Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Olabasia czuje sie dobrze staram sie cieszyc kazdym dniem który mi mija bez newiczki budze sie do życia na wiosne ciesze sie słoneczkiem jak swieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pipek właśnie weszłam na stronkę , ten Twoj link, i poczytalam o hipochondrii. Zaobserwowałam u siebie coś, co jest bardzo dla niej charakterystyczne - przesadna dbałość o zdrowie. Ja to mam, bo codziennie biore Sylimarol (na wątrobę, żeby nie mieć marskości), Aspargin (żeby nie mieć zawału), witamine A+E (żeby nie mieć matowych włosów) oraz Rutinoscorbin , profilaktycznie, piję zieloną herbatkę, bo jest \"cudownym napojem na wszystko\". I choć nie ma potrzeby, bym brała te wszystkie leki, biorąc je czuję się bezpieczniej. Nie wiem czy takie faszerowanie się jest dobre, na dłuzszą metę pewnie nie, dlatego planuję 20 kwietnia (już sobie normalnie datę ustaliłam :D ) zacząć po mału je odstawiać. Zaczynam zauważać, że moje zachowanie i nadmierna troska o zdrowie są nieco przesadzone, ale narazie wolę zostawić to tak, jak jest, żeby nie mieć dodatkowych schiz typu : \"O matko, nie wzięłam Asparginu, a co jeśli mam w organiźmie za mało potasu i magnezu i dostanę zawał?!\" ... więc jak widzicie, wręcz sama się do tego zmuszam, by brać te wszystkie leki i pić cudowne herbatki ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem wieczorowo!Bylam przed 19 ta pojezdzic rowerem ,zjezdzilam sie az mi sie nogi trzesa,ale lubie taka ostra jazde!tylko sasiedzi patrza na mnie jak na wariatke ze mi sie chce tak ten rower w pionie wtaczac do windy ...... Lidus to ty juz prawie zdrowa ,a po co do chirurga z corka idziesz? olabasia moze przesilenie wiosenne Ci tak daje ,ze jestes zmeczona? magus milo ze napisalas o sobie ,dzieki! masz dobrze bo masz zawsze pod reka fachowa pomoc ;)jak nie w pracy to w domu ,swietnie sobie radzisz i z tej swojej pracy mozesz wyciagac korzysci dla siebie ,np.uczestniczac z chorymi w sesjach terapeutycznych....fajnie ,ze Ci sie z nami podoba....:D bo my fajne ludzie jestesmy:D:D:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz mam namiary na galerie od Zgredzia>HURA HURA!!!!! Ide juz od kompa ,bo na chwilke wpadlam.Teraz corcia siedzi. Dobrej Nocki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja od godziny przepisuje na komputerze mezowi oferty cenowe i takie tam...juz mi sie w oczach mieni a jescze troche tego jest..... tak wiec tez sie zegnam ,pa!DOBRANOC!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam , panny i mezatki i kawalerow tez.sluchajcie ostatnie tygodnie to byla jazda.zycie jest super. czuje w sobie taka sile, moc jak kiedys. uwazam ze jestem szczesciara i od czasu do czasu anioly opiekujace sie mna za grzeczne zachowanie daja mi bonus. takim bonusem jest dla mnie kurs przedsiebiorczosci, jak narazie wiekszosc zajec jest z psychologami, trenerami. pozwala nam to bardziej poznac siebie swoje dobre i slabe strony i jak z nich korzystac jak dzialac by to dzialanie przynioslo efekt, jak cele wyznaczac sobie. To jest wlasnie to co mi bylo potrzebne i we wlasciwym momencie- wiec jestem szczesciara.duzo by pisac , musze sobie uporzadkowac mysli, doprecyzowac plany. w ostatnim tygodniu pracowalam po kilkanascie godzin i mazy mi sie spanko.czytalam ale pobierznie na odpisanie brakowalo mi sil. Wyjsc mozna z wielu nawet bardzo popieprzonych sytuacji, mniue pomagaja ściany, ludzie, lekarstawa. niechetnie spogladam wstecz i z trudem sobie przypominam co mi bylo, zreszta to juz za mna a jako doswiadczenie zapamietuje, ze ludzie chetnie pomoga tylko nieraz trzeba ich o to poprosic. Tuńka-sowa ale w skowronkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgredku, wyslalam zdjatka do galerii. jutro znowu kupa roboty no i fajnie. buziole dla piszacych i czytajacych tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich nocnie.... podpisuję listę trochę późno, ale strasznie zabiegany dzień miałam. najpierw praca, potem urząd celny, urząd miejski, bank, poczta ble ble ble.... potem trochę nad pracą posiedziałam.... i tak jakoś zeszło. wypadałoby się położyć spać, ale jakoś tak nie mam ochoty się do pustego łóżka kłaść............. smutno mi.... nieważne.... iiyamo gratuluję kursu!!! :D:D Cieszę się bardzo. takie oderwanie od codzienności :D a i zajęcia zapewne też ciekawe :D pozdrawiam was wszystkich i chociaż już pewnie śpicie życzę słodkich snów punczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ivonne
