Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Mam dzis zebranie w kosciele ,w zwiazku z rocznica Komunii.Wiec ide sie podszykowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha,Andziu,ja tez dzisiaj poczytalam kila stron z tego Forum o Ksiezach.I nie znalazlam nic obrazliwego.Ja nigdy bym na takim forum nie pisala i nie zapraszalabym ich na nasze.Tu zrobilas blad i pewnie teraz sie wysmiewaja z Ciebie.Mozesz podac te posty na smietnik i moderator pousuwa.Jesli chcesz uniknac wiecej nieprzyjemnosci-to nie pisz tam wiecej.Tak mysle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie ja musze zmienic nick bo ktos mnie osmiesza ja w tym czasie jak ktos to pisal to rozmawialam z ewcia,,,,,, ja przez przypadek podalam link i chaslo sprawdzcie wyzej jak niewierzycie ja tez to zauwazylam juz mowilam wczoraj ewci przepraszam za tego kogos za ta swinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POzdrawiam wszystkich jeszcze raz. W tym momencie jak mówiam mam okres wyciszenia objawów i czuje sie normalnie. Nerwica była, jest i będzie. Juz sie z tym pogodziłam. Jeszcze raz wszytskich pozdrawiam. Obrone mam za jakies 2 mies, potem slub...będzie się działo i będą okazje do nasilenia objawów w nerwówce tych wydarzen. Ciesze sie wiec tym co jest teraz.Może to cisza przed burzą? Postaram sie tu wpadac czesciej niz raz na pol roku:) 3majcie się ciepło ! rosa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANDZIA ,jest taki jeden post zamieszczony na tamtym forum i na tym identyczny-tylko tu jest z data wczesniejsza a tam z pozniejsza.Moze to wyjasnisz,bo jakos to wszystko dziwnie sie prezentuje/ale ,co mi tam ja nie jestem dochodzeniowiec.tylko czytajac kilka stronek tam,zauwazylam post,ktory juz wczesniej czytalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć słoneczka :) Kurcze przeziębienie nie chce odpuścić a jeszcze łapie bardziej,mam nadzieje że szybko przejdzie :) Andzia ja też nie łapie o co chodzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie Co u Was nowego dawno mnie nie bylo JA chora strasznie mnie bola jajniki a moze i wyrostek nie wiem doklanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie tu Andzia24 teraz to jest mój nowy nick tamten już jest niewazny ktos sie podemnie podszyl przepraszam za zamieszanie MOJ NOWY NICK TO: Andziusia24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Andzi
to ty dziecko jestes ze podalas komus swoje haslo do nicka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Andzi
chyba wiesz komu podalas swoje haslo wiec sie rozpraw z ta osoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TY CO SIE PODSZYWASZ POD MOJ NIK WES SIE ODPIERDOL ZNAJDZ SOBIE KOGOS INNEGO DO KRYTYKOWANIA CALEGO TOWARZYSTWA!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia błagam nie denerwuj się. nie warto. pode mnie też się ktoś kiedyś podszywał, też się wściekałam a potem się temu komuś znudziło i już mam spokój. do Rosy - słonko to ja Cię znalazłam na gg, bo uważam, że bardzo dużo Ci zawdzięczam. gdybyś nie założyła tego tematu, to chyba szajba by mi odbiła totalnie jakbym sama z problemami była. dzieki temu forum dowiedziałam się, że nie jestem wariatką, że nie jestem jedyna na świecie z takimi problemami i .... no po prostu od tamtej pory jestem szczęśliwsza :D dlatego chciałam, żebyś się do nas odezwała :D a co do ślubu, to się nie martw, przeżyjesz. ja też się bałam swojego, bo bardzo często mdlałam w kościele. na swojej komunii kilka razy pod rząd zemdlałam i zdjęcia nie mogli nam grupowego zrobić bo co chwilę na twarz ze świecą leciałam. podczas mojego ślubu prawie w ogóle nie słyszałam co ksiądz mówi, bo tylko myślałam: zemdleję czy nie zemdleję, matko, słabo mi, chyba zemdleję, ale nie mogę, rany oddychaj wariatko, wdech wydech, no potrafisz... hehe i tak w koło macieju, a mój radek tylko patrzył czy blada się nie robię, mój brat za mną (bo świadkiem był), tylko co chwilę: siostra żyjesz? :) schiza totalna i bardzo bałam się momentu, kiedy będziemy musieli wstać, podejść do ołtarza i na stojąco przysięgę składać... ale wiesz co? jak wstałam to się okazało, że nie jest źle :D nawet lepiej się poczułam (bo chyba gorset mi przeponę uciskał jak siedziałam) :D złożyliśmy przysięgę, obrączki, buzi buzi i po krzyku :D dlatego nie martw się kochana, jak ja przeżyłam to ty też przeżyjesz :D podrawiam Cię cieplutko i cieszę się, że się odezwałaś 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba byc...zeby podawac
haslo do nicka na forum:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×