Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Lekarze kaza brac ASENTRE JA NIE CHCE BO MAM CHORE OBIE KOMORY SERCA i mam nadcisnienie Zaczelam brac lek NOTTA nie wiem co to jest ale pisze ze na nerwy Bylam u psychiatry 4 razy i ten sam lek za kazdym razem U mnie gdzie mieszkam nie ma lekarzy musze pojechac daleko ale nie mam jak dojechac i jest mi trudno badac sie Na wsi nie ma przychodni ani lekarzy to dziura zabita dziurami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elaga
Mi tez się wydaje, że takie małe dawki to nic nie dają. Ja w takich trudnych chwilach to zwiększałam dawki leków. Czasem nawet sama bez wiedzy lekarza. Ale zawsze lepiej spytać lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elaga
Jak masz trudności z dojazdem to może telefonicznie coś by ci lekarz doradził. Ja tak robiłam jak nie mogłam osobiście pójść do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hoooooooopsasaaaaaaaa
ja biore afobam i 1 mg zadziala zeby czuc sie dobrze ale mniej nie a jesli lekarz przepisał Ci dany lek to chyba mozna go zazywac esli masz chore serduszko?oczywiscie jesli poinformowalas go o tym teraz jest tyle roznych lekow tylko trudno dobrac odpowiedni potrzeba niestety cierpliwosci ,ktorej nam brakuje zycze duzo siły? a skad masz rp na xanax?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hoooooooopsasaaaaaaaa
jesli lekarze kaza brac asterne to powinnas brac co to znaczy ze nie chcesz? oni wiedza co robia jesli ich poinformowalas o sercu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Marzena
no to wlasnie cala Marzena ,nie odpowiada na pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hoooooooopsasaaaaaaaa
do Marzena spokojnie nie kazdy siedzi 24h przed kompem ale sama czekam na odp i zagladam co napisze MArzenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Marzena
recepty na xanax pewnie poczta przychodza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich. dawno tu nie pisałam ale czytam i dzis poprostu musze napisać. czy wy tchórze pomarańczowi macie wogóle pojęcie co wypisujecie. marzena napisała ze nie chce jej sie żyć a wy jeszcze macie sumienie ją atakować. nie dosyć że nie ma zrozumienia w domu, mieszka na wsi gdzie wstyd wogóle przyznać sie że korzysta sie ze leczy sie u psychiatry. czy wy macie pojecie co znaczy odstawiać xanax. marzena szuka mtu pocieszenia, dobrego słowa. nie pisze bo nie ma co robic, bo jej sie nudzi. naprawde pomyslcie co by było z wami gdybyści były na jej miejscu. ale nie jestescie i dlatego ją atakujecie. Marzenko olewaj to. pomarańczowi to ludzie słabi, anonimowi. ty piszesz pod swoim nickiem wiec przewyzszasz ich odwaga.to tchórze. teraz napewno cos piprzna na mój tematr ale szczerze mówiac mam to głeboko w dup...ie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuje. ale co byscie zrobiły gdybyście trafiły na takiego męża jak mka marzena? gdybyscie słuchały ze jesteście psycholami, znosiły awntury i kopa na wet ze strony własnych dzieci? ciekawe czy byście były takie hojraczki. potem byście weszły na forum i usłyszały to co same piszecie? jakie byłoby wasze samopoczucie??? zastanówcie się i miejcie na tyle odwagi by się ujawnic. A teraz mozecie mnie zaatakowac chociaż może marzena odpocznie od waszych popieprzo.... nych bredni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hopsasaaaaaaaaaaaaaaa
netka sorki jestem tu nowa z przypadku pomaranczowa czy ja napisałam cos nietaktownego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hopsasaaaaaaaaaaaaaaa
ja nie znam syt marzenki chcialam tylko zrozumiec czemu nie bierze lekow ,ktore mogłyby jej pomoc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jej co tu sie dzieje! jakoś nie mam nawet ochoty pisać. Marzena, Netka 👄 a ja nadal w kokoniku :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Leki dostaje od lekarza ktory leczy mi serce chodzi o XANAX jESLI CHODZI O aSENTRE to boje sie bo bralam Lerivon i bylo bardzo zle Staram sie brac ziolowe i dawac sobie rade ale czasami jest nerwica mocniejsza od mojego nastawienia a i atmosfera w domu nie jest najlepsza To bada ktora jest przeciwko mnie i wyzywaja od debili i wariatki o jeszcze gorzej ale nic nie moge poradzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elaga
