Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Hej:) miłego dnia:) mnie dzisiaj bopli ząb, tym razem chciałabym żeby był to ból wmówiony, ale chyba niekoniecznie;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milky z tym oddychaniem to masakra,też tego nie znoszę. wogóle witam wszystkich;) kilka dni nie zaglądałam i jakoś dziwnie mi z tym;) byłam w małych rozjazdach i czułam się naprawdę ok. teraz w sumie też tylko że swiadomość dziś straciłam plus małe problemy z pamięcią. ech. dzisiaj mój wynik EEG został wysłany. powinnam go miec niedługo. Ale powiem wam ze odwiedziłam dziadków moich, daleko mieszkają bardzo. no i dziadek jest chory to prawda, ale oboje mają po 80 lat i np. babcia oprócz małych kłopotów z nogami jest zdrowa jak noworodek. rodzice twierdzą że jestem do niej bardzo podobna pod wieloma względami. Jej lekarz tylko i wyłacznie stwierdził nerwicę, poza tym jest zdrowa jak noworodek. To cichą nadzieję mam że po niej geny odziedziczyłam;) w sumie tak jak jej dolega mi coś całe życie :) pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jakas see
chej nie dawno pisalam do was,ze staram sie o dzidzie i borykam sie z depresja i lękami udalo mi sie zajasc w ciaze jestem w 6tc i zaczely mi sie mdlosci dzis ostatnia poloka lekow na depresje i zaczynam juz zle reagowac na brak lekow zaczynam bym masakrycznie zmeczona, nie moge sie podniesc z lozka,glowa mnie boli i siedze i w kolko płacze:( dostalam relanium w razie jak sie bede czula ale boje sie zazyc,ze zaszkodzi dziecku a po 2 moze mi nie pomoze:(teraz boje sie,ze nie dam rady te mdlosci:( nie wiem czy sa z braku lekow czy od ciazy! jak sobie radzic? jak przez to przechodzilyscie???? bardzo prosze o rade!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kala30
Witam. taka jakas see GRATULACJE, ja niestety nie moge Ci nic poradzic bo dugo po urodzeniu dziecka zachorowalam,wiec byla bym zlym doradcca.ale wiesz co moja siostra bedzie miala dzidzi w grudniu a ja zawsze chcialam miec drugie wiec wpadlam w wir odwiedzania sklepow z akcesoriami dla dzieci,ja po prostu zapominam o Bozym swiecie jak wpadam do takiego sklepu,nawet jak nie mam kasy na zbyciu to wchodze popatszec. Zycze Ci wszystkiego dobrego i jeszcze raz gratuluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwinka
hej Kierowniczka, Zdrówko, Stres-stop ;) itd. w końcu dokopałam sie do internetu:) ostatnie dni były dla mnie dziwne. musiałam dwa razy wychodzić ze sklepu jak czubek bo czułam że zaraz albo zemdleję albo stracę kontroplę nad swoją głową. nie wiem jak to wytłumaczyć. jakby mnie wryło. wogóle mam problemy z uszami ostatnio. drętwieją mi;/ dzisiaj internet mam dla siebie wiec pewnie jeszcze tu wpadnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milky5
taka jakas see... przede wszystkim ogromne gratulacje tez nie moge raczej doradzac bo moja dziecie mialo 3 latka jak mnie choroba odpadla ale moge doradzic jesli idzie o ciaze...podejrzewam ze to co doswiadczasz ma wiekszosc-nie wszystkie-ciezaarnych na poczatku ja od 5tyg do 13 tygodnie...mialam takie mdlosci/nie wymiotowalam...ze nie wstawalam z lozka, nawet podniesienie glowy i pojscie do wc bylo dla mnie tortura...takie ogoromne mdlosci ze probowalam wymiotowac na sile...apatia i zle mysli czy cala ciaze tak bedzie..nie moglam pic a dopiero jesc...wmuszali we mnie... jak zaczelam 13tygdzien nagle przebudzilam sie nie czulam mdlosci tyko glod...pojechalam szybko do sklepu nakupowalam zarcia...najadlam sie na lodach skonczywszy, polecialam do kibla bo wymiotowalam..hehe...ale od tamtej pory po mdlosciach nici i wymiotow tez nie byl...mialam mase energii i dobrze sie czulam az do porodu czego i tobie zycze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milky5
kasiamilka...2 lata...wyleczylas sie? idzie z tego wyjsc???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do taka jakas see
http://www.youtube.com/watch?v=DthlT99uwBU gratulacje.bedzie dobrze , dasz rade , te mdlosci to ze jestes w ciazy nie mysl o nerwicy mysl o dzidzi co za skarb nosisz w brzuszku nie daj się !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ikania
