Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

to znowu ja;) wzielam belergot i zasnelam, o dziwo, caly czas mam nadzieje ze to tarczyca anie nerwica..dzis mam rozmowe w sprawie pracy a czuje sie jak nacpana heh;) kolejny stres :D myslicie ze przy chorobach tarczycy ma sie napady lęku???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strasznie panikuje
tak choroby tarczycy moga miec podobne objawy co nerwica zanim pojdziesz do psychiatry radze zrobic badanie krwi na tarczyce i usg tarczycy idziesz do laboratorium -nie musisz byc na czczo- i prosisz o badanie TSH potem usg jesli nic tam nie znajda to wal do psychiatry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekam na wyniki, będą dopiero w piątek, od mojego przyjazdu z Polski czyli 9 dni schudlam juz 5 kg, nie dam rady nic przelknąć a jak juz cos zjem to mam biegunke..ale to chyba z tego faktu ze przerazona jestem tym ze mam nerwice, i sie kolko zamyka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strasznie panikuje
a czemu podejrzewasz chora tarczyce? jakie masz objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strasznie panikuje
ja jestem swiezo po badaniu tarczycy i z nią wsio ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczesniej mialam napady lęku, teraz ich juz nie ma, daje rade nad nimi panowac;) odpukac, od czasu do czasu czuje jak by mi ktos stanąl na klatce, co prawda to tez mi juz przechodzi, no i ta szyja, kazdy mi ostatnio powtarzal ze mam powiększoną tarczyce mimo ze dla nikogo o tym nie wspomnialam, od jakies czasu zaczyna mnie tak jakby dusic, ale to byc moze dlatego ze sama sobie wmawiam;) mam nadzieje ze to tarczyca..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strasznie panikuje
a jakie badanie robiłas ?TSH?skad jestes? u mnie wynik TSH odbiera sie w ciagu kilku godzin od pobranai krwi zrób sobie koniecznie usg tarczycy przed wizyta u psychiatry mnie tez dusiło jakby mnie ktos na szyje sciskał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w pieprzonym Londynie tu wszystko ma takie tempo..dopiero w piątek będe wiedziala na czym stoje, dobrze ze w ogole skierowala mnie na takie badania bo tu to lekarze tragedia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze jedno nie wiem czy to istotne i jak sie ma do tego, ale w grudniu straciłam ciąże, byc moze to była wlasnie wina hormonow????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strasznie panikuje
mysle ze to istotne mysle ze bedzie to jednak nerwowe u ciebie biorac pod uwage to ze stresu masz co niemiara stata ciazy ,problem z praca gdzies sie odbic musi w przyrodzie nic nie ginie pozdrawiam trzymaj sie ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strasznie panikuje
chociaz z drugiej strony moze własnie chora tarczyca przyczyniła sie do poronienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strasznie panikuje
jesli twoja wiedza skapa nie jest to podziel sie nią o co ci chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam problemy z tarczyca ale uki biore leki wszystko jest ok a i nerwica daje w kosc leki,nerwy,placzliwosc....MASAKRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny pomóżcie bo za chwile zwariuje na mnie zadne leki nie działają a zaraz zwariuje z bólu juz sie tak nażarłam tych tabl ze mnie żołądek boli chyba najlepszym lekarstwem bedzie zejs z tego piepszonego świata z tym sie nie da żyććććććććććććććć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedzcie jakie leki bierzecie na ten pieprzony ból głowy bo na mnie juz poprostu nic nie działa błagam jutro ide do szpitala na rezonans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze nikogo nie ma moze pozniej pozdrawiam wszystkich do wieczorka moze przezyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda S rozumiem cie jeszcze dzis rano chcialam umrzec!!! nerwy,stres,lament :( zazylam hydroxyzyne i mnie uspokoilo ale tez zamulilo! jakos citaxin nie dziala za bardzo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość same sobie to robicie
nie dziewczyny was nie idzie czytać , wszystkie takie zdolowane !!!!!!!!!!same to robicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość same sobie to robicie
dalej czytajcie takie glupoty to napewno nie wyjdziecie z tej nerwicy .Jak już piszecie ze chcecie zejsc z tego swiata , to naprawde z wasz a glowa jest nic dobrego ,nie czytajcie takich postow .Czytajcie jakies romanse itp , itd , bo czarno widze waszą przyszlosc .mY TEZ CHORUJEMY NA NERWICE i przypadkiem przelotem tu trafilysmy i widzimy jaki szajs tu jest to nie dziwiimy sie ze te chorobsko od was nie odejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podpowiedzcie
po co to kopiujecie???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sie wam nie podoba co tu piszemy to spadac z tego forum jak nigdy nie miałas takich stanów i tak cie nic nie bolało to widocznie nie masz nerwicy i nie dla ciebie to forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podpowiedzcie
a do kogo to było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki mandzia wezme hydroxyzyne ale boje sie ze mnie zamuli jak zwykle juz mam naprawde dosyc tego bólu nic kompletnie nie pomaga wyje pół dnia jutro ide do szpitala zobaczymy co powiedzą pewnie to samo SILNA NERWICA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość same sobie to robicie
magda s - tylko spokojnie z takim slownictwo to tylko swiadczy o niskim stopniu inteligencji jaką ty ktośiu !! posiadasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość same sobie to robicie
magda s====dziewczyno ty masz depreche na maxa jak juz piszesz o cytuje twoje słowa "chyba najlepszym lekarstwem bedzie zejs z tego piepszonego świata z tym sie nie da żyććććććććććććććć ''!!!!!!! Dziewczyno biegiem do lekarza , szkoda mnie ciebie .Ale ty nie chcesz pomocy, lubisz się dołować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mumunieczka
Sluchaj "KTOSIU,czy czy KTROSIA' jak zwal tak zwal,czemu caly czas nas poprawiasz? mowisz,ze ja np jestem okropna? moze bys zamknela drzwi z drugiej strony... Jesli juz chcesz nam koniecznie pomagac to to rob ale w inny sposob,my sobie tak piszemy i jest nam z tym dobrze,te dziewczyny sa kochane ale tez i czasem bardzo nieszczesliwe,poniewaz otoczenie najblizszych nie potrafi zrozumiec co sie z nimi dzieje.A natomiast tutaj jestesmy wszystkie takie same...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze laseczki,letera mi sie wysmykla i jakas pomaranczowa sie zrobilam ,sorry juz wracam do czerni.... juz jestem soba!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,nerwuski? czy aby wszystkie razem jecie kolacje? zadnej nie ma na rorum,hallo???? Ide na kawke,ktora sie dolaczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie takiego forum nerwicowcy poszukują. tu sobie można przyprawić nerwicę giganta i tak naprawdę guzik znacie sie na wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×