Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Gość do bybek
A mozesz podać nmiar na księdza psychologa ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam nową lekko pijacką idee: wmówie sobie ,że te moje strachy to sama wymyśliłam, że ich nie ma!!!!! będę sobie tak długo wmawiać az sama w to uwierzę !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich ..🖐️ Ronka jestem tu prawie od ..roku ale nie znamy chyba się :) więc miło Cię poznać :) Ata alkohol na pewno nie pomaga bo nic nie zmienia a wręcz pozniej zostaje uczucie wyrzutów i obwinianie Siebie za coś ..Codzienne wmawianie swojej podświadomości ma sens bo w końcu może gdzieś tam głęboko zostanie utrwalone że czujemy się ok . Do Bybek ... chyba wszyscy słyszeli o tym co piszesz tylko powiedz jak ktoś ma funkcjonować i \"neutalizowac ciało i problem\" medytować no i spowiedzi ...gdy nie jest w stanie ruszyć się z miejsca . Przecież wszystko to co czujemy to jest realne , dlatego potrzebne są leki żeby pozbyć sie objawu , i dopiero wtedy podjąć dalsze leczenie . Jest dużo odmian nerwic i nie każdą da sie wyleczyć witaminką lub medytacją . Owszem podświadomość jest nieograniczona i może na pewno wiele , człowiek podobno jest w stanie nawet siłą woli pokonać wiele objawów , ale wątpie żeby to sie udało gdy odczówa sie przerazliwy lęk. Aagataa dziwnie potraktowała Ciebie ta twoja psycholog ..chyba że nie była kompetentna to wtedy Ty masz szczęście że przestała Ci pomagać .Nie zrazaj się bo wielu z nas w życiu trafiło na takie osoby które nie były w stanie pomóc . Jednak są fachowcy którzy potrafią pomóc . Ale trzeba pamiętać że żaden lek , żaden lekarz nas nie wyleczy jesli sami nie włożymy w to wysiłku . Bo nic nie da jesli ktoś tylko będzie chodził na terapie rozmawiał i nic w sobie nie zmieni ..wtedy terapia nie pomaga , tak samo leki . Przez jakiś czas leki zniwelują objawy ale problem przez który powstały zaburzenia emocjonalne nadal pozostanie . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!!! RONKA!!!! ja Cie pamietam.Pisalas w ubiegle wakacje,a moze troszke pozniej?!Tyle bylo smiechu zawsze z Twoich wspanialych wpisow.Nieraz usmialam sie serdecznie. a Ty mnie pamietasz?Co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A po Ronce przyszla Renka i tez na poczatku ktos myslal,ze Ronka i Renka to te same dziewczyny.Ktos potem pisal za Renke i Renka musiala zapisac sie przaz RRENKA>Pamietacie Ronka i Renka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laski witam po długiej przerwie ,ale ja już jestem w kieracie sezonowym i nie mam na nic czasu.Sklep no i wczasowicze.Z moim samopoczuciem róznie bywa ,ale walczę z tą cholera i mam nadzieje ,że jej sie pozbede.Po operacji mineło mi pare objawów i tak sobie myslę ,że reszta to też moze od czego innego.Pozdrawiam was serdecznie nowe i stare nerwusiątka,trzymajcie się cieplutko i bez nerwów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efka to nie miało być tak,że alkohol do pomocy... Wczoraj siedziała u mnie koleżanka do późnych godzin nocnych, wypiłyśmy po jednym piwie i obgadywałyśmy ewentualną fuche, którą mamy razem robić. ą ja mimo swoich wiecznych rozterek, ze jestem beznadziejna i nikt mnie nie lubi czułam się świetnie. gadałyśmy i gadałyśmy a czas sam mijał.(czasami chcę cos powiedzieć a nie jestem w stanie) rozmawiałyśmy. planowałyśmy, śmiałyśmy się... i pomyślałam, że jest mi tak dobrze,że sobie wmówie ze tak będzie zawsze! znam juz na tyle siebie,że wiem ze wachania mojego nastroju to z skrajnosci w skrajność. i pewnie za jakiś czas bedę w samotności płakac po nocach. ale po co teraz o tym myśleć? buziale dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaww
witam Pipek dzięki za odpowiedź Jest dokładnie tak jak mi napisałaś Sama sie nakręcam wmawiam sobie jak bym szukała sobie powodu zeby mieć sie czym martwić a jak zacznę czytać o objawach to zaraz wszystko do mnie pasuje Do lekarza poleciałam bo nie mogłam sobie znależc miejsca a on co było można łatwo przewidzieć dał mi skierowanie na wyniki które mam zrobić w przyszłym tygodniu więc w dalszym ciągu mam o czym myśleć chociaż z drugiej strony nie siedziałby spokojnie kilkanaście lat gdyby był czymś powaznym, tylko zaraz następna myśl że może sie powiekszł skoro właśnie teraz tak sie nim przejęłam,ale gdyby sie powiększył znacznie to bym o tym wiedziała a jak nie moge tego wyczuć to chodzi o np 0,5 mm i tak sobie gadam w myślach sama z sobą ehhh głupia jestem i tyle... A co to jest NNNN?