Netka ja nie widzę tu żeby ją ktoś atakował a na pewno już nie ja. Nie wiem co masz do pomarańczowych. Ja nawet nie wiem czemu wyświetlam sie na pomarańczowo. Możesz mi to wytłumaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka wszystkim Elaga wejdz w preferencje tam masz co i jak zebys byla na czarno jesji sie jest na pomaranczowo to mozna podawać sie za kogo ma sie ochote a tak to jest inaczej Witaj Necia :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liduszka- 👄 🌻 :D. Jak po urlopie? Tak mnie wtedy ucieszyłaś tym gg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz ide do lekarza na przebadanie bo bardzo sie zle czuje i jestem cala roztrzesiona Moze mi da leki na nerwy Napiszcie jak dziala AFOBAM to chyba jak XANAX duzo ludzi go bierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elaga dziekuje wspieralas mnie dzis w takim ciezkim kryzysie Moze ja kiedys tez ci pomoge Mysle ze mnie rozumiesz bo mamy podobne emocje i stresy Nie wiem jak sie to skonczy Czy ktos wyszedl z nerwicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku Marzena naprawde ci ogromnie wspolczuje ja sobie nie wyobrazam tego zebym nie miala wsparcia od bliskich... nawet nie wiem co ci poradzic ja chyba bym starala sie ze wszystkich sil wyjsc chociaz troche z tego swinstwa zeby normalnie funkcjonowac i pokazac mezowi i dzieciom ze potrafie sobie dac bez nich rade. Zeby to bylo motywacja do tego aby choc troche powalczyc z nerwica... ja biore Aurex i prosilam o opinie na jego temat ale chyba mala ilosc osob go bierze skoro nikt nic nie napisal:( nie mam jak narazie niepokoju wewnetrznego ale jakos czuje sie taka slaba... nie wiem czy to od tego leku czy od tego ze mam slaby apetyt i zbyt duzo nie chce mi sie jesc.. Pozdrowienia dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej marzena60 ja biore afobam napisze ,ze sledzilam ta wymiane zdan tutaj ale mi jest trudno znalezc słowa pocieszenia:( moge napisac tylko ze rozumiem-sama słyszałam wiele przykrych słow-moze nie od meza ale od innych bliskich osob jesli masz jakies pyt odnosnie afobamu chetnie odpowiem(jesli bede wiedziala)moja przygoda z nim trwa juz bardzo długo-mysle ze za długo juz trzymaj sie cieplutko!badz silna! i napisz jak po wizycie pozdrawiam i sciskam.......na placek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki Ata27 jak ja mogłam cie nie widziec :):) Super po wakacjach zawsze sie dobrze czuje naładowana pozytywną energią czego i wam zyczę buziolki wpadne na gg to poklikamy Witam Afobankę i inne nerwuski :):):) Elaga nie ma za co polecam sie na przyszłość🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem po wizycie u lekarza Serce dzis szybciej bije Ale nerwy sa w zlym stanie Jestem roztrzesiona i pani doktor kazala dobrac XANAX aFOBAMKA JAK DLUGO BIERZESZ TO SWINSTWO czy tak samo dziala jak XANAX czy mozna go brac przy mojej arytmii Napisz prosze jak mozesz Bo Xanax jest chyba nietrafionym lekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Wszystkim kto mnie dzis wspieral Mialam caly dzien atak i bylo bardzo zle. Dziekuje za mile slowa i wspolczucie ale taka mam sytuacje w domu i nie zmienie 3 chlopow choc bym bardzo bardzo chciala. Musze sie meczyc i zyc bo nie pracuje i pieniedzy na utrzymanie nie mam A wyprowadzic powinien sie ojciec i syn a nie ja bo juz powinnam miec odpoczynekw zyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzenka ok 5 lat bralam tak w granicach 0,25-0,50mg niepamietam dokladnie ale chyba mialam wtedy takie fazy ze bralam codziennie i pozniej np mialam jakis czas przerwy(czyt.ok m-c?)i znow wszystko wracalo -pozniej musialam miec zawsze przy sobie ,gdzyz wystepowal u mnie lek przed lekiem i 0,25 zawsze przed praca i potem w zaleznosci od samopoczucia albo jeszcze jakas tableteczka lub nie pozniej ciaza i natychmiastowe odstawienia na ok 19m-cy(czulam sie naprawde dobrze-zadnych objawow odstawiennych etc) i nagle wszystko wrocilo ze zdwojona sila-teraz oscyluje w dawce 0,75-1,5mg to bylo max(dobowo)wiem ze to jest duzo za duzo:((4 miesiace to trwa) zaznacze ze 1x mialam przepisane 1 opak xanaxu i nieczulam sie po nim dobrze(nie wiem czemu skoro to ta sama substancja) pisalam kiedys tam wczesniej ze afobam przepisuje mi lekarz rodzinny u psychiatry tez sie lecze ale jakos nietrafnie teraz chce zejs z afobamu i zmienilam psychiatre coby konkretnie mna pokierowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiu19g aurex to odpowiednik cipramilu bardzo dobrego leku przeciw lękowego ,po jakis dwóch tygodniach powinnaś poczuć poprawę po miesiącu zapomnisz co to lęk .Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie pracowałam przez 13 lat więc doskonale Cię rozumie jak to jest. Ciągłe wymówki że trzeba mnie utrzymywać. Koszmar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Afobamka dokladnie wszystko przeczytalam i teraz wiem ze te 2 leki moga byc inne Pani doktor powiedziala ze w sytuacjach takich jak dzis dawke zwiekszyc do potrzebnej Dlaczego nerwica wrocila po 2 latach to straszne czy tej cholery nie mozna sie pozbyc. Szukaja na wszystko lekow a na tak proste schorzenie nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×