Witam, słuchajcie- czy to możliwe, że po rozmowach z psychiatrą, mama, facetem, bez brania leków mogło mi to wszystko przejść????????Sama się dziwie...jeszcze niedawno Was pocieszałam, ale podświadomie myślałam- pewnie jeszcze mnie te lęki dopadną! a tu nic, nie żebym się nie cieszyła, ale czy ktoś z Was miał podobne doświadczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja bylam w katatoni
to dopiero hardcore, leki to nic uwierzcie mi, bo tez je kiedys mialam moze to was pocieszy, zastanawiam kto wysmyslil nazwe stupor?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam :) oj dawno tu nie bylem :P ale oboowiazki dziewczyna szkola... powoi nie wyrabiam :(:(:( co u was ?:) Punca jak bedziesz odezwij sie na gg :) ja zycze wszystkim mileeego Dnia :) we wroclawiu jest slonecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich 🖐️ Iiyamo powodzenia na kursie ...🌼 Miłego i spokojnego dnia życze ! Adusia a ja myślałam że nowym autkiem gdzieś wyjechałas i dlatego Ciebie nie widać ... Jak u Zuzy ? jak sobie radzi w pracy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani :) Ivone, to jest bardzo mozliwe, gratuluje Tobie, boja tez bez leków się leczę, ale mam jeszcze te złe dni mniej więcej raz na tydzień, zawsze mi sie przypomni że za długo się dobrze czuję i N gotowa... Liduszko wczoraj po prostu odpadłam....A dziś znowu mam zgagę, piecze mnie cały przełyk :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra czas podpisać listę. Dzisiaj już lepiej ale chodzę jakiś naładowany. A na dodatek się dowiedziałem mże podano mnie jako świadka na sprawie rozwodowej. Mimo że zakazałem heh. Czy ja zawsze muszę mieć pod górkę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich serdecznie. Ja od rana w pracy siedze, ale już niedługo, a potem sobie utne dłuuuuuuuuuuuuuuugi spacerek, bo tak przepiękan pogoda, że grzech w murach siedzieć. Gunia, ja też mam jakieś problemy z przewodem pokarmowym-jak mam stresa to od razu zapalenie śluzówki żołądka, teraz nie mam stresa to dla odmiany męczy mnie taka lekka zgaga, cały czas mam uczucie że wszystko co zjadłam to zamiast sie trawić i isć dalej w jelita to siedzi w samym gardle :( A w ogóle to mam chyba tą niedomykalność miesnia zwierającego wpust bo często tak mi wszystko wraca. mój Męzuś w swej niezmierzonej mądrości mówi że jestem krowa, bo też wszystko muszę przeżuć dwa razy :) Zgredziu, co z tym deszczem? A z tą sprawą rozwodową to nie pękaj- z dwojga złego lepiej być tylko świadkiem niż jedną ze stron. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sloneczko, no ja myslę, że mam zgagę, bo niczym się nie stresuję, picze mnie przełyk od tych kwasów zoładkowych. Co do tego spacerku, to masz rację, tez sobie zrobie dzis dłuuuugi spacerek :D Zgredku, a czy nie moższ odmowic stawienia się na tą rozprawe rozwodową?? Ja tez nienawidzę, gdy miesza się mnie w prywatne sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :) U mnie piekna wiosna achhhhhh :) zeby jeszcze tak byc \"wolnym\", zupelnie wolnym od lekow :) Pozdrawiam Was wszystkich serdecznei i zycze udanego dnia :) no i oczywiscie spokojnego i pelnego sukcesow :) I z gory przepraszam ze ostatnio tylko tak wpadam i odpisuje bo niestety ale jestem potwornie zmeczona - zbliza mi sie termin egzaminu na prawko i mam prawie codziennie jazdy po pracy i jak rano patrze na swoje odbicie w lustrze to mnie ogarnia przerazenie :) Trzymajcie sie cieplutko nerwuski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! Tylko podpisuje liste,bo mam sporo pracy. Potem zebranie.Zycze milego dnia[ kwiat]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu dziękuje za meile :D Ja też nie wyrabiam czasowo , znów mi synek sie rozłożył i ma temperature , jak nie mąż to on ...echhhh a ja latam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gunia, jeśli lubisz mleko to pij na tą zgage chłodne mleko-podobno przynosi ulge. Wiem ze słyszenia, bo ja mleka nie znoszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :) A ja dla odmiany jestem nieziemsko przymulona ale dlatego że zwiększyłam wreszcie dawke seroxatu.Pofarbowałam włoski tylko szkoda że w rękawiczce była dziurka i mam łapke czrną :( Gunia mnie też dzisiaj strasznie męczy zgaga,weź sobie reni mi pomaga :) Zgredziu super że dzisiaj już lepiej,trzymaj tak dalej:) Milusińskiego dnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj maleńswto, reni, super że mi mówisz, bo ja sobie Manti kupiłam i mi nie pomaga :( Maleńswto, a na pofarbowana skórę posyp sobie kwasek solny i potrzyj jakąś szczoteczką, mi zawsze schodziło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×