Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Witam słów mi po prostu brak,że ktos się z nas wysmiewa ;-( Nie wiedziałam,ze mój pobyt w sanatorium komus przeszkadzał bedzie..Ale mi sie oberwało.. A ja tam jade i juz we wtorek sie zarejestrowac i tam mi dopiero termin wyznaczą kiedy przyjechać.Strasznie to długo wszystko trwa.Ale co tam,byle pomoglo... Odezwę sie pózniej bo teraz mi przykro....Buziaki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wtajemniczeni są ci co są w galerii :) jezeli ktos ma fotkę w galerii to prosze o maila to dam namiary na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgredziu dzieki. A czemu Zgredzio i ja tylko zarejestrowali sie na forum??? Rejestrowac sie kolezanki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zasada rejestracji jest taka: Akceptuję rejestrację tylko tych osób co są polecane przez Wtajemniczinych Czyli napewno będa to osoby z galerii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miloszka fajnie,ze sie odezwalas:D. Ammarylis:D-byle kim nie warto sie przejmowac,bo nawet nie ma odwagi zaczernic sie. Zycze wszystkim milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
renka, maleństwo już jesteście aktywni udzielać się na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich! Dzieki zgredku!,teraz sie bedziemy dwoic na dwoch forach;):D Miloszka to duze zmiany u Ciebie! Ja dzis jestem do d....! jeszcze sie nie obudzilam,jestem zbolala i czuje sie lekko przeziebiona ,troche kicham i pociagam nosem ale biore sie zaraz za sprzatanko choc mi sie diabelnie nie chce!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na tym drugim forum będzie można sobie popisać spokojnie bez pomarańczowych trolii. Dlatego proponuje aby sprawy ważne, osobiste na tajnym forum a tutaj zapoznawcze i takie tam :) gdzieś trzeba werbować ludzi hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgredziu jestem pełna podziwu,Ty zdolniacha jesteś:) Rrenka ja teżjestem do d.... Ide się wreszcie kąpać bo na tym bezrobociu całkiem się rozleniwie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich. juz sobie postanowiła że z żadnymi pomarańczowymi dupkami nie będę wchodzić w zadne dyskusje. i niestety nie wytrzymałam. dziewczyny wczoraj z tym mis forum to był żart. mam nadzieję że nikt nie poczuł się urażony. biedy pomarańczowy przejął się jakby do wygrania było ze 100 tysięcy. bardzo bym chciała wiedzieć kto to był ten trol.tacy ludzie to tchórze, którzy obrażając innych rozładowują swoje emocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłoszka tyle osiągnełaś i martwisz się n ,no kobieto kopnij ją w dupe i już.Takiej dzielnej babki jak ty dawno nie spotkałam ,ja mam mieć wypalankę i zwlekam już 3 tydzień ,a ta artystka ząbki pod narkozą ,poprawa nosa i jeszcze marudzi.Jestem z ciebie bardzo dumna i ciesze sie,że tak dużo dokonałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłoszka fajnie że o nas pamiętasz. dla ciebie dziewczyno N to juz raczej przeszłośc.gratuluje ci wszystkich sukcesów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam dzisiaj z synusiem u lekarza noga mu spuchła jak bania ,dostał antybiotyk .Szkoda mo go bardzo ,bo tyle trenował i dzisiaj te zawody powiatowe i taki pech.Cholera by to wzieła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc netka ,nie martw sie tym pomaranczowym,pies go obs...ł! zgredku nie wlaze na forum narazie ,bo nie w formie jestem,takmnie leb bolal ze wzielam 2 codipary i sie polozylam , troche lepiej ale ogolnie to do de.... lekkie przeziebienie a leb mi peka jak przy goraczce a jej nie mam ,mam tylko 36,2 stopni i lamie mnie wkosciach ....:( ja ogolnie mam rzasdko bole glowy i jak sie pojawia to dla mnie tragedia! wczoraj na noc tez bralam proszki bo mnie nasuwal tak jak dzis ,jejku nie wiem czy to jakas infekcja czy wirus,oczka mam przekrwione..... musze zrobic przelewy i sie poloze bo zle sie czuje dalej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netka no sama powiedz jaka dzielna jest ta nasza Miłoszka ,aż człowiekowi lżej się robi jak słyszy o takich sukcesach i jeszcze te prawojazdy .Ja zdawałam 4 razy ,a kiedy wreszcie zdałam trzęsłam się jak osika i długo nie moglo to do mnie dojść ,że mi się udało.Atu prosze drugie podejście i gdzie ta nerwica ,żeby już nie wracała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rrenka trzymaj się i nie daj się chorobie .Teraz taka pogoda no i to przesilenie wiosenne .Wszystko będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aduśka to wy dla mnie jesteście przykładem że można spokojnie zrobić prawko.A ja wcześniej tak się bałam :( I po co taen głupi strach!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ada masz rację. a tak skubana długo się nie odzywała. i tu masz wchodzi na forum odmieniona.tak trzymać miłoszka. reniu bardzo ci współczuje. wypoczywaj sobie dzisiaj dużo.aby do wieczorka bo pisałaś ze wieczory są twoje i wtedy szalejesz :-) uważaj na przelewy zeby ci tam z jedno zero za dużo się nie wcisnęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :) U mnie pieknie sloneczko wyszlo :) a mi sie totalnie nic nie chce - dlatego postanowilam sobie zrobic mala przerwe i wkoczyc na chwile do Was :) o ile szef nie wpadnie mi do biura :) Widze ze jest zalozone jakies nowe forum :) pomaranczowymi nie nalezy sie w ogole przejmomwac :) pisze ze zdrowy czlowiek by przy nas zwariowal - to bardzo ciekawe dlaczego nas \"sledzi\" - poza tym nie dorasta nam do piet, jest w brodziku naszych potrzeb intelektualnych :) Przesylam wszystkim gorace pozdrowionka :) oooo i widze ze Miloszka juz ma prawko za soba :) jejciu ale jej zazdroszcze-ja mam egzamin rowno za tydizen i panikuje jak glupia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×