Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Aniołek nie rób nam ...obciachu :) wyszło że jutro Ty idziesz na zajęcia ,a my czekamy na relacje ...o czym one były ! Lubisz to co robisz? jeśli tak to myśl o tym ... a tam jest dużo miłych osób i w razie czego możesz poprosić ...o notatki :) dziś też miałaś pietra żeby wyjść wskoczyłaś w ciuszki i.... nic się nie stało ! Jutro też tak będzie ! nic się nie ma prawa stac ...wiesz już czego nie wolno robić? .... bać się ! jak coś załomocze to pozwól temu czemuś przejść ,nawet nikt nie zauważy że coś przez Ciebie przechodzi :) Ja trzymam kciuki żeby nic nie przechodziło ... a Ty rób resztę ! Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Efka, rycze sobie, nie lubie tego co robie, zasze marzylam zeby byc pielegniarka ale jak widze szpital to mi słabo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Wam za ta strone, mam, mialam takiego przyjaciela do ktorego zawsze moglam napisac jak zle sie czulam, ale teraz to on ma mnie juz chyba dość :( odsunal sie ode mnie :( to mnie dobija!! tesknie za nim :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołek to walnij w stół i zapytaj czemu ma Ciebie dość ...wyciągnij do niego rękę ...może go też coś trapi ? może potrzebuje pomocy ? moze w ten sposób spełnisz swoje powołanie będziesz taka siostra bez kitla ..taka od duszy! a sztuką jest wysłuchać drugiego człowieka i jeszcze go zrozumieć . :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nam sie wydaje ze jestesmy inne niz ludzi bez nerwicy,ale to nieprawda.Kto mnie nie zna mowi,ze jestem spokojna.opanowana,ze po mnie wcale nie widac zeby mi cokolwiek dolegalo,a juz napewno nie nerwica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .SYCYLIJCZYK.
MAM NERWICE DZIEWCZYNY RATUJCIE NA IMIĘ MI RAFAŁ POCHODZĘ ZE ŚREDNIEGO MIASTA UZYWAM LEKÓW DORAŹNIE I TEŻ CODZIENNIE DZIEWCZYNY JESTEŚCIE WSPANIAŁE LUDZIE ŚMIEJĄ SIĘ Z NERWICY TO STRASZNE GDY MAM NERWICOWE SILNE KŁOPOTY Z ODDYCHANIEM I DRĘTWIENIA TO LUDZIE MÓWIĄ TO NIC ALBO DAJ SPOKÓJ LEKCEWAŻĄ ALBO SIĘ ŚMIEJĄ A JA SIĘ CZUJE JAK BYM MIAŁ UMRZEĆ JESTEM W SKLEPIE CZY GDZIEŚ I BRAK MI TCHU CAŁY DZIEŃ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzwonilam do niego i chcialam sie umowic na spotkanie, on odpisał ze sporobuje, bo jest zajety, ale nie napial wieceej :( zawsze mogal mana niego liczyc :( nawet jak mialam juz mojego macho. zawsze bylam wesola, radosna, pelna energii o zapalu do pracy i pomocy, przez to bagno wktorym twkie stalam sie smetna moze dlatego juz mnie nie lubi.. :( moglabym tak gdybac do rana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Rafale :) ja zawsze wtedy mysle NIE UMRZESZ NA TO NIE UMRZESZ!!! i biore cos na uspokojenie, ale podobno od tego mozna sie uzaleznic ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Sycylijczyku wśród wyrozumiałych i współcierpiących ! Jesli potrzebujesz wsparcie i zrozumienia to dobrze trafiłeś ... Tutaj możesz pisać wszystko z czym sobie nie radzisz ,też o tym z czego sam jesteś zadowolony bo takich ludzi też potrzeba .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku od czego? od wmawiania sobie że nic się nie stanie? :D A może ten przyjaciel na coś więcej liczył z Twojej strony i jak już masz swojego mena to po prostu się ...wycofał !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku to śmigaj w realny świat :D miłej nocki i spokojnej ..a jutro trzymam kciuki żeby nie przyszło Ci na myśl się czegoś ...bać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafał bo ludzie jak czegoś nie znają to albo olewają ,albo wyśmiewają się z tego ! to dowodzi jacy są niektórzy ... zamiast chociaż spróbować kogoś zrozumieć ze może komuś w ten sposób pomóc ..to wola mieć znajomych tzw. \"normalnych\" .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .SYCYLIJCZYK.
