Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

punca niestety pochwały pochwałami. A mnie jakieś cholerstwo znowu wzięło. Mam już tego dosyć. Żeby tak pogoda psuła humorek heh. A tak się już odstresowałem a tu za 3 dni do roboty :| i wielkie g z urlopu heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgredek trzymaj się i nie dawaj weź aparacik i ruszaj w plenerek :) Pelasia wracaj do Warszawy!!!! :) :) :) Ja dzisiaj umieram ale z bólu:( Szyja napie.....,bo wczoraj ścięgno chyba sobie naciągnełam.Buuuuuuuuuuuuu już nie daje rady z tego to nawet głowa mnie boli i zęby.Hi hi hi. Słoneczko daj dobrą rade na coś takiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maleństwo w taką pogodę to nie aparacik :( jedynie to co się chce to przespać dzień albo się powiesić (wredny żart) zacząłem sobie czytać książkę traktująca o feng shui. Ciekawe sprawy tam piszą i cholera nawet się sprawdza :| trza jednak ten zaczęty remont 2 lata temu skończyć heh. nie mam na to siły i chęci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka wszystkim no dopiero sie z wyra zwlekłam poł nocy przez ten cholerny plaster nie spałam tak mnie palilo oby tylko pomoglo Zgredzio czemu taki smutny jestes nie tylko u ciebie jest buuuu na dworze u mnie to samo no tylko deszczu nie ma pozdrawiam wszystkich buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amarylis dzieki za maile z pps super a szczegolnie k........ a hi hi hi :):):):)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgredek, czarownica Ci mówi, żebyś się nie dołował - coś na Ciebei czeka, ale jeszcze nie mogę powiedziać. co. A co do Feng Shiu, odezwij się do basiuijuż, ona świetnie się na tym zna. Ludzie, moja mama chyba wyczuła moje złe nastawienie - hihi, chyba sie obraziła! Ale jajca, udaje, że nie obchodze ją. Karze mnie. A ja z rogalem na gebusi, bo czuję się wolna. Wczoraj zadzwoniłam do niej na chwilę, a ona nawet nie zapytała, czy pojechaliśmy wbrew jej woli do Wrocławia i jak mi poszły pierwsze dni w szkole. Jestem w szoku. Chyba chce, żebym poczuła się odrzucona, a ja jak wolny ptak, zamiast się smucić - cieszę, bo już nie straszne mi to odrzucenie! Maleństwo, czy Ty to słyszysz? Niedługo wyjeżdżamy, mam chwilę przerwy, bo promotor czymś się zajął - brrr, znowu 5 godzxin w tym strasznym pociągu, ale co to dla MNIE?, nieprawdaż? Pozdrawiam Was deszczowo i pochmurnie, i niewyspanie, bo katar mnie dusił całą noc - chyba te leki mi nie pomagają, klej (katar w takiej formie) mi skleił zatoki i nie mam czym oddyvchać, w dzień jakoś sobie radzę, ale noc była koszmarem: budziłam się na wpół uduszona nie bardzo wiedząc, co sie dzieje. Chyba znowu czeka mnie wizyta u lekarza - nie znoszę tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pelasia trzmaj tak dalej:) Powrotna droga będzie lepsz bo wracasz do domku.Tylko że u nas pogoda do ...... a zresztą jak wszędzie:) Zgredek główka do góry:) Lidzia jakie plasteri? Pomagają na bolącą szyjke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pelasia a ja 24 ostatn dzień to już uzgonione ale jeszcze 31 musze przyjść po papiery.I słodka wolność :) Kurcze ale pech wczoraj dostałam już propozycje pracy u kolegi w jego firmie ale przecież jeszcze nigdzie nie moge iść. E tam potem się będe zastanawiać teraz najważniejsze jest coś innego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Malenstwo ja mam przyklejony na kość lędzwiową wpadam na chwile cos napisać Nie wiem skarbie czy na szyje kupili mi w aptece jak by ktos wrzatkiem polewal ale troche lepiej juz no i po co sie tak schylałam hi hi hi Czesc Pelasiu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Lidzia :) Jak już mniej boli to przestanie,powiedz rodzinie że jesteś chora i obolała to obiad dostaniesz do łóżeczka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pelasia coś tam widziałaś podziel się chociaż rąbkiem tajemnicy chyba że \"góra\" narazie każe milczeć :) Mnie coś chyba ogólnie sie poprawia.. Wlazłem do wanny, popływałem sobie, odmoczyłem się. Wylazłem