Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Witajcie, Jestem tutaj nowa. Od klikanastu lat choruje na nerwice natręctw. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgredek wszystkiego najlepszego :) Ja sie wstepnie zapisuje do listy - bardzo chetnie bym sie spotkala ale nie wiem co sie do tego czasu wydarzy .... malenstwo ta nauka u mnie to masakra - czuje sie jakbym ciagle komus musiala cos udowadniac :( i ciagle sie czuje jakby pod presja ze musze to zdac - a tym bardziej wszyscy mowia ze testy na prawko zdaja ze sa latwe i boje sie ze akurat ja nie zdam :) cwicze je i cwicze i niby mi wychodza ale boje sie i tak .... ech szkoda gadac... Pipku na pogotowiu jak kiedys bylam bo juz myslalam ze to serducho dali mi zastrzyk i powiedzieli zebym sobie to kupila - wiem ze to szkodliwe ale biore to tylko w ostatecznosci - najgorsze jest to ze jak sie dobrze po tym potem czuje to na drugi dzien mam taka straszna ochote to znowu wziasc byle tylko miec swiety spokoj .... ale na szczescie jak dotad daje rade zeby juz potem nie brac ... a teraz mi sie troche spraw nazbieralo i tak juz nie wytrzymalam - dusze to w sobie i w koncu dzisiaj mi to wychodzi wszystko .... A Tobie Pipku gratuluje dnia bez NNN :) I wzsystkim nerwuskom zycze spokojnej nocki ja juz tez pojde spac bo zaczynam odczuwac dzialanie relanium .... Dobranoc wszystkim slodkich i kolorowych snow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdziapek,dobrze ze tylko doraznie bierzesz.Ale hydroksyzina tez by Ci pomogla,jest bezpieczna.Mnie na pogotowiu zawsze dawali hydro... Spij spokojnie i zycze kolorowych snow.Pa pa.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich 🌼 no i kolejny tydzień przeżyłam :-) Zgredku wszystkiego NAJlepszego. Oby ci si wszystkie marzenia spełniły 👄 życze ci żebyś robiła takie zdjęcie że cała Polska będzie je z zachwytem oglądać. Marijke to co ty zrobiłaś to jest naprawdę wielki MAX. Pokonałaś tę cholerną chorobę.Dałaś przykład nam wszystkim że nie można rezygnować z tego co lubimy. Magdziapek jesli u mnie jest bardzo źle też nieraz wezme tabletke.po to one są. najwazniejsze ze robisz to doraźnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ,ja mam N lękowa.Poczytaj postow troche,sa osoby,ktore maja NN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o zlot to ja też chetnie. tylko kraków troche za daleko :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie ze zbliża sie 1000 strona naszego forum. ja tez juz dobrej nocki zycze wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do Mojej grypy jelitowej :P to mam dosc :P co dzis zjeadlem wypilem to zwrocilem :(:(:(: ale smecte mam :) i jakos zyjee powooli przechodziii i pije duzoooooooo :) a co u was ??? bo ja chyba musze isc do psychologaaaaaaaaaa bo nie wiem czy wyrobie :(:( czasem nie czuje sie soba :/ jakbym byll nie w swoim ciele ehhh Jakos to bedzie :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o DO PELASI :) >>> MAIL >> Dj_Jaco18@o2.pl :) Czekam :) Ogladam teraz FIlm >> GOTOWE NA WSZYSTKO :P hihih babski film :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hoo hoo :D napewno ?? jeszcze bedziesz miala koszmary :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................Wiek................dolegliwość.... . .......miejscowość Pelasia 78...........29...................agorafobia...............W arszawa Hexa.................29..................nerwica lękowa..............Gorzów Punca24.............24.................nerwica natręctw........Sosnowiec Basiaijuz............46................. nerwica lękowa- była..........Łódź Liduszka............37.................ner. lękowa.agorafobia...Jaworzno Pipek................44.................nerwica lękowa............Warszawa Netka30............32...............nerwica lękowa.depresja .Włocławek MamaJulki..........30..............nerwica lękowa,depresja.. małopolska Dana39.............40..............nerwica lękowa...................Kujawy Efka43..............43...............n.lękowa , agorafobia..........Gdańsk Iiyama(Tunia).....50................depresja+lęk........ ................Łódź Rrenka037.........39.....nerwica lękowa z deprechą..........Warszawa Marijke.............23......nerwica lękowo-depresyjna........Warszawa Aniołek21..........21..........................nerwica lekowa....... Poznan Ammarylis ..........46 ......n.lękowa+agorafobia............ Ostrów Wlkp Olabasia............52....................n.lękowa...... .. ........Warszawa Zgredek............31..................dużo tego.........................Konin Tamara.............35...................agorafobia...... .. ..............Śląsk Starababa..........59..............n.lekowo-depresyjna .. ..Gorzów Wlk. Maleństwo29.......29................agorafobia.......... ........Warszawa Marska .............42 .................n. lękowa....................Kujawy *Mokka*............32...........n.serca (tak mowil lek.).........Warszawa Magdziapek.......25...............n.lękowa.............. .........Śląsk nusia 35.........35.......n.lekowa agorafobia.........krakow Jaco20...........20.......n.Lekowo-depresyjna........Wrocław Dolaczam Do Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Punca24 hhe tak tak :) Dobranoc :) Wszystkim spokojnejj Nocyyyyyyyyy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!:D Nastal nowy dzien.u mnie pochmurnie i mzy.Cisnienie spadlo i samopoczucie tez.Ja juz posprzatalam i nastawilam pralke.Troche mam spraw do zalatwienia na miescie. Pozdrawiam. Zycze milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czemu nikt nie wpisuje sie na liste zlotowa?Zgredzislaw organizuje.Czy nikt nie chce wziac udzialu?\"D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich 🖐️ Zgredku spóznione ale od serca ......dużo wszystkiego co byś chciał ...❤️ 🌼 Ja też bym chciała na zlocik , ale dla mnie to koniec świata ;) poczekam aż zlecicie się bliżej mnie ... :D Jaco ty nie strasz dziewczyn bo z Ciebie całkiem sympatyczny facet no i głos też masz fajowy ;) Miłego dzionka wszystkim ...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za oknem tak paskudnie , ze lepiej nie patrzec w tamta strone. dzis bedzie potrzebne troche wiecej energi by przezyc ten dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja sie witam ,mocno walnieta w łeb ,jak przezyc ten dzien,spiaca jestem strasznie ,wskoczylabym do wyrka i nakryla sie po uszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×