Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Gość LULEK
Kurcze dziewuszki,ja teraz to juz naprawde zawalilem,ale widze , ze pomoc jest potrzebna a wiec; jest taka jedna ksiazka na swiecie ,ktora Wam pomoze.Nie wiem jak to jest z Wami ,tj.chodzi o karty kredytowe.Cisza,Spokuj.To nie jest zaden przekret.Ta ksiazka jest wysylana do odbiorcy na e.tz oni po otrzymaniu zadanej kwoty wbijaja te ksiazke do naszego komp.Proste i blyskawiczne.Ja zaplacilem za nia $67.00 ,ale to bylo chyba rok temu.Wtedy jeszcze nie bylo tlomaczenia na polski,nie wiem jak teraz,ale cos mi sie zdaje ,ze nie bedziecie mialy problemo z angielskim.Super napisana,prosta jak budowa cepa,bez zadnych wymadrzen.Prosto do celu,aby wszystko zmienic.Dla mnie ta ksiazeczka zmienila zycie,no,ja zaczalem zyc.Nie jestem starym /jeszcze/ dziadem,ale za tego czlowieka,ktory to napisal to moge sie modlic.Bez zadnej przesady.Wczesniej mialem tasmy za $ 475 i pomogly nie za wiele , pozniej walnelo zdrowo.Bylo jeszcze cala masa roznych poradnikow,ksiazek i co tylko bylo do zlapania i nic.Wszystko to jeden wielki belkot. Dopiero ta ksiazeczka uzdrowila mnie calkowicie.Moze to nie bylo jak pociagnac za spust,ale po wprowadzeniu do mojej skolatanej lepetyny prostego slowa,ktore kazdy z nas zna i uzywa prawie codziennie to zaczelo dzialac.Zmiany w mysleniu widac bardzo szybko.Ja potrafilem zmienic tok myslenia po tylu latach,to i Wy musicie. TA KSIAZECZKA 106 STRON JEST BEZCENNA PODAJE WAM NAMIARY. TYTUL ;PANIC AWAY NAPISANA PRZEZ ;JOE BARRY. Nie wiem jak jeszcze moge polecic,ale tam sa opinie innych szczesliwcow takich jak my.Ja jestem tylko na tym forum,bo wiem co kazda z Was przezywa,a tam nie ma nigdzie TYGRYSA ,ktory czai sie na Was.Gwarantuje.Zdaje sobie sprawe,ze moze nie wszystkich stac na taki wydatek,nie wiem ,moze sa inne powody dla ktorych nie mozecie kupic ,moze po prostu myslicie ,ze ja jestem jednym z wielu naciagaczy.Tak nie jest .Jesli ktos bedzie chcial zlapac ze mna kontakt to nie ma sprawy.Jestem na NK oraz moge podac moj e mail.Chodzi o to ,ze to jest proste jak drut,tylko ja nie wiem czy nie narobie komus na open forum jakiegos bigosu. napiszcie co o tym myslicie. pozdrawiam i trzymam za Was.Rano bedzie piekny dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan F
Witam! mam ostatnio duży problem natomiast dziennie spożywałem wieczorem od jakiegos czasu jakis alkohol bo miałem pewien problem z własnym sobą po odstawieniu mam wymioty wszystko mnie drażni, nawet krytyka innych domowników na temat mojego kaszlu bo odstawiłem też papierosy, od jakiegos czasu nie mam ochoty na sex co u mnie też jest nienormalne. Wczoraj chciałem dziewczynie zrobić niespodzianke i zrobiłem kolacje jakies 10 minut później cała zwróciłem, wszystko mnei denerwuje jest niedziela nawet do lekarza nie moge isc i dowiedziec sie czemu mam te wymioty po jedzeniu albo mi sie zbiera czasami, od pon-piatku pracuje a w mojej przychodni nei przyjmują o 16-tej bo nigdy nie maja czasu nawet własnej kobiety nie potrafie zadowolic przez moją nerwice...mam nadzieje że odpowie ktos mi normalnie na mój problem a nie będzie mi prawił morałów na temat tego alkoholu ;-) pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ludziki moje drogie:)Wreszcie kolejny dzien sloneczny zreszta.Chyba musze pojsc znow do neurologa od tyg.znow boli mnie glowa:/Maz wrocil prosto z pracy do domu wiec jest jak najlepiej:)Szybko zasnelam po dawce lekow nawet nie pamietam jak malemu dawalm mleko o 24;) Stres-stop nie martw sie sama mi pisalas ze nie warto wyciagac pochopnych wnioskow.Moze tez przechodzicie kryzys i potrzebujecie wstrzasu.My pokonalismy kryzys wiec dlaczego wy nie mielibyscie tego zrobic???Bedzie dobrze zobaczysz:)Buziaczki Wszystkim \"laseczkom\"i Lulkowi zycze milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam to samo co Wy... Boże jak ja się męczę , boje się isc do prac, mam myślisamobójcze, juz sobie z tym nie radzę, byłam u psychologa, ale nic mi lepiej nie jest. Balgam napiszcie jak Wy sobie radzicie z napadami lęku, ja zawsze wtedy mam duszności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, A sie obudzilam i od razu ogarneły mnie dziwne mysli , mialam nieciekawe sny i teraz mnie męcza ...staram sie zapomniec o nich ...ale czuje juz w żoładku nerwa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkjh
