Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

rrenka slonko kochane przejrzalam poczte jeszcze nic nie dotarlo ...........juz jest pozno zycze Tobie spokojnej nocki .......pa zajrze na poczte jutro ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ammarylis trzymam kciuki i wam dziękuje za pamięć.Jesteście kochane ,śpijcie dobrze.A ja znowu przekonałam się ,że prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie i wiecie co cieszę się z tego.Ja mam nauczke na przyszłość ,żeby uważać w doborze znajomych.Chyba zrobie rewolucje u siebie w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani wrocilam z kosciola po 23-ej ,bylam sama (no i ten tum ludzi ale siedzialam w hollu gdzie jestluzno i blisko wyjscia ),bylo w porzadku , taki spokoj na mnie splynal..... Olinko zdrowka !!!!!!!!!!!!!!!!!!! amarylis powodzenia! DOBRANOC wszystkim! Ada spij spokojnie co ma byc to bedzie!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olabasiu wyslalam jeszcze raz ,nie raz na onecie na poczte listy docieraja z parogodzinnym opoznieniem,mi pokazuje ,ze sie wyslalo.....dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ammarylis , trzymam kciuki za ciebie , napewno wszystko bedzie ok, i za jakis czas wrocisz calkiem odmieniona i bedziesz wspierac nerwusiatka. ty renka tez wczoraj zaimponowalas mi wyjsciem do kosciola i tak dlugo do tego. Ada ja tez czynie rewolucje w swoim zyciu, kurs skonczylam nadszedl czas na dzialanie od razu czuje scisk gardla i motyle w brzuchu , dla mnie najtrudniej jest zaczac, potem jakos poleci. narazie pieknie swieci slonce .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki i chłopaki !!! bardzo duzo nowych osób na forum widzę. Pani NN zbiera żniwo ale my sie nie damy pozdrowienia dla starych i nowych nerwusiątek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam wszystkich forumowiczów....nerwica ma to do siebie iż bardziej z nią walcząc ona bardziej daje popalić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! Goofer co sie dzieje,przeciez Ty sobie swietnie radzisz....nie walcz z nia tylko ja ignoruj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście, że ignorowanie to dobra rzecz, ale walką jest zmiana podejścia do niej...więc jak na razie wszystko wyglada tak, że jest jeden dzień normalny, później dwa dni gdzie nerwica bierze górę i jakiś na ogół mały atak jest, a później od nowa.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kasiu 100 ,jak tam zyjesz? po wczorajszym sprzatanku czuje dzis gnaty ,jak po cwiczeniach wiec zeby je rozruszac myje ostatnie okno wiecie co ,jak wczoraj wrocilam po nocach z kosciola to moi wszyscy spali ,maz sie ululal przy telewizorku i tak sobie pomyslalam ze jakby co ,to do rana by nie zauwazyli ,ze mnie nie ma:(:P....o losie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goofer no bo tak wlasnie wyglada ,skad ja to znam,ale pozniej wiecj jest tych normalnych dni .....warto na nie czekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe co tam u amarylis ,jak tam rekonesans osrodka,trzymam kciuki! iiyama zakladasz firme? ada jedz po te wyniki i nie drecz sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) ammarylis trzymam kciuki, potraktuj to sanatorium jak urlop, w końcu sobie wypoczniesz, a rodzicami dzieci sie nie przejmuj :D rrenka, twarda sztuka z Ciebie, z tego co wiem, to mężczyźni jak maja zakwasy to też ćwiczą, żeby je rozruszać, ale to musi boleć, podziwiam Cię :) Efka, fantastyczny kotek, normalnie ja jako pianistka oceniam jego twórczość naprawdę nieźle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc gunia! Jaka tam twarda sztuka ,poprostu ostatnie okno sie prosi zeby je umyc:D i to w moim pokoju! To Ty grasz na pianinie? super! GUNIA amarylis pojechala dzis tylko sie tam zapisac na pobyt za jakis czas Jak sie czujesz,pewnie w pracy siedzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rrenka, ale twarda sztuka z Ciebie i tak jest, jak ja bym miała zakwasy, to bym spuściła roletę i nie patrzałabym czy okno jest brudne :) A na pianinie to grywam, ale co tam, takie ot hobby, nie chciałam ciagnąć tego tematu, bo kiepsko sie żyje z pensji muzyka... A dzisiaj siedzę w domku i piszę prace, a przynajmniej staram się znaleźć jakies materiały, ale nic nie ma na google :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gunia to powodzenia w pisaniu ! Oj ,mi to by dopiero ciezko szlo bo ja juz wypadlam z obiegu w kwestiach szkolnych , tyle co dxzieciakom swoim sprawdze jakies prace domowe czego nie lubie brrrrr! Zabieram sie za to okno bo coraz mniej we mnie zapalu......narazie ,pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich 🖐️ Ammarylis trzymam kciuki ..❤️ I nie myśl kochana co ktoś myśli ... ważne co myślisz Sama o Sobie ! Tobie musi być dobrze i nie zastanawiaj się że czegoś Ci brak ,że jesteś inna . Jesteś wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju ;) i bardziej wrażliwa i tylko to jest róznicą od ludzi inaczej kroczących przez życie ... Adusia za Ciebie też ściskam kciuki ...żebyś dała radę i żeby wyniki były satysfakcjonujące ... Rrenko ..brak mi słów ! Jesteś super! ale znów się sprawdziło pożekadło...Jak się czegoś chce ..to się to osiągnie! Uśmiałam się tym że nikt w domu by nie wiedział że ciebie nie ma ;) Guniu a czego szukasz ? jakich wiadomości ? Liduszko ..pozdrów Olinkę od nas wszystkich ! Wszystkim miłego dnia życzę 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rrenka ,jeszcze nie , ale moze potem kto wie,to byloby niezle wyjscie ale sie boje, zwlaszcza ,ze w domu nie mam wsparcia na miare zamierzen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Efka, Ja szukam jakichś stronek na temat diagnostyki turbin parowych, grrr, jakoś dam radę :) rrenka w takim razie miłego dnia życzę, oby mięśnie się rozruszały, Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do tego jeszcze spóźnia mi się okres :D już 5 dni, ale myślę, że to z przemęczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) Rrenka zabieraj się za okno bo jutro ma być 2 stopnie :( Brrrr Gunia ja niestety nie pomoge w tej dziedzinie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uciekam na spacerek chociaż mam taką trzęsawke wewnętrzną że szok :( Ale ide :) Efcia skąd Ty masz takie fajne filmiki z kiciami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efka, szukałam znalazłam jedną ciekawa publikację, dziękuje za podpowiedź :) Pozdrawiam Maleństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Guniu jeszcze zobacz przez google scholar ...może tez coś znajdziesz ...powodzenia ! Malenstwo distałam od kumpeli to posyłam dalej ;) dzielę się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×