Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Gość luccy be ka be
Ja mam silną nerwicę.Bardzo trudno jest mi z tą chorobą żyć. Ponadto mam poniczne lęki. Pół roku temu byłam w ośrodku terapii nerwic. Ten pobyt dużo mi pomógł. Wcale nie znaczy, że wyleczyłam się z nerwicy. Mam inne spojrzenie na życie i wiem w jaki sposób walcztć z nerwicą. Nie wolno się poddawać, nie wolno pielęgnować lęków tylko zwalczać. Ja byłam uzależniona od xanaxu, I wiele przeszłam , ale uwolniłam sie.Nawet nie myślałam ,że bedzie to takie trudne. 5 miesiecy nie biorę żadnego medykamenta i daję rade. Wychodzenie z nałogu było koszmarne. Udowodniłam sobie i kekarzom ,że pokonam.Szkoda, że tej choroby nie da sie wyleczyć tak jak np grypy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cudowny lek na nerwice
-------------------------------------------------------------------------------- U Bonifratów - w Krakowie na Krakowskiej 48 /sklep czynny od poniedziałku do piątku/ jest syrop uspakajający ANTINERVINUM- godny polecenia. Tel (012) 430-61-22 Oprócz tego warto udać się tam na wizytę przed zakupem ziół do przyjmującego akurat lekarza , wizyta bezpłatna drzwi obok sklepu zielarskiego, /najczęściej jest to Bonifrata/ i opowiedzieć mu o swoich dolegliwościach, a on da receptę na mieszankę ziół, którą trzeba zakupić w sklepie zielarskim właśnie u Bonifratów. Wytrwałości w parzeniu i piciu co wcale nie jest trudne jeśli ma się w domu termos -------------------------------------------------------------------------------- Witam Cierpię na nerwicę, a konkretnie zdiagnozowano zespół lęku napadowego, lęki mieszane, nerwicę natręctw. Byłem 2 razy w szpitalu psychiatrycznym, leczony najpierw nieskutecznie Anafranil-em SR75, Asentrą. W szpitalu podawano mi Stimuloton 75mg dobę, Neurotop 600mg dobę. Oczywiście skutek mierny. Zalecono psychoterapię, ale ja jeszcze dodatkowo pojechałem do Monasteru w Supraślu, tam przyjmuję mnich Ojciec Gabriel, który słynie z tego, że wypisuje za darmo recepty, na kurację ziołami. To jest wiedza przekazywana z dawnych lat, i co najważniejsze jest skuteczna. Poniżej przedstawiam zeskanowaną receptę, z którą należy udać się do sklepu z ziołami, i wszystko to zakupić, następnie wymieszać i zażywac 3 razy dziennie, 20 minut przed posiłkiem po połowie szklanki naparu. Dla mnie naprawdę pomogło, i wcale nie trzeba odstawiać lekarstw, ja tylko zmniejszyłem później dawkę Stimulotonu. Możecie też zadzwonić do tego Monasteru w Supraślu, i dowiedzieć się czegoś więcej Są to zioła działające na depresję, jak i nerwicę. Szczerze polecam, i możecie się też skonsultować ze swoimi lekarzami, jestem ciekawy co Oni powiedzą na ten temat Zapomniałem dodać, że u mnie poprawa zdrowia objawiła się dopiero po miesiącu zażywania. Znakomite w tym, jest to, że wierzę, iż te zioła doprowadzą mnie do całkowitego wyleczenia, i nie potrzebna jest mi żadna psychoterapia. Jezeli ktoś bedzie zażywał te zioła, to bardzo proszę o opisanie, kiedy zniknęły dolegliwości nerwicowe. Są to zioła takie jak te co sprzedają "zioła księdza klimuszko", te są podobne, różnica polega na tym, iż te zioła działają skuteczniej, i są bezpłatnie przypisywane, tylko dlatego, bo mnisi chcą każdego człowieka wyleczyć, a nie zarobić na nim, tak jak to czynią Ci co sprzedają zioła Klimuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej.. wiecie co.. wlasnie niedawno ktoś kto jest mi bliski powiedzial że jestem wyjątkową egoistką. myślę ze oprócz tego, że jesteśmy wyjatkowo wrażliwe to sami przyznajcie, jest nas cos z egoistów.. przynajmniej ja u siebie to widzę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cudowny lek na nerwice
