Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Gość Beatha
Niestety jestem czlonkiem tego klubu. Jestem tu pierwszy raz, bo nawet nie wiedzialam wczesniej, ze istniejecie, ale bede zagladac tu czesciej, bo troche podnosi mnie na duchu, ze ktos, ze tez tak ma jak ja, bo wydawalo mi sie ze jestem jedynym przypadkiem. Jeszcze sie odezwe i opisze Wam moja historie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj wszyscy śpią a ja dopiero wróciłam do domku :) Ból głowy zniknął i himorek poprawiony więc twraz pora na sen.Spokojnej nocki i kolorowych snów :) Punca bardzo chętnie się Tobą zaopiekujemy :) Pelasia a Ty gdzie fruwasz ??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z opóźnieniem dziękuję iyamma wielkie dzięki spać nie mogłaś wtedy :) u mnie 8-30 P.M u was nocka 😴 nie mam dostępu do zdjęć ale jak sie namyślę i wróce do Polski to pewnie zaślę zdjęcia Póki co pozdrawiam Was 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rańca !!!!!!!!!! Życzę milusiego , udanego , wolnego od nerwów i bólu głowy dzionka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pozdrawiam i ściskam wszystkich i lecę na zajęcia !! Buziaki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam o paskudnym poranku! u mnie spadł śnieg.... nie mogłam uwierzyć jak spojrzałam przez okno..... najgorsze, że już zmieniłam opony na letnie i jak się dzisiaj nie zabiję to będzie dobrze..... jakbym się nie odzywała to znaczy, że się gdzieś na latarni zatrzymałam.......... ostatnie pożegnanie: pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też witam o paskudnym poranku :) W Warszawie śniegu nie ma ale cały czas pada deszcz :( Trzymajcie się wszyscy ciepło :)Niech dolina zniknie na zawsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc moi drodzy :) ajj z rana Zaspralem do Szkoly heheh... pozdrawiam Spiochy !!!!!! Punca :) hehe snieg ???? :D oj uu mnie pada deszcz :(:(:( ze sniegiem :OOOOOOOO dopiero teraz zobaczyem ooo jaaaaaaaaa :P ok zbieram sie Lece Papaty !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich słonecznie ...przez chmurkę ;) Punca ale to szybko wypluj to co napisałaś i nawet nie myśl o tych ....latarniach ;) miłego i spokojnego dzionka Ci życzę i żeby szybko ten śnieg się roztopił ;) I WSZYSTKIM RÓWNIEŻ ŻYCZE MIŁEGO I SPOKOJNEGO ...DNIA 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Witaj Beatha!:D Tak wcale to sie nie ciesze ,ze tu jestes,to znaczy,ze kolejna osobe dopadla ta franca NNNN! No ale jak tu juz dotarlas ,to fajnie.Napisz cos wiecej o sobie . Zycze udanego dnia!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuuaaaaaaaaaaaa witam, pada śnieg, pada śnieg .... hihihi mamy znowu zimę coś bym zeżarł. Ko mi zrobi śniadanko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goofer1982
witam bardzo serdecznie w ten zimowy poranek.Niech spokój będzie naszym towarzyszem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ta zima nastała na nowo eRki szaleją na ulicy. Spać się chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiatjcie heh ja dziś nie mogłam spać całą nocek, wziełam doxepinke jak zawsze i nic nie pomogła całą noc z boku na bok się przekładam heh mogłam tu zajrzeć wcześniej ale wiecie jak to jest zakupki sprzątanie itp.... heh u mnie śnieżnego puchu nie ma ... u mnie to znaczy w Malborku... ale za to pochmurnie i dalej wieje ten paskudny wiaterek pozdrawiam ;) ps: macie jakieś dobre sposoby aby spokojnie przespać nocke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam;-P Ta pogoda popieprzona jakaś .U mnie tez zima,na szczęście mrozu nie ma i szybko topnieje.Nasze organizmy nie lubia takich raptownych zmian,więc nic dziwnego,że wielu z nas się zle czuje . Miłego dnia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, ja również wkurzona ty śnigiem co do snu to spałam 2 godzinki a potem się męczyłam-zaszkodziła mi kurde knysza! jestem niewyspana, mam ochotę wszystko zahaftać a za oknem śnieg i przeciągi. Czy wvciąż ktoś ma ochotę życzyć mi miłego dnia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goofer1982
