Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Gość bromba82
Witam wszystkich. Siedzę od ok 2 h i czytam... Sama od jakiegoś czasu mam nerwicę...Pojawiała się stopniowo...pierwsze objawy to zawroty głowy - neurologiczne nieuzasadnione, bóle karku, irracjonalne lęki i czasem nieopanowana furia. Największym paradoksem jest to, ze objawy pojawiły się przez stres w pracy, w firmie medycznej...;) Od tygodnia, po wielu różnych badaniach i konsultacjach (teraz wiem, ze bezużytecznych) biorę Afobam i po nim czuję się trochę lepiej. Wiem, ze to tylko tymczasowe rozwiązanie, ale... Pocieszyło mnie to, że nie jestem odosobniona w tej przypadłości i mam, tak jakby, więcej nadziei, że można sobie z tym poradzić..;) Pozdrawiam wszystkich "Nerwusów" - damy rade !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bromba82
Witam wszystkich. Siedzę od ok 2 h i czytam... Sama od jakiegoś czasu mam nerwicę...Pojawiała się stopniowo...pierwsze objawy to zawroty głowy - neurologiczne nieuzasadnione, bóle karku, irracjonalne lęki i czasem nieopanowana furia. Największym paradoksem jest to, ze objawy pojawiły się przez stres w pracy, w firmie medycznej...;) Od tygodnia, po wielu różnych badaniach i konsultacjach (teraz wiem, ze bezużytecznych) biorę Afobam i po nim czuję się trochę lepiej. Wiem, ze to tylko tymczasowe rozwiązanie, ale... Pocieszyło mnie to, że nie jestem odosobniona w tej przypadłości i mam, tak jakby, więcej nadziei, że można sobie z tym poradzić..;) Pozdrawiam wszystkich "Nerwusów" - damy rade !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) Serdecznie pozdrawiam!! 👄 ps. u mnie nastały trochę spokojniejsze czasy.... odpukać! Życzę Wam tego samego!!! Pamiętam o Was stare nerwusiątka i nieraz o Was myślę! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam Was stare nerwusiątka :) U mnie trochę spokojnie....odpukać! Coś seswer mi się zawiesza przy pisaniu do Was :) Często o Was myślę dziewczynki 👄 Trzymajcie się dzielnie - Pipuś, Liduszko, Efciu, Kasiu ... i cała reszta której nie wymieniłam. Pamiętam o Was 🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam Was stare nerwusiątka :) U mnie trochę spokojnie....odpukać! Coś seswer mi się zawiesza przy pisaniu do Was :) Często o Was myślę dziewczynki 👄 Trzymajcie się dzielnie - Pipuś, Liduszko, Efciu, Kasiu ... i cała reszta której nie wymieniłam. Pamiętam o Was 🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ja tez mam chyba nerwice a myysle dlatego iz bylam dwa razy u kardiooga i teraz u internisty na EKg. wszystko z sercem w porzadku tylko mam tachykardie. Strasznie sie z byle powodu nerwuje, boje, strasznie zestresowana jestem iu non stop mam podwyzszone tetno. W domu jak siedze to jest ok czuje sie dorbze ale jak juz mam gdzies isc to makabra na poczatku spaceru czy wyjscia. czasem boje sie wejsc do sklepu bo serce wali mi mlotem i wlasciwie nie wiem czy nabawilam sie arytmii przez nerwice czy nerwicy z arytmii. W sumie od zawsze wszystkiego sie balam lecz teraz mocno to odczuwam. Jest mi niedobrze czasm brak mi powietrzxa, serce wali jak mlotem. Nie moge nigdziue wyjsc bo sie boje ze zemdlejealbo zawalu przez te kolatania dostane, boje sie ze zaniedlugo sercxe mi siadzie przz ta tachykardie. Internista przepisala mi hydroxynozinum czy jakos tak. fajnie sie po tym czuje , biore jedna tabletke dziennie bo nie cche za bardzo sie truc. Ale rpzy wielkim stresie taka dawka jest za mala. Poza tym chce sie po niej spac, taka umulona sie czuje. Np na wyjscie do kolezanki jest za mala dawka ale nie cche naduzywac by sie nie uzaleznic bo wtedy beda gorsze podobno leki jesli sie nie zazyje, staram sie sama pokonywac mopje leki, nie zawsze sie da ale coz........nie wiem co poczac bo mam bardzo stresujace zycie, nie wyobrazam sobie powrotu do pracy i tego stresu. Slyszalam o tych mlodychludziach umierajaych na zawaly. Jak pokonac stres, lek?? ma ktos jakis knif???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ja tez mam chyba nerwice a myysle dlatego iz bylam dwa razy u kardiooga i teraz u internisty na EKg. wszystko z sercem w porzadku tylko mam tachykardie. Strasznie sie z byle powodu nerwuje, boje, strasznie zestresowana jestem iu non stop mam podwyzszone tetno. W domu jak siedze to jest ok czuje sie dorbze ale jak juz mam gdzies isc to makabra na poczatku spaceru czy wyjscia. czasem boje sie wejsc do sklepu bo serce wali mi mlotem i wlasciwie nie wiem czy nabawilam sie arytmii przez nerwice czy nerwicy z arytmii. W sumie od zawsze wszystkiego sie balam lecz teraz mocno to odczuwam. Jest mi niedobrze czasm brak mi powietrzxa, serce wali jak mlotem. Nie moge nigdziue wyjsc bo sie boje ze zemdlejealbo zawalu przez te kolatania dostane, boje sie ze zaniedlugo sercxe mi siadzie przz ta tachykardie. Internista przepisala mi hydroxynozinum czy jakos tak. fajnie sie po tym czuje , biore jedna tabletke dziennie bo nie cche za bardzo sie truc. Ale rpzy wielkim stresie taka dawka jest za mala. Poza tym chce sie po niej spac, taka umulona sie czuje. Np na wyjscie do kolezanki jest za mala dawka ale nie cche naduzywac by sie nie uzaleznic bo wtedy beda gorsze podobno leki jesli sie nie zazyje, staram sie sama pokonywac mopje leki, nie zawsze sie da ale coz........nie wiem co poczac bo mam bardzo stresujace zycie, nie wyobrazam sobie powrotu do pracy i tego stresu. Slyszalam o tych mlodychludziach umierajaych na zawaly. Jak pokonac stres, lek?? ma ktos jakis knif???