TEN ADRES TLEN JEST NIE PRAWIDŁOWY BO MUSIAŁEM WPISAĆ JAKIŚ ADRES BO BYŁO WYMAGANE WYBACZCIE.ADRES E-MAIL JEST PRAWIDŁOWY CHYBA.CZY KTOŚ MA TRUDNOŚCI Z ODDYCHANIEM I DRĘTWIENIA?OCZYWIŚCIE NA TLE NERWICOWYM?NAPISZCIE JESTEM TU NOWY I BĘDĘ ODWIEDZAŁ WASZĄ PIĘKNĄ STRONE JAK MNIE TA NERWICA NIE ZABIJE :-( :-( :-( :-( :-( POZDRO NAPISZCIE COŚ W ODPOWIEDZI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .SYCYLIJCZYK.
TEN ADRES TLEN JEST NIE PRAWIDŁOWY BO MUSIAŁEM WPISAĆ JAKIŚ ADRES BO BYŁO WYMAGANE WYBACZCIE.ADRES E-MAIL JEST PRAWIDŁOWY CHYBA.CZY KTOŚ MA TRUDNOŚCI Z ODDYCHANIEM I DRĘTWIENIA?OCZYWIŚCIE NA TLE NERWICOWYM?NAPISZCIE JESTEM TU NOWY I BĘDĘ ODWIEDZAŁ WASZĄ PIĘKNĄ STRONE JAK MNIE TA NERWICA NIE ZABIJE :-( :-( :-( :-( :-( POZDRO NAPISZCIE COŚ W ODPOWIEDZI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa......
Nic Ci nie będzie, my jakos zyjemy.Sprobuj spokojnie oddychac, relaksacja wskazana, możesz wspomagac się ziołami, wsazany psycholog, on ći pomoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sycylijczyk dobrze trafiłeś .To cię nie zabije ale będziesz cierpiał.Co do oddechu to spróbuj pooddychać przeponą to ją rozlużni.Napisz coś więcej o sobie jak długo chorujesz ,co bierzesz i czy robiłes jakieś badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sycylijczyku,nerwica jest bardzo upierdliwa,ale da sie z nia zyc.Nalezy zrozumiec przyczyny jest powstania.a w tym pomoze psycholog.Masz stwierdzona nerwice.robiles jakies badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sycylijczyk my to wszystko przerabialysmy.bylam przerazona tak jak ty.sądni lepsze i gorsze oraz dni straszne.musisz byc na to przygotowany.ktos tu pisal o marku grechucie.ja przeczytalam ze on mial chorobe duszy i ciala.gdzies tez uslyszalam ze polelnil samobojstwo.nie mozemy panikowac.przeciez kazdej z nas lekarze mowili ze od tego sie nie umiera.tobie tez polece ksiazke \"mój lęk, mój koszmar\" autor anna klasen.mozesz ją kupic przez ksiegarnie internetową np. księgarnia daniel.wpisz w wyszukiwarce.ta ksiązka duzo pomaga.mozna zrozumiec nasz lęk.rozpracowac go.podstawa jest nie wpadac w panike.kazdy z nas ma te najgorsze dni.ale zyc trzeba.dla mnie przykładem jest krzysztof kolberger.walczy do konca.i czym nasz choroba jest w porownaniu z jego.musisz byc silny.nie bedzie latwo.ale czy ktos nam mowil ze zycie bedzie latwe.nie boj sie.ja na to forum trafilam dopiero po czterech latach choroby.teraz inaczej patrze na moja chorobe.nadal sie boje.ale co ma byc to bedzie.wczoraj mialam zalamanie a dzis wytrzymalam zebranie w pracy i bylam na imprezie.nie wiem co bedzie jutro.ale co ma byc to bedzie.sa osoby zdrowe ktore wstaja rano dostaja zawalu lub wylewu i juz ich nie ma.a my jestesmy i zyjemy.te slowa w tej chwili moga nic ci nie pomoc.jestes przerazony.ale za jakis czas spojrzysz na swoją chorobe inaczej.zrozumieszją i bedziesz wiedzial z czym walczyc.pozdrawiam cie i wszystkie was.dzieki ze jestescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba dzis mam natchnienie.obiecam sobie ze jak z tego wyjde - a wyjde napewno, to sama napisze o tym książke.juz napisalam początek :-) ada.wiecie ze pisanie pamietnika to piekna sprawa.rozmawialam z osobą która wyszla z nerwicy.leżala dwa miesiace w szpitalu.powiedziala mi ze wygrala zycie.teraz jest w 100 procentach zdrowa, abylo z nią tragicznie.miala momenty ze siedziala w koncie i obgryzala paznokcie. musisz byc jak czołg - powiedziala mi.po kazdej porazce trzeba wstac z podniesioną głowa. w tej ksiązce jest sposob na zawroty głowy.trzeba podniesc głowe, wyprostowac sie i spojrzec na jakis punkt polozony wysoko np.jakąs wieze,dach czy cos w tym stylu to uspokoi zmysł rownowagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×