Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Gość pppppppppppppppppppppppppppppp
nerwica to choroba duszy i na to nie ma srodka usmierzajacego (tabletki) natomiast polecam terapie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) dzisiaj jechałam autobusem no i najpierw zatkały mi się uszy a potem czułam takie rozpieranie w głowie, jakby ktoś mi ja nadmuchiwał;) macie czasem coś takiego? to chyba normalne nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oranges
łoooj zdrówko ja takie cos miałam. nie dosć że ma się wrazenie ze głowa jest pełan powietrza to ja jescze miałam mrowienie uszu do tego wszystkiego. paskudne uczucie czasami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to sie nazywa nerwica przykro mi sama nie chciałam w to wierzyc przez ładnych pare lat ale teraz juz wiem ze to nerwica kiedy wszystkie wyniki wychodza dobrze a ty sie podle czujesz witajcie jest nas coraz wiecej az przykro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fej dziewdzyny i chlopaki gdzie was wywialoe teraz was niema a potej jak jest ciemna nocka to jak sowy klikacie a wiekszosc spi hi hi hi ja dzis mam dzien nawet nawet troche rano krecilo mi sie w glowie pytalam czy ktos z was bral lub bierze lek FEVARIN I COS NIEMA ODZEWU niechcecie zemna gadac oj jak mi przykro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ze mna tez nikt od paru dni nie gada nie znam tego leku ale poszukaj na psychoforum tak cos powinno byc pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oranges
hej,ja jeszcze w tej kwestii co zdrówko poruszyła. to normalka w nerwicy takie cos nie? jak wczoraj kładłam sie spać to to miałam. jakby mi zaraz głowa miała pęknąć z nadmiaru powietrza, tzn, tak to czuję. ponoć jedni czują "obręcz" inni to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda S ja z Toba pogadam ha ha co sie martwisz wiesz ja ulotke mam i to lista taka ze az sie boje chciala bym zeby mi ktos powiedzial kto to bral i jak sie czul oto mi chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO ORANGESA wiesz ja to mam albo z tylu glowy lekka obrecz tez powietsze do czubka gowy dziwne sekundowe zacmienia i zawroty to mnie caly czas trzyma zeby nie to to z reszta dala bym sobie rade pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oranges
kierowniczka dzięki za wypowiedź,. 100% uspokojenia, ja tez mam często takie nagle i chwilowe, wczoraj np. tak jakby w obręb nosa to mi sie zrobiło.. koło zatok, a potem też na górze,moze nie na czubku ale nad czołem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to znowu nikogo nie ma ja mam ochote pogadac dzisiaj mam szalony humor mimo bolu głowy nic mi nie wyszło złego na rezonansie ponoc to bóle głowy niewiadomego pochodzenia nerwica ale znalazłam dobrą neurolog musze poczekac do nastepnego tygodnia i dalej mam zwolnienie 11 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do KarlD
co to znowu nikogo nie ma ja mam ochote pogadac dzisiaj mam szalony humor mimo bolu głowy nic mi nie wyszło złego na rezonansie ponoc to bóle głowy niewiadomego pochodzenia nerwica ale znalazłam dobrą neurolog musze poczekac do nastepnego tygodnia i dalej mam zwolnienie 11 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kar id po co kopiujesz moja wypowiedz ale ludzie sa złosliwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarlD
sory ale ja twoją wypowiedz nie skopiowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO WSZYSTKICH FAJNYCH BABEK Z FORUM Najważniejsza w leczeniu nerwicy jest wiara we własne możliwości pokonania lęku i opanowania ataków.I chociaż nie wiem jak kto by sie starał ,to nic dwa razy sie nie zdarza tzn kazdy powinien tak pracować nad opanowaniem skutków nerwicy aby wypracować swój własny, niepowtarzalny sposób. Ale taki skuteczny sposób, bo tak naprawde tylko tyle nas dzieli od normalnego funkcjonowania. Przekonałam sie na własnej skórze, że da się to zrobic, ba nawet wierze w to najmocniej na świecie. Cwiczenie czyni mistrza, tylko właśnie trzeba cwiczyć. Ćwiczyć i wierzyc ze to co robimy ma sens.A leki? one mogą tylko wspomóc walke, tym samym jak dla mnie, nie sa bezużyteczne, ale też nie stanowią podtawy leczenia. A ktoś, kto stosując leki myśli, ze znalazł złoty środek, a nie pracuje nad sobą,nie osiągnie długotrwałego sukcesu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc.no kierowniczka 13.magda s ,mamunieczka teraz ja przyszlam i nikogo nie ma!!!!!??szkoda...................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje madziarka 27,zgadzam sie z toba!!!!wszystko zalezy od nas.nie jest latwo,ale nie wolno sie poddawac.!!!!!!!!!! trzymam za wszystkich kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam Mely.Jestem pewna że wszystkie babki z forum są na tyle inteligentne ze potrafią wymyślic swój plan , do tego trzeba tylko pomyśleć, poeksperymentować. Nie da sie nikomu dosłownie podyktować\" rób tak a tak bo ja tak robię i mi pomaga\".Próbujcie, bo napewno na tym nic nie stracicie. Co Cie nie zabije to cię wzmocni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochani,ja dzis wstalam jakas przybita,tak czytalam te posty i zastanawiam sie dlaczego wszystkie te dziwne ososby tak strasznie mnie oczernialy,nie znajac czlowieka absolutnie potrafia zmieszac z blotem,a gdy sie juz zdenerwowalam to odp na ich komantarze odnosnie naszego forum i dostalo mi sie tak po plecach,ze az nawet zagladac i pisac sie nie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mamusieczki
a pomyślałaś jak ty zachowalaś się do tych osob!!!??Powiem ci wulgarnie.Ale zawsze wine widzi się w drugim czlowieku , a w sobie nie widzi się zzzzzzzzzzła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻dla wszystkich. Mamunieczko TY się niczym nie przejmuj. Nie daj się, nie wolno czuć się źle przez anonimowe pomarańczowe małpy;) a mnie serce nadal boli:(Kiedy to się skończy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mamusieczki
nawet w tym ostatnim poscie piszesz - cytuje "dziwne ososby ".Może te twoje odzewki w stosunku do innyvch osob BOLĄ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ata27
o a ty następna osobka co nazywa innych malpy !!!!!i to ma być osoba godna zaufania , kobieto duzo nauki przed tobą , popracuj nad sobą!!!!!!!!!!a przestanie cie bolec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyluzujcie nerwuski prosze
wyluzujcie nerwuski ....mamusieczko, ,mely1, ata27 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Zastanowcie się dobrze , jako dorośli ludzie , co wy oprocz fatalnego slownictwa i jadu wnosicie tu na to forum?! --gdzie są wasze dobre maniery? --sposób zachowania się i traktowania innych. --dobre maniery zawsze wydobywają z człowieka tylko dobro, --a uwas ? ....tylko.. slownictwo typu odpie...sie , ku..wa mać itd . I TO MA BYĆ OD WAS PORADA DLA NAS CHORYCH NA TĄ PASKUDNĄ CHOROBE JAKĄ JEST NERWICA!! Wiecie co!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Człowiek to brzmi dumnie, a jednak bardzo trudno być WAM człowiekiem. ALE NIGDY NA NAUKE NIE JEST ZA POZNO. pozdrawiam i wyluzujcie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×