Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  
Go艣膰 rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Go艣膰 bromba82
Witam wszystkich. Siedz臋 od ok 2 h i czytam... Sama od jakiego艣 czasu mam nerwic臋...Pojawia艂a si臋 stopniowo...pierwsze objawy to zawroty g艂owy - neurologiczne nieuzasadnione, b贸le karku, irracjonalne l臋ki i czasem nieopanowana furia. Najwi臋kszym paradoksem jest to, ze objawy pojawi艂y si臋 przez stres w pracy, w firmie medycznej...;) Od tygodnia, po wielu r贸偶nych badaniach i konsultacjach (teraz wiem, ze bezu偶ytecznych) bior臋 Afobam i po nim czuj臋 si臋 troch臋 lepiej. Wiem, ze to tylko tymczasowe rozwi膮zanie, ale... Pocieszy艂o mnie to, 偶e nie jestem odosobniona w tej przypad艂o艣ci i mam, tak jakby, wi臋cej nadziei, 偶e mo偶na sobie z tym poradzi膰..;) Pozdrawiam wszystkich "Nerwus贸w" - damy rade !!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 bromba82
Witam wszystkich. Siedz臋 od ok 2 h i czytam... Sama od jakiego艣 czasu mam nerwic臋...Pojawia艂a si臋 stopniowo...pierwsze objawy to zawroty g艂owy - neurologiczne nieuzasadnione, b贸le karku, irracjonalne l臋ki i czasem nieopanowana furia. Najwi臋kszym paradoksem jest to, ze objawy pojawi艂y si臋 przez stres w pracy, w firmie medycznej...;) Od tygodnia, po wielu r贸偶nych badaniach i konsultacjach (teraz wiem, ze bezu偶ytecznych) bior臋 Afobam i po nim czuj臋 si臋 troch臋 lepiej. Wiem, ze to tylko tymczasowe rozwi膮zanie, ale... Pocieszy艂o mnie to, 偶e nie jestem odosobniona w tej przypad艂o艣ci i mam, tak jakby, wi臋cej nadziei, 偶e mo偶na sobie z tym poradzi膰..;) Pozdrawiam wszystkich "Nerwus贸w" - damy rade !!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Cze艣膰 dziewczynki :) Serdecznie pozdrawiam!! 馃憚 ps. u mnie nasta艂y troch臋 spokojniejsze czasy.... odpuka膰! 呕ycz臋 Wam tego samego!!! Pami臋tam o Was stare nerwusi膮tka i nieraz o Was my艣l臋! 馃憚

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Pozdrawiam Was stare nerwusi膮tka :) U mnie troch臋 spokojnie....odpuka膰! Co艣 seswer mi si臋 zawiesza przy pisaniu do Was :) Cz臋sto o Was my艣l臋 dziewczynki 馃憚 Trzymajcie si臋 dzielnie - Pipu艣, Liduszko, Efciu, Kasiu ... i ca艂a reszta kt贸rej nie wymieni艂am. Pami臋tam o Was 馃尰 馃憚

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Pozdrawiam Was stare nerwusi膮tka :) U mnie troch臋 spokojnie....odpuka膰! Co艣 seswer mi si臋 zawiesza przy pisaniu do Was :) Cz臋sto o Was my艣l臋 dziewczynki 馃憚 Trzymajcie si臋 dzielnie - Pipu艣, Liduszko, Efciu, Kasiu ... i ca艂a reszta kt贸rej nie wymieni艂am. Pami臋tam o Was 馃尰 馃憚

