Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Witam wszystkich cieplutko! trochę mnie nie było, ale nie stęskniłyście się :) to dobrze. Oj, rozpisałyście się..... ale wszystko przeczytałam :) miałam ostatnio baardzo zwariowane dni i duuużo na głowie dziękuję bardzo za maile. wszystkie kartki i prezentacje wlały ciepło do mojego serca witam również wszystkie \"nowe\" osoby :) buziaki magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Punca, wypraszam sobie! Ja się stęskniłam! Dobrze, że wróciłaś, a dziewczyny moga potwierdzić, że pytałąm o Ciebie. Magdzia, to na razie tej pały Ci nie wpisałam: za dobre postanowienia! Zgredek, ja byłam n aczacie, ale nie chciałeś ze mną rozmawiać - POTWORZE!!!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Mokka*
Tabelka, dla przypomnienia i zachęcenia NOWYch, by się dopisali: NICK................Wiek................dolegliwość..... .......miejscowość Pelasia 78...........29...................agorafobia...............W arszawa Hexa.................29..................nerwica lękowa..............Gorzów Punca24.............24.................nerwica natręctw........Sosnowiec Basiaijuz............46................. nerwica lękowa- była..........Łódź Liduszka............37.................ner. lękowa.agorafobia...Jaworzno Pipek................44.................nerwica lękowa............Warszawa Netka30............32...............nerwica lękowa.depresja .Włocławek MamaJulki..........30..............nerwica lękowa,depresja.. małopolska Dana39.............40..............nerwica lękowa...................Kujawy Efka43..............43...............n.lękowa , agorafobia..........Gdańsk Iiyama(Tunia).....50................depresja+lęk........ ................Łódź Rrenka037.........39.....nerwica lękowa z deprechą..........Warszawa Marijke.............23......nerwica lękowo-depresyjna........Warszawa Aniołek21..........21..........................nerwica lekowa....... Poznan Ammarylis ..........46 ......n.lękowa+agorafobia............ Ostrów Wlkp Olabasia............52....................n.lękowa...... ... ........Warszawa Zgredek............31..................dużo tego.........................Konin Tamara.............35...................agorafobia...... .. ...............Śląsk Starababa..........59................n.lekowo-depresyjna .. .Gorzów Wlk. Maleństwo29.......29................agorafobia.......... ........Warszawa Marska ...........42 ...........n. lękowa..........Kujawy *Mokka*...........32...........n.serca (tak mowil lek.).........Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Mokka*
Witam Wszystkich. u mnie stwierdzono nerwice serca... widze, ze mam wiele wspolnego z Wami. ale czytajac pierwsze strony na ten temat dochodze do wniosku, ze u mnie to troche inaczej przebiega. jesli mam ataki paniki (jesli) to trwaja (a raczej trwaly, bo tylko przez ok. 2 tyg. mniej wiecej co 2gi dzien) czasem ponad dobe i wowczas mam wrazenie ze sie dusze, serce mi wali jak mlot i nie moge spac prawie do rana. nie boje sie ale to mnie budzilo i czasem jeszcze budzi w nocy. bralam Pramolan i biore Proplanolol. chyba pomoglo, choc czasami czuje nadal ucisk w klace piersiowej, ktory trwa caly dzien i dluzej. bardzo niemile uczucie...nie chcialabym aby wszystko wrocilo,bo to bylo straszne. zdziwilam sie ze to nerwica, bo miewalam w zyciu duzo wiecej stresow niz obecnie ale pewnie to jest wlasnie to, bo ponoc moze "wyjsc" po latach. na szczescie to nie serce mimo, ze ekg wychodzilo mi takie jakbym miala niedotlenienie albo zapalenie miesnia sercowego ale echo serca to wykluczylo. Prosze napiszcie czy ktos z Was mial podobny czas trwania tych objawow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysza 19
Witajcie.Choruje na nerwice lekową od trzech lat.Chociaż poznali ,że to nerwica 5 miesięcy temu,kiedy trafiłam do szpitala ze wszystkimi najbardziej nieprzyjemnymi objawami.Miałam szczękościsk,bolała mnie głowa,nogi jak z waty,zawroty głowy i wiele innych objawów,czułam się fatalnie nie mogli mnie uspokoić,cała się trzęsłam.Dostałam relanium,później kroplówkę.No i zaczęły się schody,Ataki paniki powtarzały się dość często.W listopadzie udałam się do psychiatry.Obecnie przyjmuje Seronil i fluanxol.Jest o wiele lepiej .Chociaz najgorsza jet ta kulka w gardle,albo to ,ze momentami nie czuję gardła.Czy ktoś z Was ma może ślinotok i czy ktoś z Was przyjmował seronil i czy pomogl.Pozdrawiam pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Nerwiczki! Witam nowe Nerwiczki!:D:D:D U mnie wiosennie!!Sloneczko i w miare cieplo.Od razu inne samopoczucie! Mam dzis troche pracy domowej.Teraz wypije kawusie i biore sie do roboty. Zycze przyjemnego dnia.🌻🌻:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :) Podpisuje liste :D Ja wstalam rano pelna nowych pomyslow, pelna energii hm zrobilam sobie plan dzialania i jutro biore sie za pisanei cv :))))) a teraz biore sie do roboty w domciu :) zycze Wszystkim milego dnia :) u mnie swieci sloneczko - jej pieknie swieci :) CZesc Efka43 hm wczesnie wstajesz :D Malenstwo29 mam nadzieje ze wstalas z dobrym humorkiem i pani N poszla precz :) Pipek zycze Ci przyjemnej pracy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki,ja też dopiero wstałam,bo pół nocy nie mogłam zasnąć.Dzisiaj jest troszke lepiej chociaż nie tak jakbym tego chciała.Ale świeci piękne słońce więć można iść na długaśny spacer. Magdziapek pisz cv i trzymam za Ciebie kciuki w poszukiwaniu pracy i ciesze się że wstałaś w dobrym humorze:) Pelasiu przykro mi z tym pęcherzykiem.Jesteś dzielna z tym wczorajszym spacerkiem i pewnie dzisiaj Twój mąż zabierze Ciebie na kolejny:) Dziewczynki życze wam słonecznego dnia,wiele siły i samych pozytywnych myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna lista