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam wszystkich śledze wasze wpisy i widze że nie ma nikogo bez problemów ............. Syn otrzymał świadectwo dojrzałości .....hura .................... A ja miałam dzis znów niezłą jazde za płotem mam sasiadke bardzo dobrą i serdeczna przyjaciółke i niestety dziś był straszny dzień jej córka wołała mnie przez płot bo ona zemdlała zawsze ma wysokie ciśnienie dziś od rana strasznie bolała ją głowa i położyła się spac ale ból jej na to nie pozwolil więc wstała po tabletke i nagle cała runęła na ziemie gdy przybiegłam była biała dosłownie biała a usyta miała czarne jej dzieci wezwały pogotowie na które musieliśmy czekac 20 minut bo oczywiście służba zdrowia strajkuje przyjechali przeniesli z podłogi na tapczan zbadałi ciśnienie 60 /110 zbadali cukier dali HYDROXIZINE i kazali spać jak będzie gożej to znów dzwonić po nich ...................................mam dosyć jakby tak człowieka zawał złapał to umrze zanim oni przyjadą ...................... Więcej smutków nie pisze . Mam pytanie zaczęłam się odchudzać 3 tygodnie nie słodze nie jem s łodyczy ani chleba i ważyłam 84 jg teraz waże 90 za 3 tygodnie przy dieecie co jest ze mną czy może mi ktoś coś poradzic .....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli przeczytacie to prosze napiszcie cos zamiast chudnąć tyje ...................jestem jakas nienormalna ...................... Zajże tu wieczorem bo dzis jeszcze nic nie posprzątałam ciągle mi w głowie ta sąsiadka ............................mało tego co chwila wchodze na wage bo to jest niemożliwe ...........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adusia jak miło Ciebie widzieć ..martwiłyśmy się o Ciebie ..bo po operacji ..znikłaś :) ale dobrze że masz dużo zajęcia , bo wtedy nie ma czasu na ...wiadomo co ..;) Jak tam na ..wydmach ? Bianko sama dieta czasami to za mało teraz może przybywa Ci kilosów bo zbiera Ci sie woda w organizmiie , a może być tak że waga wzrasta od leków . Ruszasz się więcej żeby spalić tłuszczyk? Jesz tylko warzywa? Co ograniczyłaś z jedzenia ? bo wiesz trzeba organizmowi codziennie dostarczać to co potrzebuje bo bardzo ważne są mikro i makro elementy , wiem że przy diecie pije się dużo wody mineralnej niegazowanej , teraz są też truskawki i można cały dzień podjadać bez skutków ;) oczywiście bez śmietany i cukru . Ważne jest jedzenie małych ilości i po 18 już do rana to pije się tylko wodę .. Bądz cierpliwa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ja pisałam rano, że popadam w skrajności w skrajność? jakas prorokini ze mnie ... no dobra, dokąd polecacie: psycholog, psychiatra, pierwszy kontakt, lepiej państwowo czy prywatnie? wiecie o jakichś mądrych głowach w Łodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Efka ale ja już nie wiem co mam ograniczyć wyeliminowałam cukier i chleb to były dwie najeiększe moje zmory zamiast tego jem wafle ryżowe no wiesz te kółeczka bez smarowania wieczorem do poduszki jabłko a kiedyś to jak w nocy szłam siku to zeżarłam zawsze jakies ciacho jak miałam lub batonik teraz nic i 6 kg więcej czytałam o róznych tabletkach ale nie wiem które z nich sa skuteczne w moim przypadku chyba żadne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dzis czulam sie jak nigdy Przez 2 lata nie mialam takiego spokojnego dnia Boze czy cos mi jest Codziennie mnie telepie i trzesie a dzis byl spokoj Chcialabym codziennie taka byc Te obiawy ktore mialam dzis to nic w porowmaniu z innymi jakie wystepuja A co u Was Czy ktoras z Was tez sie dobrze czula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bianko zapomnij o tabletkach na odchudzanie bo gdyby takie były to ktos by na tym zbił fortunę :) jesli chcesz schudnąć to wystarczy ograniczyć jedzenie , nie łączyć pokarmów i chyba właśnie chleb jest lepszy od tych ryżowych chlebków ..ale chleb pełnoziarnisty i dobrze gdyby był na zakwasie . To nie jest prawda że chleb tuczy ..to tuczy masełko i wędlinka na tym chlebie :) ale można teraz do woli zajadać sie sałatą , pomidorami , ogórek .. nie musi być wędlina :) Nie ograniczaj też jedzenia tylko jedz normalnie jednak w małych ilościach trzeba skończyć jedzenie jak jeszcze czuje się głód ..:) o cukrze możesz zapomnieć wogle ..ale jak będziesz głodna to zjadaj warzywa lub owoce bo inaczej organizm będzie głodował i możesz czuć wilczy głód , a wtedy wiadomo cała walka idzie na marne bo może być efekt jojo ..:) Z tego co wiem to ryż jest dobry ale tylko brązowy , bo biały jest za mocno oczyszczony . Wszystko co jest do jedzenia a co nie jest mocno przerobione można jesć ..czyli warzywka i owoce , chude mięsko i ryby , kefiry , jogurty ..jest tego trochę ..acha no i oczywiście koniec z sosikami i zasmażkami ..