Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

napieciowy bol w nocy zazwyczaj ustepuje,bo naczynka sie rozszerzaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola 33
Wszysto juz przerabiałam bezsenność, napady leku, kołatanie serca, bole głowy, a teraz mam to przyspieszone tetno, musze isc do dobrego kardiologa, prywatnie moze cos poradzi.Jak robiłam echo serca to wyszło to wypadanie płatka, lekarz kazał brać magnez i chronokard forte-wyciag z głogu.Ale o tetnie nic nie wspomniał, choc było 100, ale czasami jest wieksze.Juz mam tego dość 7lat wystarczy.A serducho sie niszczy, bo taka moja nerwowa natura.Wszystkiego sie boje, wszystko mnie denerwuje.Maż ma juz dosc .Boje sie gdzies daleko wychodzić .Okropne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola 33
Dodam ze do tej pory leczyłam sie tylko ziołami,mam niskie cisnienie, ale wysokie tetno.chetnie bym napiła sie kawki, ale cóz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiola idź do kardiologa. ja tez miałam skaczące tętno, a teraz po leku jest spokojnie. Co prawda mam chyba mniej siły, ale może to i te upały swoje robią? Wiem, że najlepiej wszystko olać, ale wtedy sumienie mnie dreczy Pipek.dobrze się czuję jak sa ze mną ludzie zyczliwi i spokojni. jak mam dośc wszystkiego uciekam w sen-to mnie relaksuje czasem. dawniej walczyłam ze swymi słabościami bez leków i wtedy realizowałam swoje potrzeby twórcze. tak spędziłam 3 lata i pomogło, ale teraz nic mi się nie chce. Po prostu chcę normalnie żyć bez lęku i dlatego wybrałam antydepresant.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia60
jestem dzis bardzo zdenerwowana zle sie czuje ,a jeszcze apel Religi i to kolejny lek przed czyms jeszcze nic dzis nie wzielam z lekow ale mam juz dosc wszystkiego boli mnie zoladek i jest mi zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia60
nikt nie chce mi pomoc wszyscy chorzy tylko nie ja!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysia,ja tez dzis zle sie czuje,wstalam jakas zdenerwowana,jakby mialoby sie cos stac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ktos stosowal kuracje kwiatowa Bacha?ja to zamowilam kiedys ale nie bylam do tego przekonana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Religa prosił, by osoby chore na serce jutro i w niedzielę nie wychodziły z domu-z powodu pogody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana_wawa_
Byłam u nowej Pani Psycholog, Pani wydala mi sie bardzoooo sympatyczna! Ale niestety kolejna wizyta dopiero 20 pazdziernika. Pani powiedziala ze bez psychiatry i dobrze dobranego leku sie nie obejdzie. I ze bole serca, glowy, zolądka to gl.objawy nerwicy i to tylko tak przechodzi sobie. I że więkość ludzi leczących sie na różne objawy u lekarza rodzinnego powinno udać sie do psychologa i psychiatry. Powiedziała że mam bóle napięciowe i nerwicowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana_wawa_
:( :) :( :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana_wawa_
Marysia 60 Gastrosan fix herbatka jest super na żołądek, rozluźnia mięśnia gładkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś z Was miał skurcze dodatkowe serca i je czuł jako takie szarpania w klatce? Co na to brałyście i czy można to całkiem wyleczyć? Jak myślicie? Dziś znowu mnie wzięły i już mam tego serdecznie dość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co sie dzieje z Kringa?czy pisala ze wyjezdza,bo nie pamietam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puls mam niski-bo biorę Biosotal na to obniżenie pulsu-mierzę i mam 57 puls a ciśnienie 110/74. więc niby ok, a bulgoce mi w sercu i jak sobie badam tętno ręką, to czuję jak na moment rytm się zatrzymuje, a potem wraca szybciej przez chwilkę.To są tzw. skurcze dodatkowe-wiem bo na Holterze wyszły.Nie mam już do tego siły i się znowu podkręcam i denerwuję, bo dziś mnie mocniej szarpie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana_wawa_
nie wiem PIPEK co radzisz? Do tej Pani Psycholog to napewno będę chodzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patlysia
tak chciałam tylko dodać, że NIE "afobaN" tylko "afobaM" dziękuję pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze moze idz do psych.po leki.mozesz pobrac po ok.1mies.i zobaczysz jak po nich sie czujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak sugerowala psycholog,ze bez lekow sie nieobedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana_wawa_
ojej jak mi szybko bije serce i ogarnął mnie niepokój, zaparzyłam hebrantke Nervovit... Nawet drga mi powieka/// Serce mi jakoś tak bije jak bym weszła na 5 piętro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdyby mnie tak bilo serce,to nie moglabym nic napisac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam dużego pulsu przy tych skurczach-jest tez niski, a skurcze są Pipek. teraz już przeszły, ale za to kłoło coś w sercu/albo w okolicach/Nie lubie tego uczucia. Propranolol brałam , ale odstawiłam bo jeszcze gorzej było po tym- brałam 2 razy dziennie. Teraz biorę inny lek ale tez obniżający puls.Nie wiem tylko po co skoro i w niskim pulsie skurcze mam.Pozdrawiam Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×