lulek-ja ryzykuje -powiedz poprostu czego tam sie dowiedzialaes i tyle.jak nam nie pomoze to nie zaszkodzi.nie badz sknera;) krotko -co wbiles sobie do glowy ,ze pomoglo.pewnie przeczytane ksiązki byloby lepsze ale ani nie znam angielskiego ani sobie jej teraz nie moge kupic wiec poratuj jakos i tyle. dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lulek tyle co napisales to kazda z nas wie nawet nie bedac psychologiem mozna sie dowiedziec troche czytajac ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lulek pozdrawiam i prosze powiedz jak sie z tobą skontaktowac na Nk jestem tam i szukam pomocy ale nie wierze już w leki psychologów itd.a ostatnio strasznie dolegliwosci moje sie nasiliły powaznie chciała bym sie z tobą skontaktowac i wtedy możemy porozmawiac ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to prawda mozna sie dowiedziec z ksiazek ale my jestesmy dalej chore a lulek pisze ze jest zdrów .....czemy nie skożystac mi juz jest wszystko jedno byle znależc kogos kto moze pomóc .....licze na to ze nawiaze z tym człowiekim kontakt ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga 81 napisz mi co czujesz w zoładu bo ja juz wysiadam od miesiąca bóle pieczenie takie ssanie jakbtym była głodna a jak zjem to mi niedobrze może to już rak ojciec zmarł na raka trzustki nieoperacyjny na głowie trzustki zaczynam juz tez sie bac miałam gastroskopie 2 lata temu i nic nie wyszło a miałam wtedy taki same dolegliwsci potem troche sie uspokoiło i znów ..... Moze ktos jeszcze ma takie dolegliwoścci prosze dziewczyny odezwijcie sie bede wieczorem teraz jade do kosciólłka i z dzieckiem na spacerek .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga 81 napisz mi co czujesz w zoładu bo ja juz wysiadam od miesiąca bóle pieczenie takie ssanie jakbtym była głodna a jak zjem to mi niedobrze może to już rak ojciec zmarł na raka trzustki nieoperacyjny na głowie trzustki zaczynam juz tez sie bac miałam gastroskopie 2 lata temu i nic nie wyszło a miałam wtedy taki same dolegliwsci potem troche sie uspokoiło i znów ..... Moze ktos jeszcze ma takie dolegliwoścci prosze dziewczyny odezwijcie sie bede wieczorem teraz jade do kosciólłka i z dzieckiem na spacerek .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy mnie pamietacie pisalam tu jakies 3 tyg temu ,ze jestem w ciazy i mam depresje i sobie nie radze zaczeły mi sie lęki,niepokoje itp i zaczełam wariowac z bezradnosci od prawie 2 tyg jestem w szpitalu pod obserwacja, nie dostaje lekow bo nie moge ale sa rozmowy z psychologiem 2 razy w tyg. teraz jestem na przepustce i moze za tydzien mnie wypisza i ide od razu na pscyhoterapie troche sie juz oswoilam z nerwica,poczytalam ksiazki co to jest, skad i mniej wiecej jak sobie radzic... ehh teraz to dopiero rozumiem co nie ktorzy z was musza przechodzic latami:( straszne to ale musze jakos sobie radzic do porodu moze psychoterapia podziala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam przez caly tydzien gule nerwów w żoładku to bylo straszne, jak sie tylko obudzilam i juz sie to właczało !! nie mogla nic jesc , jadlam na sile smakowało mi jak papier !! i po tygodniu ustapilo , zaczynalam sie czuc psychicznie coraz lepiej i gula zniknela. czulam jakby mi cos siedzialo , jak kula :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkjh
madzia a jak sie teraz czujesz ?no i dlaczego znalazlas sie w szpitalu? nie radzilas juz sobie z objawami ? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) mandziu pomysl o tym ze spotka cie juz za kilka miesiecy wspaniale wydarzenie jak narodziny dziecka:) a masz wogole wsparcie wsrod rodziny, faceta???????Bo to chyba bardzo wazne...mam nadzieje ze psycholog ci pomoze, ewentualnie pij jakies ziolka na uspokojenie to nie pwoinno ci zaszkodzic,ale skoro jestes teraz pod opieka lekarzy to powinni ci powiedziec co bedziesz mogla a co nie. bianka120 to moze jeszcze raz sie wybierz na gastro chociaz tak dla swietego spokoju...chociaz ja bym takiego badania nie chciala:(bo to takie nie przyjemne pewnie aga81 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do PAN F moze to tylko chwilowe po odstawieniu alkoholu??? nie mozesz sie zwolnic z pracy zeby isc do tego lekarza?? na wymioty jest smecta dobra. madziutek jak masz napady dusznosci to pij duzo wody,magnezu,otworz okno zebys miala swieze powietrze, bierzesz cos na te ataki jakies lekarstwa????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LULEK