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje ci Ewuniu spróbuje twoich rad ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,a co z tego będzie zobaczymy ........a tak wogóle to gdzie się wszyscy podziali dzisiaj po tym incydencie u sąsiadki mam jekies dziwne lęki .....ciesze sie że jest wsród nas przynajmniej jedna osoba która czuła sie dobrze ..................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bianka taka bylam szczesliwa i wiesz ze czekalam kiedy zacznie byc zle a tu spokoj . Boje sie ze jutro juz tak nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się cieszę, że nasi znowu pokonali Bułgarię w siatce :0 Hurrrrra!!!!!!!! Jeste wielką fanką naszej siatkarkiej reprezentacji i teraz bbbbaaardzo się cieszę!!!! Bianko, kochanie, jak ja ciebie rozumie. Ja sobie kupuję coraz to inne wspomagacze aby mi pomogły pozbyc sie tego znienawidzonego tłuszczyku ale waga jest niestety zaczarowana i....... niestety jeżeli już to idzie w górę, a nie w dół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,....hurrra, bylam dzisiaj u fryzjera, bo robilam sie na bostwo hehehe, pasemka, scinanie, ukladanie, zaklad pelen ludzi, jak to przy sobocie i wytrwalam 2 i pol godziny, ....pojechalam tam z lekiem, piekacym zoladkiem,i miekkimi nogami. bo co to bedzie jak mnie zlapie i z folia na glowie wybiegne z zakladu na ruchliwa ulice. Ale udalo sie, nie powiem, ze ciotka N nie pojechala ze mna, zabrala sie ze mna jak najbardziej, ale dzisiaj to ona byla u mnie pod pantoflem, a nie ja u niej........a teraz jeszcze maly prysznic, malowanie paznokietkow, i wesele przede mna. Jakos tego mniej sie boje, bo jak by co to moge sobie wyjsc, u fryzjera gorzej bo nie dosc, ze duzo ludzi, to gdyby cos mi sie dzialo, to musialabym tlumaczyc sie fryzjerce......niech szlag trafi ta NERWICE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pisałam do was przez parę dni, bo miałam remont i komp wyłączony... sorki - poprawię się :) Pozdro... a teraz idę spac, bo mąż mnie nie wpuści do łózka :) :) :) 👄 👄👄 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sto lat mnie nie było aż wstyd.... tyle sie działo a dzisiaj mnie tak tchnęło jeszcze Was nie czytałam i pewnie to nie jest możliwe... ledwo nic-a sobie przypomniałam wszystkich witam i jeszcze o was pamiętam h hii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bateo rozumiem, ja kiedys musiałam opowiedziec historie swojego życia taksówkarzowi, bo wydarłam się kiedy zza górki wyjechał tramwaj a ja wyłam na przeciwległym pasie i myslałam, że jedzie na mnie..... Kurcze, parę lat temu miałam wypadek komunikacyjny, gdzie uderzył we mnie samochód na przejściu dla piszych i połamał mi obydwie nogi...... A teraz mam fobie ale nie przy przechodzeniu dla przejsciu dla pieszych ale przy jeździe autem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem baardzo zabiegana ale chyba poczułam się samotna... i chciałam zobaczyc czy komuś sie polepszyło zła N odeszła? i czy to w ogóle możliwe chyba nie, bo ja od dawna nie miałam ,,krytycznego ,, stanu ale wstretna N nie daje za wygraną.. cóż..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przeszkadzam i sorki że tak sie ,,wcinam,, ja zupełnie pewnie nie w temacie..ojj... ale pozdrawiam wszystkich serdecznie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich ..🖐️ Mamojulki ..jak miło Ciebie widzieć :) jak tam w nowym domku ? już mieszkacie ? czy nadal jestes za granicą ? Jak widać trzymamy się razem i nadal wspieramy ..nie czuj sie samotna bo jesteś ...Nasza ! Jest tak samo jak u Ciebie czyli raz lepiej raz gorzej ..ale zawsze liczymy na to że tych lepszych chwil będzie więcej . Trzymam dziś mocno kciuki za wspaniałą dziewczynę która wzieła dziś tabsika ...Aniołku jestem cały czas przy Tobie ! ..❤️ Miłego i spokojnego dzionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendobry wszystkim u nas dalej paskudna pogoda leje wieje pogoda tupowo depresyjna a ja caly czas mam te straszne leki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×