Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

tutaj dużo sie zmieniło.:( każdy z nas jest inny, inaczej reaguje na chorobę , na lęk, na ból. Jedni są przybici, potrzebują \"pogłaskania\" inni buntują się, wyłazi z nich agresja, jeszcze inni reagują jeszcze inaczej. Miejmy dla siebie wyrozumienie, szanujmy się. dlaczego ukrywacie się pod płaszczykiem pomarańczowej anonimowości? Żeby zrobić przykrość? Tutaj już nie pisze się tak jak kiedyś:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda:) nie podziękowałam Ci wczoraj za buziaka👄 tłumaczę sobie,że to tylko nerwy, ale jak boli to trudne:( Będzie dobrze, jak nie dziś to jutro:) Nie chcę czekać do jutra, chcę żeby dziś było dobrze:) O tak sobie zaplanuję;) 🖐️ dobrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mialam zlych zamiarow ale gdy ktos tak bardzo krytykowal nasze forum,nasze sposoby lub formy dawania dobrych rad to trzeba bylo tylko tego wysluchac lub przeczytac i swoich racji nie pisac na forum,nikogo nie chcialam urazic celowo,ale jesli ktos np wszedlby do Waszego domu i zrobil totalny balagan lub jakies przemeblowanie to jakbyscie sie czuli? Tutaj kazda nerwuska kazdej nerwusce przeciez tylko sie zwierza i proponuje jak mozna pomoc ale nikomu nie daje jakis sposobow na leczenie sie,odtego sa specjalisci.Pozdrowko dziewczyny..,. A glowy w piasek nie chowam,nie jest to rozwiazanie,zycie trzeba przejsc z godnoscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Ata, Mamuniczka 🖐️ ja to sie śmieję z tych co tak nas atakują, bo to przecież oni są zdnerwowani i wylewają swoja frustrację na tym forum więc nie przejmujcie się niech sobie piszą, juz nie raz takie osoby próbowały rozwalić to forum ale jeszcze sie nikomu nie udało. Oni pisza nie prawdę , mają fiksację rzeczywistości i widocznie lubia się kłocić wiec szukaja pretekstu i zaczepki aby zaspokoić swoje niskie potrzeby. Takich ludzi nie mozna traktować poważnie a juz tym bardziej przejmowac się ich słowami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zerostresu
Dziewczyny przed chwilą oglądałam fragment programu ''pytanie na śniadanie''tvp 2 na temat nerwicy.W tej chwili dyżuruje tam w studio lekarz.022-50-70-255.(przez godzinę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zerostresu witaj dzięki za info. Ja nie mogę teraz dzwonic ale może komus uda się to może napisze co sie dowiedział od specjalisty. dla ciebie miłego dzionka i samych symaptycznych chwil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zerostresu
Dzieki Jagoda 45.W studio był równiez chłopak z nerwicą,opowiadał o swoim przypadku.On walczy w taki sposób....-ogranicza sytuacje stresujace do minimum,stara się myśleć pozytywnie,wychodzi na prywatki,terapeuta. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Jagoda45 za te pokrzepiajace slowa,bo tak strasznie bylo mi smutno,ze az sie zamknelam w sobie.Kazdy tylko na mnie,kazdy na mamunieczke,bede teraz bardziej chlodno patrzyla na te posty... Papaski i musze wziasc sie za prace bo dzis wyplata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ecipeci-k
ten chlopak w studio ledwo wydukal pare zdan ,malo przekonywujaco mowil jak to niby sie relaksuje ,wiem moze atmosfera w studio go stresowala co zrozumiale ale jak dla mnie to on nie wniosl niczego budujacego dla nerwusek a temat nerwicy w mediach jak zwykle zreszta -liżniety, w 2 minuty sie uwineli i przeszli gladko do innych piedół......a ten dyzurujacy doktorek co moze pomoc,powie cos czego jeszcze my nerwusy nie wiemy ? same ,takie ble,ble ,bla,bla.....wkurzaja mnie takie wzmianki na temat nerwicy czy depresji w programach typu -pytanie na sniadanie.....jak mowilam 2 minuty i po sprawie......szkoda zachodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam wrażenie , że ogólnie temat nerwicy i depresji w mediach jest traktowany po macoszemu. Ale on też nie jest łatwy więc trudno w 2 minuty cokolwiek powiedzieć. Lekarze lekceważą tą chorobę bo ona nie jest śmiertelna, a nasze skargi na ból kwitują, że takie są jej objawy jak gorączka przy grypie. Ja też mam wrażenie , że lekarze byleby wypisać receptę i nastepny proszę:( Ja to mam więcej szczęścia, bo trafiłam na super terapeutkę i raz w tygodniu \"maglujemy\" moje przeżycia pod kątem objawów jakie mnie dopadają. Dlatego ja jestem zwolenniczką psychoterapii , bo wiedzę , że to wszystko siedzi w strukturach nieświadomych i dopiero po odsłonięciu rzeczywistych intencji moich zachowań mozna doszukać się pzryczyn moich objawów. Kurcze wyszło mi jakieś masła maslane mam nadzieję, że cos z tego kapujecie.