Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  
Go艣膰 rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

zdrowko-w opisie napisali NIELICZNE GRUPY FAL -to brzmi optymistycznie. moja lekarka rodzinna twierdzi,ze 80% ludzi ma zmiany niezlosliwe na tarczycy i lyle samo na eeg. zaluje ,ze wyjechala za granice(urlop) bo bym natychmiast do niej zadzwonila(przyjaciolka mamy) zebys sie nie denerwowala.tez nienawidze takiej niepewnosci. pomietaj -cokolwiek powie neurolog co cie zwali z nog nie jest wyrokiem.rob badania jeszcze raz .to tylko maszyna i czlowiek .oboje omylni........ pisalam pare dni temu jak mi diagnozy lekarskie zabraly by zycie i zdrowie.przeczytaj nie ufaj jednej diagnozie. pozdrawiam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Xanaxik masz zupe艂n膮 racj臋. zawsze wyolbrzymiam;) i dobrze ze w poniedzia艂ek mam wizyt臋 u neurologa. Tylko do ko艅ca by艂am gdzies pod艣wiadomie przekonana 偶e fizycznie nic mi nie b臋dzie a tu o! c贸偶, zobacz臋.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 enigmatic
czesc:) czytam Was od dlugiego czasu ale nie mialam odwagi sie dol膮czyc, my艣la艂am, 偶e nie potrzebuj臋, 偶e dam rad臋 i wytrzymam, ale ... podobne problemy, podobne l臋ki i "szumy" ... my艣la艂am, 偶e ja wyszlam z tego, 偶e poradzi艂am sobie, ze jestem silna ale to wraca ... trzy lata temu zawalilo mi si臋 偶ycie, jak domek z kart, oczywi艣cie zupelnie niespodziewanie, by艂am na granicy, nie spa艂am, nie jad艂am, wygl膮da艂am jak wi臋藕niarka obozu, zrobi艂am ci臋cia w 偶yciu dzi臋ki rodzinie oczywi艣cie, powr贸t do rodzinnego miasta pom贸g艂, do tego leki, na spanie, na jedzenie, na wyciszenie, na spokojnosc ... pomoglo, bylo ok, pouk艂ada艂am sobie wszystko, nowe mieszkanie, nowa praca, starzy przyjaciele, nowe 偶ycie .... i znowu ... niby jest ok, na zewn膮trz na pewno, ale jest strach, patrze na wszystko przez perspektyw臋 przesz艂o艣ci i w zachowaniu aktualnego partnera doszukuj臋 si臋 znak贸w przesz艂o艣ci, jest to silniejsze ode mnie! a na moj gust nasz zwi膮zek okrzep艂 zbyt wcze艣nie, jestesmy razem rok, a mnie sie wydaje, jakby to by艂o co najmniej pi臋c. Moje szumy w ostanich dw贸ch miesi膮cach da艂y mi tak do wiwatu, 偶e zacz臋艂am brac coaxil, ja wiem, 偶e to jest s艂abe ale ja musz臋 prowadzic samoch贸d wi臋c nie moge sobie pozwolic na mocniejsze leki, poza tym praca ... musz臋 byc absolutnie przytomna. Nie wiem, tak sobie pisz臋, czy ktos odpowie? czasem nie mam z kim pogadac po prostu ... nie chce zamartwiac moimi problemami mojej mamy, kt贸ra jest moj膮 przyjaci贸艂k膮 ale te偶 przesz艂a i ma problemy ze zdrowiem, wi臋c j膮 oszcz臋dzam jak mog臋:) pozdrawiam A.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
enigmatic-witamy!po to jest ten topik.mozesz wyrzucic z siebie kazdy bol,mozesz marudzic;),opowiedziec o sobie.wszystkie wiemy czym jest nerwica.jakos tak lzej na sercu jak sie z kims chociaz wirtualnym sie pogada.moze cos doradzimy? w.....kupie razniej!:):):)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
enigmatic wlasnie opowiadaj nam jak najwiecej:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:) tu jest miejsce na wyzalenie sie