Ten punkt czwarty to jest się krwawnik. Recepta jest taka, bierzemy: 1/ część (50g) ziela rdestu ptasiego 2/ część (50g) ziela melisy 3/ część (50g) ziela srebrnika 4/ część (50g) krwawnika pospolitego 5/ część (50g) ziela serdecznika 6/ część (50g) ziela dziurawca 7/ część (50g) lisc miety+ pokrzywy+ podbialu 8/ dwie części czyli 100g kwiat glogu 9/ część (50g) korzen lukrecji 10/ część (50g) porost islandzki 11/ dwie części czyli 100g szyszki chmielu 12/ trzy części czyli 150g korzenia kozłka Zioła wymieszać ze sobą, i parzyć według receptury, czyli : 2-3 łyżki stołowe (czubate) wsypać do naczynia, zalać 3 szklankami wrzącej wody, przykryć na 50 minut, przecedzić, i pić 3 razy dziennie po 1/3, lub pół szklanki, 20 minut przed posiłkiem. Gwarantuję, że po 3-4 tygodniach pojawią się efekty, czasami może się to pojawić później, ale chyba tylko w najgorszym stanie choroby. Cudowne jest to, że przebija to o głowę inne leki, i dla mnie pomogło a 5 tygodniowy (wcześniejszy) mój pobyt w szpitalu, nawet w połowie nie był tak pomocny. Zioła zalecane na depresję, i nerwicę. życzę zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cudowny lek na nerwice
Rano wypijam sobie pol szkalneczki na pusty zoladek sparzonej dzien wczesniej wieczorem i podgrzanej mikstury - po pietnastu/dwudziestu minutach czuje jej wyrazne dzialanie, nie jest ono tak silne i oglupiajace jak dzialanie benzodiazepiny ale czuje je bardzo wyraznie a jest lagodnie tonizujace i uspakajajace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luccy be ka be
Ja chcuałam zapytac ,czy te zioła można kupić np w zielarskim sklepie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cudowny lek na nerwice
tak i samemu to wszystko wymieszac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luccy be ka be
Ja na pewno wyprobuje. Szukam naprawdę czegoś skutecznego. Mnie dokucza nerwica,lęki ,depresja i wszystko z tym związane. Piłam już zioła tylko nie wszystkie ,które tu zoztały wymienione. Dobra na nerwicę jest też taka mikstura:neospasmina,passispasmin,crataegi,2 szt. nerwosolu lub jeden duży i hydrixina w syropie. To wszystko razem wymieszać, wlać do jednej ,ciemnej butelki i pić 3 razy dziennie ,dobre też na spanie. Taką miksturę piliśmy w centrum terapii nerwic. efekty są widoczne po co najmniej dwutygodniowym przyjmowaniu. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oranges
jejku, weź znajdź sobie forum pt. jak mieszać leki, i tam wypisuj jakieś dziwne przepisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luccy be ka be
dzięki ,na pewno wypróbuję. Ja mogę podać miksturę,która jest dodra w leczeniu nerwicy a także na spanie. Należy wymieszać razem następujące syropy ziołowe: neospasmina,passispasmin,crataegi 2 szt. nerwosolu lub jeden duży i hydroxizine. Wszystko dobrze wymieszać i pić po łyżce 3 razy dziennie. Piłam to będąc w ośrodku terapii nerwic. Naprawdę skutkuje , efekty po dwóch tygodniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oranges
hej, znajdź sobie lepiej forum pt. jak mieszać, robić, i smakować lekarstwa bo tu za dużo miejsca zajmujesz na jakieś dziwactwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przemekkk
Słuchajcie!!! Polecam Wam bardzo ziołowy lek o nazwie Rhodiolin. Jest to wyciąg z jakiejś azjatyckej roślinki górskiej, która obniża we krwi poziom hormonów stresu, zwłaszcza kortyzolu. Sam cierpie od dawna na skurcze dodatkowe na tle nerwicowym i po tygodniu brania tych kapsułek czyję się znacznie lepiej!!! Odstawiłem Biosotal i wsiadłem na rower bez obawy że pikawka mi zacznie skakac. Naprawdę lek bezpieczny i godny polecenia. Sęk w tym że jest dosyć drogi - dwumiesięczna kuracja (120 kapsułek, 2 dziennie) kosztuje około 100pln. Dużo zdrówka życzę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przemekkk
widze ze tu nie ma co pisac , bo co by czlowiek napisal to zawsze jest złe, no ale wspolczuje wam jestescie chorzy na nery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przemekkk
chorzy na nerwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisze na pomaranczowo
