Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Gość marysia40
NOWA TUTAJ- witaj wsrod nas, bardzo ci wspolczuje i uwazam , ze koniecznie powinnas cos ze soba zrobic tzn. zwrocic sie o pomoc do lekarza, najlepiej psychiatry. Z vtego co piszesz to twoja nerwica jest dosc zaawansowana, samej bedzie ci wiec ciezko . Zobacz na tym forum jak nas duzo, pamietaj nie jestes sama!!!! Lekarza jednak koniecznie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia40
NOWA TUTAj- trzymaj sie kobieto , bedzie lepiej !!! A bierzesz juz jakies leki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa tutaj
dzieki za odzew kobitki narzaie mam dosc wszystkigo wiem tylko ze musze jeszcze sie trzymac, mam syna cudownego- zeby nie nie to to chyba juz coś bym wymysliła - moja psyche nie nadaje sie na te czasy dzisiaj mam total załamke, płacze od kilku godzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cóż. jakoś nieźle się czuję oprócz tego , że jak gwałtowniej usiądę, lub przy jeździe na rowerku przejadę po wyboistym bruku to czuję na głowie po jednej strobnie jak mnie cos mocno zaboli, zapulsuje . hmm ciekawe co tam siedzi, tak jak wy od razu o guzie myśleć zaczynam. A i Oliwinko. ja też ale i moja mama jakoś rozdrażnione się czujemy bardzo. to chyba coś z jesienią związane bo ja sie strasznie denerwuję nawet dłuższym szeleszczeniem woreczka foliowego;) naprawdę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ksiuni-nerwice zostaw w domu najlepiej w piwnicy ze szczurami;) i WYPOCZYWAJ! seniorita-faktycznie wszystkie cos ostatnio....gorzej:( stokrotka9-MOCNO trzymam kciuki i koniecznie daj znac.bedzie dobrze oliwinka-ja tez ostatnio😡..bez powodu kierownicza13-do tabelki trzeba podac dane;)🌼 red-bulka-dobre z ta operacja biustu;)fakt , zycia nie zaplanujesz....a szkoda..... lolalka-wciskaj laptopa -bedziemy teskinic! nowa tutaj-idz do psychiatry.na rodzinnego szkoda czasu ps.zlozylam nowa tabelke bo nie dopisalyscie sie do starej ale dalyscie dane.ale stara tez moze byc:D to juz nie tabelka to TABELA;) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia 4775
czesc nerwuski, jak sie dołaczyć do tej waszej listy? ja mam nerwice lękową, mam 24 lata, i jestem z lubuskiego, wiec mnie dopiszcie:) chcialam cos napisac w zwiazku z tym ze wiele was pisze cos o pulsowaniu w glowie uczuciu przelewania w glowie jakbyscie mialy dostac wylewu, otóż słuchajcie ja tego nie mam dzieki bogu, ale moj tata chorowal na nerwica kilka lat i sam bez lekow i bez psychiatro siłą woli wyszedl z tego, i byl zupelnie z tym sam. dał rade, dzieki niemu wierze ze tez temu podolam, ja mam nerwice od 7 miesiecy. w kazdym razie moj tata podczas nerwicy gdy kładł sie spac za kazdym razem jak zamknal oczy mial wrazenie ze gwałtownie napływa mu krew do mózgu, i to sprawilo ze miesiacami nie sypiał. Dlatego dziewuszki nic tam nie macie to jak zwykle ta nasza zryta psycha tak działa. wiecie co mi sie dzis przytrafilo bylam generalnie oslabiona bardzo i do bani to prawdopodobnie przez ta zdechla pogode, ale wczoraj byl u mnie kuzyn ktory ma astme, i oczywiscie jak mi o niej nagadal tak ja dzis tak jak od pół roku nie mialam zadnego ataku dusznosci tak siedzialam w autobusie to jak mnie zaczelo brac to az mi rece zdrętwiały, dzieki bogu jakos przeszlo jak sie wzielam w garść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blagam o odp! czy dretwienie nogi to tez objaw nerwicy?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stres stop i nogi i ręki , na bank bo mam babcię 80 letnią która oprócz nerwicy jest zdrowa jak dzidziuś i własnie te nogi jej dokuczają:)ale ja długi czas miałam taki problem z ręką;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ja juz sobie wkrecilam ze mi noge amputuja jak sie nie zglosze na pogotowie w najblizszym czasie, wariuje znow:( wzielam na uspokojenie powinno byc zaraz lepiej fujj no mam juz dosc brania lekarstw i bolow:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podAndziusia........24............nerwica natręctw..............Berlin Pelasia 78........29............gorafobia........................War szawa Hexa..............29............nerwica lękowa.................Gorzów Punca24..........24............nerwica natręctw..............Sosnowiec Basiaijuz.........46............nerwica lękowa- była...........