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ja tez mam chyba nerwice a myysle dlatego iz bylam dwa razy u kardiooga i teraz u internisty na EKg. wszystko z sercem w porzadku tylko mam tachykardie. Strasznie sie z byle powodu nerwuje, boje, strasznie zestresowana jestem iu non stop mam podwyzszone tetno. W domu jak siedze to jest ok czuje sie dorbze ale jak juz mam gdzies isc to makabra na poczatku spaceru czy wyjscia. czasem boje sie wejsc do sklepu bo serce wali mi mlotem i wlasciwie nie wiem czy nabawilam sie arytmii przez nerwice czy nerwicy z arytmii. W sumie od zawsze wszystkiego sie balam lecz teraz mocno to odczuwam. Jest mi niedobrze czasm brak mi powietrzxa, serce wali jak mlotem. Nie moge nigdziue wyjsc bo sie boje ze zemdlejealbo zawalu przez te kolatania dostane, boje sie ze zaniedlugo sercxe mi siadzie przz ta tachykardie. Internista przepisala mi hydroxynozinum czy jakos tak. fajnie sie po tym czuje , biore jedna tabletke dziennie bo nie cche za bardzo sie truc. Ale rpzy wielkim stresie taka dawka jest za mala. Poza tym chce sie po niej spac, taka umulona sie czuje. Np na wyjscie do kolezanki jest za mala dawka ale nie cche naduzywac by sie nie uzaleznic bo wtedy beda gorsze podobno leki jesli sie nie zazyje, staram sie sama pokonywac mopje leki, nie zawsze sie da ale coz........nie wiem co poczac bo mam bardzo stresujace zycie, nie wyobrazam sobie powrotu do pracy i tego stresu. Slyszalam o tych mlodychludziach umierajaych na zawaly. Jak pokonac stres, lek?? ma ktos jakis knif???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Gosiak!!! Fajnie ,ze u Ciebie spokojne.U mnie tez jest ok.Ja Tez o Tobie pamietam . :) 🌻 Pozdrawiam. Witam wszystkie Nerwusiatka!!!!! Trzymajcie sie cieplutko.Pozdrawiam. :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczku jak miło sie czyta jak ktos wychodzi z pet tej nerwiczki super tak trzymaj mocno sciskam i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foti
jakby był łatwy sposób na nerwy ,na stres nie byłoby tej całej dyskusji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Gosiaczku pisałam maila ale mam zwrot ze nie mozna dostarczyc podaje gg 117 47508

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sicmo D
Witajcie Nerwuski . .. Mam wielkie pytanie walcze z nerwicą od lipca wczoraj miałem jak by ścisk serca trwało to z 30 min bolało mnie serduszko w jednym punkcie nie był to ból promienny . . .Wtedy poprostu myślałem ze to koniec . . .Miał ktoś tak z was jak by mnie ściskało w sercu i pod sutkiem bolało . . .Bylem dzis rano w szpitalu dla swietego spokoju i EKG nic nie wykazalo . . .Boje sie czy to cos zaczyna dziac sie z sercem czy tak moze tez dzialac nerwica . . .? ? ?Prosze Odpiszccie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sicmo d
Kochani mam pytanie na nerwica choruje od lipca nie ukrywam ze to przekleta choroba . .. Ale moje pytanko to czy miał z was ktoś tak jak ja a chodzi o to iżwczoraj bolało mnie serce w jednym punkcie tak pod sutkiem ból trwał z 30 min był okrobny jak by ktoś mi sciskal serce alo skrecal . .. mineło po tabletkach na uspokojenie ale wrociło potem tyle ze bolalo z 5 min rano pojechalem do szpitala dla swietego spokoju ale ekg nic nie wykazalo bo bylo ok . . .Niewiem sam czy moze tak dzialac nerwica czy to cos zaczyna zsercem sie dziac l ;-((( pierwszy raz mialem taki ból

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie jest nic dobrego , a uczucie scisku/bolu w mostku to jest cos normalnego przy nerwicy...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mycha83
witam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mycha83
witam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aja mam
kochane powiedzcie mi prosze czy od nerwicy sie umiera ,moge umrzec przy ataku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aja mam
kochane powedzcie mo prosze czy od narwicy sie umiera moge umrzec przy ataku ? czy to tylko moj wymysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aja mam
kochane powedzcie mo prosze czy od narwicy sie umiera moge umrzec przy ataku ? czy to tylko moj wymysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aja mam
kochane powedzcie mo prosze czy od narwicy sie umiera moge umrzec przy ataku ? czy to tylko moj wymysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aja mam.......
Powiedzcie mi kochane czy od nerwicy sie umiera mozna umrzec przy ataku czy to mioj wymysł i kolejny lek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sicmo D
Ale napisz jhak u ciebie najpierw sie ten atakobjawia wszystkie objawy . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabuuunia
czec nerwuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×