Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Gość niespokojna...
Ada to ja pytałam o Lexotan. Czy to znaczy, że brałas tylko jedną tabletkę dziennie? Mnie zapisał 3x1 tabl. 3mg. I nie bardzo zrozumiałam, co pomogło Ci bardziej; Lexotan czy antydepresanty??? Dziś dzwoniłam do mego lekarza i powiedział, że mam brać Lek przez miesiąc, a potem będziemy z niego wychodzić. Jaką Ty miałaś dawkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dziewczyny! mialam duzo pracy dzis...i zle sie czuje..odebralam wyniki i znowu mi spadla ilosc krwinek czerwonych :( ahh.... ide sie polozyc .. moze bede wieczorem.. pozdrawiam wszystkich :) renka dzieki za diete :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bombatick
Siemano byłem wczoraj u lekarza dostałem słynny Rexetin .Słyszałem ze działa dopiero po 2 tygodniach ale na mnie zadziałal opdrazu praktycznie zero nerwow odrazu :D Tylko chodze narazie bardzo senny .I dzisiaj na jazdach raz sie zamysliłem do tego stopnia ze bym wjechał w drzewo :) ale ogolnie duzo lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobiety to ja zaczęłam z tą dietą i nie moge jej zacząć , nie wiem czemu boje się,że coś zjem niezdrowego i wszystko pódzie na marne.. :O ale obiecuje jutro napisać znowu 3 dni diety , ciekawe czy kogoś pokusiłam, ? ja nie mogę zebrać silnej woli jak sie wkręćę to juz leci ale póki co.. bleeeeeeeeee.......... i ciągle boli mnie gdzies koło łopatki.. :( ale było pięknie dzisiaj okna umyłam 3 szt zostały mi 2 na jutro może ....lecę kończyć obiad męzowi w sumie to jest kolacja, bo wypada o 18 prawie, pa miłego wieczorka życzę wam wszystkim koleżanki i koledzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niespokojna pomógł mi lexotan ale ja brałam tylko raz dziennie ,on jest silnie uzależniający .Wydaje mi się ,że trzy razy to za duyzo.Spróbuj wziąść jaden raz na dzień i zobaczysz jak nie pomoże to wtedy weż jeszcze.Antydepresanty wogóle mi nie pomogły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Byłam dzisiaj kilka godzin w szpitalu u mojej nowo narodzonej bratanicy, jest prześliczna, ma zaledwie kilka godzin, a jest bardzo dużym dzieckiem i tak patrzy, jakby wszystko już rozumiała :) A poza tym... Nienawidzę tej N. :( Niby mniej się denerwuję i zwłaszcza wieczorami w domu odpuszcza, ale poza tym albo mam lęki, albo czuję, że zaraz zemdleję, tak mi słabo, albo jedno i drugie na raz :( Co z tego, że staram się funkcjonować normalnie, jak tyle mnie to kosztuje i ciągle się zastanawiam, kiedy padnę. Dawniej myślałam, że to przez cukier, który mam dosyć niski (w okolicach 74-75), ale teraz widzę, że to nie ma aż takiego znaczenia, bo czasami, jak mam dobry dzień, mogę nie jeść dłużej i jest ok, a kiedy indziej po obiedzie prawie padam :( Psychiatra mnie pocieszyła dzisiaj (wpadłam po zwolnienie), że jeszcze trochę i będzie lepiej po Seroxacie. Niby wiem, że będzie, ale mam dość tej cholernej nerwicy i beznadziejnego samopoczucia, i tego pilnowania się, żeby nie pokazać po sobie, że coś jest nie tak, bo nie mam ochoty wszystkim tłumaczyć, co mi jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bombasic może nie łykaj leków przed jazdą.Zdawalam na prawko dwa lata temu ,aż 4 razy .Pierwsze trzy byłam na środkach uspokajających i nie zdałam a za czwartym razem nie wziełam nawet ziołowej tabletki i zdałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ada7777: Tak Ada jestem tutaj nowy, całkiem zielony :) a jakby to którąś eNkę interesowało to jestem do wynajęcia na czas nieokreślony hehe Pozdrawiam Zgredek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ada, jest lepiej po sero, tzn. nasilone objawy po leku minęły, powoli odpuszczają wcześniejsze niepokoje i napięcie. A to poczucie, że jest mi słabo, miałam znacznie wcześniej, to od samej n., a nie po seroxacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teresa 27
Cześć - mam pytanie ? Od 1,5 roku mam nerwice (o ktorej nie wiedzialam )a teraz juz wiedzac, lecze sie grupowo juz 8 raz na psychoterapi . I teraz ,dlaczego u niektórych nerwica trwa rok , u innych dwa lata a u innych trzy lata .. . I chcialabym wiedziec jakie sa sposoby oprocz psychoterapi szybkiego wyzdrowienia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wyslucham wszystiiego , co komu przyjdzie do glowy ... Wiadomo ze milosc i sex dodaje sily ! Pozdrawiam wszystkich milo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i normę na dziś wyrobiłam :D Bombastick to super że jest lepiej niż było ;) i nie zamyślaj się ;) bo pod tym drzewem mogła stać jakaś nerwuska i byś ..wystraszył ;) Senność to moze być na początku taki objaw dopuki organizm się nie przyzwyczai .... powodzonka na jazdach ! Marijke a byłaś z tym cukrem u lekarza? bo jak tak się słabo czujesz to może faktycznie cukier Ci spada i nasz takie dolegliwości.. próbowałaś wtedy zjeść coś słodkiego ? Po tym leku jesli dobrze go tolerujesz to na pewno będzie lepiej ,ale wiesz że lek to jest na jakiś czas .Trzeba coś jeszcze robić żeby sobie pomóc. I GRATULUJE CIOCIU! 