma szczescie ten KTOSIEK,ze ja jestem daleko,bo trenowalam troszke sztuk walki,hehe.... Glowa mi tak peka,ze chyba zwariuje,dziewczyny,tak mi pulsuje w mojej glowie, ile mozna pic kawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie,komu sie nie podoba to niech tu nie zaglada,nawet sie nie potrafi podpisac!!!!nie potrzebujemy tu takich komentarzy! a ty to glowa do gory i nie przejmuj sie tak,nic tym nie zdzialamy.pomysl o czym milym i idz spac ,dobrze bedzie.my musimy tylko tak myslec ze DOBRZE BEDZIE,nie wolno inaczej,pamietaj.trzymam za ciebie kciuki,i jak ci zle teraz jes,t to pomysl o tych co maja jeszcze gorzej,uwierz jest takich wbrod!!!buziaki.jestem z toba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to wogole kawy nie pije bo zaraz sie trzese jak glupia,ale za to fajki pale i powiem wam jedno ze jak zapale papierosa to zaraz mam glupie mysli!to normalne ?ma nikotyna takie "pesymistyczne" dzialanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co wy dziewczyny jednak spac poszlyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mely1 nie kotus,ja nie poszlam,wlasnie ide na fajeczke,choc leb mi tak napier...... ale ja takich mysli nie mam.Ale wzielam tabletke na sen jeszcze z moja wielka garscia innych i chyba tez bede sie zbierac a jeszcze na dodatek m-czka,kurcze,czemu faceci jej nie moga za nas miec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie bede do spani szykowac,bo jutro musze o szostej wstac.a co dospania to ja nie mam problemow spie jak zabita,i z zasnieciem tez nie mam problemow,ale za to mam inne rozne "dolegliwosci". bede spadac bo moj maz caly czas sie mnie pyta co ja tak caly czas pisze?i mowi ze tylko przed komputerem spedzam czas,i sie wkurza,(hi hi on nie rozumie po polsku,fajnie moge pisac co chcem,hi hi).ale sam winny, gdyby rozumial moje problemy to bym z nim z checia porozmawiala,a tak to sobie z wami "pogadam".spijcie dobrze!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallo kierowniczko 13 ciebie tez gdzies wciaglo?hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mely1,jestes super dziewczyna,Ty tez spij dobrze.Ja juz chyba jednak tez sie odmeldowuje papaski do juterka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pa do jutra,jutro opowiem jak bylo u doktorka,hi hi. dzieki za mile slowko. buziaki dla wszystkich!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie,coraz bardziej Ciebie lubie,wszystkie wcielo,tylko my jak te nocne marki siedzimy,hihihi... No a teraz juz koniec,jutro do pracy przeciez... papaski a jutro na poranna kawke sie zglos..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na poranna kawke to chyba nie dam rady,ale po poludniu napewno chwilke znajde!!!!!!!!!! TEAZ TO NAPRAWDE PA! carpe diem!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mamunieczka
WLAŚNIE----------------- ''TEN KTOSIEK''------------------- MA DOBRE INTENCJE W STOSUNKU TO WAS !!!!!!!!!!!!!!!!!!! CHCE ZEBYŚCIE WYSZLY Z TEGO WARIATKOWA , BYLY ZDROWE , żeby wasza nerwica odpłynęła na zawsze.Ale wy same zagłębiacie się w tej chorobie, no trudno wasz wybór !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj widać ze to nerwusy
mamunieczka (amina65@wp.pl) Wlasnie kierowniczka13,ma szczescie ten KTOSIEK,ze ja jestem daleko,bo trenowalam troszke sztuk walki,hehe.... Glowa mi tak peka,ze chyba zwariuje,dziewczyny,tak mi pulsuje w mojej glowie, ile mozna pic kawy? 22:06 mely1 (monika.11@hotmail.de) dokladnie,komu sie nie podoba to niech tu nie zaglada,nawet sie nie potrafi podpisac!!!!nie potrzebujemy tu takich komentarzy! a ty to glowa do gory i nie przejmuj sie tak,nic tym nie zdzialamy.pomysl o czym milym i idz spac ,dobrze bedzie.my musimy tylko tak myslec ze DOBRZE BEDZIE,nie wolno inaczej,pamietaj.trzymam za ciebie kciuki,i jak ci zle teraz jes,t to pomysl o tych co maja jeszcze gorzej,uwierz jest takich wbrod!!!buziaki.jestem z toba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leczmy się nerwusy
sory , ale w waszej pisowni - wypowiedzi słychać agresje , a co dopiero w realu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leczmy się nerwusy