Łódź Liduszka.........37............ner. lękowa.agorafobia........Jaworzno Pipek.............44.............nerwica lękowa..................Warszawa Netka30..........32............nerwica lękowa.depresja .....Włocławek MamaJulki........30............nerwica lękowa,depresja..... małopolska Dana39...........40.............nerwica lękowa..................Kujawy Efka43............43.............n.lękowa , agorafobia..........Gdańsk Iiyama(Tunia)...50...deprecha z napadami lęku panicznego....Łódź Rrenka037.......39.....nerwica lękowa z deprechą...........Warszawa Marijke...........23......nerwica lękowo-depresyjna.........Warszawa Aniołek21........21..............nerwica lekowa................. Poznan Ammarylis .......46 ......nerwica lekowa z agorafobią.... Ostrów Wlkp Olabasia.........52...............nerwica lękowa..............Warszawa Zgredek.........31......................depresja........ . ..............Konin Tamara...........35...................agorafobia........ ..............Śląsk Starababa........59................n.lekowo-depresyjna.. .Gorzów Wlk. Zuza..............35.................nerwica, depr................Dziwnów Maleństwo........29................agorafobia........... ......Warszawa Marska...........42............nerwica lękowa....................Kujawy Jagoda...........45...................nerwica lękowa...........Katowice Marzena.........47..................agorafobia.......... .............Łódź Ada7777.......36........n.lękowa, agorafobia,hipochondria..Zach.Pom. Angel61......... 27...............nerwica natręctw i lęki....Warszawa Magdziapek.......25...........n.lękowa.......... .................Śląsk Kasia100...........43...........n.lękowa.......... .............Poznań Nadzia26...........27............n lękowa............................ślask Asix90...............17......n. lękowa (n. serca)...................Toruń nusia 35.............35.......n.lękowa i inne.........................Kraków Bianka...............39.........n.lękowa, hipoch................okol.Gliwic Sloneczko.mw......24.......nerwica lękowahipohondria.....Wrocław DUSIKA ..............34 nerwica depresja i inne................WROCŁAW GUNIA24......24.......nerwica lekowa i hipochondria.............TCZEW diabel-na-obcasach.....23.......n.lękowa .................. Biała Podlaska goofer1982.... 25.......n.kękowo-depresyjna..............Częstochowa Jaco20 ........20...........n.lekowo-depresyjna..................Wr oclaw Amiga_Gdynia......21..............n.lękowo-depresyjna ........Gdańsk mazanek...........35..............nerwica lękowa...............kraków kitti77..............30............nerwica lękowa,........świętokrz bzium.........24.........n. lekowa, n. jelit, hipochondria!......wrocław Afobamka........30.......nerwica lękowa.................podkarpacie Ania ..............36.......nerwica lękowa.................Tychy Agais..............29.......nerwica lękowa.................Keflavik kokardka 25.......26......n lekowo - depresyjna ............ Slask xanaxik............35.......nerwica lekowa............lubuskie Marysia40...........40......nerw.lekowa/nerw weget...Wielkopolska Seniorita_Nervosa..36.....nerw.lekowa/ataki paniki....pomo rskie gosia4775............24......nerwica lekowa...........lubuskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolalka
hej dziewczyny jakoś wczoraj dałam radę po tych wszystkich xanaxach spałam jak dziecko wogóle to chyba zaczynam się od tego świństwa uzależniac i stąd jak nie biorę te ataki:( co do główki jako tako - ja też mam teraz ociężałą lewą rękę i nogę i w połączeniu z tymi uciskami w głowie po lewej stronie wyszedł mi w moich chorych myslah ten nieszczęsny guz ale już nie mam siły się tym martwic takie drętwienia miałam już wcześniej więc może n ie jest tak źle wiecie chyba naprawdę ma tego doś będzie co ma by i tyle trzymajcie się ciepło xanaxik do lisy lollka nerwica lękowa , hipochondria depresja i wszystko inne..:) śląsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie nerwusiątka......przeczytałam listę i przeraża mnie ile nas jest a niektóre takie młode i już nerwica ...ale wszystko jest do wyleczenia jedno co mogę doradzić z całego serca to jak najdalej od benzodiazepin......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolalka
no ale jak sobie bez tego poradzi jak wszystko się wali na łeb na szyje......naprawdę chciała bym uwolni się od xanau ale nie potrafię xanaxik nie dodałam 29 latek mi stukneło( to do uzupelnienia w liście)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolalka..........moze lekarz przepisać inne leki ..ja bralam benzodiazepiny w tym xanax przez dlugie lata zgłosiłam sie sama na odtrucie organizmu po tych cholernych lekach ...(bo miałam już serdeczne dość)...i to był koszmar nerwica w porównaniu z odtruciem to bułka z masłem....no ale każdy organizm reaguje inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolalka