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 bellergot
gam23 idz do psychologa!ona podpowie ci jak radzic sobie i przelamac sie w braniu lekow!:)zacznij od jakis slabych, uwierz ze po nich dobrze sie poczujesz ze ci pomoga! i powiedz tez sobie ze jak sie cos stanie to trudno, nastepnym razem najwyzej nie wezmiesz i niech bedzie przy tobie ktos bliski czuwal na poczatku jak wezmiesz po raz pierwszy jakis lek!!!!:) BEDZIE DOBRZE!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 bellergot
ja bralam bellergot i mi pomogl spokojnie zyc, ale jest slaby nie powoduje sennosci, tylko raczej stan zobojetnienie na wszytsko:)ale nie bojcie sie, jest bezpieczny (tyle ze trzeba go brac z przerwami)no ale skutkow ubocznych to raczej nie ma! napisalam ten post bo ktos wczesniej sie pytal o bellergot

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 enigmatic
dzi臋kuj臋 za ciep艂e przyj臋cie:) mog艂abym Wam duuuu偶o powiedziec ... mo偶e nie dzi艣 ale postaram si臋, bo sporo mi le偶y na duszy i zamierzam to z siebie wyrzucic. Ciesz臋 si臋 偶e do was do艂膮czy艂am:)p贸ki co, pije wino i stawiam pasjanse przez net, a m贸j ukochany .... gra w sieci ... koledzy z serwera ... wirtualni ... jak mi o tym opowiada艂 na pocz膮tku to nie s膮dzi艂am, 偶e to MO呕E byc na tyle wa偶ne! i na pocz膮tku naszego zwi膮zku w og贸le nie gra艂, potem po troszku, teraz bez opami臋tania ... mo偶e kto艣 z Was zna ten problem i jest w stanie mnie zrozumiec???

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 bellergot
moj chlopka tez grywa ale sam:P i tak mi sie wydaje ze cale zycie bedzie:Pchociaz nie robi tego czesto raczej jako"hobby":)ale moge go odciagnac od gry,wiec chyba nie jest z tym"nalogiem"az tak zle

