Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

prawda jest tez taka ze jak juz sa te dobre dni to nie potrafimy ich docenic:( hmm chyba sobie zrobie meliske i pojde spac ,moze jeszce TV , a jutro dam znac jak noc i poranek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkjjdd
od niedawna mam wyrazniejsze objawy nerwicy, czytałam pobie znie wasze wyppoweidzi i zastanawiam sie czy bez prochów mozna funkcjonowac? moze moja nerwica jeszcze nie jest taka zaawansowana?? pozdrwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o wczesnej porze ;) zaraz ide zając kolejke zeby sie zapisac do .....teraz do ginekologa ;) wczoraj ten lekarz jakis niedorobiony był....ledwo co patrzył na te moje wyniki, zdziwił sie jak mu powiedziałam ze mam tak codziennie, kazał brac betaloc po pół tabletki doraznie no ale jak dorazne jak mnie tak nierówno bije codziennie?a holter dopiero za iesiac...to sie człowiek wykonczy no ale trzeba myslec pozytywnie....musze sie wybrac na zakupy po sukienke bo ide na randke !!!!! ;) mam gdzies podczłowieka !!! dziewczyny kupcie sobie cos na poprawe nastroju, cos w czym bedziecie sie czły fajnie, sexi itp to poprawia samopoczucie i dodaje pewnosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiunia
Dzień Dobry towarzyszki niedoli:)... widzę że wakacyjnie się zrobilo na forum ...coraz mniej nas tutaj - ale to dobrze chyba ...mam nadzieję że absencja wynika z tego że się dobrze czujecie... Ja odkryłam kolejną (pewnie nie eurekę) ale prawidłowość, u mnie objawy nerwicy nasilają się wraz z nadejściem miesiączki - wczoraj na przykład ni z tego ni z owego dostałam napadu lęku uwaga!:) myjąc naczynia...oczywiście starałam się sobie wmówić że wszystko jest ok - ale przezornie (niestety byłam sama w domu) łyknęłam hydrozizinę (10) tą najmniejszą.... starałam się czymś zająć i jakoś w miarę się później czułam . Ale jestem przed miesiączką i widzę że do klasycznych objawów PMS mogę dołączyć niestety również pogorszenie się mojego stanu nerwicowego:((.... tak sobie myślę że może to ma jednak związek z hormonami...nieby u mnie wszystko ok....ale kto wie co się dzieje w tych momentach kiedy nas to łapie?... Uściski dla wszystkich i miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akcja zapisów do ginekologa zakonczona pomyslnie ;) na 6.08 hehe i dzwonili z przychodni i sie znalazło moje skierowanie.....wsadziły gdzies i nie wiedziały gdzie !!!! wrrrr a mi serce znów nierówno bije no ale mam brac po połowie tabletki...kazdy lekarz co innego gada i juz nie wiem co robic:(ten prywatny przynajmniej cos mi gadał, wypytywał sie a ten nic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ksiuenia biersz hydroxizinum w dzien? ja bym nie mogla:P bo mnie od razu przymula:)ja tylko na noc, a co kupic na poprawe nastroju??? mnie dzis glowa boli, ale tez gorzej sie czuje jak okres sie zbliza i jakos tak wszytsko mnie wkurza PS jade zaraz na uczelnie, a potem sie zobaczy:)))jak mi sie ebdzie nudzis to wpadne w porze obiadku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia4775
czesc nerwuski! ja dzis sie czuje do bani, nie dość że mam doła i rycze co 5 minut to jeszcze jestem jakaś poddenerwowana nie moge sie za nic zabrac, ostatnio 4 dni kreciło mi sie w głowie jak to minęło to znów mnie bierze co innego, najbardziej nie lubie byc taka poddnenerwowana , nie moge sobie znalezs miejsca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bellergot
a czy melisa dziaala tylko doraznie? czy pijac ja np przez tydzien dwa mozna sie jakos wyciszyc??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak bedziesz piła 3 razy dziennie no to bedzie działało cały czas niby czuje sie w miare ale mam jakies kł ocia w klatce albo juz sama nie wiem jak ten ból nazwac:( nie jest silny ale go czuje.... u mnie nie ma jeszcze słoneczka za to pochmurno i co chwilka leje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bellergot
heh ja 3 razy dziennie bym nie mogla bo bym musiala caly cza spac:) zapowiadaja 2 tygodniowe upaly ciekawe czy sie sprawdzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bellergot moja babcia kiedyś bardzo chwaliła melisę ale ponoć ona nadużywana (tzn np pita przez dwa tygodnie codzień) traci swoje właściwości. więc chyba lepiej co jakiś czas;) ale nie chcę się wymądrzać bo nie pijam;). powiem Wam że gdybym tak sie czuła jak dzisiaj i wczoraj to naprawdę byłoby ok. A nic takiego nie robię. dalej siedzę w domu . pewnie gdybym sie gdzies ruszyła i wyrwała to czułabym się jeszcze lepiej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie czuje ok:)tzn mam momenty zalamania nastroju(nawet 10min temu plakalam)ale ogolnie dzis jakos bylo w porzadku:) tyle ze musze planowac dzien bo bez tego to lipa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katzaj
