Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  
Go艣膰 rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

podAndziusia........24............nerwica natr臋ctw..............Berlin Pelasia 78........29............gorafobia........................War szawa Hexa..............29............nerwica l臋kowa.................Gorz贸w Punca24..........24............nerwica natr臋ctw..............Sosnowiec Basiaijuz.........46............nerwica l臋kowa- by艂a...........艁贸d藕 Liduszka.........37............ner. l臋kowa.agorafobia........Jaworzno Pipek.............44.............nerwica l臋kowa..................Warszawa Netka30..........32............nerwica l臋kowa.depresja .....W艂oc艂awek MamaJulki........30............nerwica l臋kowa,depresja..... ma艂opolska Dana39...........40.............nerwica l臋kowa..................Kujawy Efka43............43.............n.l臋kowa , agorafobia..........Gda艅sk Iiyama(Tunia)...50...deprecha z napadami l臋ku panicznego....艁贸d藕 Rrenka037.......39.....nerwica l臋kowa z deprech膮...........Warszawa Marijke...........23......nerwica l臋kowo-depresyjna.........Warszawa Anio艂ek21........21..............nerwica lekowa................. Poznan Ammarylis .......46 ......nerwica lekowa z agorafobi膮.... Ostr贸w Wlkp Olabasia.........52...............nerwica l臋kowa..............Warszawa Zgredek.........31......................depresja........ . ..............Konin Tamara...........35...................agorafobia........ ..............艢l膮sk Starababa........59................n.lekowo-depresyjna.. .Gorz贸w Wlk. Zuza..............35.................nerwica, depr................Dziwn贸w Male艅stwo........29................agorafobia........... ......Warszawa Marska...........42............nerwica l臋kowa....................Kujawy Jagoda...........45...................nerwica l臋kowa...........Katowice Marzena.........47..................agorafobia.......... .............艁贸d藕 Ada7777.......36........n.l臋kowa, agorafobia,hipochondria..Zach.Pom. Angel61......... 27...............nerwica natr臋ctw i l臋ki....Warszawa Magdziapek.......25...........n.l臋kowa.......... .................艢l膮sk Kasia100...........43...........n.l臋kowa.......... .............Pozna艅 Nadzia26...........27............n l臋kowa............................艣lask Asix90...............17......n. l臋kowa (n. serca)...................Toru艅 nusia 35.............35.......n.l臋kowa i inne.........................Krak贸w Bianka...............39.........n.l臋kowa, hipoch................okol.Gliwic Sloneczko.mw......24.......nerwica l臋kowahipohondria.....Wroc艂aw DUSIKA ..............34 nerwica depresja i inne................WROC艁AW GUNIA24......24.......nerwica lekowa i hipochondria.............TCZEW diabel-na-obcasach.....23.......n.l臋kowa .................. Bia艂a Podlaska goofer1982.... 25.......n.k臋kowo-depresyjna..............Cz臋stochowa Jaco20 ........20...........n.lekowo-depresyjna..................Wr oclaw Amiga_Gdynia......21..............n.l臋kowo-depresyjna ........Gda艅sk mazanek...........35..............nerwica l臋kowa...............krak贸w kitti77..............30............nerwica l臋kowa,........艣wi臋tokrz bzium.........24.........n. lekowa, n. jelit, hipochondria!......wroc艂aw Afobamka........30.......nerwica l臋kowa.................podkarpacie Ania ..............36.......nerwica l臋kowa.................Tychy Agais..............29.......nerwica l臋kowa.................Keflavik kokardka 25.......26......n lekowo - depresyjna ............ Slask xanaxik............35.......nerwica lekowa............Zielona Gora mozna podpisac liste obecnosci;) mozna tez zrobic nowa z "nowa gwardia nerwusow" podajcie swoje dane to zrobie nowa jak nazbieram informacji:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 lolalka
hej co niekt贸re ksywki jeszcze pami臋tam z tego forum ale na pocz膮tku:) anio艂ek , liduszka itd fajne dziewczyny ciekawe czy ju偶 sobie poradzi艂y pewnie tak skoro niezagl膮daj膮

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Jezu,ale si臋 czuj臋 do bani. L臋ki mam jak nie wiem, wzi臋艂am p贸艂 afobamu i dalej mnie trzyma, nawet gorzej si臋 czuj臋 po tym 艣wi艅stwie. Jaka艣 taka jestem otumaniona i wra偶enie mam, 偶e umr臋 zaraz...:((((((