🌼 malutkiej bratanicy...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o mamoooooooooo zmordowalam to wielajgie okno i jeszcze inne musialam poprawic tzn.umyc szybe bo jakis srajptak obsral mi umyte okno!Czuje sie jak po aerobiku i saunie ,musialam sie wykapac.....czuje sie dobrze tylko tak we mnie w srodku lekko drga od wysilku a jeszcze musze isc do sklepu ,syna na poczte wyslalam to juz mu zakupow nie zlece...sama pojde ,corka na tancach...chwila relaksu i dalej lece mamajulki ja tez nie trzymam diety ,tej od Ciebie jeszcze nie stosowalam(ale poprosze o c.d.) ,ja narazie mniej jem 4-5 malych przekasek w dzien bez pieczywa ,ziemniakow i slodyczy ,efektow wielkich nie oczekuje jak na razie ,nie waze sie ,nie mierze zobacze za pare tygodni....poki co czuje sie lzej bo sie zwyczajnie nie obzeram i uwazam co jem....mysle ,ze to tez dobry sposob, czuje ulge w zoladku..... wogole czuje sie lzej .a za jakies dietki konkretne narazie sie nie biore .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teresko to chyba zależy od podejsia danej osoby do własnych problemów .Jeden potrafi szybciej zrozumieć i zmienic w sobie to co jest powodem jego nerwicy ,a inny ma więkrze opory przed zmianą własnego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia 60
Adusia masz sie wszystkim nie martwic OB to stan zapalny w organizmie moze byc reumatyzm . zab lub inny stan zapalny Ob prawidlowe powinno byc 1 - cyfrowe do10 ale malo kto takie ma . Teraz sobie pomysl od czego taki moze byc i sie nie martw To nie jest powod do tragedii Ale kreci mi sie w glowie to ciekawe od czego Mam tak czesto i zaczynam sie trzesc z nerw jestem w srodku niespokojna kurde cos sie robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efka, wiesz, jak zwróciłam na to uwagę lekarzowi, to mi powiedział, że przy wyższym poziomie cukru pewnie lepiej bym się czuła, ale w moim wieku to dobrze mieć niski, bo to oznacza, że w przyszłości nie będę miała problemów. Zwykle mam przy sobie coś słodkiego, staram się jeść regularnie itd., tyle że ja zawsze tak miałam z cukrem, a dopóki nie pojawiła się n., to nigdy mi to nie sprawiało kłopotów. I tak jak już pisałam, czasami czuję się tak beznadziejnie po jedzeniu, nawet po słodkim :( Wredna małpa z tej N.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rrenko ..dorwać tego srajptaszka i piórka mu z ogonka wypypcić! :) jak on mógł na wymyte okno.... ;) Ja dietkę mam taką że piję herbatę bez cukru ,staram się wypic tylko jedną kawę dziennie z łyżeczką malutką cukru..:O jem pieczywko tylko pełnoziarniste i nie jem sosu tylko najpierw mięsko a za jakiś czas surówkę i po 18 ...głoduję do rana! acha i piję 2 litry wody ...i czuję ze się niedługo ..utopię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamajulki moze za pare tyg. zgubie spodnie gdzies na ulicy! hihihi! czesc dziewczynki ,witam wszystkich chlopakow tez i Tereske -wiesz Tereska z N to jest tak jak z wojna -nigdy nie wiadomo kiedy sie zacznie i kiedy sie skonczy....sorki ze tak dosadnie ale tak jest ....od nas duzo zalezy jak dlugo sie damy jej wodzic za nos ...czym szybciej ja poskromimy tym szybciej mozemy czuc sie zwyciezcami....ale ta fransa lubi wracac ,niestety- ale to nie regula....wogole to przy N nie ma regul. Ale nasza grupa terapeutyczna jest swietna wiec zatrzymaj sie tu z nami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!mialam problem ok 13 do ok 14.3o.aby otworzyc nasz topik,czy ktos tez mial? Potem musialam wyjsc.U mnie dzis ok.Zalatwilam kilka spraw.Pogoda ekstra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efka ja od zawsze duzo pije wody niegazowanej ,jak jej nie ma to chora jestem.... 2-3 litry bo mam wiecznie pragnienie i chyba ten tluszcz powinien splynac ale nie....chyba na mnie woda specjalnie nie dzxiala ale i tak ja pije ,ale mi trudno tak o 18tej juz nie zjesc jeszcze ok.20 cos przekase-jablko albo jogurt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Bombatick
Zamyśliłeś się za kólkiem??? Boże broń przed kierowcami na adntydepresantach i innych prochach...:O NIE WOLNO PROWADZIC PO TAKICH LEKACH, DOTARŁO??????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia 60
Pipek ciesze sie ze dzis z toba ok chcialabym taki dzien miec tylko nie wiem jak to zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee kocham zwierzatka i te fruwajace- juz temu srajptakowi daruje.... zmykam na razie bo mam wyjsc a jeszcze wlosy wysuszyc ,pa!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Bombatick
I jeszcze jedno - teraz obok siedzi instruktor z nogą na DRUGIM hamulcu, kiedyś go nie będzie za to może być trup jako ofiara niefrasoblwych kierowców którzy prowadzą po lekach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia 60
Moj syn bierze xanax i jezdzi autem i tez po lekach zdawal prawko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×