Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Maaaja czy przy nerwicy moze byc pieczenie w dolku sercowym,czy tylko bol?ja mam tak czesto.EKG nic nie wykazuje,wiec chyba moze byc?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odżyłam !! :) jest mi cudownie z chłopakiem, nie mam lękow... od kilku dni to nie wraca a co jest najwazniejsze czuje sie silna psychicznie... zrozumiałam ze zycie jest piękne i zbyt krotkie by marnowac je na \"wkrecanie sobie filmów\" ktore powodowały u mnie silme nerwy... a i normalnie jem, nie mam juz uczucia jak bym miała zaraz wymoitowac... i co bardzo wazne przybieram na wadze :) przyznam ze wazylam 39 kg a przed chwilą sie wazyłam i jest juz 41 kg :) pomału dochodze do siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super-to tylko ja!może to ten jedyny na całe zycie? skoro tak dobrze działa na Ciebie. Pipku, mnie często tak piekło za mostkiem, ale ja to miałam z powodu kręgosłupa piersiowego.mam tam zwyrodnienia.dopiero jak sie przekonałam, że leki na te bóle kręgosłupa pomagaja, to przestałam sie tym denerwować. spróbój-ja biore na to Dicloberyl, albo Movalis.kolejny raz się przekonuję, że po zbyt obfitym posiłku dorywaja mnie te skurcze serca-już i tak małe, ale jednak. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiola, byłam prywatnie-koszt 100zł. zakładają na dobę i normalnie możesz a właściwie powinnaś wszystko robić, potem dają opis chyba na nastepny dzień, z tym sie idzie do kardiologa. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potomek dlaczego narzucasz modlitwe, to sprawa ildywidualna kazdego człowieka, jak sie modli, moze ty jestes Jehowy.Modlitwa idzie w parze z leczeniem, kazdy wierzacy o tym wie, wiec nie przesadzaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiola jestem! Holter to urzadzenie przenośne-malutkie takie pudełeczko-nosisz ze soba do domu, do pracy, gdzie chcesz-chowa się pod bluzeczką, a reszta to takie przylepione elektrody na klatce piersiowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z tym czułam się dobrze, nic mnie to nie denerwowało, tylko myślałam, żeby sie elektrody nie odkleiły i tyle, ale się nawet nie poruszyły. Nic takiego, naprawdę, a warto się zbadać zwłaszcza jak masz coś z sercem.Wtedy lekarze mają ułatwioną sprawę w postawieniu diagnozy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Maaaja-to moze i ja mam te pieczenia od kregoslupa piersiowego.mam wizyte we wrzesniu u kardiologa ,to zapytam,co z tym robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pipek, te leki dawał mi ortopeda-bo to sa przeciw zapalne na kregosłup i inne stawy.A masz ostatnio robione RTG? Z tym idź do ortopedy, spytasz czy te bole mogą być od tego co masz w kręgosłupie.Nawet chyba internista powinien odczytać takie RTG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam robione 6lat temu i wyszlo lekkie esowate skrzywienie kregoslupa piersiowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wtedy to ja jaszcze zylam normalnie bez lękow.boli,pieczen...a teraz bez przerwy cos!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to może to esowate skręcenie być przyczyną, bo poprzez żebra promieniuje ból do mostka-to wszystko jest połączone ze sobą. Powtórz to RTG. 6 lat to dawno temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie nerwica tak się zaczęła od bóli z powodu własnie kręgosłupa-były straszne, piekące , kłójące itd. Myślałam że to zawały. Nakręcałam się tym. Potem jak sie dowiedziałam że to nie serce to mi ulżyło na jakiś czas, oczywiście nerwica całkiem nie odeszła, bo się przyczaiła w innym organie, no i dalej to juz normalka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie ja caly czas robie EKG,bo mysle ze to zawal.powtorzeRTG i bedzie spokoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze trzeba takim sposobem jak TO TYLKO JA?:D,ale ona mloda to jej wolno ,a ja ...lata leca..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówią, że miłośc dobra na wszystko. zakochać się zawsze można, wiek nie ma znaczenia. /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrób to RTG, a potem jak już bedziesz wiedziała od czego cię coś tam piecze, to przestaniesz się bać. to wiem z całą pewnością.mnie te sprawy już przeszły, a jak coś boli w okolicach mostka to biorę lek przeciw zapalny. na kręgosłup najlepiej iść na rechabilitację-to pomaga na wiele miesięcy. uspokoisz sie i zapomnisz o lękach. na inne bóle nie dawaj się już nerwicy nakręcać, już przecież znasz jej metody i dasz sobie radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a masz na czole wypisane że jesteś chora? daj spokój, najwazniejsze to wierzyć w siebie i sie uśmiechać co rano do swego wizerunku w lustrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAAAJA prosze napisz jeszcze raz jak nazywal sie ten lek co Ci pomogl na bole glowy? I czy mozesz je opisac? Wiem, ze pisalas ze sto razy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×