Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

www.7days.pl polecam śmieszna stronka :) czuje sie.. nawet dobrze. bylam dzis u psychologa i wrocilam i przezyłam dzisiejszy dzien calkiem w dobrym stanie :) w ogóle lubie te wizyty u psychologa tak pozytywnie mnie nastajaja :) wierze wtedy ze wszystko sie uda! ze to jest mozliwe zeby to wyleczyc ! :) [kwiat}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejć!!! Faceci sa jak dzieci!! mieszkam z 2ma i musze im zrobic kolacje ;/ czy wszyscy sa tacy sami??? a co dopiero bedzie po slubie??? przeciez to maz powinien roibc kolsacje kochanej zonie no nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nerwuska ja z tym walcze juz cztery lata.narazie pracuje ale boje sie ze nie dam rady.kiedys bylam zupelnie inną dziewczyną.nie moge sie pogodzic z tym ze zachorowalam.ostatnie dwa dni byly fajne.ale zawsze gdy znjde te sile do walki i ze dwa,trzy dni są ok to potem musze za to zaplacic tygodniem meczarni.mam juz dosc.chyba sie poddaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co jak tak czytam te wpisy to mam wrazenie ze cierpie na troche cos innego niz WY, minowicie, mnie dusi w klacie raczej, leki tez sa , przed smiercia, przed wyjsciem z domu ale narazie pracuje i wychodze, czasem przed wyjsciem musze szczelic sobie uspokajajcego tabsa i jest gut. Moze to dlatego ze mam poczatak tego gowna?? U Was też tak sie zaczynało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny Sorki cześć dziewczyny i chłopaki , bo mamy w naszym towarzystwie Pana. Witam naszego rodzynka. Dopiero uśpiłam dziecko i usiadłam do kompa zaczyna być moim nałogiem zamiast iść spać bo wstaję o 5 to najpierw muszę wszystko przeczytać i cosik napisać. Netka wiem jak to zabrzmi , ale się nie przejmuj. Ja też mam dobre dni i już wydaje mi się , że będzie ok a tu nagle znowu dostaję w dupę i jak dotrę w końcu w męczarniach do pracy tojestem taka zmęczona ,że chętnie wróciłabym już do domu. wtedy też wydaje mi sie , że sie poddaje, miałam nawet takie myśli żeby zrezygnować sz pracy , pisałam o tym wcześniej. Ale czy jest to dobre wyjście z sytuacji jak sie zamknę w domu to już nie wylezę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie na początku tylko bolał brzuch i tyle jak się zdenerwowałam. Teraz jak wychodzę z domu to mnie boli brzuch i wydaje mi się że natychmiast muszę iść do ubikacji, dochodzą do tego telepawki , miękkie nogi i walenie serca. Każda z nas ma troche inne objawy, inne lęki, ae generalnie \"idea\" jest ta sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniołek trochę taktu kobieto nie używaj słowa główno, bo jak słyszę to słowo to mi sie słabo robi. hihi .Moje całe życie, egzystencja kręci się wokół główna. zastanawiam czy zaraz mi wyjdzie czy jeszcze trochę poczeka.Ale mam z nim ubaw co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lecę dziewuszki do lózka bo jutro będę mieć oczy na zapałki a szefostwo urządza jazdy o byle cio więc musze mieć trzeżwy umysł zeby się nie dać . Całuski i kolorowych snów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marta, aniolek dzieki.rozkleiłam sie.choc dzis odnioslam sukces.poszlam na poczte i wystalam w duzej kolejce.poszlam na pieszo, bez auta.lek byl straszny ale wiedzialam ze jesli zawroce do domu to przegram.po wyjsciu z poczty wszystko odeszlo.jakby reka odjął.wiecie dziewczyny, troche mi sie zawalily moje plany.bardzo pragne miec dziecko ale moj mąz, który pracuje w delegacji chce abysmy wyjechali razem do irlandii i tam zdecydowali sie na dziecko.rzeczywiscie nasze zycie jest dziwne bo on wyjexdza na 6 tygodni i potem dwa jest w domu.wiec praktycznie zyjemy osobno.ale ja mam problem jechac 20 km od mojego domu a gdzie do irlandii.druga sprawa to dziecko.w takim stanie chyba powinnam dac sobie spokoj.ale to juz dla mnie oststni dzwonek bo czas ucieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale prostaczka ze mnie hih Przepraszam za to \"gówno\" ale jak mysle o tym to tylko takie słowo cisnie mi sie na usta!! Brykam do wyrka. Śpijcie dobrze, nabierzcie sił, bo jutro czeka nas nowy, ciekawy dzien.. ciekawe co