Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Pipku po wyniki musze jechać do szpitala 16 km,ale dzisiaj dam sobie chyba spokój,strasznie się boje ,że coś nie tak będzie.A to badanie jalit nie wiem jak się nazywa ,bo u nas w szpitalu jest reklama tego ptZAJRZYJ W ŚRODEK SIEBIE ,ale co z tego jak cena zwala z nóg .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na NFZ nie można się zapisać przynajmniej u nas.Pani wytłumaczyła mi ,że jest to nowa metoda ,a na NFZ to tylko kolonoskopia,ale to sama przyjemność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taki sprzet ma tylko trzy szpitale w naszym kraju.Wrocław ,bytom no i nasz ,bo nasz podlaga pod jakąś spółke z Wrocławia.Mąż się śmiał sprzedaj auto to zrobisz sobie badania i zostanie ci na waciki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgredzio z tym forum jest coś nie tak ,bo cały czas wyskakuje mi ankieta ,a kiedy ją wypełnie wyskakuje ,że jest już ktoś zalogowany pod moim nikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ada,jestes przeciez na nowym forum od 31 marca.tak pokazuje profil. Ankiete juz zlozylas.Czyli teraz tylko kliknij-ZALOGUJ-i wpisz nick i haslo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was serdecznie kochane nerwusiatka...........ja ostatnio tak sie czuje byle jak ,ze tylko wpadam poczytam Wasze posty i juz mnie nie ma.........ale wierze ze to u mnie przejsciowe chociaz bardzo mnie to meczy....prawie rok mialam spokoj.........buuuuu okropne uczucie Bardzo dziekuje za e-meile.........pamietacie o mnie ja o Was tez caly czas mysle pozdrawiam buziaczki i do milego......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pipek slonko o jakiej ankiecie Ty piszesz.............widzisz mam sto lat za murzynami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam zacząć za trzy dni a zaczełam dzisiaj odstawianie leków(tzn.zmiejszanie daweczek) :) Piękna data,pomodliłam się w kościele i jak na razie żyje.Mam nadzieje że za sześć tygodni będzie po wszystkim :) Trzymajcie kciuki :) Punca a jak w Warszawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Olabasiu! Przykre ze zle ostatnio sie czujesz.Mnie glowa dokucza.A jesli chodzi o ankiete to te na nowym forum,ktore Zgredzio zalozyl Jak chcesz tam byc to wyslij do Zgredzia haslo i nick na maila-to on Cie tam wciagnie.Extra forum.Zycze zdrowka.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim! 🖐️ Dzisiejszy dzionek minął mi bardzo dobrze (i aktywnie! co do mnie jest niepodobne ;P). Przemogłam się w końcu i wsiadłam na rower ! :D Moj tatuś i siostra mnie namówili i już razem śmigaliśmy na rowerkach. Po wysiłku mierzyłam sobie puls i był taki sam jak mojej siostry , więc doszłam do wniosku, że wszystko jest w porządku. I niepotrzebnie się tak bałam ... ;) Jak się cieszę ! i czuję się taka... dotleniona :D Trzymajcie się Kochani!! :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wszyscy mi równiez minał dzionek na pracy porobiłam trochę w domciu czuc święta na karku Ewcia super kotek hi hi przydałby sie w domu taki talent :):):):) Ale fajnie tak sobie na rowerku pojezdzic napewno sie dotleniłas Axis pozdrawiam buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malenstwo...........dziekuje za informacje pipek........mam nadzieje ze mi to przejdzie.............buziaczki axis........ciesze sie ,ze jestes zadowolona i tak trzymaj ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olabasia nick i login to trzeba zgredkowi wyslac aby dostac sie do galerii ale Ty juz tam jestes wiec chyba masz wszystko? natomiast do nowego forum to juz samemuu trzeba sobie w domciu dobrac haselko a nick najlepiej ten sam i najpierw sie tam zarejestrowac(nie zapomnij ptaszkiem zaznaczyc KOBIETA i pozniej juz tylko sie logowac,adres wysylam Ci na poczte,pozdrowka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha olabasia jak sie tam juz zarejestrujesz to napisz do zgredzia a on aktywuje Ci konto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milej i spokojnej nocki wam życzę i przekazuję pozdrowienia od OLINKI dl was wszystkich 😴😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam powiedzieć dobranoc wszystkim.Do jutra i trzymajcie za mnie kciuki ,bo jutro jadę po wyniki dzisiaj mi się nie chciało ,noc chyba mam z głowy ,bo tylko będe myśleć dobre czy złe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc kochani.Błagam trzymajcie jutro za mnie kciuki bo tam chyba trupem padnę z wrażenia jak zobzczę to sanatorium :-0 Ja w takim miejscu.No niechby się rodzice z mojej klasy dowiedzieli to by na mnie nie zostawili suchej nitki.Dobrze,ze jeszcze jutro wrócę do domciu.:classic_cool: Zgredek nie mogę wejśc na drugie forum buuuuuuuu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ammarylis.......slonko trzymamy za Ciebie kciuki...........zapewniam Ciebie ze bedzisz zadowolona liduszka dziekujemy za pozdrowienia od Olinki i prosze przekaz Jej gorace pozdrowienia od nas.........nie mam do niej numeru bo sama bym to uczynila Kochani dobranoc spokojnej nocki Wam zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×