Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Witajcie Moi Kochani, Netko30 - my chyba wszyscy mamy takie nagłe ataki lęku - ja powoli uczę się już wyczuwać, kiedy się pojawiają, w jakich sytuacjach i jak im zapobiegaćto się udaja, czesto chwilę PRZED już wiem, że coś się zbliża i wyciszam się, zanim się pojawi. Ale najczęściej rzeczywiście \"wali\" człowieka od razu prosto w tył głowy. Yovi - popytaj może o dobrego psychologa. Jeśli masz taki uraz, nie idź do przypadkowego, idź do poleconego i powiedz mu, co myślisz o jego pracy. Jeśli mądry poprowadzi Cię dobrze. Ja mam wrażenie, że psycholog to tylko taka forma przewodnika, bo ostatecznie to sami musimy zmierzyć się z tym, co w nas siedzi, poznać to i przerobić tę moc (lęków itp) na swoja korzyść. IIYAMO - dziekuję i wzajemnie. To WY mnie motywujecie. Robię coś, czego się boję i wyobrażam sobie swoją radość, kiedy będę Wam o tym pisała i myslę, co mi odpiszecie. Bardzo chcę Wam dorównać, bo widzę, że ja najbardziej \"ograniczona\" jestem, a Wy przy mnie to prawdzwe bohaterki - patrzę na Was z pozytywną zazdroscią. ZGREDKU, nareszcie wróciłeś - już naprawdę sie o Ciebie bardzo martwiłam. MAGDZIU, nie wiem, ile tych pał w indeksie można mieć, ale pamiętaj, że za powtarzanie roku sie płaci :-P hihihi A teraz o mnie: niestety 😭 pęcherzyk to niepęknięty pęcherzyk Graafa, ale przynajmniej się wyjaśniło, że mam za mało ciałka żółtego, co może być powodem niezachodzenia w ciążę. Optymistyczne myslenie przeważyło. A co do lęków - odważyłam się pójść z koleżanką na długaśny spacer po Centrum Wawy (a huk działą na mnie przerażająco), co więcej nie zadradziłam jej dokąd idziemy, a to dodatkowe źródło stresu, bo wolę jak ktoś w razie czego mnie poprowadzi. Łaziłyśmy 30 min w śniegu i zamieci ( dla warszawiaków: od Dzikiej, Żelazną, Ogrodową, Jana Pawła, Grzybowską i na Świętokrzyską). Potem wróciłam taksówką do domu i byłam w tej taksówce bardzo rozluźniona. Kochani, walczę z myślą o Was, bo wierzę, że razem lepiej sobie poradzimy. Mimo iż to nie Walentynki, nadal Was kocham!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabelka, dla przypomnienia i zachęcenia NOWYch, by się dopisali: NICK................Wiek................dolegliwość..... .......miejscowość Pelasia 78...........29...................agorafobia...............W arszawa Hexa.................29..................nerwica lękowa..............Gorzów Punca24.............24.................nerwica natręctw........Sosnowiec Basiaijuz............46................. nerwica lękowa- była..........Łódź Liduszka............37.................ner. lękowa.agorafobia...Jaworzno Pipek................44.................nerwica lękowa............Warszawa Netka30............32...............nerwica lękowa.depresja .Włocławek MamaJulki..........30..............nerwica lękowa,depresja.. małopolska Dana39.............40..............nerwica lękowa...................Kujawy Efka43..............43...............n.lękowa , agorafobia..........Gdańsk Iiyama(Tunia).....50................depresja+lęk........ ................Łódź Rrenka037.........39.....nerwica lękowa z deprechą..........Warszawa Marijke.............23......nerwica lękowo-depresyjna........Warszawa Aniołek21..........21..........................nerwica lekowa....... Poznan Ammarylis ..........46 ......n.lękowa+agorafobia............ Ostrów Wlkp Olabasia............52....................n.lękowa...... ... ........Warszawa Zgredek............31..................dużo tego.........................Konin Tamara.............35...................agorafobia...... .. ...............Śląsk Starababa..........59................n.lekowo-depresyjna .. .Gorzów Wlk. Maleństwo29.......29................agorafobia.......... ........Warszawa Marska ...........42 ...........n. lękowa..........Kujawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nusia,te krople wynalazlam szperajac w necie.Nie znam nikogo ,kto je bral.Moze ktos z naszych NN zna te krople? Sprobuje ten lek,o ktorym pisalas,jezeli ma podobne dzialanie do Valdispertu. Pelasiu, fajny spacer po Warszawie sobie urzadzilyscie!! Szkoda ,ze ten pecherzyk jest pusty!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorowo 🖐️ Niusiu dostałam fotkę i wysłałam Swoją ...dziękuje ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nerwuski i nerwusy cieszą mnie wasze sukcesy,martwią wasze złe samopoczucia ale wiem że każdy bez wyjątku może z tego paskudztwa wyjść.I nawet kiedy ja mam dzisiaj paskudny dzień i zaraz zakopie się w kołdre i sobie popłacze to wiem że jutro też jest dzień,który może przynieść wiele dobrego,czego wam wszystkim życze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malenstwo29 oj trzymaj sie dzielnie - pamietaj ze wszyscy tu z forum jestesmy z Toba :) i na pewno jutro bedzie lepiej wyplaczesz sie wyspisz odpoczniesz i rano wstaniesz i bedzie dobrze - trzymaj sie cieplutko to zawzse mija - pamietaj o tym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malenstwo ,a co to jakis dolek dzisiaj?Ja tez zaraz pod kolderke zmykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie sie wchodzi tak w ogole na czat? :) do tylu jestem z tym wszystkim :) Pelasia78 poniewaz bylam bardzo ambitna uczennica (nie wiem po co) to biore to sobie gleboko do serca i nie bede juz zaliczac pal w indeksie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdziapek,skopiuj te tabelke i dopisz sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Link na czacika podaje sie na maile.Mnie wysylanie tego linka jakos nie wychodzi. Moze ktos inny wysle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................Wiek................dolegliwość..... .......miejscowość Pelasia 78...........29...................agorafobia...............W arszawa Hexa.................29..................nerwica lękowa..............Gorzów Punca24.............24.................nerwica natręctw........Sosnowiec Basiaijuz............46................. nerwica lękowa- była..........