przyniesie... Dobranoc pchły na noc karaluchy pod poduchy, dobrej nocy hej! Ps. fajnie by bylo miec dziecko (oczywiscie nie traz jeszcze) ale boje sie z ciazy bede sie czuc jeszcze gorzej alebo ta nerwowka odbije sie na dziecku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim!Jutro wszystko przeczytam dzis tylko na chwilke...bylam na zebraniu ,szlam zupelnie spokojna ,bylo ok jakby nigdy nic mi nie dolegalo-super uczucie! ,pozniej poszlam do lumpa kupilam fajne szmatki i jeszcze sppoktalam fajna kolezanke z ktora przegadalam pod sklepem godzine,nie bylo mnie w sumie ze 3 godz.mialam wylaczona komorke i rodzinka sie dobijala do mnie ze glodni..ale sobie poradzili i beze mnie,ominelo mnie robienie kolacji ...chyba czesciej bede znikac wieczorami....Dobranoc wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia 60
Netka powiedz mi jaki wzielas lek i ci pomogl i czulas sie dobrze Ja dzisiaj sie trzese w srodku mimo ze wzielam xanax

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rrenko czy Ty przypadkiem nie jesteś Irenka? i masz może dzis imieniny ? jesli tak to wszystkiego o czym marzysz ... 🌼 🌼 🌼 👄 a jeśli nie jesteś solenizantką to przyjmij to jako miłego dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam moje drogie kobietki!!!!ide zrobić się na bustwo paznokieć ,fryzura ,kosmetyczka ,może tam wysiedze ale ..... więc trzymajcie kciuki .Jutro ide na wesele wiec same rozumiecie ale stres jest tyle godzin moze nie będe wariowac hahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia 60
Ada czy sie juz zestarzalas ze obiad musisz miec na 12 godz a moze jeszcze spisz co sie z toba dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry wam wsztystkim.wlasnie mam zebranie w pracy i jakos zyje.marysiu lek ktory biore zaczyna dzialac dopiero po dwoch tygodniach.jestem z tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! Dzieki Ci Efcia ale nie jestem Irenka....rrenka to od Renaty -tak mam na drugie i trzeba je jakos wykorzystac bo tylko pierwsze imie sie uzywa Ktos pytal o noc....ja nigdy nie mam problemow w nocy, spie jak niemowle moja nerwica zawsze uprzykrza mi dzien a na wieczor czuje sie dobrze i chodze spac 12 albo ok.1szej za to rano moglabym spac do poludnia ,ten typ tak ma....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia poczekaj na mnie ide z Toba ,pisalam ze nie moge sie zebrac do fryzjera bo sie boje tych godzin spedzonych ale razem byloby razniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj maz wyjechal w interesach na weekend a w niedziele mam uroczysty obiad u znajomych no i stres, bo nie bardzo lubie tam bywac po za tym dostac sie tam autobusem-kawalek drogi ,najchetniej bym odpuscila ale ze wzgledu na moje dzieciaki musze sie przemoc,zobacze albo sobie zalatwie podwozke ,albo sie na autobus zdam albo ostatecznie taksowke -tylko wiadomo pieniedzy szkoda ale trudno ....nie dam sie zatrzymac w domu ,trzeba sie zmierzyxcz tym wyzwaniem ale oczywiscie na poczatku mialam panike w glowie -jak ja tam bez meza dotre!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natka ja też mam takie dni dzisiaj właśnie mam taki dzień ,że te moje starania są do dupy.Jestem załamana przeziębiłam się i czuje się bardzo żle .Pare dni było tak dobrze a już wczoraj na wieczór mnie zaczeło brać .Jest mi żle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ada zarzyj jakis srodek na przeziebienie najlepiej z tych musujacych ze srodkami przeciwbolowymi naprawde przynosza ulge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem rozdrażniona i podenerwowana co chwile walnie mi serce a tak było dobrze to to cholerne przeziębienie.Dzięki Rrenka za rade ,ale nie mam nic w domu musze poczekać na dzieciaki .Nie dość ,że mam cały czas bolący ten bok to jeszcze gardlo mnie boli .Wszystko dzisiaj jest do dupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia 60
Ada dla pocieszenia ci powiem ze tez kicham raz poraz zle sie czuje Wypilam melise glowa mnie boli od wczoraj ale to zmiana pogody tak zle wplywa jest pochmurzone niebo Jestem w srodku roztrzesiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×