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
witajcie ja tez mam chyba nerwice a myysle dlatego iz bylam dwa razy u kardiooga i teraz u internisty na EKg. wszystko z sercem w porzadku tylko mam tachykardie. Strasznie sie z byle powodu nerwuje, boje, strasznie zestresowana jestem iu non stop mam podwyzszone tetno. W domu jak siedze to jest ok czuje sie dorbze ale jak juz mam gdzies isc to makabra na poczatku spaceru czy wyjscia. czasem boje sie wejsc do sklepu bo serce wali mi mlotem i wlasciwie nie wiem czy nabawilam sie arytmii przez nerwice czy nerwicy z arytmii. W sumie od zawsze wszystkiego sie balam lecz teraz mocno to odczuwam. Jest mi niedobrze czasm brak mi powietrzxa, serce wali jak mlotem. Nie moge nigdziue wyjsc bo sie boje ze zemdlejealbo zawalu przez te kolatania dostane, boje sie ze zaniedlugo sercxe mi siadzie przz ta tachykardie. Internista przepisala mi hydroxynozinum czy jakos tak. fajnie sie po tym czuje , biore jedna tabletke dziennie bo nie cche za bardzo sie truc. Ale rpzy wielkim stresie taka dawka jest za mala. Poza tym chce sie po niej spac, taka umulona sie czuje. Np na wyjscie do kolezanki jest za mala dawka ale nie cche naduzywac by sie nie uzaleznic bo wtedy beda gorsze podobno leki jesli sie nie zazyje, staram sie sama pokonywac mopje leki, nie zawsze sie da ale coz........nie wiem co poczac bo mam bardzo stresujace zycie, nie wyobrazam sobie powrotu do pracy i tego stresu. Slyszalam o tych mlodychludziach umierajaych na zawaly. Jak pokonac stres, lek?? ma ktos jakis knif???

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
witajcie ja tez mam chyba nerwice a myysle dlatego iz bylam dwa razy u kardiooga i teraz u internisty na EKg. wszystko z sercem w porzadku tylko mam tachykardie. Strasznie sie z byle powodu nerwuje, boje, strasznie zestresowana jestem iu non stop mam podwyzszone tetno. W domu jak siedze to jest ok czuje sie dorbze ale jak juz mam gdzies isc to makabra na poczatku spaceru czy wyjscia. czasem boje sie wejsc do sklepu bo serce wali mi mlotem i wlasciwie nie wiem czy nabawilam sie arytmii przez nerwice czy nerwicy z arytmii. W sumie od zawsze wszystkiego sie balam lecz teraz mocno to odczuwam. Jest mi niedobrze czasm brak mi powietrzxa, serce wali jak mlotem. Nie moge nigdziue wyjsc bo sie boje ze zemdlejealbo zawalu przez te kolatania dostane, boje sie ze zaniedlugo sercxe mi siadzie przz ta tachykardie. Internista przepisala mi hydroxynozinum czy jakos tak. fajnie sie po tym czuje , biore jedna tabletke dziennie bo nie cche za bardzo sie truc. Ale rpzy wielkim stresie taka dawka jest za mala. Poza tym chce sie po niej spac, taka umulona sie czuje. Np na wyjscie do kolezanki jest za mala dawka ale nie cche naduzywac by sie nie uzaleznic bo wtedy beda gorsze podobno leki jesli sie nie zazyje, staram sie sama pokonywac mopje leki, nie zawsze sie da ale coz........nie wiem co poczac bo mam bardzo stresujace zycie, nie wyobrazam sobie powrotu do pracy i tego stresu. Slyszalam o tych mlodychludziach umierajaych na zawaly. Jak pokonac stres, lek?? ma ktos jakis knif???

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
witajcie ja tez mam chyba nerwice a myysle dlatego iz bylam dwa razy u kardiooga i teraz u internisty na EKg. wszystko z sercem w porzadku tylko mam tachykardie. Strasznie sie z byle powodu nerwuje, boje, strasznie zestresowana jestem iu non stop mam podwyzszone tetno. W domu jak siedze to jest ok czuje sie dorbze ale jak juz mam gdzies isc to makabra na poczatku spaceru czy wyjscia. czasem boje sie wejsc do sklepu bo serce wali mi mlotem i wlasciwie nie wiem czy nabawilam sie arytmii przez nerwice czy nerwicy z arytmii. W sumie od zawsze wszystkiego sie balam lecz teraz mocno to odczuwam. Jest mi niedobrze czasm brak mi powietrzxa, serce wali jak mlotem. Nie moge nigdziue wyjsc bo sie boje ze zemdlejealbo zawalu przez te kolatania dostane, boje sie ze zaniedlugo sercxe mi siadzie przz ta tachykardie. Internista przepisala mi hydroxynozinum czy jakos tak. fajnie sie po tym czuje , biore jedna tabletke dziennie bo nie cche za bardzo sie truc. Ale rpzy wielkim stresie taka dawka jest za mala. Poza tym chce sie po niej spac, taka umulona sie czuje. Np na wyjscie do kolezanki jest za mala dawka ale nie cche naduzywac by sie nie uzaleznic bo wtedy beda gorsze podobno leki jesli sie nie zazyje, staram sie sama pokonywac mopje leki, nie zawsze sie da ale coz........nie wiem co poczac bo mam bardzo stresujace zycie, nie wyobrazam sobie powrotu do pracy i tego stresu. Slyszalam o tych mlodychludziach umierajaych na zawaly. Jak pokonac stres, lek?? ma ktos jakis knif???

