Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Gość karczocha
hej!! z tym nastawieniem do życia to racja, trzba je zmienic zeby było lepiej i ja staram sie to robic, staram sie nie myslec i nie planowac tego co mam zrobic za rok, bo teraz jest teraz i trzeba zyc tak zeby byc zadowolonym, staram sie!! ale sa chwile trudne i wiadomo ze trzeba jakos przez nie przejsc, ja jutro mam egzamin i juz mi serce bije jak oszalałe nie moge sie uczyc, i kurcze po co ja sie tak przejmuje, fakt ide drugi raz za pierwszym nie zdałam, znowu prof moze sie na mnie wydrzec, ale kurde co z tego!!! olać go, od jutra mam wakacje czy zdam czy nie zdam!!! dlaczego orgaznizm sie nie podporzadkowuje??? mowie, zeby olac to serce i tak wali, poce sie, rece mi sie trzesa, jak zmusic organizm zeby było posłuszny? boje sie ponizenia, tego ze przez zdenerowaowanie nie moge myslec logicznie i odpowiedziec na proste pytania.. i jeszcze dochodzi do tego fakt ze nie moge spac dzien przed egzaminem, ostatno spałam moze ze 20min, i cała noc przelezałam w mekach, a to tylko wszystko psuje bo wiadomo orgaznizm wykonczony po nieprzespanej nocy, to jak tu myslec logicznie?? oby przetwac do jutra!! chce w wakacje pozbyc sie tej nerwicy, mam nadzieje, ze jasli jej nie wyrzuce z siebie to chociaz ja zmniejsze do minimum, zeby nie była słoniem tylko małym robaczkiem... Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do mam 25lat :to nerwy i zmeczenie:)nie martw sie, na noc lykaj duzo magnezu imoze wposmoz sie czyms na uspokojenie??przynajmniej na noc! Ja mam niby dobre dni,ale chyba znow cos mi utknelo w przełyku chyba skorka od owocu mam nadzieje ze zaraz mi zejdzie bo jak nie to wpadne w histerie ze znow zaczne wymiotowac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 25 lat
moze i nerwy, zmęczenie ale przeciez nie studiuje pierwszy rok, zawsze gdzies latam, a to znajomi, a to po sklepach itp a puls mam podwyższony od wczorajszego wieczoru...niemiłe to uczucie i nie wiem czy nie wybrac sie do przychodzni...powie ze wariatka jestem to sie uspokoje;) pije melise no i ten aspargin ( magnez i potas nawyrównanie bicia serca)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do MAM 25 LAT; ja też miewam takie coś. szczególnie nie znoszę jak łapie mnie to przed snem/ płytki oddech i wydaje mi się że normalnie oddychac nie mogę.. dzis znów byłam w kosciele i było ok, choc początkowo zrobiło mi sie bardzo duszno ale jakoś przeszło;) teraz od jakiejs godziny mam dusznosci denerwujące ale myśle ze przejdą niedługo;) mam nadzieję że Wasza niedziela jest spokojna beznerwicowa:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 25 lat
o nie!!! jutro wstaje o 6 i przed 7 ide sie zapisac do lekarza do przychodni...zobaczymy co powie...pewnie da skierowanie do kardiologa bo na karcie informacyjnej ze szpitala napisali ze jak cos to ma byc usg serca i holter... nienawidze tego płytkiego oddechu, jakby mi powietrza brakowało i sie mecze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karczocha
pewnie łapie cie napadowy czestoskurcz nadkomorowy, serce nie kurczy sie prawidłowo, stad duszność i złe samopoczucie, dobrze ze idziesz do lekarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 25 lat
noooo a na pogotowiu powiedzieli mi ze serce pracuje DOBRZE tylko mam z nerwów te dodatkowe skórcze.... tetno mam 90 juz chyba z dobe, nie moge spac, chce mi sie płakac, jestem zmęczona i rozdrazniona a moja matka patrzy na mnie jak na wariatke:( najpierw musze isc do internisty...czy cos mi przepisze??na to tetno...przeciez na kardiologa czeka sie miesiącami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 25 lat
co to jest ten napadowy czestoskurcz nadkomorowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karczocha
to sa własnie takie dodatkowe skurcze, ktore zaburzaja prawidłową prace serca i dlatego tak sie czujesz, mnie tez to łapie czasami, ale jakos samo mija, jesli u Cibie te czestoskurcze sie długo utrzymuja to dostaniesz na to lek, a ztym tentnem to ja tez mam takie wysokie, ale jakos z tym zyje, moze nie jest to najzdrowsze, ale co zrobic...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 25 lat