Witam wszystkich:)poczytałam sobie troszke o was i widze ze nie jestem sama:)troszke mi ulzyło....Cieżka ta choroba walcze \ nia juz ponad rok...i nie potrafie sobie z nia poradzic:(:(:(kazdego dnia boje sie o swoje zycie...wydaje mi sie ze zaraz umre na zawal...brak powietrza....i ten koszmarny bol glowy..ktory przesladuje mnie non stop:(:(:(to jest po prostu cos strasznego......::(:(:(:( tylko jestem zdziwiona skad to sie bierze..ja nigdy sie nie denerwowałam:(:(:(:(:(:(POZDRAWIAM WAS SERDZECZNIE!!!3majcie sie:*:*:*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy sie nie denerwowalas? a moze mialas trudne dziecinstwo? pogadaj z psychologiem o tym to pewnie pomoze ci poznac przyczyne! ja swoja poznalam:)co nie znaczy ze jest dobrze, ale na pewno lepiej troszke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PROSZE ODP
czy ktoś stosuje lek bellergot? i jak się po nim czuje?ewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich Stres-stop- na mnie Hydrxizinum nie działa tak jak na wszystkich - ta najmniejsza tabletka 10- pomaga mi się uspokoić - ale nie działa nasennie. Z resztą - muszę powiedzieć że jak ostatnio przyjechało do mnie pogotowie - to za jednym razem otrzymałam 5 takich tabeletek i to dopiero po jakiejś godzinie zmuliło mnie ...i czułam się jak bezwładny worek:)Ale wtedy jeszcze dostałam Propranolol - który również jest lekko uspokajający.... mam silny organizm względem takich uspokajaczy.... dlatego staram się ich nie brać żeby jeszcze bardziej się na nie nieuodparniać. Tak więc dużo staram się pracować sama nad sobą ... Wiecie czasami to mnie aż zadziwia ta choroba - czuję się dobrze, nie denerwuję się i nagle ten strach nie wiadomo skąd? Nie wiadomo dlaczego? Czasami udaje mi się psychicznie go przezwyciężyć i zająć się czymś innym - ale czasami już od początku wiem że nic z tego nie będzie i wtedy sięgam po hydroxizinę....choć jak kilka tutaj Osób zawsze przy sobie mam Xanax...ale staram się go nie brać. Sama myśl że mam go przy sobie i mogę wziąć mi pomaga i brać go nie muszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochani.. dostałam właśnie swój wynik EEG.. i wiecie co jest w orzeczeniu.? mianowicie: ZMIANY W POSTACI OBUSTRONNYCH NIELICZNYCH GRUP FAL THETA WYMAGAJĄ KONTROLI. jestem zrozpaczona.. myślałam ze będe zdrów jak ryba.. Boze.. czuje się jakby ziemia mi się zapdała bo nawet nie wiem co to jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdrowko nie martw sie:)skontaktuj sie nawet z lekarzem pierwszego kontaktu moze cie uspokoi!!!!! ja mialam opis na pol strony z jakimis zmianami, a jak szlam do neurologa to mowil ze jest OK ze to tylko zmiany migrenowe!!!!!!nic strasznego!!!do dzis zyje:) PS:ja bralam w LO bellergot i czulam sie ok, on jest na prawde slaby!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję Ci kochana za te słowa!! jak balsam na me serce... już ujestem zarejestrowana na poniedziałek do neurologa. musicie trzymać kciuki kochani!! chodzi o fale theta ,czytam o nich własnie. to to jest chyba powód moich utrat świadomości. fale theta odpowiadają za marzenia senne, hipnozy czy jakoś tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenkaczternastka
Witam. Ja czasem mam tak, że jak czytam o jakiejś chorobie to zaraz wydaje mi się, że mam jej objawy. Czy to też jest nerwica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bellergot
tak to tez pewien objaw nerwicy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam milo wszystkich ja dzis czuje sie w miare ok ale dzis parno i co chwila wali mnie gorac chyba ma sie na burze i deszcz pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem nowa i mam ten sam problem z nerwicą co wy ale do tego jeszcze większy problem boję się brać cokolwiek na nerwicę mam już całe pudło leków różnego rodzaju i żadnego jeszcze nie wzięłam jak już coś weznę to od razu żle się czuję poradzcie coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GAM 23 TO MASZ PROBLEM TO JEST MEGA STRES NA BRANIE LEKOW TO MUSISZ SIE PRZEMUC ALBO POROZMAWIAC Z PSYCHOLOGIEM U CIEBIE TO JEST STRACH I LEK ALE TO TEZ NA TLE NERWOWYM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mogę przestać myśleć o tych moich nadmiernych falach theta. niby jak czytam o tym w internecie to nic na szczęscie nie jest wspomniane o jakiś guzach i tym podobnych ale w jednym artykule widnieje zdanie że nadmierne fale theta oznaczają patologię dziejącą sie w mózgu ,coś złego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×