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo dziewczyby założyłam dziś nowe forum pt. WALCZĘ Z NERWICĄ i zapraszam do przeniesienia sie na nowe ze wzgledu na ataki na nasze wpisy. Oczywiście to nie jest przymus , mnie tez jest szkoda przenosić się , ale może takie wyjście z sytuacji będzie dobre dla nas i osób które miały ciagle jakies pretensje co do treści naszych wpisów. ZAPRASZAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,ja niestety nie moglam ogladac tego programu,jestem w pracy ale ja walcze z nerwica,panujac nad soba o ile oczywiscie jest to mozliwe,powtarzam sobie nonstop,ze muszisz wytrzymac i tak bez przerwy,ja wiecznie bym wybuchala krzykiem i placzem ostatnio,a tu ktos chcial zrobic ze mnie wredna suke,a ja potrzebuje tylko wiecej zrozumienia,owszem usmiech jest na twarzy czesto od ucha do ucha ale w srodku .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda45 i mamusieczka i inne
Po pierwsze szkoda z wami dyskutowc bo i tak to nie skumacie, po drugie mamusieczka - uwazasz ze jakies osoby weszly do waszego domu i chca robic porzadek itp, itd, NIE WIEDZIELIŚMY ŻE TO FORUM PRYWATNE!KUPILYŚCIE SOBIE JE??? JAGODA45 mowisz ze oni pisza nie prawde , jesteśmy ponoc wedlg ciebie zdenerwowani -czyli my czerwoni , i jeszcze takie tam wasze blr ble ble. Dlaczego wy nie widzicie swoich wad , nie umicie zrozumieć nas "czerwonych".Nam to nie przeszkadza czy ktos ma nic czerwony albo czarny!! Żaden nam nie bedzie rozkazywal ze mamy sie "zaczernic''. NAM CHODZI TYLKO O ROWNE TRAKTOWANIE WSZYSTKICH OSOB W SPOSOB KULTURALNY, A NIE WULGARNY TAK JAK WY WŁAŚNIE PREZENTUJECIE TU WASZĄ OSOBOWOŚĆ .ludzie kulturalni tak nie postępują.No chyba że z waszą kulturą upadłyście tak nisko . Pozdrawiamy i połknijcie sobie wasz jad , my go nie potrzebujemy tu na forum .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisze na pomaranczowo
dla mnie i czerwony i czarny nick jest anonimowy-wazne zeby nie miec 10ciu a jeden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest jakis kosmos. Przecież napisałam , że zakładam nowe forum dla nowych , które jak wiadać nie są tu akceptowane. A Pani juz wycziła to nowe forum i juz swoje \"dwa grosze\" musiała wtrącić. Jak ci przeszkadzamy to zostawiamy cię z twoją \"wyskoką\" kulturą osobistą sam na sam . Nie rozumiem jak mozna byc tak nietolerancyjnym , ale nie zamierzam ciągle odpierac jakis nieuzasadnionych ataków. Zycze powodzenia Dziewczyny ZAPRASZAM na WALCZĘ Z NERWICĄ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luccy be ka be
Ja zawsze myślałam że mój przypadek jest najgorszy z najgorszych. Przekonałam się ,że wcale tak nie jest. Z tą chorobą po prostu trzeba walczyć i nie poddawać się, chociaż człowiekowi strasznie cię żko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisze na pomaranczowo
a ja nie moge znależć tego forum :*(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisze na pomaranczowo
czy dorabianie teorii,nadinterpretacja tego co ktos powie,doszukiwanie sie podtekstów to schizofrenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WEJDŹ W SPIS
TEMATÓW I TAM ZNAJDZIESZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Jagoda45
dziękujemy za wylanie jadu , tylko jeszcze go polknij i popij sokiem . Dajemy gwarancje ze bedzie ci lepiej smakowal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mozna też szukać
w opcji szukaj wpisać WALCZĘ Z NERWICĄ W ZDROWIE I URODA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty co pisałaś do
Jagody o co ci chodzi. ;(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisze na pomaranczowo
mozecie podac linka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisze na pomaranczowo
ok-znalazłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DZIEKI ZA TO
dziewczyny mamusieczka na nowym forum nabrala lepszych manier O I DZIEKI CI ZA TO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty co pisałaś do
Jagody o co ci chodzi???????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na właśnie
z kim przystajesz takim sie stajesz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od czego ta nerwica się Wam wzięłą ? ja jestem bardzo nerwowa gdy mnie ktoś zdenerwuje, ale to chyba nie nerwica :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisze na pomaranczowo
czy dorabianie teorii,nadinterpretacja tego co ktos powie,doszukiwanie sie podtekstów to schizofrenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cudowny lek na nerwice
witam , cierpie na to cholerstwo juz od jakis 5 lat, raz było lepiej, raz gorzej ale ponad pol roku temu było okropnie,nie potrafiłam juz ruszyć sie sama z domu i normalnie prosperowac, przypadkiem trafiłam na tą mieszankę, czuje sie znakomicie, napady lekowe prawie calkiem zniknęły, wiem ze wielu ludzi boryka sie z nerwicą , moze to Wam pomoze to link: http://www.forum.nerwica.com/viewtopic.php?t =837&postdays=0&postorder=asc&start=0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×