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witaj Gosiak!!! Fajnie ,ze u Ciebie spokojne.U mnie tez jest ok.Ja Tez o Tobie pamietam . :) 馃尰 Pozdrawiam. Witam wszystkie Nerwusiatka!!!!! Trzymajcie sie cieplutko.Pozdrawiam. :) 馃尰

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Gosiaczku jak mi艂o sie czyta jak ktos wychodzi z pet tej nerwiczki super tak trzymaj mocno sciskam i pozdrawiam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 foti
jakby by艂 艂atwy spos贸b na nerwy ,na stres nie by艂oby tej ca艂ej dyskusji

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witaj Gosiaczku pisa艂am maila ale mam zwrot ze nie mozna dostarczyc podaje gg 117 47508

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Sicmo D
Witajcie Nerwuski . .. Mam wielkie pytanie walcze z nerwic膮 od lipca wczoraj mia艂em jak by 艣cisk serca trwa艂o to z 30 min bola艂o mnie serduszko w jednym punkcie nie by艂 to b贸l promienny . . .Wtedy poprostu my艣la艂em ze to koniec . . .Mia艂 kto艣 tak z was jak by mnie 艣ciska艂o w sercu i pod sutkiem bola艂o . . .Bylem dzis rano w szpitalu dla swietego spokoju i EKG nic nie wykazalo . . .Boje sie czy to cos zaczyna dziac sie z sercem czy tak moze tez dzialac nerwica . . .? ? ?Prosze Odpiszccie

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Sicmo d
Kochani mam pytanie na nerwica choruje od lipca nie ukrywam ze to przekleta choroba . .. Ale moje pytanko to czy mia艂 z was kto艣 tak jak ja a chodzi o to i偶wczoraj bola艂o mnie serce w jednym punkcie tak pod sutkiem b贸l trwa艂 z 30 min by艂 okrobny jak by kto艣 mi sciskal serce alo skrecal . .. mine艂o po tabletkach na uspokojenie ale wroci艂o potem tyle ze bolalo z 5 min rano pojechalem do szpitala dla swietego spokoju ale ekg nic nie wykazalo bo bylo ok . . .Niewiem sam czy moze tak dzialac nerwica czy to cos zaczyna zsercem sie dziac l ;-((( pierwszy raz mialem taki b贸l

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
to nie jest nic dobrego , a uczucie scisku/bolu w mostku to jest cos normalnego przy nerwicy...;/

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 mycha83
witam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 mycha83
witam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 aja mam
kochane powiedzcie mi prosze czy od nerwicy sie umiera ,moge umrzec przy ataku?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 aja mam
kochane powedzcie mo prosze czy od narwicy sie umiera moge umrzec przy ataku ? czy to tylko moj wymys艂

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 aja mam
kochane powedzcie mo prosze czy od narwicy sie umiera moge umrzec przy ataku ? czy to tylko moj wymys艂

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 aja mam
kochane powedzcie mo prosze czy od narwicy sie umiera moge umrzec przy ataku ? czy to tylko moj wymys艂

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 aja mam.......
Powiedzcie mi kochane czy od nerwicy sie umiera mozna umrzec przy ataku czy to mioj wymys艂 i kolejny lek

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Sicmo D
Ale napisz jhak u ciebie najpierw sie ten atakobjawia wszystkie objawy . . .

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 zabuuunia
czec nerwuski

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  

×