Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Gość Mypenza
Nie wiem co sie ze mna dzieje... od kilku dni odczuwam cos dziwnego w okolicach serca nie potrafie tego tak konkretnie nazwac. To jest takie odczucie chwilowe jakbym czul ze moja krew krazy (i to tylko w okolicach serca. Bardzo Mnie to irytuje, czasem az sie boje, ciagle o tym mysle. A dzieje sie to od jakis 4 Dni i nigdy wczesniej czegos takiego nie mialem. prosze was moze Mi ktos powiedziec co Mi dolega? :( Wykancza Mnie to psychicznie, moze to zabrzmiec smiesznie ale boje sie, ze moze Mi sie cos powaznego stac... :( To tyle z Mojej strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wszystkim witam serdecznie w ten słoneczny dzionek, trochę wiatr zimny ale jest ok :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam Basiu dziekuje za maile śliczne pozdrawiam buziole :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Je również dziekuje za maile :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hexa ! Pewnie ,że tak! Pisz co Cię interesuje , ja chętnie pogadam. Napisz jeśli możesz wstępnie, oki? A tak swoją drogą wściekam się na neostradę nie wiem już ile razy byłam odłączona:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny,ale u nas dzis piekny dzien!! slonko,ciepło, ptaszki cwierkaja....wiosna:) Renko,te leki ktore teraz zazywam sa przeciwko zawrotom,i jak narazie jest oki...rzadko do Was zagladam bo zaczęłam troszke sie udzielac charytatywnie.nic wielkiego,ale mam jakies zajecie.jestem egoistka; chce przez to zapomniec o chorobie. moze sie uda,zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marska
witam, witam po długiej przerwie, sporo nowych nas, ja już po feriach, po pracy, po piątkowo- sobotnich zajęciach i zaliczeniach, nie wiem jak mi poszło ,ale przeżyłam. Czytałam wpisy od 17 stycznia, bo ostatni raz wtedy tu byłam. Gratuluję wszystkim tego, co im się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie odnośnie validolu.Czy ktos go bierze i czy mozna go brać jednoczesnie z deprimem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marska
witaj hexa- nie mam pojęcia czy to można brać razem, jak tam Twoje starania o dzidzusia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marska witaj miło👄 Wysłałam Ci moje zdjecie ale się wróciło,npisałam Ci też parę słów o sobie.miło,ze znów do nas zajrzałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ammaryklis Ciebie nie mam w albumiku:-( Nie mogę napisać , bo nie ma Twojego emaila:-( Dostanę:-)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach z dzidzią narazie czekam.Musze stanąc na nogi bardziej stabilnie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaska moze cos pokrecilam ale jakis czas temu wydawalo mi sie ze zaczelas brac antydepr.chyba rexetin i sie go balas a ja staralam sie dopingowac ,tylko moze Cie z kims pomylilam ,moze to inna kaska byla a juz miala za soba 9 tabl o ile pamietam ,stad moje pytanie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renka,to inna Kaska byla :) ja nie brałam nigdy zadnych tabl,i nie biore,jakos radze sobie sama jak mam kryzys to lyczek hydroxyzyny i jest spokoj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a ja bylam pewna ze to Ty ale byla faktycznie jeszcze jedna kaska albo kaśka moze przeczyta sie sie odezwie ,to super ze sobie dobrze radzisz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BASIAIJUZ Wysłałam Ci moje zdjęcie.Razem z męzem na plaży we Władysławowie.Na pewno doszło ,bo do innych podochodziło. Wysłałam na adres basiaijuż@wp.pl.Jesli nie doszło wyslę raz jeszcze,nie ma sprawy ;-) i oczekuję również na twoje zdjęcie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie dzis dla odmiany nosi ,czekam na pracownika mojego mena ma mi przyniesc jakies papiery sluzbowe i wybywam pozniej z domu polatac w mysl zasady:\"puscic wariata niech sobie polata\" hihihi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej renia:);):):):)Ammarylis co slychac w moich stronahc?:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bardzo dobrze ,ja tak lubie a to rzadkosc tylko 1 raz w roku w ferie i w wakacje kiedy dzieciaki wyjada to juz meze samego zniese ,taki odpoczynek od rodzinki mi jest potrzebny jak powietrze ,pozniej ich kocham dwa razy mocniej hehe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja osobiscie nie znosze samotnosci jak gdzieś sie wybieramt to zawsze razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy znacie może jakąs czytelnie on-line, może jakąs stronke do książki którą można przeczytać w necie o depresji , nerwicy..póki czegoś nie kupię, albo co polecacie by zamówiC? wiem tyle razy pisałyście ale co na początek, tyle tego jest nie wiem co wybrać.. dzięki mamaJulki Clinia moja córcia właśnie ma Julka na imię o czym świadczy mój nick 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dana 🌼 jak zdrowko u ciebie? co do samotnosci,ja zle znosze,chyba ze tam pare godzinek,to jest ok,ale dluzej,to juz ciezko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybrałam właśnie mamaJulki bo wszystkie kasie sa zajęte a ja mam bzika na punkcie mojego stworzenia, chociaz to drugie kocham nie mniej ale taka już moja słabość do dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×