Łódź Liduszka............37.................ner. lękowa.agorafobia...Jaworzno Pipek................44.................nerwica lękowa............Warszawa Netka30............32...............nerwica lękowa.depresja .Włocławek MamaJulki..........30..............nerwica lękowa,depresja.. małopolska Dana39.............40..............nerwica lękowa...................Kujawy Efka43..............43...............n.lękowa , agorafobia..........Gdańsk Iiyama(Tunia).....50................depresja+lęk........ ................Łódź Rrenka037.........39.....nerwica lękowa z deprechą..........Warszawa Marijke.............23......nerwica lękowo-depresyjna........Warszawa Aniołek21..........21..........................nerwica lekowa....... Poznan Ammarylis ..........46 ......n.lękowa+agorafobia............ Ostrów Wlkp Olabasia............52....................n.lękowa...... ... ........Warszawa Zgredek............31..................dużo tego.........................Konin Tamara.............35...................agorafobia...... .. ...............Śląsk Starababa..........59................n.lekowo-depresyjna .. .Gorzów Wlk. Maleństwo29.......29................agorafobia.......... ........Warszawa Marska ...........42 ...........n. lękowa..........Kujawy Magdziapek.........25........n.lękowa............Śląsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogoda ciezka i tak sie mysli dlatego!:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mega dołek!!!Oczywiście praca,boli mnie serce,dusi mnie ale już dawno sobie uświadomiłam że to mnie nie zabije i nic mi się nie stanie bo to tylko nerwica,jedynie lęków moge dostać gdybym miała teraz sama pojechać 10 przystanków a może i mniej.Chyba kupie tego kaktusa!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli ma Ci pomoc to kup.:D Przesylam Ci Kaktusa 🌻.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no udalo sie Pipek :) jeszcze raz wielkie dzieki :) malenstwo29 - mi pani psycholog mowila mi ze jak cos takiego sie zaczyna robic to mam sobie powtarzac i uswiadomic ze juz takie cos mialam kiedys i sie skonczylo i nic sie nie stalo - i to pomaga mi czasami - moze i Tobie pomoze? trzymaj sie bedzie dobrze a ja juz pojde spac bo padnieta jestem przez to przestawianie :) ale od razu sie lepiej czuje dobranoc wszystkim zycze SPOKOJNEJ nocki szczegolnie Tobie malenstwo29 mam nadzieje ze uspokoisz sie i zasniesz a rano obudzissz sie z usmiechem na twarzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Pipek:) Ale obawiam się że mogłabym kogoś walnąć tym kaktusem.A z tą pogodą to chyba prawda,zima nam w Warszawie wróciła....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uciekam juz pod kolderke poczytac ksiazke.Kupilam ostatnio-\'\'Co radzi lekarz-depresja\'\'.Znakomita seria ksiazek.Ze Swiata Ksiazki. Zycze kolorowych snow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje ja Tobie malenstwo29 tez zycze slodkich ale przede wzsystkim spokojnych snow :) i Tobie Pipek milego czytania pod kolderka :) no i wszystkim nerwuskom spokojnej nocki slodkich i kolorowych snow :) dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nusia 35
Tabelka, dla przypomnienia i zachęcenia NOWYch, by się dopisali: NICK................Wiek................dolegliwość..... .......miejscowość Pelasia 78...........29...................agorafobia...............W arszawa Hexa.................29..................nerwica lękowa..............Gorzów Punca24.............24.................nerwica natręctw........Sosnowiec Basiaijuz............46................. nerwica lękowa- była..........Łódź Liduszka............37.................ner. lękowa.agorafobia...Jaworzno Pipek................44.................nerwica lękowa............Warszawa Netka30............32...............nerwica lękowa.depresja .Włocławek MamaJulki..........30..............nerwica lękowa,depresja.. małopolska Dana39.............40..............nerwica lękowa...................Kujawy Efka43..............43...............n.lękowa , agorafobia..........Gdańsk Iiyama(Tunia).....50................depresja+lęk........ ................Łódź Rrenka037.........39.....nerwica lękowa z deprechą..........Warszawa Marijke.............23......nerwica lękowo-depresyjna........Warszawa Aniołek21..........21..........................nerwica lekowa....... Poznan Ammarylis ..........46 ......n.lękowa+agorafobia............ Ostrów Wlkp Olabasia............52....................n.lękowa...... ... ........Warszawa Zgredek............31..................dużo tego.........................Konin Tamara.............35...................agorafobia...... .. ...............Śląsk Starababa..........59................n.lekowo-depresyjna .. .Gorzów Wlk. Maleństwo29.......29................agorafobia.......... ........Warszawa Marska ...........42 ...........n. lękowa..........Kujawy nusia 35.........35.......n.lekowa agorafobia.........krakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiaijuz dzięki z fajne maile.Wysłałam ci zdjęcie,mam nadzieje,że nie zwróci poczta.Widzę,ze równolatkami jestesmy :-) ja w zadnym wypadku na swoje latka sie nie czuję. Pozdrawiam serdecznie.Nie mam weny dzis do pisania. Sprawdzcie poczte nerwuski :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×