DO AGA 81 WIDZISZ,JEST TAKA MALA ROZNICA W TYM CO CZYTASZ.JA WSAJE OD OKOLO ROKU BEZ ZADNYCH OBJAWOW,ZADKO,PRAWIE WCALE I MOGE ROZPOCZYNAC DZIONEK. JAK DOJDZIESZ DO MOJEGO POPRZEDNIOEGO STADIUM,TO MOZE ZROZUMIESZ.PRZYKLADOWO;JA NIE KLADLEM SIE SPAC TYLKO Z OBAWAMI O JUTRO,JA UKLADALEM SIE W POZYCJI NA BACZNOSC I ROCZKI ZLOZONE NA PIERSI,DOKLADNIE TAK JAK WIDZIALAS JUZ UMZYKOW NA KATAFALKU.A WIESZ DLACZEGO ? BO NIE CHCIALEM ZEBY MNIE LAMANO NA DRUGI DZIEN ,JAK MNIE ZNAJDA SZTYWNEGO.TO JEST TYLKO JEDEN W MILIONOW PRZYKLADOW .PODALEM WAM NAMIARY NA COS CO JEST BEZCENNE A NIE JAKIES GNIOTY PSEUDO NAUKOWCOW I ROZNEGO RODZAJU PSYCHOLI. KAZDY WIE ,ZE CZYTANIE CZEGOS TAM MOZE POMOC.JA NA TEGO TYPU MADROSCI WYDALEM PARE TYSIECY $$$ I NIER ZALUJE JEDNEGO $.BO MAWIALEM SOBIE I INNYM (ktorzy wiedzieli)ZE JESTEM GOTOW TYRAC NAWET CALY ROK ZA FRICO,TYLKO ZEBY POMOGLO.TO BYLA DESPERCJA NAJWYZSZYCH LOTOW.TY JESZCZE NIE DOSZLAS DO POLFINALU. NIE PISZE CO JEST NAJWAZNIEJSZE W TEJ KSIAZCE TYLKO DLATEGO,ZE AUTOR ZALECA CZYTANIE KOLEJNO ROZDZIAL ZA ROZDIALEM,A NIE Z POWODU SKNERSTWA. MOWIE JESZCZE RAZ ,ZE CHCE WAM JAKOS POMOC,ALE NAJLEPSZYM SPOSOBEM JEST KSIAZKA. JESLI KTOS MI PODA E MAIL TO POGADAMY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LULEK
DO BIANKI 120 WYSLALEM CI E MAIL I NAMIARY NA MNIE,CZY JE DOSTALAS?? POZDOWIONKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elkabelka
wiesz co ty po prostu jestes walniety w główke i tyle ci powiem ,ja juz takich znam pseudo uzdrowionych , nie bij piany na tym poscie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w szpitalu czuje sie samotna bo w kolo chorzy ludzie a o chorobioe lepiej nie gadac bo czlowiek sie bardziej nakreca i mu zle poszlam tam bo wpadalam w panike, plakalam calymi dniami i mowilam coraz czesciej ,ze mi sie juz zyc nie chce... oparcie mam w rodzinie odwiedzaja mnie wspieraja musze sobie jakos radzic, tzn. nauczyc sie z tym zyc jutro z rana musze znowu sie tam stawic na kolejny tydzien takze trzymajcie sie i nie dajcie sie temu cholerstwu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkjh
lulek -ksiąka do pobrania za darmo http://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=en&u=http://www.softsia.com/Panic-Attack-Treatment-download-t4g7.htm&sa=X&oi=translate&resnum=2&ct=result&prev=/search%3Fq%3Dwww.softsia.com%2Bjoe%2Bbarry%26hl%3Dpl%26rlz%3D1T4ADBR_enPL263PL263 dziewczyny jak ktoras zna angielski to przeczytajcie i podzielcie sie wiedza. pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lulek ten email jest juz nieaktualny wysyłam ci biezacy prosze wyslij jeszcze raz jeśli nie spraeia ci to problemu .....Dorotka969@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lulek ten email jest juz nieaktualny wysyłam ci biezacy prosze wyslij jeszcze raz jeśli nie spraeia ci to problemu .....Dorotka969@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lulek ten email jest juz nieaktualny wysyłam ci biezacy prosze wyslij jeszcze raz jeśli nie spraeia ci to problemu .....Dorotka969@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lulek ten email jest juz nieaktualny wysyłam ci biezacy prosze wyslij jeszcze raz jeśli nie spraeia ci to problemu .....Dorotka969@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lulek ten email jest juz nieaktualny wysyłam ci biezacy prosze wyslij jeszcze raz jeśli nie spraeia ci to problemu .....Dorotka969@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lulek ten email jest juz nieaktualny wysyłam ci biezacy prosze wyslij jeszcze raz jeśli nie spraeia ci to problemu .....Dorotka969@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×