Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Dla mnie najgorsze to jest czekanie i \"zbieranie sie \" na @ bo mam tak ok.2 tygodni ,jak juz jest to wielka ulga jakby korek z butelki wyjal!:D ...i tak co 2 miesiace,ale jestem pogibana z tymi @ !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witam ,witam! I mamejulki mocno caluje!👄 fajnie ,ze zajrzalas i ze sobie swietnie radzisz! iiyama co tam masz do roboty ciekawego? moj rowerek jak pisalam zrobil kaput,moim facetom wczoraj łeb suszylam caly wieczor ,ze takie z nich traby i moj maz sie prawie obrazil:D no ale sie okazalo ze detke mam nowiutka anie latana jak myslalam ,wiec jakios inny diabel sie wkradl ,moze wentyl przepuszcza ,ech ,potrzebuje fachowca.....dzis bede jezdzic na syna rowerze ale na nim to garba mozna dostac ,kto tak wymyslil ,ze facet to sie ma kllasc na rowerze? to mogl wymyslic tylko facet bo oni lubia sie "pokladac" he,he!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani :D U mnie rano padal deszczyk teraz troszke sloneczko sie przebija przez chmurki ale jest nawet cieplo :) Rrenka - rety ale sie usmialam z tym rowerem dla facetow :) heh powodzenia i milego jezdzenia-lezenia na rowerku :D Witaj Agu19 - wpadaj tu tak czesto jak tylko masz ochote z kims pogadac :D Punca i Efka - Wam zycze zeby Was brzuszek przestal bolec :) Kobietki zycze Wam spokojnego i udanego dnia :) A wiecie wczoraj odwazylam sie SAMA wejsc do Plazy i nawet wjechac na pietro i polazic sobie po sklepach :D zawsze musialam z kims a wczoraj pomyslalam sobie \"a co mi tam\" i rety jaka radosc czulam jak wjezdzalam na pietro :D wprawdzie kupilam tylko balsam do ciala ale co tam :D wazne ze sama chodzilam po sklepach :D heh wiem ze to glupie ale sie strasznei ciesze :D A teraz wszystkim przesylam GORACE I SLONECZNE pozdrowienia :D i jeszcze raz zycze milego dnia :D PS A co ze Sloneczkiem - kaszel juz przeszedl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdziapku super:) Jakie śmieszne przecież my ogromnie cieszymy się z tych naszych sukcesów :) Ale u mnie grzmotneło ja nie wiem czy na burze się nie zbiera :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam laski.U mnie zimno i wietrznie ,rano padał grad.Pogoda paskudna i moje samopoczucie marne ,a dzisiaj mam zebranie i jutro też ,jak ja to przeżyje.Miłego dnia wam życze i oczywiscie bez n.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie chmura za chmurą,miałam sprzatać pokoje ,bo na długi weekend mam ludzi ,ale odłoże to chyba na jutro.Pogoda strasznie przygnębiająca no i leń w tyłku rozmiarów pałacu kultury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pipek jak to??? U mnie przed chwilą padał grat i deszcz ale już się rozpogodziło.No tak na Bemowie zawsze pogoda do bani :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny poprawie Wam humorek - u mnie tez sie coraz bardziej chmurzy :) ale deszczyk tez jest fajny jak mozna posiedziec w domu - cieplutkim pod kocykiem i poczytac ksiazke, z goraca herbatka i posluchac jak krople deszczu uderzaja o parapet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EFCIU i PUNCO, to witajcie w klubie - ja wczoraj si e tak męczyłam, ale dziś już mi dobrze. Wieczoraj miałam bardzo miłe spotkanie z panem, który zakłada ;iceum na Pradze i chce, żebym uczyła u niego - trochę daleko, ale raz w tygodni może się by udało? Zobaczymy. Gadaliśmy półtorej godz. w hipermarkecie, a potem poszłam na małe zakupy. Jak fajnie tak póżno robić zakupy - to coś dla agorafobików: pusto, miło i spokojnie. A dzisiaj od rana sama w szkole: moje klasy plus męża. Z tego wszystkioego pozwoliłam gimnazjalistom Magdę M. obejrzeć dzięki internetowi. Cieszyli się jak maluchy! Głowa mnie boli przez to szalrjące ciśnienie - wziełam ibuprom, może pomoże? NETKO, witaj, mam nadzieję, że spełni się Efci oczekiwanie na dobr ą wiadomość i razem, a może nawet wspólnie z Maleństwem napiszemy: BĘDĄ TRZY MALUCHY NERWUSOWE!!!! Oj, fajnie by było, fajnie! W końcu się uda. Wczoraj pierwszy chyba raz cieszyłam się, że dostałam @, bo dotarło do mnie, że zaczyna się nowy cykl i nowa szansa nadchodzi. Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdzia, opisałas właśnie sytuację, która wydaje mi się najpiękniejsza na świecie: głęboki fotel, ciekawa książka, gorąca herbata z żurawiną, struga ciepłego światła padająca z lampy na tekst, kocyk, a za oknem stukot kropli deszczu. Uwielbiam ten obraz - niesie ze sobą taki pokój! Maleństwo, a czy wiesz, że po tamtej stronie Wisły i wCentrum robi się szybciej ciemno niż u nas? Możesz to zaobserwować na skrzyżowaniu przy Bemowo-Ratusz. Spojrzysz na lewo: ciemna noc, na prawo: zachodzące słońce. Coś za coś u nas jest dłuższy dzień, a za to Pipek ma jeszcze słońce. Szkoda tylko, że niedługo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Pelasiu! Ja też wzięłam ibuprom, tylko, że mi nie pomógł... i nogi mi strasznie cierpną od bioder.... buuuu Hexa mówiła, żebym wzięła drugi. na pewno ma rację, ale ja się boje - te moje głupie schizy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie teraz leje deszcz,a niedawno sloneczko bylo!co za pogoda!