i jakoś na sprzątanie mnie wzieło. trochę poprzenosiłem z kąta w kąt trochę zmiotłem. Teraz sortuje muzykę wywalam to czego nie słucham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a właśnie pelasia gdzie są foteczki do galerii ?? hę nie ociągaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rrenka wyślij mi swojego maila na maila bo się w adresach pogubiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich !! dzisiaj jest ok... ale w kosciele probowalo mnie \"złapac\" ale sie nie dałam... nie raz chcialam wyjsc z kosciola bo mysllalam ze nie wytrzymam .... milego popołudnia, pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich 🖐️ Dołączam dziś do grona w.... na pogodę :O czuje się przelewająco -olewająca ;) u mnie jest 985 ciśnienia i pada deszcz ..zasypiam w locie ;) Pelasiu do domku się wraca o wiele szybciej niż sie z niego wychodz , więc ani sie obejrzysz a już będziesz stała u drzwi swoich ;) Jestes dzielna! i tak trzymaj ...🌼 Danusia ...❤️..👄 Iiyamo jesli możesz mam prośbę ...dowal mi żebym sie otrząsła ;) bo taka przymulona dawno juz nie byłam .... Liduszko a po co się tak schylałaś ? hmmmmmm ? może termoforem trzeba było to miejsce rozgrzewać ... Zgredku życzę zeby ogólnie się bardzo poprawiło i żeby ten rogal z twarzy został na cały dzień :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich popołudniową porą !!!!!! Mnie znów od rana telepie :( Już sama nie wiem,czy to ta pogoda ,czy te leki nie działają , czy to w ogóle kiedyś minie ?? ech ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich serdecznie! Ale wczoraj sobie popisaliscie!Ja bylam na imieninach-bylo ok.U mnie tez deszczowo i cisnienie niskie na dworzu.Na morzu mowia o sztormie,a w gorach halny.Pogoda brzydka. Samopoczucie w miare. Pelasiu,wracaj,bo powroty wiekszy urok maja,gdy czlowiek teskni do bliskich swoich spraw-tak mowi piosenka. Lidzia no jak zdrowko? Zgredek,a jak Twoj dolek?Czy moze juz dolinka sie robi? Efcia-kladz sie i spij-dzis niedziela!-mozna poleniuchowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem w trakcie robienia obiadku,wiec tak bede wpadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich! :) u mnie pogoda ogólnie nie najgorsza, nawet czasem wygląda słoneczko i nie jest za zimno, tylko wieje... niewyspana troszkę jestem bo późno wczoraj wróciłam z imprezki :) ale nie żałuję bo było bardzo miło :) dzisiaj mam pięęękny dzień, bo mój kochany mąż kupił mi pięęękne autko :):) taką małą żabkę, renault twingo kolor morski - jest śliczny - zakochałam się od razu :):)😍 teraz sobie dwa tygodnie na mnie poczeka, bo jeszcze służbowym jeżdżę, ale już od 1 kwietnia będę sobie nim pomykać po okolicy hihi, cieszę się jak dziecko :) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Efcia :) Diabełku w końcu minie :) Nie myśl o tym że Cię telepie tylko porób coś co lubisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Punca,bardzo sie ciesze,ze Ty sie cieszysz z tego autka.:DMnie osobiscie samochody nie ciesza,nie mam prawka I nie sprawia mi roznicy czym jade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak szczerze to dla mnie też wielkiej różnicy nie ma czym jadę, ale to autko jest wyjątkowe, bo jest moje :):);):):) Bo służbowe to się nie liczy, jak jeżdziłam autem męża to też nie to, ale fajnie jest mieć coś swojego :):) I to tak fajnie się złożyło, że akurat 18 marca mi go kupił :) a 18 marca 2004 zrobiłam prawko, więc jakby na trzecią rocznicę prawka dostałam autko :) ale jest kochany, obiecał, że jak dostanę tę pracę to mi kupi i kupił :) kocham Go wiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidzia dzieki za maila-extra! Punca,fajnie sie zlozylo z ta rocznica i autkiem.Jasne ,ze Twoje jest wyjatkowe,bo coz-sluzbowe to nie Twoje.Koniec pracy-koniec z samochodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie reszta nerwusow?:D Ada,Gosiak,Olabasia,Starababa,Zuza,Marzena,Kasia,-tych kolezanek juz dawno nie bylo.Zaraz sprawdze kogo jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×