[ kwiatek] [ usmiech]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki witam serdecznie , mam nadzieje że u Was też świeci słoneczko równiez w Waszych serduszkach a nie tylko na dworze. Ja dostałam takiej energii że już posprzątałam, ugotowałam , zrobiłam pranie i za chwile pędze do sklepu i z dzieckiem na ogródek, bo szkoda dnia. Dawno sie tak dobrze nie czułam, mam nadzieje że Wszystkim nerwuskom dzisiaj sprzyja pogoda i dobre samopoczucie. Już sie nie moge doczekac wiosenki. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się, szkoda czasu na kłótnie:-) U mnie dziś pogoda taka-sobie, ale i tak jestem wesolutka, bo się okazało, że mam wolne przedpołudnie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Witam nowych nerwusków ,pozdrawiam stary ,,zespół\" 👄 Przez półtora roku brałam seroxat i muszę się Wam pochwalić, że od trzech miesięcy nie biore kompletnie nic :classic_cool: Seroxat odstawiłam z dnia na dzień,nie miałam zapasu,nie było lekarza(wyjechał) więc jakby siła wyższa zadziałała....Nie działo sie kompletnie nic złego...gdy czasem zaczynałam czuć ,że ,,coś nie tak\" brałam doraznie pół tabletki sedamu i wszystko mijało :classic_cool:.Pracuję zawodowo,bywam między ludżmi,nie myslę o tej francy wcale..bo i po co??? Dziś z ciekawości tu zajrzałam,bo jednk ,,bywałam tu dwa lata\" i cos ciągnie....Ale widzę,że tu nadal wiele się dzieje,zamiast chorych ubywać chyba przybywa,to smutne...... Życzę wszystkim duuuuzo zdrówka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo naprawdę. zamiast poprawić swoje zdrowie,samopoczucie to pogarszacie sobie na własne życzenie zdrowie. opisujecie objawy, jedna drugiej daje wyrok jak lekarze typu \"wiesz ,chyba masz padaczkę\", albo \"wiesz, powinnaś brać lekarstwa takie i takie\" , \"to na pewno coś innego\" no i drugi człowiek zaczyna bać się,że faktycznie coś z nim nie tak itd..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejki u nie pogoda zwiariowała , jakas burawka i słonko schowało się gdzieś wysoko. znów wieje i wywiewa mysli;) jak tam u was nerwuski;) pozdrówka na ra pa ❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trąbeczko, nikt nie mówi (przynajmniej mam taką nadzieję i sama tak nie mówię:-) że to \"na pewno choroba taka i taka\". Ale wiadomo, że aby leczyć nerwicę trzeba wykluczyć inne przyczyny (które wcale nie muszą być groźne i straszne) i jesli ktoś się wzbrania przed pójściem np. do neurologa to ja bym go jednak namawiała, na wszelki wypadek. Nigdy nie zaszkodzi upewnić się, że to nic poważnego, prawda? Staram się też nikogo nie straszyć i stwierdzam z całą stanowczością, że z nerwicą można żyć i to całkiem produktywnie, choć bywa to życie trudne. Ale trzeba iść do przodu, jestem najlepszym przykładem, że się da:-) Miałam okres w życiu, wcale nie tak dawno, że bałam się zostać sama na godzinę w mieszkaniu moich rodziców, które znam od urodzenia. Jednak w końcu wyprowadziłam się, skończyłam studia, obecnie jestem z mężem za granicą. Moje życie nie jest może bajeczne, jestem bardzo niesamodzielna jeszcze w tej chwili no i ciągle biorę leki. Ale wierzę, że będzie coraz lepiej i każdemu mówię, że jakoś się da, trzeba tylko znaleźć własny sposób:-) POZDRAWIAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny MELY ja to dzis mialam latanko bylam u fryzjera potem u mojej lekarki dodala mi lek ale jeszcze nie kupilam zobacze jak bedzie dzialal pogadalam znia troche tak ze nie bylo mnie dzis prawie caly dzien ale witam Cie teraz milutko KRETECZKA FAJNIE ZE JESTES OPTYMISTKA I DAJESZ SOBIE JAKOS RADE TAK TRZYMAJ JAGODA WITAM DAWNO cIE NIE BYLO MADZIARKA witam AMARYLIS jak sie masz MAMUNIECZKA witam z wieczorka ja dzis mam wyjatkowo leprzy dzien odrazu chce sie zycccc pozdrawiam reszte nerwuskow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane nerwuski,witaj kierowniczka,to jestes dzis laseczka? Ja uwielbiam chodzic do fryzjera,bardzo mnie to uspikaja. Ja kochane dziewczyny bylam dzis na pierwszej terapii grupowej z psychologiem,bylo nas 10 osob a bedzie tych spotkan az 25,czyli przez kolejnych 24 poniedzialki bedziemy przez 1.5 godz opowiadac o swych problemach dyzych i malych,dziewczyny z lekami i bez lekow, dziewczyny z nerwicami,faceci po przejsciach,fajnie,mozna sie naprawde otworzyc.To mi bylo potrzebne,czuje sie naprawde lepiej... moze nawet szybciej odstawie moje lekarstwa? A w srode lece do psychiatry na kontrolna wizyte...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorowo wszystkie Nerwuski .. 🖐️ Widzę ze stale nowe niki przybywają , z jednej strony to dobrze że szukacie zrozumienia a z drugiej to smutne że coraz wiecej ludzików z problemami duszy . Pozdrawiam i trzymajmy się ..razem ;) wspierając się ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meyl1
witam wszystkich serdecznie.no co ty mamunieczka,pisalas przeciez ze ci lepiej,a teraz sie tak zle czujesz?dlaczego nagla taka zmiana?glowka do gory!!!!!ja to wam powiem ze jak rano wstaje to czuje sie ze moge gory przenosic,i sobie wszystko obiecuje,a pozniej wieczorowa pora to znawu sie poddaje i wszystko wraca,bardzo dziwne.!i tak u mnie na okraglo. teraz to wogole mam zly humor,bo fajki mi sie skonczyly a nie chce mi sie isc kupic nowe,i mnie wszystko wkur.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×