czy dorabianie teorii,nadinterpretacja tego co ktos powie,doszukiwanie sie podtekstów to schizofrenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie jak ja sie boje ja biore xanax chyba 6 lat cos koło tego czy to tak naprawde ciezko odstawic ja własnie probuje moze te bóle głowy sa od tego ?????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oranges
hahahaha to wszystkich ludzi trzeba by było nazwać schizofrenikami. schizofrenii człowieku w 100% nie ma się świadomości że się na nią choruje. chyba nie widziałaś/eś człowieka ze schizofrenią!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do magda s
zestaw odstawienny tabsow to mnostwo objawow ,wlasnie bol glowy i zawroty tez ale ustapia z czasem ,zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie. przed okresem jestem i tak dziwnawo się czuję;/ i mam dziś od popołudnia dusznosci tzn . znaną,sławną kulę w gardle u nerwicowców. dusi mnie i dusi. i jakoś zawroty głowy coś zaczynam mieć na wieczór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny,magda s i zdrowko,wskakujcie na drugie forum pt: walcze z nerwica\" tam teraz jstesmy,jest milo i przytulnie! Czekamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich poczytalam sobie i ciekawi mnie odstawie brania dlugotrwale lekow jak ie so obiawy czy bardzo sie cierpi i czy samemu mozna odstawic poradzcie mi bo mi teraz dolozyla lek ale chciala bym z czasem zucic to wszystko tylko sie boje raptownie kto to pszeszedl to niech mi powie jak to jest pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja osobista rada
nie liczyć na cudleki a wziąć się w garść: 1.prwidłowe odżywianie 2.wysiłek fizyczny rekreacyjny w pocie czoła minimum 3 x 30 x 130 3.higiena w pełny tego słowa znaczeniu 4.pozytywne nastawienie psychiczne 5. tening autogenny wg Jacka Mironskiego Wg Golemana "Potęga ciała" organizm prawidłowo prowadzony sam w >90% może nie dopuścić lub zlikwidować chorobę. Szczegóły w odpowiednich tematach na www.vademecum.zdrowia.prv.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luccy be ka be
Chciałam zauważyć ,że tacy przemadzalcy, co niewiele tu wniosa a innych temperują ,to wogóle nie powinni zabierać głosu. Po to tu każdy czymś się dzieli żeby inni mogli z tego skorzystać. Niech nikt nikogo nie poucza ,bo to niczemu nie sluży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja osobista rada
Lucy, do kogo ta mowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja osobista rada
po cholerę tu siedzisz jak nie potrzebujesz pouczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda-stara
mam pytanie-czy wasza nerwica spowodowała szybsze starzenie organizmu?wyglądacie na wiecej lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprostu wariatkowo
zegnajcie !!!i wy chcecie z tej choroby wyjść!!!!tu tylko można nabawić się nerwicy maxa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja osobista rada
Przyszłość medycyny wg mnie Współczesna medycyna i medycyna przyszłości nie będzie polegała na tabletkach, zastrzykach, operacjach chirurgicznych, lecz na stymulacji(środkami zarówno fizycznymi jak i psychologicznymi), wręcz zmuszaniu Układu immunologicznego do obrony i walki z infekcją chorobotwórczą poprzez spełnianie 4. warunków determinujących zdrowie: 1)prawidłowe odżywianie(wysokowitaminowe i optymalnie białkowe), 2)wysiłek fizyczny na poziomie potu, 3)higiena w pełnym tego słowa znaczeniu, 4)pozytywne nastawienie psychiczne; krótko mówiąc, dzięki higienicznemu stylowi życia. Będzie to najsensowniejszy, zarazem najtańszy sposób na zdrowie i życie. W przeciwnym wypadku ludzkość może ulec zagładzie biologicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luccy be ka be
Przemekk:) nie przejmuj się czyjąś uwagą.Na tym polega m.in.terapia. po to tu wszyscy jesteśmy , aby się wspierać i pomagać sobie pokonywać chorobę. Zawsze znajdzie się ktoś przemądrzały , kto chce w jakiś sposób zwrócić na siebie uwagę, może dowartościować się w ten sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda-stara
jak to jest z tym starzeniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×