no ale na pogotowiu powiedzieli ze te dodatkowe skórcze ja odczuwam jako "wypady" i nierównomierne bicie serca....tego juz praktycznie nie mam ale mam za to wysokie tetno co mnie meczy i nie moge złapac tchu jak lerze i chce zasnąc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 25 lat
dobija mnie to ze kazdy w rodzinie patrzy na mnie jak na wariatke, własnie weszła matka i zaczełysmy sie kłócic, powiedziała ze jestem nienormalna histeryczka:( dlaczego ona taka jest?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może się przydać
Pisownia imienia lub nazwiska w postaci skrótu ograniczonego do początkowej litery (lub rzadziej kilku początkowych liter) zakończonej kropką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lista obecności
Andziusia........24............nerwica natręctw..............Berlin Pelasia 78........29............gorafobia........................War szawa Hexa..............29............nerwica lękowa.................Gorzów Punca24..........24............nerwica natręctw..............Sosnowiec Basiaijuz.........46............nerwica lękowa- była...........Łódź Liduszka.........37............ner. lękowa.agorafobia........Jaworzno Pipek.............44.............nerwica lękowa..................Warszawa Netka30..........32............nerwica lękowa.depresja .....Włocławek MamaJulki........30............nerwica lękowa,depresja..... małopolska Dana39...........40.............nerwica lękowa..................Kujawy Efka43............43.............n.lękowa , agorafobia..........Gdańsk Iiyama(Tunia)...50...deprecha z napadami lęku panicznego....Łódź Rrenka037.......39.....nerwica lękowa z deprechą...........Warszawa Marijke...........23......nerwica lękowo-depresyjna.........Warszawa Aniołek21........21..............nerwica lekowa................. Poznan Ammarylis .......46 ......nerwica lekowa z agorafobią.... Ostrów Wlkp Olabasia.........52...............nerwica lękowa..............Warszawa Zgredek.........31......................depresja........ . ..............Konin Tamara...........35...................agorafobia........ ..............Śląsk Starababa........59................n.lekowo-depresyjna.. .Gorzów Wlk. Zuza..............35.................nerwica, depr................Dziwnów Maleństwo........29................agorafobia........... ......Warszawa Marska...........42............nerwica lękowa....................Kujawy Jagoda...........45...................nerwica lękowa...........Katowice Marzena.........47..................agorafobia.......... .............Łódź Ada7777.......36........n.lękowa, agorafobia,hipochondria..Zach.Pom. Angel61......... 27...............nerwica natręctw i lęki....Warszawa Magdziapek.......25...........n.lękowa.......... .................Śląsk Kasia100...........43...........n.lękowa.......... .............Poznań Nadzia26...........27............n lękowa............................ślask Asix90...............17......n. lękowa (n. serca)...................Toruń nusia 35.............35.......n.lękowa i inne.........................Kraków Bianka...............39.........n.lękowa, hipoch................okol.Gliwic Sloneczko.mw......24.......nerwica lękowahipohondria.....Wrocław DUSIKA ..............34 nerwica depresja i inne................WROCŁAW GUNIA24......24.......nerwica lekowa i hipochondria.............TCZEW diabel-na-obcasach.....23.......n.lękowa .................. Biała Podlaska goofer1982.... 25.......n.kękowo-depresyjna..............Częstochowa Jaco20 ........20...........n.lekowo-depresyjna..................Wr oclaw Amiga_Gdynia......21..............n.lękowo-depresyjna ........Gdańsk mazanek...........35..............nerwica lękowa...............kraków kitti77..............30............nerwica lękowa,........świętokrz bzium.........24.........n. lekowa, n. jelit, hipochondria!......wrocław Afobamka........30.......nerwica lękowa.................podkarpacie Ania ..............36.......nerwica lękowa.................Tychy Agais..............29.......nerwica lękowa.................Keflavik kokardka 25.......26......n lekowo - depresyjna ............ Slask xanaxik............35.......nerwica lekowa............Zielona Gora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lista obecności
