Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Gość AiG
i nic ci nie jest? po bezalkoholowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolin
Fajnie, bez leków... Jak na razie nie wyobrażam sobie tego. Bez leków mam ataki a to uziemia mnie w domu a muszę jakos funkcjonowac w pracy. Terapia - pomysleć musze o tym. Na razie jest mi obojetne co to za lek - byle działal, bo naprawdę same wiecie jakie te ataki potrafia byc wyczerpujące i przerażające. Ja mam jeszcze strach przed zemdleniem gdzies w publicznym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Załamana wawo Trudno mi dac Ci jakąs recepte, bo chyba kazdy sam musi wypracowac sobie metode radzenia sobie z tym. Tez mam chwile, ze mysle ze to mnie zabije przy nasileniu objawow, które dalej są i będą. Jedyne co moge Ci poradzic poza poszukaniem jakiejs terpaii to proba analizy objawow tzn, wtedy gdy sa wieksze trzeba sie zastanowic, czy cos mnie w danej chwili nie gnębi, nie denerwuje (np jakis egzamin za tydzien, jakis konflikt w domu czy z Chłopakiem itd). Kiedy sie znjadzie konkretna przyczynę to czlowiek sie nie nakręca. Myslisz sobie:\"acha cos mnie zdenerwowao to teraz mam zawroty głowy albo jest mi niedobrze, mam do tego prawo\".To co prawda nie zatrzyma tych zwrotów głowy i nudności, ale pomoze Ci nie wpasc w błedne koło nerwicy czyli w strach przed sama nerwicą i jej objawami, atakami itd. Kiedy czlowiek uswidomi sobie, że reaguje tak bo cos mnie zdenerwowało to nie boisz sie, ze jestes na cos chora i nie pogłebiasz swojego lęku. Wiesz, że tak reagujesz na stres no i juz, ale od tego sie nie umiera. Jesli tyle badan lekarskich sie przejdzie to przeciez cos by któres wykazało gdyby naprawde było z nami źle. 3majcie sie !!! Musze stukac prace mgr:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia 60
zalamana trudno sobie poradzc samemu ale w psychologa nie wierze bo to samo jak bys miala wsparcie w domu.Leki biore xanax na noc 0 ,5 g a w dzien pracuje sama i mowie ze to tylko nerwy przestan dziczec bo kazdy je ma lub wezme cos z ziolek jest mi ciezko bo to swinstwo trzyma mnie prawie caly dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AiG
znowu mam ten specyficzny ucisk w glowie, zaraz mnie cos trafi nieznosze tego, samo tak nagle przychodzi co z tym robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wawa,ja poprostu cierpialam-taka jest prawda,szlam ulica i mowilam sobie ze przeciez nic nie moze sie stac to tylko objawy odstawiania leku i z dnia na dzien bylo lepiej.ja bardzo boja jakichkolwiek tabletek,ktorych nie bralam.jesiem przewrazliwiona po cytaniu ulotek.wydaje mi sie ze ja bede to wszysyko miala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekiLojka za wiadomosc,ale wiesz ja balabym sie chyba nie brac tych swoich lekow na nadcisnienie z obawy przed np.wylewem.u mnie niewiadono kiedy cos dopadnie i cisnienie pojdzie w gore.stach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AiG ja mysle ze ty masz poprostu napieciowe bole glowy na tle nerwowym.wez np.APAP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AiG
myslisz? to nie do wytrzymania , to nie boli tylko tak jakby mi ktos wlosy na czubkuglowy rwal...okropne uczucie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia 60
Pipek zmierz cisnienie bo moze idzie zmiana pogody i masz bole ja tezsz biore leki na nadcisnienie prestarium juz6 miesiecy zle sie czuje prawie caly dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie mnie boli glowa tylkoAiG,Marysiu,ale mnie tez moze bolec,bo juz to czuje.jest niskie cisnienie na dworzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem Pipek. Dużo się dzieje na Forum. Siedzę w domu, marzę o ochłodzeniu! Cieszę się, że choć syn nad morzem ma lepiej w te upały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AiG