NICK................Wiek................dolegliwość..... .......miejscowość Pelasia 78...........29...................agorafobia...............W arszawa Hexa.................29..................nerwica lękowa..............Gorzów Punca24.............24.................nerwica natręctw........Sosnowiec Basiaijuz............46................. nerwica lękowa- była..........Łódź Liduszka............37.................ner. lękowa.agorafobia...Jaworzno Pipek................44.................nerwica lękowa............Warszawa Netka30............32...............nerwica lękowa.depresja .Włocławek MamaJulki..........30..............nerwica lękowa,depresja.. małopolska Dana39.............40..............nerwica lękowa...................Kujawy Efka43..............43...............n.lękowa , agorafobia..........Gdańsk Iiyama(Tunia).....50................depresja+lęk........ ................Łódź Rrenka037.........39.....nerwica lękowa z deprechą..........Warszawa Marijke.............23......nerwica lękowo-depresyjna........Warszawa Aniołek21..........21..........................nerwica lekowa....... Poznan Ammarylis ..........46 ......n.lękowa+agorafobia............ Ostrów Wlkp Olabasia............52....................n.lękowa...... .. ........Warszawa Zgredek............31..................dużo tego.........................Konin Tamara.............35...................agorafobia...... .. ..............Śląsk Starababa..........59..............n.lekowo-depresyjna .. ..Gorzów Wlk. Maleństwo29.......29................agorafobia.......... ........Warszawa Marska .............42 .................n. lękowa....................Kujawy *Mokka*............32...........n.serca (tak mowil lek.).........Warszawa Magdziapek.......25...............n.lękowa.......................Śląsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZesc wszystkim :) dawno mnie nei bylo :) pozdrawiam :) kobitkii :*:*:*:* a tak apropo to gram zaraz na radiu Wiec Zapraszam :) Godzina 12-13 www.Radioparty.pl :) Pozdro czesc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawdzam jak dziala moj nick po dodaniu kwiatkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie wszystkich Pogoda jest przepiekna byłam na zakupach i musze sie wam pochwalić ze sama wróciłam, jeden przystanek ale to dla mnie wazne bo sama. Poprosilam zeby kolezaka ze mna zaczekala jak bus przyjedzie i wsiadłam uch cieszę sie ze moglam to zrobic niby nic takiego a tak sie człowiek cieszy Pozdrawiam buziole :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Magdziapek i Liduszka! Dzieki Magdziapek za pochwale. Lidzia,gratuluje sukcesu.Pomalu, pomalu i bedzie ok. U mnie juz po obiedzie.Teraz powinnam troche posprzatac,ale tak mi sie nie chce.Za duzo chyba najadlam sie.Odpoczne i ...do pracy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malenstwo,przypuszczam,ze tutaj sa dosc wysokie ceny. Ja polecam Centrum Psychoterapii na Sobieskiego. A jak dzisiaj Twoje samopoczucie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, słoneczka! Jaco, dopisz się chłopie do listy. Niestety, nie słuchałam Cię, bo nie byłam wcześniej na Forum. Maleństwo, dziekuję za dobre słowa - jeszcze nie odpisałam Ci namaila, bo poczta mi nie działa, ale jak tylko uda mi się wejść, to Ci odpiszę. Lidziu, Ty ................................Ty.........................Jesteś po prostu WSPANIAŁA!.....................to Twój dzień - świętuj go dziś... a my z Tobą poświętujemy, choć na odległość. Po południu mamy gościa, więc wpadnę wieczorkiem. Pogoda w Wawie cudna, ale mnie złamała @, więc ledwo się ruszam i na prochach przeciwbólowych jestem. Nawet do dentysty nie poszłam, musiałam odwołać, bo nie mogłam się ruszyć. Ach, pęcherzyku, ale zrobiłeś mnie w konia! Kochani, życzę Wam dziś takich zwycięstw jak u Liduszki - dzielnej Babuszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pipek mi powiedział o tym mój chłopak a chodziło tylko o te dni otwarte.Ja niestety też sądze że mogą być wysokie ceny a o Sobieskiego słyszałam wiele dobrego.Samopoczucie w miare nawet nie chce myśleć bo pani N czycha:) Napisze wam za jakiś czas o co chodzi.Pipku z jakiej jesteś dzielnicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Pelasia,trzymaj dalej ten świetny humorek i go nie wypuszczaj:) Ja dopiero zaraz z domku wychodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też się żegnam bo trzeba poprawić sobie humorek:) Pipek jak się robi usteczka,serduszka,rączki i kwiatuszki? Trzymajcie się cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×