Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Mała Mii radzimy sobie każda jakoś inaczej, ale w sumie próbujemy rozmaitych sposobów. Każdemu pomaga co innego bo mamy przeciez rozmaite odmiany tej choroby i stadia. Poczytaj sobie trochę wstecz nasze rozmowy-jest tam masę odpowiedzi na rozmaite pytania, no i poznasz wszystkich lepiej.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
torbiel sie nie wchlania.moj lekarz tez mowil ze to nie grozne,ale trzeba powtorzyc badanie-robilam 9mies.temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pipek a dawno go masz? Bo ja wiem od jakiś 10 lat o nim. Nawet na początku się bałam i z tego powodu wpadałam w lęki, ale po wizycie u lekarza specjalisty ze szpitala dowiedziałam się, ze to nic takiego. czasem nawet mi się zmniejszał-był wielkości śliwki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potomek taki jestes dorosly a zachowujesz sie jak malolat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiększ Shirley Trickett Spokojnie, to tylko panika wydawnictwo: Jedność, Grudzień 2001 ISBN: 83-7224-341-7 liczba stron: 147 wymiary: 140 x 215 mm okładka: miękka Oto nagle w spokojnie stojącej kolejce do kasy na dworcu dopada nas paraliżujący strach, który odbiera oddech, gwałtownie przyśpiesza bicie serca, powoduje przemożoną chęć ucieczki. Zaczyna boleć w okolicach mostka, język sztywnieje, w dłoniach i stopach czuć okropne mrowienie. Co się dzieje? Co to jest? Atak serca? Wylew? Być może, ale to ostateczność. Znacznie częściej takie objawy oznaczają tylko atak paniki. Właściwie trudno porównywać skalę zagrożenia, jaką niesie za sobą atak serca i atak paniki. Wiadomo, że z tego drugiego powodu życia raczej nikt nie straci. Jednak może ono stać się więzieniem dla cierpiącego, zamknąć go na wiele lat w cieniach własnego mieszkania, spowodować dojmującą samotność. Jak zatem sobie radzić z atakami paniki? Czy to jest w ogóle możliwe? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań daje ta niewielka książka Shirley Trickett. Napisana prostym, przystępnym językiem z pewnością okaże się pomocna w łagodzeniu wielu nieprzyjemnych doznań. Jesteście jak stare przekupy na targu...zaniast działać i szuakć wyjścia z inpasu ...ciągle tylko bla bla bla o niczym i narzekanie Typowe......rozgadane baby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maaaja wlasnie 9mies.temu wyszlo,wczesniej zawsze bylo ok.a robilam co rok.moja ma14mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potomek, nie ma przymusu przebywania z nami. Wogóle się dziwię, że Ci się chce wpadać na to Forum dla ,,bab\" Może sobie znajdź inne , lepsze miejsce i przestań sie wcinać, bo i tak nic nie zmieni to Twoje dogadywanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pipek, ale chyba się tym nie martwisz? jak widzisz ja mam dłużej i w niczym mi to nie przeszkadza.Teraz mam za to na jajniku i muszę przez 2 miesiące leczyć tabletkami. Nawet robiłam markery na to, ale jest OK. W moim wieku ponoć nie powinny się robić, ale ponoć wiele kobiet własnie miewa takie problemy w tzw. okresie przejściowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potomek widze ze podoba ci sie nasze Forum,bo czesto tu jestes,nie chcesz sie przyznac do tego-rozszyfrowalam cie po pismie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martwie sie choc jak mi dokucza bol w nadbrzuszu to roznie wtedy mysle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu zaczyna sie robić niesympatycznie. Potomek nie używaj wulgarnych i oraźliwych określeń pod adresem obcych kobiet, które w niczym Ci nie zawiniły. Czy jesteś az tak bardzo samotny , by czas spędzać w towarzystwie pań koło 50-tki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aby pokonac jakikolwiek problem a szczególnie natury psychicznej potrzebne sa radykalne działania.....i owszem grupy wsparcia ,ale konstruktywnego A wy kręcicie sie w miejscu jak ...i ciagle to samo Szukajcie wyjścia...a nie tylko ..wzajemna adoracja w narzekaniu.. Doradzajcie sobie....co pomaga naprawdę A tu tylko EKG,EEG, szybkośc pulsu jak ja bym do tego tak podchodził jak wy Juz dawno byłbym nieboszczykiem Same nakręcacie spirale depresji i strachu A najgorsza jest wasza ignorancja Nie rokuję wam wyzdrowienia Nie w ten sposób towarzystwo wzajemnej adoracji..Bez przyszłości I wiek nie ma tu żadnego znaczenia Duch ..jest nie ograniczony czasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupupupup
potomek ten stary facet 30-letni, stary koń jak to mówia, pewnie łysy ma racje!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupupupup
"Zatroszcz się o siebie czyli wybacz wszystkim którzy kiedykolwiek uczynili ci krzywdę", Ruch ćwiczenia fizyczne dają energię dożycia i działania" "Oddech znaczy życie" "Bądź egoistką" "Kochaj,dotykaj" "Nie oceniaj" "Gdy poczujemy, że nas ktoś rozumie,współczuje nam, mamy ochotę się zmieniać" "Twój przyjaciel strach' "Ani dnia bez śmiechu" "Relaks, relaks,relaks" 'Wszystko czego potrzebujemy,jest w nas,nie na zewnatrz" "Życie to teraz" Oddech znaczy życie" "Słowa znaczą przyszłość" "Słowa mają moc sprawczą,tworzą rzeczywistść, w której żyjemy" "Powiedz światu:TAK"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupupupup
"Zatroszcz się o siebie czyli wybacz wszystkim którzy kiedykolwiek uczynili ci krzywdę", Ruch ćwiczenia fizyczne dają energię dożycia i działania" "Oddech znaczy życie" "Bądź egoistką" "Kochaj,dotykaj" "Nie oceniaj" "Gdy poczujemy, że nas ktoś rozumie,współczuje nam, mamy ochotę się zmieniać" "Twój przyjaciel strach' "Ani dnia bez śmiechu" "Relaks, relaks,relaks" 'Wszystko czego potrzebujemy,jest w nas,nie na zewnatrz" "Życie to teraz" Oddech znaczy życie" "Słowa znaczą przyszłość" "Słowa mają moc sprawczą,tworzą rzeczywistść, w której żyjemy" "Powiedz światu:TAK"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinka23
dzieki za rady mialam eeg robione i takie inne badania dzis naprzyklad bardzo dobrze sie czuje nie kreci mi sie i jak na razie nie jestem nerwowa mysle ze te zawroty to sa najprawdopodobniej nerwy+upaly i jak sie wycisze to przejda zobacze jeszcze co powie neurolog a czy ktos bral mirzaten mi zapisal moj lekarz i kazal brac na noc zeby wyciszac nerwy i raczej jest ok lepiej niz bylo oj chyba bedzie padac a co u was ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Pinka,u mnie srednio,chyba mam podrazniony zoladek lub dokucza mi przepuklina rozworu przelykowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciesze sie ze nie masz zawrotow i czujesz sie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maaaja jestes jeszcze czy masz dosc?1osoba a moze tak popsuc samopoczucie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potomek, znajdz sobie jakies zajecienp.idz do Kosciola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przepuklina rozworu przelykow
przepuklina rozworu przelykowego - co to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przepuklina rozworu przelykow
nie wiem co ma potomek, ale większość z was może iść na medycynę z tymi wiadomościami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wejdz na te stroneBORDERLINE,a upewnisz sie ze cierpisz na to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×