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
z facetami to zawsze klopot:) ale dzis goraco:(nie wiem jak spac w takiej duchocie:( dzien taki sobie byl dla mnie,w sumie dobrze ze sloneczko swiecilo to mnie tylko pozytywnie nastraja艂o.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 enigmatic
ja nie jestem w stanie go odci膮gn膮c ... musia艂bym si臋 chyba ubrac w seksown膮 bielizn臋 i stnac na biurku ale i tak m贸g艂by powiedziec: kochanie nie przeszkadzaj mi teraz, poza tym nie moge tego zrobic zawsze bo dzieci w domu ...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
a pracuje chociaz ten twoj facet???? pomaga ci w domu?mozesz na niego liczyc??? jesli nie no to... wiesz:(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 enigmatic
pracuje ... oboej pracujemy, tak jak to jest w dzisiejszych czasach, pomaga? chyba nie moge narzekac bo dzis odkurzy艂 mieszkanie! hahahaha, co prawda ja si臋 czasem czasem czuj臋 jak maszynak do gotowania i sprz膮tania, Wiecie co ... ja wesz艂am w ICH 偶ycie, bo m贸j facet ma dw贸jk臋 dzieci, sam je wychowywa艂, ja nie mam w艂asnych, mo偶e dlatego tak jest mi trudno?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
hmm no na pewno trudniej, obojetnie juz zj akiego powodu zostal z dziecmi sam,ale poznal cie zamieszkaliscie razem i na pewno dacie rade!!! dobrze jak czasem pomaga, bo jakby caly czas sprzatal itp to byloby dziwne jak na faceta:Pale niestety oni tacy sa.... jezeli przeszkadza ci jego granie to pogadaj szczerze, jak gadalas to probuj do skutku!!! ja juz ide sie polozyc bo glowka boli:(trzymam kciuki, daj znac jutro!!!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 enigmatic
gada艂am i ci膮gle gadam, on wie 偶e to jest moja bol膮czka ale na razie nie ma efekt贸w, to jest podobno dla niego relaks, a mnie boli to, 偶e opr贸cz grania on siedzi na forum z tymi ludzmi z serweram 艣mieje si臋, bawi si臋 艣wietnie, ze mn膮 nie ma czasu pogadac, albo moze nie ma ju偶 o czym ... twierdzi, ze bardzo d艂ugo by艂 sam i teraz czasem potrzebuje samotnosci, ale .... czy to jest normalne, ze kto艣, kto w ko艅cu znalaz艂 kogos o kim marzy艂 przez ca艂e 偶ycie (jak twierzdzi) zamyka sie tareaz i sp臋dza czas wirtualnie? ja tego nie kumam .... ide spac, zobaczymy co b臋dzie jutro .... cobrej nocki tym co spi膮 i tym co id膮 spac nad ranem dopiero ...:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 gosia4775
Witam wszystkich! ja juz my艣艂alam wczoraj ze lepiej sie czuje, a dzis od rana najpierw zlapaly mnie lekkie dusznosci, a ja przeszly to naszly mnie te wstretne leki, uczucie ze zaraz cos sie stanie.teraz siedze i rycze bo juz czasami naprawde wymiekam i wydaje mi sie ze za chwile zwariuje.mam dosyc juz tego cholerstwa!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 enigmatic
posz艂am spac i koniec... 艂zy zacz臋艂y same, wcale nie chcia艂am, i tak coraz mocniej, wi臋c wsta艂am i posz艂am do kuchni si臋 wyryczec, i fajka za fajk膮, wyko艅cz臋 si臋 chyba, dzi艣 taki pi臋kny dzie艅, chc臋 mojego faceta nam贸wic na jak膮艣 wycieczk臋 ale jest tak ci臋偶ko 偶e nie wiem czy mi si臋 uda. Je艣li nie to wiem, 偶e pojad臋 sama i b臋d臋 znowu ryczec i pop艂akiwac:( czy kto艣 z Was bra艂 coaxil? czy to w og贸le pomaga? pzdr, mi艂ego dzionka

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
ja dzis rano mialam odruchy wymiotne..cholera wie czemu, dopadl jakis l臋k i tyle:( ale potem spacer z pieskiem, opalanie na balkonie i dopiero teraz wlaczylam kompa:Pjest lepiej widocznie sloneczko mi pomoglo

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Gosia4775 wsp贸艂czuj臋 tak z samego rana. Nie wiadomo co ze sob膮 zrobi膰.. ja sprz膮ta艂am przed chwil膮 i mia艁am odrealnienie. Zaraz zacz臋艂am uk艂ada膰 sobie scenariusze i oczywiscie my艣le膰 o swoim nowym zabytku, falach theta. Mam wrazenie 偶e neurolo偶ka powie mi 偶e z kolei EEG to za ma艂o i jak b臋d臋 musia艂a zrobic jeszcze prze艣wietlenie to ja rezygnuj臋.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witam wszystkich :) Nie jestem w stanie przeczyta膰 na bierz膮co o czy piszecie ... tak przelecia艂am przez kilka wpis贸w i chyba jakie艣 do艂ki dopad艂y ;) Teraz dla wszystkich jest paskudna pogoda , popytajcie tych kt贸rzy bez nerwicy zyj膮 jak si臋 czuj膮 ...a co dopiero my ;) gdzie kazdy objaw nasilony powoduje my艣li ...wiadomo jakie . Mnie dzi艣 g艂owa strasznie boli , wypi艂am ju偶 nie wiem ile kawy ale chyba bez tabsika si臋 nie ob臋dzie bo czuje jak mi p臋ka ;) Remontuje sobie nadal ... Kierowniczko a jak u Ciebie ? sko艅czy艂a艣 remonty ? teraz czekam na pocz膮tek sierpnia ma m贸j ma艂偶onek wpa艣膰 ...i tak bardzo ju偶 czekam na niego ... pozdrawiam wszystkich i spokojnego weekendu 偶ycz臋 :) dziewczyny z po艂udnia wsp贸艂czuje tych anomali w pogodzie i podtopie艅 ...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 milky5
hej mam pytanko czy no rtg klatki piersiowej wykazalo by jakies -tfu tfu-guzki? robili mi zdjecie rtg aby zobaczyc ulozenie serca...czy jest powiekszone itd

