Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Gość dwa_mahy_dwie_jamahy
czesc wczoraj skończyło mi sie opakowanie Ataraxu 10mg i zaczołem nowe 25 mg. niby pomaga niby nie , ale tak mnie głowa boli dzisiaj że nie mam pytań. Spać niemoge mimo ze jeste turbo spokojny po tych tabletkach. Mam jeszcze LEXOTAN ale boje sie tego brać bo to mocne. Odpisze mi ktos tu w końcu czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze za duza dawke ataraxu wziales.trzeba bylo wziac polowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwa_mahy_dwie_jamahy
pipek tez tak myslałem, dzisiaj zarzuce połowe, ale najlepsze jest to ze jak byłem ze znajmymi to nic niebolało, może tylko troszeczke, a jakprzyszedłem do domu i położyłem sie spać to od razu dziwnie sie czułem.No i jak rano wstałem to masakra z tym bolem głowy dzisiaj wezme 1/2 tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i pochłodniało! Zaraz pewnie będzie lało? Nad morzem deszcz.Nie wiem gdzie teraz jest jeszcze słonecznie i upalnie?Zaczęło padać w Warszawie-a my akurat tarasik robimy na zewnątrz!Czuję się w miarę. Co do leków to lepiej zaczynać zawsze od najmniejszych dawek, a potem zwiększać, jak nie ma skutków ubocznych, a bóle głowy są takimi.Czy ktos z Was brał Fewarin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shizzuzzz19
Cześć! Natrafiłam niedawno w Sieci na firmę, która zajmuje się wysyłaniem e-maili reklamowych oraz przeprowadzaniem ankiet. Dzielą się zyskami, więc za każdy e-mail, który dostaniesz i ankietę, którą wypełnisz płacą Tobie! Pieniądze dostajesz też za osoby polecone przez Ciebie i też za osoby, które tamte osoby polecą i te które tamte z kolei polecą - tak do czwartego poziomu! Można sobie powypełniać ankiety i przy tym troche grosza dostać. No i jeszcze są konkursy. Zapisz się, tu jest adres: http://netprofit.pl/zapis.php?referent=ania1787 Lub Eurobarre: Eurobare płaci za włączenie ich surfbara (mały programik który wyświetla bannery) za co otrzymujemy punkty które są zamieniane na pieniądze pod koniec każdego miesiąca. Zaletą takiego sposobu zarabiania jest to że nie musimy nic robić, wystarczy włączyć programik a punkty same się zbierają. Jedynym ograniczeniem jest to że po 4 godzinach nieaktywności przy komputerze program się wyłącza. Program można pobrać na www.eurobarre.com/index_fr.php?p=971275932690 Wybieramy installer. Niestety wszystko jest po francusku albo angielsku. PRogram zaczyna się pobierać, trwa to kilka sekund. Następnie instalujemy pobrany plik i wypełniamy formularz. 1- to twój numer, nie kasuj go. Zaraz obok wpisz 4-cyfrowe hasło- zapamiętaj go! 2-to kraj w którym mieszkasz. 3-tu wpisz swój e-mail 4- klikasz napis Validez Votre Compte. Następnie wchodzisz na maila, kliksz link aktywacyjny i zarabias

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas już też tylko pokropiło 5 minut.Już znowu sucho, ale chociaż słońca nie mamy ostrego.Jak się czujecie? Pipek a w jakim wieku masz dziecko? Jutro wraca z tego co pamiętam. Mój dziś dzwonił, że załapał sie na rozwolnienie i bierze Stoperan, pewnie czymś sie struł w tych nadmorskich barach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maaaja syn wraca w poniedz.ma 21 lat,a corka 9 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola33