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
ja dzis przlezalam w lozku do 12 ha ha ale jak zauwazylam to ja wlasnie tu uciekam bo jak mam wstac to mi sie niedobze robi jakis smutek i bezradnosc co ja bede robic >>>>choc jest co ale dlamnie to wszystko bez celu to jest okropne uczucie nic mnie nie cieszy a zwlaszcza jak jestem w domu bo jak gdzies pojade to jest troche inaczej co za cholerstwo a wogle to mi ciagle smutno choc udaje ze wszystko ok dlaczego mnie niema na liscie kto ja pisal a jaaaa hi hi tez nerwuska i deprecha pozdrawiam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
xanaxik - a nic si臋 nie \"sta艂o\", taki z艂y dzie艅 nerwicowy, wszystkie objawy w skali 1-10 na 9-10 :( dzi艣 te偶 snuj臋 si臋 po domu i boj臋 wyj艣膰 do sklepu .... ale widz臋, ze u wi臋kszo艣ci z Was te偶 nie za dobrze, dziwne nasilenie objaw贸w :( :( kiedy艣 b臋dzie lepiej ... nerwica dzia艂a jak sinusoida, raz w g贸r臋, raz w d贸艂 - trzeba czeka膰, a potem ulga i zdziwienie, 偶e jest tak \"dobrze\" (w por贸wnaniu do tego co teraz) Pozdrawiam, trzymajcie si臋

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
przepraszam ze nie odnosze sie do wypowiedzi wczesniejszych ale musze przyznac ze wszystkie klopoty tego swiata przelonil mi moj strach.. wykryto w piersi nowego goza ,(inne wybadane -lagodne juz mialam) ten \"kontrowersyjny tak powiedzial lekarz onkolog i pobral material do badania . Wynik ma byc jutro - stan mojej nerwicy ciagnie sie juz od kontrolnej mamografi 1 m-c temu. wczesniej stres zwiazany ze zwolnieniem mnie z pracy (czerwiec) maz po chorobie nowotworowej- ale pijacy alkohol-mysle ze eksploduje. Schudlam okropnie -twarz bez wyrazu oczy jak talerze az mnie pieka. Tak naprawde nie mam komu sie wygadac, moj maz probowal w sobie znany sposob mnie pocieszac -nie stara sie mnie zrozumiec ale efekt jest odwrotny wiec zaczal pic . Jestem osoba ktora wlos dzieli na czworo, klotliwa i pamietliwa (potwor). Mam nerwice lekowa ,nadwrazliwosc jelit, hopochondre(moze z wyjatkiem spraw zdiagnozowanych)mysle ze przyczyna wielu dolegliwosci w moim organizmie jest stres ale ten zly ktory mnie wykancza. Od dawna cierpie na ten rodzaj nerwicy, chodzilam do psychiatrow,psychologa Leki biore doraznie i ostroznie jestem po lekach jak zblazowany kot nie mam kontroli nad niczym,zwlaszcza nad wlasnycm cialem -to mnie irytuje wiec sie nakrecam i tak w kolo macieju. Moze zabrzmi to jak truizm ale ciesze sie ze widze tu tyle wpisow -poniewaz mam wrazenie ze nie jestem sama ..w tym kosmosie nerwicy i wiecznego stresu. Fakt ,faktem ze po takim maratonie stresu jaki sobie zafundowalam wygladam i czuje sie jak flak , czuje ze moj organizm dziala na resztkach paliwa.. Jezeli diagnoza jutro bedzie zla -nie wiem gdzie znajde sily na dalsza walke z rakiem...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 marysia40
Ja tez poprosze o wpis na te liste- MARYSIA40-nerwica lekowa, wewetatywna-Wielkopolska. Mam wrazenie ze kazdej z nas bedzie trudno tej jesieni, ale nie mozemy sie poddawac dziewczyny!!!!! A moze by gdzies zorganizowac takie spotkanie wszystkich nas "pokreconych"? STOKROTKA9- trzymaj sie kobieto, rzeczywiscie masz ciezki okres, ale jestem pewna ze i ten guz okaze sie niegrozny. Wiem jak trudno walczyc samemu, majac u boku meza nauzywajacego alkohol(sama to przerabialam), wyjdziesz z tego zobaczysz , wpadaj tutaj sie wygadac , to naprawde pomaga!!!! Trzymam kciuki za jutrzejszy wynik!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 lolalka
czyli to ju偶 ta jesienna nerwica marysia? ja si臋 wybieram w sobot臋 na wakacje w ciep艂e kraje wi臋c mo偶e j膮 troch臋 oszukam coraz mniej si臋 ciesz臋 na ten wyjazd w sumie to przez te wariactwa z g艂ow膮 najch臋tniej bym zrezygnowa艂a-normalnie si臋 boj臋 ale nie mog臋 tego zrobi synowi ju偶 tak si臋 cieszy .....