forum o ciężarnych?;-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka jakas se.. Gratuluje,bardzo mocno z całego serducha:) Witam wszystkie forumowiczki;) zAŁAPAŁAM OSTATNIO DOŁA...... i JUZ MYSLAŁAM ZE WSZYSTKO WRÓĆI: NIEPRZESPANE NOCE I CAŁY TEN GALIMATIAS ZWIĄZEGO ANY Z ATAKAMI NERWICY. ALE BARDZO SZYBKO\"ZAKOPAŁAM\" TEGODOŁA SLADU PO NIM NI MA:) wNIOSEK- SAMA DECYDUJE O TYM, CZY CHCE NAWROTU NERWICY, SAME DECYDUJEMY O SWOIM LOSIE;) pOZYTYWNIE MNIE TO NAKRECILO. pOZA TYM, TROCHESIE U MNIE NAWYRABIALO.JAKIŚ CZAS TEMU pOZNALAM WSPANIALA OSOBE, FACETA,ALE W SENSIE PRZYJACIELA(MAM MEZA). mOJA BRATNIA DUSZA, CUDOWNY CZLOWIEK, CUDOWNY FACET. pO RAZ PIERWSZY W ZYCIU MAM PRAWDZIWEGO PRZYJACIELA. pOMAGAMY SOBIE WZAJEMNIE, WSIERAMY SIE:) jEDEN CZLOWIEK A MOZE ZMIENIC ŻYCIE NA LEPSZE;) \"zYCZE wAM WSZYSTKIM TAKIEJ POGODY DUCHA JAKA JA MAM...\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chora
DO TAKA SE ja przechodzilam 3 ciaze z nerwica i moge ci tylko z wlasnego doswiadczenia powiedziec ze to byly najcudowniejsze miesiace w moim zyciu prawda ze nie wyobrazalam sobie co bedzie jesli mnie dopadnie ale wtedy myslalam-najwyzej maz mnie zawiezie na pogotowie i mi cos dadza co mozna stosowac w ciazy -ale nie wiem czy ta mysl czy ciaza napawala mnie aka sila ze nigdy podczas ciazy nie poczulam sie az tak zle.Mdlosci ci ustapia ok 4 miesiaca i te slabosci i sennosc ja tez tak mialam przy kazdym dziecku tylko spalam albo lezalam na nic nie mialam sily a od 5 miesiaca jakby wlano we mnie 2 zycia trzymaj sie na pewno tak bedzie znajdz jakas alternatywe to pomaga bardzo np.bedzie zle jade do lekarza a tam maja rozne metody na TO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje , teraz tylko sie pilnuj zeby donosic ciaze:) no i na tej stronce znajduje sie juz duzo tematow o ciazy wiec moze nie za duzo ale troche poczytaj, chociaz lepsze beda tu czasopisma lub ksiazki dla przyszlych mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam leki chyba na mnie nie działają bo nadal odczuwam nierównomierne bicie:( byłam na EKG ale wyłapało tylko jeden dodatkowy skórcz... mam dosc zycia, mam doła wielkiego jak kanion, za duzo problemów, za malo radosci, zadnego wsparcia, podczłowiek zaliczył i po raz kolajny olewa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vivi73
taka se, gratuluje, moje Szczescie ma juz prawie 6 m-cy, ja w ogöle nie moglam przez 9mcy spac, tak cos mi sie poprzestawialo, tez chwytalam sie od czasu do czasu relanium, lykalam codziennie melisse, w 4 mcu leki ustäpily, niestety 2 dni po porodzie nerwica wröcila...karmilam jedanak piersiä do 4 mca, a teraz chce wziäc seroxat.mialam mam identyczny problem. jezeli chcesz porozmawiac daj jakies namiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ikania
które dziecko chciałoby mieć matkę z nerwicą która prędzej czy później i tak wróci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!nie dolujcie juz ciezarnej:) do mam 25lat a chodzis do psychologa??? sprobuj wiem ze pomaga na krotko,ale chociaz cos. wiem co to znaczy nie miec wsparcia:(mozesz nam sie wygadac!!!!!tylko ze zadna z nas nie przytuli, nie wytrze lezki..... ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do mam 25 lat spotkalam znajoma i okazalo sie ,ze choruje na to samo co ty. tez dostala betaloc.skutek byl marny...... zmienila lekarza. betaloc lekarka zostawila,dolozyla METOCARD na nieznosne skorcze(dziala po pieciu minutach!) -magnez -potas -co drugi dzien rano tabletka (zapomnialam nazwe cos typu-relanium) -3 razy dziennie melisa poinstruowala jak przerwac atak arytmi(podraznienie nerwu blednego,parcie,,,,,,;)lod na okolice serca itp. to wlasnie to o czym pisalam wczesniej.nie ufaj jednemu lekarzowi!! kolezanka czuje sie b.dobrze.czasami jakis drobny dyskomfort,ale jest duzo lepiej:) spokojnej nocki wszystkim nerwuskom a w szczegolnosci przyszlej mamusi!gratulacje!!🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wszystkich
może ktos bral lub bierze lek o nazwie bellergot.Jak się po nim czujecie i czy pomogl.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wszystkich