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 enigmatic
rtg nie zawsze poka偶e tfu-tfu guzki ... m贸j Stary Misiek wybra艂 si臋 dzis ze mn膮!!! na pla偶臋 pojechalismy, ale nie na tak膮 zat艂oczon膮 i pe艂n膮 krzyku, tylko szerok膮, pi臋kn膮 i daleko od t艂um贸w:) poleniuchowali艣my, poczytali艣my sobie zaleg艂o艣ci i by艂o mi艂o, ale on teraz z czystym sumieniem sp臋dzi wiecz贸r w sieci ... no trudno, nie ma idea艂贸w, a on opr贸cz zami艂owania do gry w sieci jest 艣wietnym facetem. Mam wiecz贸r dla siebie, pogrzebi臋 sobie przy paznokciach bo zaros艂am. Chcia艂abym dzi艣 zasn膮c spokojnie i bez p艂aczu ...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
enigmatic to zycze wiecej takich wypadow:)))i wierze sie ci sie uda wyciagnac go z nalogu,ale lepszy taki niz jakby mial chlac!!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 bella34

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 bella34
Ja lecz臋 si臋 na nerwice juz 9 lat.Bior臋 anafranil75,moze jest kto艣 na tym forum ,kto jest tym samym leczony.Jak sie czuje po tym lekarstwie i ile go bierze?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 pomocy b艂agam
b艂agam pomozcie mi..od 2 dni mam napad jkiegos nieuzasadnionego l臋ku,,boje sie wyjsc z domu ca艂y czas p艂acze..boje sie nie wiem co mi sie dzieje...b艂agam niech ktos mi pomoze....b艂agam Was...ca艂a dr偶臋...nigdy na nic nie chorowa艂am jestem na ratownictwie medycznym...wszystko by艂o ze mna ok..by艂o u mnie pogotowie..mia艂am okropna tachykardie..nie mowcie ze panikuje..ja se poprostu boje o siebie.jestem tak bardzo przerazona tym co sie ze mna dzieje....czy to moze byc nerwica??zawsze by艂am nerwusem i latwo sie z艂osci艂am....ale tak bardzo sie boje..potrzebuje wsparcia..moja mam mowi ze histeryzuje..

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
blagam pomocy-wszystkie przechodzilysmy przez pierwsze chwile z nerwica.u wiekszosci tez bylo pogotowie i tez okazalo sie wszystko ok...... pewnie lekarz zaleci badania tarczycy,morfologie itp.i wszystko okaze sie dobrze,ale zbadac trzeba bo czasem np.tarczyca daje takie objawy. jak mnie zgarnelo pogotowie mialam 140 tetno.w d..psko relanium i sie uspokoilo. wspieramy sie tutaj jak mozemy ,napisz o sobie ,wyrzuc strach .wiem jak sie boisz .poczatek jest okropny.czlowiek nie wie co sie dzieje. jedyne co moge ci teraz poradzic to tabletke na uspokojenie(moze ma mama,babcia)jedna no dwie;)do jutra.potem idz do ogolnego.jak badania wyjda ok -psychiatra dobierze leki.na poczatku to jedyny ratunek.z czasem czlowiek sobie radzi jakos. postaramy sie sie dodac ci otuchy bo.....w ....kupie razniej!;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  

×