Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Witam wszystkich wczoraj przeżyłam horror cały dień bez netu,bo miałam popsuty ,a jak tam u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rrenka znajdz natchnienie do okna i tak po przyjażni to u mnie też byś trzasnela chciaż jedno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ada jeszcze swojego nie oblecialam a co dopiero Twoje ,to prasowanie tez mi idzie jak po grudzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera jasna kiedys vnosilo sie posciel do magla i po sprawie a teraz ta posciel jest z guzikami przyszytymi a nie wyjmowanymi jak kiedys i jak to oddac do magla wiec sama prasuje ,najlepiej bylaby posciel z kory ale ja lubie satyne bawelniana wiec sie mam z tym prasowaniem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rrenka prasowania też mam troche nie będiesz się nudzić a w nagrode spacer po plaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj plaza ...moze sie skusze...ale nie dzis bo mi beda łapki dretwiec....od tygodnia biore acard na rozrzedzenie krwi i mi z lapkami lżej ,nie dretwieja zbyt czesto ja se tu siedze a moja sunia sie uwalila na sterte uprasowanej poscieli ...cio za paskuda ,akisz!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie slonko jest u mnie i cieplo az grzechem byloby nie umyc tego okna tak,tak biadole ....wczoraj deszcze na okna zle ,dzis slonko tez nie dobrze hihihi!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
starababo przeczytalam wlasnie Twoj dowcip ktory napisalas wieocrem ihihi i akurat jem sniadanie hihih pozdrawiam i sciskam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia 60
Witam Ja bylam na spacerku u mojej mamy na cmentarzu jak szlam bylo nie najlepiej ale to nerwica !!! A teraz ide po zakupy i cos ugotowac ale naradzie nie jest tak zle U mnie najgorsze sa wieczory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia 60
Ja dostaje trzesawki od 17 i musze cos brac alboL72 albo Walidol lub Xanax ale to zostawiam na spanie bo chyba bym do rana lazila i by mnie trzeslo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł26
Hej wszystkim nerwuskom, ale dzisiaj mamy piękną pogodą - napewno u mnie - świeci piękne słoneczko, a niebo jest bezchmurne, odraz człowiek inaczej funkcjonuje:).... na spacerek !!!..... Ja wstałęm o 10.00 , bo wczoraj ogladałem mecz Polski i jeszcze mecze do późna w nocy aż w końcu na mordke padłem i spać.... Lecę popołudniu do Wawy trochę pokręcić się po mieście i wykorzystać fajną pogodę:)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niespokojna...
Cześć dziewczyny! U mnie również słoneczko, to bardzo dobrze, choć mimo leków troszkę wszystko we mnie drży. Aada wreszcie jesteś ! :) Już wcześniej o to pytałam, ale Cię nie było. Jak długo brałaś Lexotan i w jakich dawkach? Czy wcześniej też brałaś jakieś benzo... ? Napisz mi proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niespokojna...
Witaj Pawełku! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł26
Hej Aniołku , hej Niezapomiajka , w ogóle witaski dla wszytkich ponowne.... Imię - mhmhm jak imię chyba normalne:)..... Dobrze bo mnie przeziębionko odpuściło:)///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł26
Tak myślałem........ że ktoś bliski ma tak na imię...........:).... spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Aniołek21 trzymam kciuki. A nie lepiej wiecej do ludzi wychodzić i znaleźć sobie zajęcie co Ciebie całkowicie pochłonie wtedy nie myślisz o N Pozdrawiam Zgredek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamaJulki 🖐️ wam :) nie mam czasu z WAmi gadać mam z 5 okien umyć w tym balkon,, :) a plecki mnie bolą chyba mnie jednak zawiało i tak sobie z tym chodziłam zwalając wszystko na NN..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×