...... ____ ......{......} ......{____} ......|......| ......|......| ......|......| ...../.........i .../............i ../...............i /...................i |....................| |..__________..| |.|................|..| |.|..WUTKA...|..| |.|..CZYSTA...|..| |.|__________|..| |.....................| |.....................| |.....................| |_____________| na zdrowie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka jakaś se - Gratulacje ! Ciesz się że będziesz miała dzidzię -Ona teraz najważniejsza:) Dla pocieszenia i złagodzenia Twoich lęków - moja siostra zaszła w ciąże w okresie bardzo silnej nerwicy - przez prawie cały okres ciąży brała relanium i urodziła zdrowego ślicznego chłopczyka. Nie namawiam oczywiście CIę do tego żebyś brała - ale jeżeli faktycznie nie możesz dać sobie rady - to chyba lepiej wziąć - niż cały czas płakać...wiem coś o tym - ale nie będę pisać..kiedyś już napisałam- to na pewno lepiej wpłynie na rozwój dziecka jeżeli będziesz spokojna i zrelaksowana niż ciągle wystraszona i zestresowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypomniałam sobie teraz czytając wasze posty o tym że jak mi się zaczynała nerwica i miałam takie właśnie nierówne - szybkie bicie serca - to mi Pani doktor powiedziała żebym wstała i przemyła twarz bardzo zimną wodą - to powoduje taki trochę szok ... i mnie bynajmniej zatykało tak że nie mogę złapać tchu - przez chwilkę - ale faktycznie później wszystko się uspokaja .... Ale to takie tylko doraźne aby zachamować atak paniki wpędzający nas w te wszystkie objawy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ikani: ską takie zdanie\" która i tak prędzej czy później wróci\" skąd u Was takie mysli, ona nie musi wracać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w jak bylam w LO to bralam belergot na migrene:) to lek lagodny, w ulotce o ile pamietam bylo napisane ze zapisuje sie go takze w bolesnym miesiaczkowaniu:) czulam sie dobrze, on chyba raczej nie powdoduje dziwnych i strasznych skutkow ubocznych, moojej mamy kolezanka tez to brala i mowila ze wteczy czuje sie \"ze jej wszytsko jedno, ze wszyscy jej zwisaja i niczym sie nie przejmuje\" no czaicie o co chodzi??:) a ja mam pytanie dotyczace magnezu! beirzecie go codziennie?? czu z przerwami?????chyba kupie sobie ten aspargat bo wiele postow wczesniej ktos pisal ze to lepsze nic takie zwykle preparaty magnezowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale cicho dzis:)czyzby kazda sie dobrze czuje? ja tak:) jakos dzis obylo sie od samego rana bez lęków:)!!!teraz ide z pisekiem na dlugi spacerrrrrr:) pozdrawiam, i duzo usmiechu zycze!!! do mam25lat sprobuj sobie mowic ciagle ze nic ci sie nie stanie, ze trzeba cieszyc sie kazda minuta zycia itp:)mi czasem pomaga, ale wiadomo dzis tak mowie bo jest akurat dobrze,a jak mam fatalny dzien ub chwile to nie wiem czy bym sama to stosowala i osiagneloby to skutek,ale trzeba probowac!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis wizyta u kardiologa na 17.30, zobaczymy co powie...a ja sie dzis nawet dobrze czuje....nie idealnie bo czułam nierównomierne bicie ale lepiej.... staram sie myslec pozytywnie ale kolega mnie dobija mówiac ze wymienią mi zastawki:(ja nie chce!!! dzieki za pocieszenie, napisze co i jak jak wróce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam nie przejmuj sie jakims kolega:) trzymam kciuki za wizyte, ja dopiero wrocilam z psem:/glodna jestem ide cos zjesc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam ale sie zdenerwowałam te pipki w rejestracji zgubiły moje skierowanie i nie chcieli mnie przyjąc !!!! ojciec zrobił awanture i dopiero wtedy poszła jedna zapytac sie lekarza czy mnie przyjmie, przyjał ale musze przyniesc kopie skierowania ze swojej przychodni... wiec kazał mi zmniejszyc dawke betalocu o połowe bo za bardzo mi obnizył cisnienie i tetno a potem odstawic i zrobic badanie holtera....mam wyznaczony termin na 18.08 a potem 20.08 znów u niego wizyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jakas see
dziekuje za gratulacje!🌻 narzekalam na placzliwosc i zle samopoczucie a dzis od rana non stop wymiotuje:( czy tak wyglada poczatek ciazy?jak mam sie meczyc do 12tc to chyba predziej sie wykoncze:(;(:(:(:(:( myslalam,ze to tylko poranne mdloscia maja byc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 25 lat no to kolega faktycznie Cię pocieszył;) wiecie, ze nawet mam dobry okres. świadomosc tracę sporadycznie, głowa kłuje rzadko, dusznosci zero i nawet agarofobia jest mała jak mrówka. Niestety przyzwyczaiłam sie do tego, że to tak na krótko;) gdzies na poczcie leży mój wynik EEG i jakos się dziwnie czuję. Czy ktoś z Was wie czy na wyniku EEG jest jakas norma dzięki której będę mogła zobaczyć czy wynik jest prawidłowy? tzn ja wiem ze to nie jest tak jak z wynikami krwi czy moczu i że to MUSI obejrzeć lekarz;) ale może te fale mózgowe mają jakąs normę (ale namieszałam) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×