zdaje sobie z tego sprawę ale dla tych paru chwil spokoju nie potrafię zrezygnowac z xanaxu chol...ra już rozumuję jak narkoman ......:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolalka
a jaki lek bys poleciła zamiast xanaxu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolalka...słonko trudno mi powiedziec........ja teraz po tym szpitalnym odtruciu biore cilon.....a przedtem brałam clonazepam to od niego tak się uzależniłam .....ale pomagał mi nie miałam zadnych lęków pracowałam , nic mi nie dolegało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu, ile człowiek musi przejść aby przestał być niewolnikiem własnych lęków? Ponoć aby pokonać lęk trzeba stanąć z nim twarzą w twarz. Może problem polega tylko na tłumieniu przez leki objawów somatycznych nerwicy, na usypianiu jej na chwilę a nie sięgamy głębiej, żeby wiedzieć o co w tym wszystkim kaman... Moja wyobraźnia nie zna granic! Mam bóle głowy to i mam guza mózgu,tak myślę, boję się, umieram wręcz ze strachu. A wczoraj przebiłam samą siebie jak napiłam się coli z pękniętej szklanki i byłam przekonana, że połknęłam kawałek szkła i że poranię sobie wnętrzności, przekłuję przełyk... Ale przynajmniej wiecie co- płaczę, umiem znowu płakać! Zapisują mi lekarze leki na depresję bo ciągle zapłakana do nich przychodzę,a ja ryczę bo nie potrafię tego powstrzymać,bo mi źle,bo czuję ulgę jak jestem pod opieką lekarza,jak mogę mu się wyżalić...Płacz mi pomaga... I czuję,że umieram, że moje życie się kończy...I boję się tych myśli swoich:((((((((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szramka..........nie umrzesz ........na nerwicę się nie umiera,słonko płacz ,krzyk to wszystko pomaga ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolalka
olabasia tak to właśnie jest gdy możesz pracowa nie czujesz tych obłąkanych lęków jest ci wszystko jedno co ci pomaga dopiero jak już chcesz to odstawic jak myślisz że dasz sobie sama radę to to wraca i znów wracasz do tabsów i błędne koło.... szramka z tymi bólami głowy - mam tak samo , ja głupia znalazłam stronkę z objawami guza i za godzinkę miałam wszystkie objawy , jeszcze teraz jest mi niedobrze i tak myslę że wczorajszy atak to było właśnie odreagowanie informacji , które przeczytałam nie da się tak naprawdę bo się wykończymy olalam te bóle , olłam drętwienia może się uda - już nawet kłuje jak by rzadziej my tak już chyba mamy podła podła podła nerwica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam na rezonansie kilka miesięcy temu, właśnie dzisiaj rano czytałam sobie wynik: nic nie ma oprócz zwapnienia szyszynki bez cech patologicznych. Nawet nie byłam z tym wynikiem u lekarza bo stwierdziłam,że jak jest ok to po co iść...Byłam też na eeg i tam wyszły mi jakieś bóle napięciowe i iglice a trzęsłam się na tym badaniu jak galareta. Od pewnego czasu mam jakieś bóle z tyłu głowy, takie tępe, po przeciwbólowym na chwilę przechodzi i znowu, ciśnienie mam w normie.Głowa mnie boli od zawsze! Niby nic nie mam a się stresuję:( Nawet pamiętam,że kiedyś neurolog mi powiedziała,że guz mózgu objawia się porażeniami najczęściej-częsci twarzy, kończyn i zmienia się dno oka. A ja to badanie dna oka mam w poniedziałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia40
Witajcie dziewczyny!!!! U mnie dzis jako tako, bywalo gorzej wiec nie ma co narzekac. Zdenerwowalam sie tylko , bo przed chwila dowiedzialam sie , ze zmarla kobieta tylko troche starsza ode mnie,oprocz nerwicy wlasciwie nigdy nie chorowala , a tu nagle zawal. Znalam ja dlatego tak przrezywam. Tlumacze sobie , ze trudno tak mialo widocznie byc, staram sie nie nakrecac, bo wiecie jak to sie moze skonczyc, atakiem paniki!! A przeciez nic nie zmienie. OLABASIA- wiesz jak kiedys tez przez dlugi czas bralam ten przeklety clonazepam, uzaleznilam sie strasznie, na szczescie udalo mi sie z tego wyjsc bez szpitala, wiem jednak jak latwo w cos wpasc na jak trudno z tego si e wychodzi. A Cilon , ktory bierzesz nie uzaleznia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cd listy l
