Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Gość Andziusiu zmienilas haslo
?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andziusiu zmienilas haslo
lepiej zmien nicka na Adziusieninka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia wejdz w ten nick Andzia24 w preferencjach i zmien haslo!!! A tak wogole witam ale narazie znikam! Pa!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze,ze mamy to nowe forum,bo juz bardzo sie nad tym zastanawiam,czy nie zrezygnowac z tego.Coraz gorsza robi sie atmosfera.Jesli o mnie chodzi-to jest to conajmniej wszystko dziwne.swoje zdamie zostawie dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziusia,juz chyba wiem o co chodzi.Do ktorego momentu pisalas wczoraj?Zrob jak Rrenka mowila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Punciu.Juz ide sie szykowac,bo pozno sie robi.Do wieczorka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no no pipek ty to masz
refleks!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam popołudniowo 🖐️ Anulka nie stresuj się tym że ktoś pisze za Ciebie , mówiłam że tu czasami są ..trole ;) Wczoraj przecież rozmawiałyśmy przes skype i mówiłas że są już twoje wpisy ..że ktos pisze za Ciebie . Nigdy nikomu nie podawaj hasła ... I pomyśl gdzie wpisałaś ten link gdzie były Twoje namiary . Nie zwracaj uwagi teraz masz inny nik i nie denerwuj się bo tej osobie widocznie o to chodzi żeby wyprowadzić Cię z równowagi ... Widocznie nie ma sama odwagi nic napisać skoro podszywa się pod innych . Ja dziś cienko się czuję , i jednak pół dnia przeleżałam .Teraz mam ciężką głowe i taka jakaś jestem ..otumaniona ;) Roso miło Cię poznać i gratuluje pomysłu jaki miałaś zakładając ten topik . Pomogłaś wielu osobom w ten sposób nawiązać kontakty i wymienić się własnymi doświadczeniami ...tenksss 🌼 Miłego popołudnia życzę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyneczki, ja dziś znów w pracy byłam 😭 ale na szcześxcie już jestem po :) Widzę, ze jakiś złamas nas próbuje z równowagi wyprowadzić. Andziu nie przejmuj się, wiemy, że nigdy nie powiedziałbyś nam nic takiego, przykrego. zmień to hasło w nicku andzi24 i ten gwizdek będzie sobie mógł co najwyżej poubolewać, że taka z niego tępa sztuka. Tak mój drogi- turlaj dropsa do swojej krainy beznadziejności. Efcia, a co Ciebie tak zmogło????Nasza niechciana towarzyszka N czy jakiś zarazek?? Pelsia pisz tą pracę, bo wiesz, że ciężka orka w sypialni przed Tobą :D My cały czas czekamy na radosną nowinę :) Jutro sie zetrę z moją szefową w sprawie wolnego weekendu majowego. Trzymajcie kciuki żebym jej nie zdzieliła w ten durny rudy dekiel. Pozdrawiam Rosę, miło cie...poczytać :D Ja dołączam się do podziękowań Puncy-to forum to Osmy cud Swiata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ,jak tam niedziela .Andzia nie denerwuj się tym śmierdzielem ,jak na takich wołam cieńkie batony.Nie ma nic ciekawego do powiedzenia i dlatego podszywa się pod innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sloneczko walcz o swoje! jak trzeba to na gole klaty!heheh! Ada jak tam nad morzem ,juz cieplej bo u nas dzis cieplej choc slonce zdradliwe,mnie dzis boli gardlo jakbym gwozdzie lykala,bleeee! Efcia wylez te france i juz za jakies 2 dni bedziesz jak nowa! Andzia zmien haselko i sie nie lam ! ja wczoraj wieczorem bylam zdziwiona co tam powypisywane ale teraz juz wiem ze to ktyos za Ciebie pisal ,mi kiedys jakis cienki baton:D ukradl mojego nicka i musialam zmieniac a u Ciebie wystarczy zmienic haslo,bedzie dobrze nie martw sie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam za zamieszanie , ale w tym świecie znajdzie się zawsze czarna owca co się nudzi i miesza Jeszcze raz przepraszam bede na nowym nicku ....... Andziusia24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i wiecie co? Znowu mi pomogłyście/pomogliście :) Od kilku dni nie zaglądałam na forum. Od wczoraj znów mam kryzys... (cholera, gdybym tylko wiedziała z jakiego powodu...) Znowu spanikowałam,że to nie \'tylko\' nerwica... Znów bałam się,że jest gorzej, że za chwilę zwariuję...Że strace kontakt z rzeczywistościa...Ten natłok myśli i huśtawka nastrojów mnie przeraziły...Już sobie wmawiałam schizofrenię lub coś w tym stylu... (no bo lęże wczoraj wieczorem w łóżku i wmawiam sobie jak pan Joseph Murphy nakazał w \"potędze podswiadomosci\": \"moj umysł i ciało są zdrowem mój umysł i ciało są zdrowe...I tak w kółko...;)A zarazem słyszę dugi głosik \" a gówno prawda, jesteś wariatką. Zaraz ześwirujesz, zapomnisz kim jesteś, zrobisz coś strasznego \" I sobie myślałam-\' no kurcze, rozdwojwnie jazni jak nic ;) ) A teraz właśnie przejżałam kilka stron forum i przeczytałam o identycznych objawach- o tym strasznym natłoku myśli, chęci ucieczki i schowania się (Bóg jeden raczy wiedzieć gdzie), o huśtawce nastrojów, lęku przed zwarowaniem... I dobrze wiedziec że nie jestem sama i,że skoro niektóre z was też to miały/mają i nadal są przy zdrowych zmysłach, to znaczy,że to \'tylko\' nerwica...;) Dobrze, ze jest to forum...Naprawde... W kupie zawsze razniej ;) (kupy nikt nie tyka) Ja nadal bez leków walczę...Są lepsze i gorsze dni (np. te dwa ostanie- KOSZMAR), w czwartek ide do mojego psychiatry, zobaczymy co dalej... A teraz życze miłego, SPOKOJNEGO wieczorku...Trzymajcie za mnie kciuki,zebym dzisiaj przy zasypianiu nie przechodziła przez ten koszmar co wczoraj, ok? :) Buziole!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty co się podszyłeś pod Andzie -cholernie cwana bestia z Ciebie ale jesteś fatalnym człowiekiem i masz w głowie ostro porąbane!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Andziusia po prostu olej małpe bo nie warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To smutne, ze ktoś się podszył Andzia pod Ciebie, ale nie przejmuj się. Szkoda tylko, że z forum o zakochanych w księżach. Idź cholero lepiej smutki leczyć, bo z miłości do ksiedza nic Ci nie przyjdzie. Moze lepiej byłoby poszukać forum dla samotnych singli zamiast nam znerwicowaną istotę dręczyć? Co? Pomyśl! Dziewczyny (FAMFARY) 19 stron napisałam. Kolejny paragraf za mną. Dziś już nie błagałam męża, zeby mnie zabił. Maleństwo, czy Twoja choroba oznacza, że z jutrzejszego spaceru nici? Pipku, jak tam Towja próba? No i jak w ogóle minął Wam ten dzień? Bo mi pracowicie, a w razmach relaksu pojechałam rowerem do reala na zakup soków. Pozdrawiam idę jeść kolację!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kissmy, nie myśl o tym lęku, Zajmij się czymś, co sprawia Ci przyjemność - posłuchaj dobrej muzy, albo poczytaj coś, a wszystko zniknie. Andzia, opuścił Cię chyba już ten cienki baton - może to jakiś księżulo się w Tobie zakochał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×