i to dla was () --- () --- () --- () …………… || -— || — || — || ………… .{*~*~*~*~*~*~*} ………@@@@@@@@@@@@@ …… { ~*~*~*~****~*~*~*~ } … . @@@@@@@@@@@@@@@ … .{*~*~*~* 100 lat*~~ *~*~*~*} …{ *~*~ * 100lat********* * ~*~* } …{ ~*~*~*~*~*~ *~*~*~*~*~ } …@@@@@@@@@@@@@@@@@ ……………… … )---------( ………… ____ ,-----------, ___ …… … /_________________\ *”˜˜”*°•._˜”*°••°*”˜_.•*”˜˜”*°•.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filip80
witam Mozecie mi cos napisac na temat leku Depakine Chrono 300. Byłem u psychiatry bo miałem jakies dziwne lęki a pare razy to nawet miałęm ataki paniki. Przepisał mi COAXIL. Po miesiącu brania czułem sie juz lepiej, ale jeszcze nie rewelacyjnie. Na drugiej wizycie przepisał mi tą Depakine 300, ale czytałęm ze to lek na padaczke, a ja padaczki u siebie to nie zauważyłęm. Moze ta Depakina jest tez na nerwice??? Przyjmował to moze ktoś kiedyś??? Pozdrawiam cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytałam wszystko co napisałyscie i z serca wam dziekuje ale to u mnie nie jest takie proste jak by sie mogło wydawac to jest dom tesciów z tym że tesć juz nie żyje a tesciowa teraz po 20 latach nas wyrzuca bo chce zebysmy spłacili rodzeństwo meza ......to znaczy że ona przepisze nam ten dom jak spłacimy siostrę i brata meza sa to kolosalne sumy .......a my rodzina z 4 dzieci maz chory cukrzyca nadcisnienie miazdzyca zarobki 1500 zł plus rodzinne 120 z trudem wystarcza na przeżycie a tu mamy ich spłacac nie ma co gadac to jest po prostu chore ..........ale tak to jest jak zaufa sie komuś na słowo ....pozdrawiam wszystkich .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór;) lekkie duszności posiadam, ale poza tym apetyt niezmiernie mi dopisuje, Hiszpania wygrywa wiec nie jest najgorzej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Efcia, Pipku :) i w ogole all :) Kurde mialem 2 tygodnie wolnego i dzis musze isc juz do pracy :/ a tak mi sie nie chce :D ze masakra :) Co do planowania dnia ;) to naprawde dziala :) ja z tego wyszedłem bo pomogla mi w tym moja kochana dziewczyna :) wkoncu zaczolem pracowac :) i to mnie postawilo na nogi w pracy nie ma czasu na myslenie o nerwicy czy o tym co mi jest... Zupelnie o tym zapomnialem i czylem sie swietnie. pracuje obecnie w Castoramie gdzie jest pelno ludzi i wlasnie to ze tam jest mnustwo ludzi czlowiek zapomina o chorobie. Rozmowa z klientami, czy doradzanie kupno towaru :) Super sprawa :) nauczylem sie poprostu o tym nie myslec. I najwazniejsze wiem ze potrafie i w siebie wierze to mi dało 50% szans na wylecznenie :) pozniej wam napisze reszte :D Spiesze sie :d buzka !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bashah77
I tak trzymaj Jaco20;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bashah77
czy u Was też tak sennie, ja zaraz zasnę i uderzę czołem o blat biurka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kala 30
WITAM.pomocy. czy to normalne ze ostatnio nie ma dnia zeby cos mi nie bylo.jak nie boli mnie serce to znow zawroty i bole glowy a za chile cala sie trzese.juz nie daje rady ,jak tu zyc,tak sie nie da.czy to juz tak zostanie na zawsze??? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolkaj
Znalazłam naszą starą listę (obecności) dopiszcie się dziewczyny Andziusia........24............nerwica natręctw..............Berlin Pelasia 78........29............gorafobia........................War szawa Hexa..............29............nerwica lękowa.................Gorzów Punca24..........24............nerwica natręctw..............Sosnowiec Basiaijuz.........46............nerwica lękowa- była...........Łódź Liduszka.........37............ner. lękowa.agorafobia........Jaworzno Pipek.............44.............nerwica lękowa..................Warszawa Netka30..........32............nerwica lękowa.depresja .....Włocławek MamaJulki........30............nerwica lękowa,depresja..... małopolska Dana39...........40.............nerwica lękowa..................Kujawy Efka43............43.............n.lękowa , agorafobia..........Gdańsk Iiyama(Tunia)...50...deprecha z napadami lęku panicznego....