Witam! We Wrocławiu, chyba sie wypogadza, rano troche pokropiło, mam nadzieje .ze nie bedzie juz takich upałow.I znow bolała mnie w nocy głowa, wziełam ibuprom i przeszło.Mam nadzieje ,ze dzisiaj nie bedzie mnie bolała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pipek syn ma 19 -jedynaczek.Wiola a jak upały we Wrocławiu? Mam tam bliskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słońce znowu w pełnej okazałości-a ja zaczęłam pomagać w malowaniu desek!-ale juz po pół godzinie mam dosyć. Co robicie w te upały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja procz prac domowych lekkich nic nie robilam.odpoczywam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam dzis bole w nadbrzuszu.jakis ucisk. moze to watroba.niby bardzo nie boli ale denerwuje.3sierpnia ide na USGjamy brzusznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirek234
szok.Coraz więcej czóbów na tym świecie.. takich jak wy powinno sie zamykać w wariatkowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NNNo
albo o pogodzie gadka albo ile pulsu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NNNo
i ciągle wybierają się na psychoterapię... ale dojść nie mogą... ciekawe, czemu? moze im tak dobrze z nerwicą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola33
Maaaju,dzisiaj we Wrocławiu da sie wytrzymac, słońce zamglone, lekki wietrzyk ale jakos ciezko sie oddycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co niektorzy nie rozumieją tej choroby, dopoki sama ich nie dopadnie, ale nikomu jej nie zycze.Pozdrawiam niedowiarkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mam nerwice... cos okropnego, czasami byle drobiazg wyprowadza mnie z rownowagi. mam bardzo wysokie tetno- 90-110 przy niskim cisnieniu, czesto jakies nerwobóle(najczęściej w okolicach serca i miednicy). cos okropnego, biore jakies leki ziolowe uspokajajace i magnez ale to za malo chyba... ale przynajmniej nie mam juz tak czesto tych nerwobóli... a wy jak sobie radzicie z nerwami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam orbitrek czyli step z rękami ...dziennie 15 min. potem trochę gimnastyki,lekko siłowej i macie taki poziom endorfin na cały dzien ,że heja !!!! ......żę,nie trzeba Afobamu Do tego trenning autogenny,afirmacje...ewentualnie modlitwa wyciszająca np. o cud Modlitwa o Cud Panie Jezu, staję przed Tobą taki jaki jestem. Przepraszam za moje grzechy, żałuję za nie, proszę przebacz mi. W Twoje Imię przebaczam wszystkim cokolwiek uczynili przeciwko mnie. Wyrzekam się szatana, złych duchów i ich dzieł. Oddaję się Tobie Panie Jezu całkowicie teraz i na wieki. Zapraszam Cię do mojego życia, przyjmuję Cię jako mojego Pana, Boga i Odkupiciela. Uzdrów mnie, odmień mnie, wzmocnij na ciele, duszy i umyśle. Przybądź Panie Jezu, osłoń mnie Najdroższą Krwią Twoją i napełnij Swoim Duchem Świętym. Kocham Ciebie Panie Jezu. Dzięki Ci składam. Pragnę podążać za Tobą każdego dnia w moim życiu. Amen. Maryjo Matko moja, Królowo Pokoju, Święty Peregrynie Patronie chorych na raka, Wszyscy Aniołowie i Święci, proszę przyjdzie mi ku pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pipek, też mnie czeka USG brzucha, ale trzeba iśc na jakieś dobre, bo ostatnio mi robili na jakimś chyba kiepskim sprzęcie i nawet mój torbiel na wątrobie-który mam od lat/niegroźny/ nie wyszedł/a chyba takie coś się nie wchłania?/Za to wyszedł mi woreczek zółciowy esowaty i to musze jeszcze raz sprawdzić-tak prosiła gastrolog.Witam wszystkich na forum! Tylko bez złośliwości-bardzo proszę, jak kogos nie interesuje ten temat, to proszę sobie założyć swoje! A nam dać spokój!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maaaja ja tez mam torbiel na watrobie.ja robie w dawnej wojskowej przychodni na Koszykowej.maja dobry sprzet tzw.3D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×