zazylam apap zobaczymy, nie jest to mocny bol tylko taki cmiacy .....a czasmi to mam takie wrazenie jakby mi sie cos cieplego w glowie wylewalo....jezu ja juz chyba jestem przewrazliwiona ...ale co zrobic jak tak mi sie dzieje ..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia 60
Maaaja jak sie dzisiaj czujesz bo ja zle chodze taka obolala . w czoraj bylam u lekarz bo mnie boli zoladek i dostalam kolejne leki a moze to na tle nerwowym w glowie mam kolowrotek martwie sie o corke bo zaczyna stsz od 1 sierpnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam w domu ,,remoncik\"Nie moge liczyć na wyjazd przed zakończeniem-pewnie jeszcze z tydzień to potrwa. Oczywiście konfliktuję się z mężem i to mnie dobija w te upały. Poszło o to gdzie mamy pojechac na wakacje. Dobre co? Do tej pory-a bylo to z tydzień temu nie możemy się dogadać. Jestem wściekła HHHH!Czuje się w miarę jak na te upały i ogólną atmosferke, ale mogloby być lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AiG.poprostu przeczekac.wiem ze to glupio brzmi,ale taka jest prawda.Neurolog moze przepisac mocniejsze leki.ja kiedys bralamKETONAL.bardzo skuteczny.ale bardziej szkodliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że atmosfera domowa jest bardzo ważna. Ja reaguje na emocje moich najbliższych, wszystko przezywam. Ale jak nagle pozbyć sie tej nadwrażliwości? To chyba jest taka cecha charakteru i już. Znam takie osoby, które nigdy się nie zadreczają z powodów rodzinnych, wszystko traktują z dużym dystansem. Nie boją się na zapas itd. Są oczywiście zdrowe na wszystko. Nie potrafiłabym tak. Martwi mnie każda mina , każdy przejaw złości u mego męza. Jest z tych chumorzastych, choć bardzo go kocham i nie zamieniłabym na innego. czasem mimo tego, że w danej sytuacji nie czuję się winna to ja podaję rękę do zgody, tak by wszystko wracało do normy, ale chyba to zła droga. Jednak nie mogę żyć w napięciu to za dużo mnie kosztuje. Mimo dużego stażu małżeńskiego nie umiem sobie radzić ze wszystkim.Czy i Wy macie takie wrażenie że jesteśmy w pewnym uzaleznieniu od najbliższych a tym bardziej nasze stany nerwicowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AiG
ja wogole nie chcialabym nic brac:( byc zdrowa i wesola ...ale na to trzeba czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia 60
Maaja Ja jestem taka sama kazde twoje slowo to moj charakter nie mozemy sie zadreczac problemami swoich mezow bo jak nas braknie to sobie znajda inne mam takie same problemy ja schudlam 10 kilo przez cholerny sklep ktory otworzyl moj maz i musialam tam sprzedawac to sklep moto nie mowiac o problemach z dzialalnosci gospodarczej to moja 2 zmora i przy ostatniej sprzeczce powiedzialam ze mnie to nie obchodzi mam dosc pracy w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jestem taka sama jak Ty Maaaju.martwie sie byle czym i na zapas,widze rozne zagrozenia,jestem przewrazliwiona ,ale trzeba spojrzec na pewne sprawy inaczej,tak jak inni na to patrza-olewajaco-brzydko powiedziawszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AiG
przeszla :) dzieki za troske :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia 60
jak mam odbudowac swoja wage przeciez 10 kg to duz w 6 miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AiG,tabletki od bolu glowy bierze sie na poczatku bolu,aby nie dopuscic do silnego bolu glowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola 33
Witajcie dziewczyny! Ja przez całą noc walczyłam z napiecięciowym bólem głowy, bo nie chciałam brać tych prochów. Rano jakoś przeszło.To juz nie do wytrzymania, jak nie serce to głowa i tak w kółko.Juz sama nie wiem co mam leczyć, moze to migrena.Ale lekarz stwierdził napieciowe bóle, mam je od 15 roku zycia. Troche sie zmieniły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez zmagam sie z napieciowo-migrenowymi bolami glowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×