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 lolalka
ja te偶 trzymam mocno kciuki za wyniki-oby by艂o dobrze!!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 marysia40
LOLALKA- to super ze wyjezdzasz w cieple kraje, bron boze ni erezygnuj!!! Zobaczysz , ze tam bedziesz czula sie swietnie, zmiana otoczenia, caly czas cos sie bedzie dzialo, uwazam , ze to ci naprawde dobrze zrobi. Z calego serca zycze ci udanych wakacji!!! Nie zabieraj z soba swoich lekow, nastaw sie pozytywnie, a tak bedzie!!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Stokrotka - G艂owa do g贸ry Dziewczyno - nie jeste艣 sama - nam te偶 cz臋sto si臋 wydaje 偶e ju偶 si艂 brak - ale jak tak naprawd臋 jeste艣my u dna kiedy stwierdzamy trudno - niech nas \"szlag trafi\" okazuje si臋 偶e nic si臋 nie dzieje i do偶ywamy dnia kolejnego... i naprawd臋 powiedzenie co Ci臋 nie zabije to Ci臋 wzmocni jest prawdziwe! Wynik b臋dzie dobry wi臋c si臋 nie martw za wczasu - bo nie ma co- a gdyby by艂o inaczej co jest ma艂oprawdopodobne to masz nas tutaj - zawsze si臋 wspieramy- bo wiemy jak bardzo nasze tutaj wsparcie jest wa偶ne i dla nas samych i dla innych obecnych tutaj os贸b. Loalka ja wyje偶d偶am ju偶 jutro i te偶 b臋d臋 stara艂a si臋 oszuka膰 n...偶e jest wszystko ok i jeszcze lao trwa:) Nie wiem czy w zwi膮zku z wyjazdem czy w zwi膮zku z dzisiejsz膮 paskunie zmieniaj膮c膮 si臋 pogod膮 mia艂am dziwny atak ...ten z moich ulubionych - czyli strach i panika 偶e zaraz dostan臋 ataku serca albo...jakiego艣 innego wylewu. Trzymajcie si臋 dziewczynki - bo pewnie nie b臋d臋 mog艂a przez 2 tygodnie by膰 z wami - i ju偶 mi smutno z tego powodu.... ....mam nadziej臋 偶e o mnie nie zapomnicie;) Buziaki 馃槝 馃槝 馃槝 ps. Trzymam kciuki za Was wszystkie oby by艂o lepiej! Xanaxsik .... trzymaj si臋 S艂oneczko... powtarzaj \"b臋dzie dobrze, nic mi nie jest, jestem bezpieczna, jestem zdrowa\"....