miłego dnia:)...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tam pogoda, ja jutro do roboty :| koniec urlopu i zapieprz na całego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich. u mnie tez pogoda do niczego. przeglądam galerie i jestem w szoku.przecież ja musze sobie jakąś sesje zrobic.bo tu widze same modelki a ja panna po obiedzie rozłożona na kanapie. Dziewczyny każda z was jest super.i zgredzio ty też choć przydałby ci się jakiś kumpel w tym gronie.Galeria bomba :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goofer1982
a pod jakim linkiem można dorzucić fotkę do galeryjki?:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Nerwsuki, widzę, ze nie ja jedna nie przspałam nocy, co za głupota....Specjalnie polołożyłam się wczesniej, bo taka zmęczona niby byłam no i sie pół nocy gapiłam jak kretynka w sufit i miałam głupie myśli.....A potem miałam jeszce na dokładke głupie sny, milusie, ale kurczę czy ja wiem, czy chciałabym tak na żywo, brrrr Sloneczko milusiego dnia, mi się chciało wczoraj cały dzień żygać, dziś już jest dobrze... Lidziu dziękuję Ci kochana z maila, będę zaglądać na czacik... W ogóle to znowu mnie boli głowa...Ale wymusiłam z siebie mały spacerek z rana no i na szczęście dziś nie muszę jechać do gda, pozdrawiam Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gunia a trzeba było własnie przyjechac do Gd... bo nawet przez chwile było słonko , nic nie wieje i nawet nie jest zimno ...sama sprawdzałam ;) a i jeszcze na wydziale prawa UG ponoć dzis Tomasz Lis ma być ...same atrakcje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UUU Efka, bo widzisz, to chyba ja za sobą wszędzie ciagnę te chmury...Nie chcą się ode mnie odczepić, gdzie się nie pojawię tam chmury :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane nerwuski :D Na poczatku mam powazne pytanie - gdzie jest Pelasia??????? Gunia - ja do aktorki podobna? hi nigdy w zyciu hihihi ja to taka sierotka Maryska ;) Malenstwo i Sloneczko - rety jak ja Wam zazdroszcze tego radzenia sobie z tymi atakami - ja tak mam prawie kazdy wieczor i za kazdym razem od razu panikuje ze to serce i wtedy sie zaczyna .... no ale dajecie mi nadzieje ze i ja kiedys tak bede sobie z tym radzila :) Punca uwazaj na siebie - i zadnych takich glupich pozegnan! u mnie tez snieg :( a ja mam dzisiaj jazdy :( i ja Wam mowie - cala kalendarzowa zime nie bylo sniegu i 5 kwietnia jak bede miala egzamin z prawka bedzie pewnie totalna sniezyca :D takie ja mam szczescie ... Lidziu - takie spacerki sa bardzo fajne - tylko mi sie nigdy nie chce wybrac :) Ciesze sie ze diabelek ma dobry humor - oby juz na stale :D Pozdrawiam Was serdecznie i zycze udanego dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam wszystkich u mnie tez śnieżek był ale go juz deszcz zmyl Powiem wam że ja dopiero do domu wrociłam poszalalam po sklepach byłam ze znajomymi autkiem mniej nerwów ale fajnie samopoczucie znosne nie narzekam Punca ja juz wczoraj nie wchodziłam bo corcia byla na kopmie hi hi ale ma kare cały tydzień na kopma to se posiedze ale ja jestem zła mama pozdrawiam buzole Hejka Beatha miło cie tu goscić :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×