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm jakby sie dalo szybko przenosic to moglybysie do mnie wpasc bo troszke sweici sloneczko ale widze ze juz ida chmurki znowu :) typowa kwietniowa pogoda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Od razu wyrazy współczucia dla wszydstkich cierpiących z powodu kobiecych dolegliwości. Ja zanim zaczęłam brać tabletki anty co miesiąc miałam taką gehenne, że szkoda gadać... Raz moja mama wezwała pogotowie bo tak bolało, że zemdlałam... Także dziewczyny trzymajcie się, Punca, możesz spokojnie wchłonąć jeszcze jeden Ibuprom. Ja zawsze łykałam 2 na raz. Z moim przeziębieniem nieco lepiej- wczoraj poszłam spać o 22!!!! Myślałm, że znowy do 2 w nocy będę walczyć z kaszlem, już się poddałam, kładłam się taka zrezygnowana-nawet sobie herbatki do termoska nie zrobiłam bo pomyślałam- co będę robić do tej 2 w nocy jak wstane i będę łazić, walcząc z kaszlem. A tu taka niespodzianka-zasnęłam od razu. Obudził mnie kaszel po 6 rano. Ale wstałam w końcu wyspana, szczęśliwa :) A teraz już jestem mniej szcześliwa bo siedzę w pracy :( Całuski babeczki, potem sie jeszcze odezwe PS. :D Punca, dzisiaj pierogi ruskie, możecie dostać na wynos :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PUNCO, spokojnie możesz wziąć drugi ibuprom - ja dziś już łyknęłam dwa. Mam w rodzinie lekarza i kiedyś go spytałam o środki przeciewbólowe: powinno się wziąć jedną tabletkę, a po godzinie (jesli nie przechodzi) drugą, jak się boisz o wątrobę! Ja wczoraj wzięłam aż 3. Pierwszego dnia mam takie bóle, że biorę maksa, a za godz. jeszcze jedną i dopiero po kolejnej godz. przechodzi ból. Najgorzej mam w południe i o północy - dziwne, nieprawdaż? A jak Wam mija ten dzień? Bo mi wyjątkowo dobrze i przyjemnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SŁONECZKO, ciesze się. że z kaszlem lepiej, skoro obudził Cię dopiero o 6, a nie ok 3-4, tzn, że zdrowiejesz, ale może pij ta sól emską z mlekiem - ona dobrze oczyszcza oskrzela i krtań i nie ma skutków ubocznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe dzięki Słoneczko - kochana jesteś, na pewno pyszne pierożki :D dzisiaj mój luby jest ze mną, więc ja mu coś upichcę jak wrócę z pracy :D a jak tam gulasz :D smakował??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka pelaska i wszyscy obecni! Mi dzis tez milusio mimo zmiany ,rano tylko sie troszke zdrzemnelam .....zrobilam zakupki ,udalo sie miedzy deszczami i rozbebralas sobie szafe ,zaczelam sprzatac ale mi sie teraz nie chce ,jednak dzis musze jakos to dokonczyc na \"lezacym\" rowerze nie pojezdzi sie raczej dzis..... Pelasiu a jak tam z Twojego skrzyzowania -Bemowo widac moje strony?-jasno czy ciemno? ja moge poczestowac bialym barszczykiem z jajeczkiem i biala kielbaska!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze same pyszności a ja nie wiem co ugotować :( heh a za 20 min do domku jade :D Pelasiu ja niby wiem, ze można dwie, ale wiesz jak to jest.... jak sobie wkręcę to dobry Boże nie pomoże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
punca i sloneczko hejka!❤️ Narodowa radosc z powodu przyszlych igrzysk w naszym kraju,mi tam wsio rawno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz u mnie slonce swieci! wiec zapraszam do mnie chyba sie pod wieczor przejade do Carrefoura ,moze obedzie sie bez ekscesow.....ale kto mi te szafe posprzata,po co ja to wywalalam? no nic ,najwyzej wrzuce wszystko z powrotem jak leci ,teraz tez baby z dziadem tylko brak moja tesciowa robila badania i wyszedl jej cukier 124 a norma do 115czegos tam... powtorzyla i na cczo ma znow 125 a po 2 godz. po jedzeniu ma w normie,nie wiem czy to znaczy ,ze to cukrzyca? moze wiecie?nibynie duzo ponad norme ale po cos te normy sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gulasz bardzo dobry, ale my z mężuśkiem jesteśmy takie wilki na pierogi że niestety pójdzie z pewnością w odstawkę :) Pelasia, mam nadzieję że twój brzuśko już lepiej, pisz teraz szybko ten doktorat, sprzątaj i prasuj na zaś, bo około połowy cyklu już nie będzie na to czasu- za ROBOTE:D trza sie będzie brać :D To ciężka harówka będzie-w dzień i w noc, bo my czekamy i czekamy na radosną nowinę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RRenka, z tym cukrem no to na razie nie bój żaby- to niwiele ponad normę. Trzeba to kontrolować, bo być może to zaczątki cukrzycy, a może z czasem sie unormuje. Cukier potrafi bardzo skoczyć nawet przez sam strach przed badaniem. Ludzie, których przywoża po wypadkach są w dużym stresie, mają glukozy po 300 a nie chorują na cukrzycę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sloneczko to moja tesciowa ma ten cukier nie ja..... ja tez mysle ze to narazie do obserwacji ,ona ma nadwage ,jada tlusto i ciasta czesto piecze ale jako tako slodyczy nie pochlania:D natomiast nie slodzi kawy ani herbaty,za to cholesterol jej wyszedl gigantycznie ponad norme! przechodzi na dietke to i moze sie ten cukier unormuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×