Łódź Rrenka037.......39.....nerwica lękowa z deprechą...........Warszawa Marijke...........23......nerwica lękowo-depresyjna.........Warszawa Aniołek21........21..............nerwica lekowa................. Poznan Ammarylis .......46 ......nerwica lekowa z agorafobią.... Ostrów Wlkp Olabasia.........52...............nerwica lękowa..............Warszawa Zgredek.........31......................depresja........ . ..............Konin Tamara...........35...................agorafobia........ ..............Śląsk Starababa........59................n.lekowo-depresyjna.. .Gorzów Wlk. Zuza..............35.................nerwica, depr................Dziwnów Maleństwo........29................agorafobia........... ......Warszawa Marska...........42............nerwica lękowa....................Kujawy Jagoda...........45...................nerwica lękowa...........Katowice Marzena.........47..................agorafobia.......... .............Łódź Ada7777.......36........n.lękowa, agorafobia,hipochondria..Zach.Pom. Angel61......... 27...............nerwica natręctw i lęki....Warszawa Magdziapek.......25...........n.lękowa.......... .................Śląsk Kasia100...........43...........n.lękowa.......... .............Poznań Nadzia26...........27............n lękowa............................ślask Asix90...............17......n. lękowa (n. serca)...................Toruń nusia 35.............35.......n.lękowa i inne.........................Kraków Bianka...............39.........n.lękowa, hipoch................okol.Gliwic Sloneczko.mw......24.......nerwica lękowahipohondria.....Wrocław DUSIKA ..............34 nerwica depresja i inne................WROCŁAW GUNIA24......24.......nerwica lekowa i hipochondria.............TCZEW diabel-na-obcasach.....23.......n.lękowa .................. Biała Podlaska goofer1982.... 25.......n.kękowo-depresyjna..............Częstochowa Jaco20 ........20...........n.lekowo-depresyjna..................Wr oclaw Amiga_Gdynia......21..............n.lękowo-depresyjna ........Gdańsk mazanek...........35..............nerwica lękowa...............kraków kitti77..............30............nerwica lękowa,........świętokrz bzium.........24.........n. lekowa, n. jelit, hipochondria!......wrocław Afobamka........30.......nerwica lękowa.................podkarpacie Ania ..............36.......nerwica lękowa.................Tychy Agais..............29.......nerwica lękowa.................Keflavik kokardka 25.......26......n lekowo - depresyjna ............ Slask xanaxik............35.......nerwica lekowa............Zielona Gora jolkaj...............28.......nerwicalękowo-depresyjna.....Kraków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bashah77
kala30 zastanów się kiedy zaczyna Ci się tak dziać, o czym wtedy, wcześniej myslałaś, co robiłaś, to powinno być rozwiązaniem. Co cie doprowadza do takiego stanu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Jolkay dołączyłaś do listy - przybij piatke - w kupie raźniej;) Efcia dzięki za komentarz w sprawie mojego pisania, czasami mam wrażenie , ze rozwodzę się zabardzo, ale wychodzę tez z założenia , że nigdy wiedzy nie zawiele:) ja cały czas eksperymentuję jutro jade do sanatorium więc bedę miała ( mam nadzieje) więcej czasu to podziele sie z wami moimi doświadczeniami buźka narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kala 30
bashah77 dzieki ze odp.Bardzo czesto czytam to forum,i wiem ze trzeba sie czyms zajac,zaplanowac dzien i tak tez staram sie robic,mam tysiace planow ,jestem pelna zapalu.ale to przychodzi z nienadzka ,nagle robi mi sie slabo itd itd niewazne gdzie jestem i co robie,wtedy oczywiscie panika od ktorej nie moge sie uwolnic to jest silniejsze o demnie.od dzis zaczynam brac magnez mam nadzieje ze choc troche pomoze ,tylko nie wiem jak dlugo mam go lykac,do tej pory bralam bisocard .mam tabletki od psychiatry ale nie biore ,bo boje sie ze wszystkie skutki uboczne beda akurat u mnie ,wiem ze to glupie ale nie moge i juz... Pozdrawiam Wszystkich i prosze napiszcie jak dlugo mozna brac MG B 6? Z gory dziekuje za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×