Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

czesc wszystkim. u mnie wszystko ok. bez leków radze sobie tak samo jak wtedy gdy je brałam. jedyne co mnie tak bardzo dręczy to te cholerne zawroty głowy. chyba trzeba się do nich przyzwyczaić. wchodze na czat ale was tam iągle nie ma. czy bedziecie jeszcze tam zaglądać? szkodatrochę bo \"stare\" forum kiedyś tak tętniło zyciem. a teraz tak mało wpisów. Marijke mam nadzieje że wszystko u ciebie ok i przyczyną tego że nie zaglądasz jest to ze pozbyłaś sie tej cholernej N. Ammarylis bardzo jestem ciekawa jak żyjesz i jak nowe miejsce. Ada nie martw się. takie porażki chyba już będa w naszym życiu. pomyśl jednak ile razy wygrałaś w ostatnim czasie. jadna \"bitwa\" nie przesądza o wyniku całej wojny. niedługo lato. a my mozemy ci pozazdrościć że mieszkasz nad morzem. wszystko bedzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
necia super ze sobie radzisz znakomicie bez lekow ,tz=n. ze jest dobrze! j a tez czesto mysle jak tam u amarylis a marijke pisala ze nie ma czasu bo podjela prace i jeszcze studia a radzi sobie bardzo dobrze bo ma zajeta glowe i dalej bierze leki,miala tez gdzies wyjezdzac na troszke...to tyle co o niej pamietam jak pisala kiedy Ciebie neci nie bylo.... Ada dzis krok do tylu jutro 3 do przodu ,nie martw sie! Dobranoc kochani! Ada i Neci poczta czeka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reniu pocztę odebrałam. dzięki.zarejestruje się i mam nadzieje ze tym razem wszystko bedzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim ! ;* Ostatnio bywam tu bardzo rzadko, a to z tego względu, że mam skonfiskowany internet ( w tej chwili piszę z kompa mojej siostry), ponieważ przez ciągłę niemal przesiadywanie przed kompem zaniedbywałam naukę ;/ w tej chwili sie poprawiam i niemal każdą wolną chwilę poświęcam na naukę, ponieważ mam ogromne zaległości w szkole ;/ ale mam nadzieje że niebawem nadrobię i pojawią się efekty mojej nauki ;-) Także przez najbilższy miesiąc, może dwa, nie będzie mnie przy kompie, a tym samym na tym forum. Trzymajcie się kochane nerwusiątka, myślami wciąż jestem z Wami! ;* 😘 🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wchodze i widze znajome twarze ? :) rrenka pipek netka pelasia liduszka zgredek ale wiele już nie znam no i nie mam już czasu by z wami klikać :( a jakże często mi sie wspomina to nerwicowe forum pamiętam o was ;) u mnie raz lepiej raz gorzej jakoś leci czasami odbieram od miłych dziewczyn poczte dzięki za pamięć spokojnych snów pa mamaJulki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ada efka iyamma basia no i wiele innych osób pamietam...i szkoda,że nie mogę ciagle z wami klikac.. wszystkjich ściskam 🖐️ mamaJulki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trudno, jak coś to się odezwij, bo ja lecę do męża bo się niecierpliwi :) wg mnie powinno być ok, bo juz jestes uaktywniona jak coś to pisz, rano się tym zajmę pozdrawiam i teraz już ostatecznie życzę dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agu19
witam wszystkich! pierwszy raz jestem na tym forum i widze ze panuje tu bardzo sympatyczna atmosferka:) niestety tez cierpie na N od niedawna i bardzo sie z tym wszystkim zle czuje:( nawet niemam z kim o tym pogadac..mysle ze bede tu czesciej wpadac i czytac sobie jak wam idzie ;) pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich 🖐️ Punciu przesyłam całe garści promieni słonka bo u Mnie jeszcze świeci ..:D już może niedługo bo widzę że od zachodu robi się chmurzasto ;) Mamojulki ...❤️ ja też pamiętam o Tobie i super że jakoś Ci się układa . Neciu za kazdym razem jak widzę że piszesz to wpatruje się czy jest już jakaś wiadomośc ... że będzie...dzidzia ! :D Asix chyba dobrze że ci skonfiskowali kompa bo jednak nauka jest na miejscu nr. 1 .... ale nie można stale siedzieć nad ksiązkami trzeba też mieć chwilę relaksu ..więc jak pokarzesz efekty w nauce to może jakąs ulgę dostaniesz ...i klikniesz do nas słówko ;) Powodzenia! Miłego dzionka wszystkim ...❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!. Witam nowych uczestnikow! Mamo Julki witam!:D Oczywiscie,ze Cie pamietami.Troche sie tu pozmienialo od Twojej nieobecnosci.Ale jest super!szkoda,ze mozesz z nami klikac czesciej!Pozdrawiam. Dzisiaj u mnie pogoda mieszana-slonce przeplata sie z chmurami.Ale jest w miare cieplo. Samopoczucie narazie ok. Zycze spokojnego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Asix to chyba dobrze, że rodzice zauważyli że opuściłaś się w nauce...Jednak to jest teraz najważniejsze, ja podobnie jak Ty zauważyłam, że robię sobie zaległości i tez tu rzadziej piszę, ale czytam wszystkie posty. Powodzenia w szkole :) Neciu, cieszę się, że tak dobrze sobie radzisz bez leków :) to chyba dobry krok... Adusia wczoraj było gorzej, lae dzisiaj na pewno jest już lepiej :D Wszystkim którym brakuje słoneczka przesyłam resztki promyków, bo i na pomorzu już tylko co gdzieniegdzie słoneczko wygląda :( A tak poza tym miłego dnia życzę i sama zabieram się za pisanie pracy, kto jak kto, ale ja sobie nie poradzę??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Efcia i Gunia! Efcia,a co z brzuszkami Waszymi sie dzieje?I Punca i Ty?Pewnie razem w knajpce razem bylyscie?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć słoneczka :) U mnie już nie ma słońca :( I robi się brzydko.No ale są plusy wreszcie mnie głowa nie boli :) Weźcie sobie dziewczynki coś na ból brzuszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochani!Pospalam sobie dzis ,tak mnie zmulilo od rana ,wiadomo pogoda sie zmienila....ale teraz ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×