Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Gość okok
do Kiziamizia123 Jak tam książeczki?? Wynik reznonasu będzie jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boze, co to za lekarz który mógł tak powiedieć.. ale ja chyba rana nie doczekam, naprawdę,czuje się potwornie.. do tego doszly mi dusznosci jakieś wstrętne;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdrowko........kochanie nic Ci nie bedzie to ta cholerna nerwica daje znac o sobie ....usiac poodychaj gleboko pomysl ze to minie to tylko chwilowe na to sie nie umiera uwierz mi..pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olbasia moja lekarz rodzinna mówi że jestem zdrowa, lerzałam w szpitalu miałam zabieg usunięcia tarczycy i tam robiono mi duzo wyników i są dobre, serce płuca ok, ale ja ciągle mam straszliwe lęki no może w tej chwili nie tak bardzo bo biorę leki, tylko boję się strasznie tego odstawienia które mnie czeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmmadzias......slonko tak jak juz pisalam moze ze mnie histeryca dlatego tak to przeszlam .......wcale nie powiedziane ze Ty przejdziesz tak samo jak ja nie mysl w ten sposob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem.. to trwa tak kilka dni ale teraz,dzisiaj to po prostu straszne.. boje sie najzwyczajniej na świecie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale co Ci jest zdrówko co teraz czujesz??mówisz strasznie ale nie mówisz co się dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdrowko.........slonko rozumie Ciebie u mnie za kazdym razem ten nastepny byl ostatnim .....kochanie naprawde uwierz to tylko nerwica moze bardziej sie nasiliła.....zobaczysz sama z siebie bedziesz sie smiac ze tak bardzo dalas sie tej cholerze (nerwicy)nakrecic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olabasia dziękuje za cudne słowa.. mam nadzieję, chociaz dzisiaj to wizje mam straszne.. pierwszy raz mam taki atak nerwicy, jeśli to ona.. dobrze ze jesteście moi drodzy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdrowko........uwierz ze to tylko nerwica .......czy bierzesz jakies leki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdrówko ja też mam często myśli że jutro mnie nie będzie ze coś się stanie, 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ......zobaczcie ujak ta franca nas pokochala ......bez wzajemnosci.........ale damy rade .....wiem latwo mi pisac wista wio ......a Wy sie czujecie byle jak........ale to minie ja mialam taka nerwice ze pogotowie bylo u mnie codziennie bo zawsze myslalam ze to juz koniec........dlatego tlumacze ..to nerwica bedzie dobrze trzymam za Was kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdrówko ja też mam często myśli że coś mi się stanie że się nie obudzę jutro, nie jesteś sama z tymi myślami i lękami.Na całe szczescie nic sie nie dzieje, ostatnio w nocy zerwałam się nie mogąc złapać tchu, myslałam ze się duszę.Jak tak na chłodno o tym myślę wciągu dnia to sobie mówię przecież nie ma podstaw medycznych byś się udusiła nic Ciebie nie ugryzło nie zatkało dróg oddechowych, przecież to niemożliwe, a potem znów w nocy ten sam scenariusz i te wyskakiwanie z łóżka.Dobrze naprawdę że jesteśmy tu dla siebie🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naprawdę kiedyś miałam opory przed takimi forami, myślałam że ludzie nawzajem się dołuja. teraz widzę ze to nieprawda i jesteśmy dla siebie podporą:) dziękuję wam! tak myślałam rano że moze to po tym pogrzebie też tak mam, moze podświadomie,.. wczoraj przy zasypianiu miałam krótki straszny koszmar, i sie zerwałam, ale noc była przespana. tylko dokucza mi to kłucie mocne głowy,zatkane ucho, ręka zdrętwiała i moj Boże dusznosci teraz..ale mamy ciężko . myślałam że jak wyjdę disiaj na uczelnię, do znajomych będzie lepiej ale i tak źle się czuję. mam do napisania mnostwo prac na uczelni a nigdy nie miałam takich kłopotów z koncentracją i pamięcią./.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marjolaine
hej dziewczyny rzadko piszę ,ale jestem zwami codziennie.Zdrówko spróbuj przetrzymać ten atak.ja w momencie ataku paniki zaczynam się nanim skupiać tzn.wczuwam się intensywnie w to co czuję,jeżeli jest drżenie to śledzę je z uwaga mówiąc sobie to jest panika to tylko panika zaraz minieitp.mija aja utwierdzam sie w przekonaniu ze to tylko panika.odkąd zaczęłam to stosować jest lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zycze Wam spokojnej nocki ........dziewczyny jutro bedzie lepiej duzo lepiej trzymam za Was kciuki pa do jutra......Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie wiem czy wam to pisałm, pewnie tak bo strasznie się z tego wszystkiego powtarzam ale jesli np mówię mamie że źle się czuję a ona sie wkurzy i da mi opieprz że zawsze zadręczam wszystkich itp to to mi daje ulgę, naprawdę bo wiem że może faktycznie skoro moja mama się tym nie przejmuje to może faktycznie nic mi nie jest. Ale za tę nerwicę obwiniam własnie moja mamę. bo od malego (byłam 11 lat jedynaczką) drżala o każdy moj kaszel,katar, była nadopiekuńcza i bardzo troskliwa. i tak mnie rodzice wychowali jak okruszka i to pewnie dlatego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olbasia dobranoc😍 Zdrówko może to i mieć jakiś wpływ ta nadopiekuńczość, ale ona przedewszystkim ta nerwica cholernica:)wynika z naszej wrażliwości a własciwie to juz przewrażliwienia🌻na swoim punkcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myślę również że jesteśmy jak kryształki, łatwo zranić i stłuc. niekórzy nawet nie zdają sobie sprawy jak jesteśmy wrażliwi.. dobranoc kochana Olabasiu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okok
Ktoś pytał o reznonas trwa on 45 minut, zupełnie bezbolesny. Zawroty mnie straszne dopadły pod koniec dzionka :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spróbuję się położyć.. watpię żę zasnę i możliwe że tu wrócę. w kazdym razie dobrej nocy kochani , uff życzcie mi przeżycia:) bo w moim mniemaniu walczę teraz o życie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kierownicza13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kierownicza13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamadzias lęki mozesz miec
od tarczycy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okok
Dobranoc Wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×