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Czesc dziewczyny Ja dzisiaj czuje sie masakrycznie:( dziwny dzien:( wszystko mi p臋ka .艂acznie z sercem: na tej LISCIE widze , ze jest duzo osob z nerwica + depresja ,dziewczyny gdzie Wy jestescie?odezwijscie sie, bedzie mi razniej , ze nie tylko ja sama sie mecze z tym podwojnym syfem. Wiecie co?ja naprawde czuje sie czasem jakbym miala conajmniej 80 lat, ciagle cos boli,ciagle jakies cos....chcialabym poczuc sie wolna , bez tego ciezaru w glowie , bez tych posranych mysli:(jeszcze 4 lata temu w zyciu bym nie pomyslala , ze wszystko sie tak skomplikuje,zmieni,inaczej sobie wyobrazalam swoje zycie ...planowac to sobie mozna..chyba powiekszenie biustu xanaxik -mnie tez tacy ludzie denerwuja ; moze kiedys napisze ,,o tym jak to przyjaciol poznaje sie w biedzie,,- proste przyslowie ale jakie prawdziwe; enigmatic - nie ma rady,musisz miec wspolna koldre ze swoim miskiem, mam nadzieje , ze lepiej sie czujesz i odezwij sie bo przejde sie do Ciebie , a ja polaczenie droga morska mam bardzo dobre:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 lolalka
dzi臋kuj臋 wam bardzo dzi臋ki waszym s艂owom uwiezy艂am 偶e dam rad臋 na tych wakacjach nawet z b贸lami , uciskami i ca艂ym tym wariactwem w g艂owie zastanawiam si臋 jednak czy starczy miejca na laptopa bo jako艣 sobie nie wyobra偶am tych wakacji bez naszego forum red bulka naprawd臋 mam tak samo nerwica przeplatana z depresj膮 oczywi艣cie zdiagnozowana przez 2 psychiatr贸w i dok艂adnie te same do艂y , my艣li uczucia b贸lu wszystkiego( teraz od 3 tyg g艂owa:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Ksiuni, smutno noooo... dwa tygodnie? ech. ja te偶 wyprowadzam sie na miesi膮c nied艂ugo ale z internetem wi臋c mam nadziej臋, ze pisa膰 b臋d臋:) w nocy obudzi艂am si臋 i dozna艂am dziwnego uczucia jakby lewa p贸艂kula mojej g艂owy by艂a zimna, mokra itp. po kilku chwilach zasn臋艂am ale co si臋 wystraszy艂am 偶e jakiego艣 wylewu m贸zgu dostan臋 to m贸wi臋 wam.. mam nadziej臋, ze to nic strasznego by艂o;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 lolalka
ciekawe dlaczego te lewe p贸艂kule daj膮 nam tak popalic u mnie te偶 z lewej strony g艂owy uciski, przlewania itd

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
nick................wiek..........馃槧....................miejscowosc Marysia40...........40......nerw.lekowa/ataki paniki....pomorskie Seniorita_Nervosa..36.....nerw.lekowa/nerw.weget....Wielkopolska xanaxik...............35......nerw.lekowa/ataki paniki.....lubuskie

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
dziewczynki! zabilam tego trola co mnie wykanczal dzisiaj. poszlam sobie do fryzjera (nie pytajcie jak to zrobilam w tym stanie ,bo nie wiem;) )i strzelilam fryz!nawet mi sie podoba zwazywszy na to ,ze z wlosow dlugich mam teraz do ramion:) m膮z chyba wykonuje jakis taniec godowy bo 'podrywa'stara zone;)widac mu sie podoba. mam braki w czasie przez te zabiegi fryzjerskie ale odezwe sie potem ,jak spokojnie poczytam co u was. buziaki chetne do tabelki zapraszam:D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
nick................wiek.......... ....................miejscowosc Marysia40...........40......nerw.lekowa/ataki paniki....Wielkopolska Seniorita_Nervosa..36.....nerw.lekowa/nerw.weget....pomorskie xanaxik...............35......nerw.lekowa/ataki paniki.....lubuskie

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
nick................wiek..........馃槧 ....................miejscowosc Marysia40...........40......nerw.lekowa/nerw weget...Wielkopolska Seniorita_Nervosa..36.....nerw.lekowa/ataki paniki....pomo rskie xanaxik...............35......nerw.lekowa/ataki paniki.....lubuskie

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 lolalka
a j w艂a艣nie przechodz臋 atak jakiego daaawno nie mia艂am puls chyba z 200 i mega l臋ki 偶e zaraz padne ale bynajmniej wiem 偶e guza m贸zgu raczej nie mam bo g艂owa jako艣 w tym l臋ku przesta艂a bole wzie艂am ju偶 drugi xanax i do tego bisocard na ten szalej膮cy puls zobaczymy mam ju偶 tego dosy tak bardzo chc臋 by zdrowa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
lolalka - dasz rade, jestem z Toba! nie padniesz , na pewno nie padniesz ,padaja elektrownie ale nie TY! nie masz guzow to tylko Twoja wyobraznia

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
lolalka-a niech to!馃槧 daj znac jak przejdzie. wypij lodowata wode.zmniejsza puls.nadzieja w xanaxie.......