podAndziusia........24............nerwica natręctw..............Berlin Pelasia 78........29............gorafobia........................War szawa Hexa..............29............nerwica lękowa.................Gorzów Punca24..........24............nerwica natręctw..............Sosnowiec Basiaijuz.........46............nerwica lękowa- była...........Łódź Liduszka.........37............ner. lękowa.agorafobia........Jaworzno Pipek.............44.............nerwica lękowa..................Warszawa Netka30..........32............nerwica lękowa.depresja .....Włocławek MamaJulki........30............nerwica lękowa,depresja..... małopolska Dana39...........40.............nerwica lękowa..................Kujawy Efka43............43.............n.lękowa , agorafobia..........Gdańsk Iiyama(Tunia)...50...deprecha z napadami lęku panicznego....Łódź Rrenka037.......39.....nerwica lękowa z deprechą...........Warszawa Marijke...........23......nerwica lękowo-depresyjna.........Warszawa Aniołek21........21..............nerwica lekowa................. Poznan Ammarylis .......46 ......nerwica lekowa z agorafobią.... Ostrów Wlkp Olabasia.........52...............nerwica lękowa..............Warszawa Zgredek.........31......................depresja........ . ..............Konin Tamara...........35...................agorafobia........ ..............Śląsk Starababa........59................n.lekowo-depresyjna.. .Gorzów Wlk. Zuza..............35.................nerwica, depr................Dziwnów Maleństwo........29................agorafobia........... ......Warszawa Marska...........42............nerwica lękowa....................Kujawy Jagoda...........45...................nerwica lękowa...........Katowice Marzena.........47..................agorafobia.......... .............Łódź Ada7777.......36........n.lękowa, agorafobia,hipochondria..Zach.Pom. Angel61......... 27...............nerwica natręctw i lęki....Warszawa Magdziapek.......25...........n.lękowa.......... .................Śląsk Kasia100...........43...........n.lękowa.......... .............Poznań Nadzia26...........27............n lękowa............................ślask Asix90...............17......n. lękowa (n. serca)...................Toruń nusia 35.............35.......n.lękowa i inne.........................Kraków Bianka...............39.........n.lękowa, hipoch................okol.Gliwic Sloneczko.mw......24.......nerwica lękowahipohondria.....Wrocław DUSIKA ..............34 nerwica depresja i inne................WROCŁAW GUNIA24......24.......nerwica lekowa i hipochondria.............TCZEW diabel-na-obcasach.....23.......n.lękowa .................. Biała Podlaska goofer1982.... 25.......n.kękowo-depresyjna..............Częstochowa Jaco20 ........20...........n.lekowo-depresyjna..................Wr oclaw Amiga_Gdynia......21..............n.lękowo-depresyjna ........Gdańsk mazanek...........35..............nerwica lękowa...............kraków kitti77..............30............nerwica lękowa,........świętokrz bzium.........24.........n. lekowa, n. jelit, hipochondria!......wrocław Afobamka........30.......nerwica lękowa.................podkarpacie Ania ..............36.......nerwica lękowa.................Tychy Agais..............29.......nerwica lękowa.................Keflavik kokardka 25.......26......n lekowo - depresyjna ............ Slask xanaxik............35.......nerwica lekowa............lubuskie Marysia40...........40......nerw.lekowa/nerw weget...Wielkopolska Seniorita_Nervosa..36.....nerw.lekowa/ataki paniki....pomo rskie gosia4775............24......nerwica lekowa...........lubuskie lolalka .................29....nerwica lekowa, hipohon,depresja.. Śląsk stres-stop ...........24 ..... nerwica lekowa .................Kujawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia40
SZRAMKA26- nic sie nie martw dno oka tez napewno wydzie w porzadku.Sama mowisz ze masz bole glowy od zawsze, wiec to napewno nie moze byc nic zlego, a po za tym czesc badan(waznych) juz wyszla ok, bedzie dobrze. Niektorzy tak maja, mnie tez czesto nawet jak sie niczym nie zdenerwuje boli lepetyna, neurolodzy stwierdzili- bole napieciowe, taki chyba nasz urok i musimy z tym zyc. GLOWA DO GORY!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:) olabasia-napisz prosze jak duzo i jak czesto bralas benzo? wszystkie wiemy ,ze uzaleznia .... pisalam wczesniej jak duzo i dlugo bralam xanax.5 miesiecy 3x0,50.sporo...........poczulam sie lepiej i tak sobie sama zmnieszalam do zera(zadnych objawow odstawiennych!).teraz biore sporadycznie max 2 razy w miesiacu.dziala na mnie namniejsza dawka 0,25.nic mi sie nie slalo wiec to chyba tez cecha indywidualna.co wizyte trulam psychiatrze o uzaleznieniu.pewnie ,ze sie balam.mialam przepisany tez clonazepam ale nie wzielam zadnej tabletki.balam sie... lolalka-jak dlugo i ile bierzesz?odstawiac trzeba powoli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×