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 lista cd
podAndziusia........24............nerwica natr臋ctw..............Berlin Pelasia 78........29............gorafobia........................War szawa Hexa..............29............nerwica l臋kowa.................Gorz贸w Punca24..........24............nerwica natr臋ctw..............Sosnowiec Basiaijuz.........46............nerwica l臋kowa- by艂a...........艁贸d藕 Liduszka.........37............ner. l臋kowa.agorafobia........Jaworzno Pipek.............44.............nerwica l臋kowa..................Warszawa Netka30..........32............nerwica l臋kowa.depresja .....W艂oc艂awek MamaJulki........30............nerwica l臋kowa,depresja..... ma艂opolska Dana39...........40.............nerwica l臋kowa..................Kujawy Efka43............43.............n.l臋kowa , agorafobia..........Gda艅sk Iiyama(Tunia)...50...deprecha z napadami l臋ku panicznego....艁贸d藕 Rrenka037.......39.....nerwica l臋kowa z deprech膮...........Warszawa Marijke...........23......nerwica l臋kowo-depresyjna.........Warszawa Anio艂ek21........21..............nerwica lekowa................. Poznan Ammarylis .......46 ......nerwica lekowa z agorafobi膮.... Ostr贸w Wlkp Olabasia.........52...............nerwica l臋kowa..............Warszawa Zgredek.........31......................depresja........ . ..............Konin Tamara...........35...................agorafobia........ ..............艢l膮sk Starababa........59................n.lekowo-depresyjna.. .Gorz贸w Wlk. Zuza..............35.................nerwica, depr................Dziwn贸w Male艅stwo........29................agorafobia........... ......Warszawa Marska...........42............nerwica l臋kowa....................Kujawy Jagoda...........45...................nerwica l臋kowa...........Katowice Marzena.........47..................agorafobia.......... .............艁贸d藕 Ada7777.......36........n.l臋kowa, agorafobia,hipochondria..Zach.Pom. Angel61......... 27...............nerwica natr臋ctw i l臋ki....Warszawa Magdziapek.......25...........n.l臋kowa.......... .................艢l膮sk Kasia100...........43...........n.l臋kowa.......... .............Pozna艅 Nadzia26...........27............n l臋kowa............................艣lask Asix90...............17......n. l臋kowa (n. serca)...................Toru艅 nusia 35.............35.......n.l臋kowa i inne.........................Krak贸w Bianka...............39.........n.l臋kowa, hipoch................okol.Gliwic Sloneczko.mw......24.......nerwica l臋kowahipohondria.....Wroc艂aw DUSIKA ..............34 nerwica depresja i inne................WROC艁AW GUNIA24......24.......nerwica lekowa i hipochondria.............TCZEW diabel-na-obcasach.....23.......n.l臋kowa .................. Bia艂a Podlaska goofer1982.... 25.......n.k臋kowo-depresyjna..............Cz臋stochowa Jaco20 ........20...........n.lekowo-depresyjna..................Wr oclaw Amiga_Gdynia......21..............n.l臋kowo-depresyjna ........Gda艅sk mazanek...........35..............nerwica l臋kowa...............krak贸w kitti77..............30............nerwica l臋kowa,........艣wi臋tokrz bzium.........24.........n. lekowa, n. jelit, hipochondria!......wroc艂aw Afobamka........30.......nerwica l臋kowa.................podkarpacie Ania ..............36.......nerwica l臋kowa.................Tychy Agais..............29.......nerwica l臋kowa.................Keflavik kokardka 25.......26......n lekowo - depresyjna ............ Slask xanaxik............35.......nerwica lekowa............Zielona Gora Marysia40...........40......nerw.lekowa/nerw weget...Wielkopolska Seniorita_Nervosa..36.....nerw.lekowa/ataki paniki....pomo rskie

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 marysia40
LOLALKA- bedziesz zdrowa tylko spokojnie , zaraz ci przejdzie, tylko sie nie nakrecaj,to minie jak zawsze

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 nowa tutaj
mam dosc zycia jestem zbyt wrazliwa, problemy w pracy, rodzinne w dodatku doros艂e pokolenie DDA jest craz gorzej mam ataki takie ze nie nadaje sie do zycia tzrzesiawka - musze w pracy wychodzic do lazienki bo cal drze, w nocy nie spie , z dnia na dzien mam coraz wieksze l臋 ki- czy lekarz pierwszego kontaktu mi pomoze czy psychiatra ??

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Oliwinka
cze艣膰. pisz臋 ju偶 kilka dni i ci膮gle nie mog艂am dodac swojego postu ale ju偶 ok mam nadziej臋. Czuj臋 sie dobrze, by艂am na ma艂ych wakacjach ,teraz wracam do rzeczywisto艣ci;) czuj臋 sie tylko jaka艣 taka w艣ciek艂a bez powodu:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  

×