Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

.........boli......... ale wiecie co mam pretekst żeby mężus mnie conoc masował po pleckach (voltarenem) ;) miłe to chociaż jakiś plusik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej witam miałam problem z wejsciem na kafe juz dobrze dzisiaj nici z lekarza bo za dużo ludzi na dzisiaj zapisanych Efcia dzięki za maile Rrenka ja od ciebie nie mogę otworzyć tyle narobilam krokietów że wojsko bym nakarmila może ktoś chętny ? niech wpadnie jak samopoczucie dzisiaj? :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lidiuszka niech Ci ktos pomoze sciagnac program do pps ...to proste dla tych co sie troche znaja na kompie wtedy sie otworzy... mamajulki ja tez okno mecze ,teraz przerwa na obiad,spocilam sie jak w saunie!a jaka gimnastyka,tluszczyk sie stopi! dzis licze tez na masaz u mojego chlopa ....moze byc erotyczny hihihi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia 60
A moje okna ja mam 7 szt i to mnie przeraza a moze sa krasnale i umyja okienka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie pogoda piękna już zaliczyłam plaże tzn wydmy .Pawełku dzięki za zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysia 60: na mnie czeka 5 okien takich ciut wiekszych I nie chce mi sie ich umyć czekam na jakąś 5 dziową ulewę hehe Zgredek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia 60
Asa wybieram sie nad morze to zawitam do ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia 60
Ada sory litery pomylilam chyba jestem glodna lub zmeczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia 60
Zgredek to tez masz fajnie szkoda ze nie ma mody na witraze lub cos podobnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawełku lexotan brałam jakieś dwa miesiące przed antydepresantami.Z perspektywy czsu widze teraz ,że najlepiej się po nich czułam niż po tych wszystkich gównach.Zaczynałam od pół tabletki dziennie ,póżniej po całej i póżniej znowu pół i póżniej co drugi dzień.Pawełku ,ale uwazaj bo lexotan uzależnia i to dosyć szybko.Mi pomógł w tym najgorszym okresie się uspokoić inie myslałam po nim o śmierci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysiu mam OB dość wysokie ,bo30 .Czy to może być od stanu zapalnego zęba ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze zrobimy zjazd nad morzem?Atrakcja turystyczna -TRZĘSĄCE SIĘ BABY TYLKO 5 ZŁ BILET.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysia 60: hmm .... Wogóle wystawić okna :) albo spryskiwacz i wycieracki podmontowac hehe Zgredek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia 60
To nie jest az tak wysokie Osoby z rakiem maja 3 -cyfrowe O B ty masz 30 moze byc od zebow moze masz kilka zepsutych tak jak ja i cholernie boje sie dentysty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysia 60: Sam się bałem do niedawna zebologa A teraz robie zeby bez znieczulenia. Polazłem do innego dentysty. Sam w to jeszcze nie wierze. Namówiła mnie babka na to żeby bez znieczulenia zrobić. To zależy od praktyki dentysty. jescze 2 miechy temu mi podwójne znieczulenie rypali. Zgredek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dentysty też się boje jak cholera no ale trzeba będzie iść .Wyczytałam ,że noerma u kobiet to 12 ob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrociłam... Pierwszy raz uslyszalam ze mam NERWICE. Nie wiem czy sie cieszyc czy plakac Ale jestem pełna opytmizmu! :) BEdzie dobrze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Piekne Nerwuski i Przystojni Nerwusi ! :D Dzisiaj brakuje mi czasu chętnie od kogoś troche pożyczę ;) Wstałam o 6 rano bo musiałam chłopa nakarmić i śniadanko do pracy przygotować ..i pózniej poszłam spowrotem spać ! Wstałam o 11 bo kumpelka się dobijała ,pozniej znajomy zadzwonił aż godzinę przez telefon sobie pogadałam i dopiero niedawno zjadałam ..śniadanie do najpierw musiałam obiad zrobić :) Chłop wczoraj nie miał co ubrać bo nic nie wyprasowane ...i tak sobie latam ..ale już jestem zmęczona w koncu swoje lata już mam .. acha czuję się dzisiaj jak zwykle ..super nic nie boli ,nic nie dolega! aby tak do wieczora . Listę obecności podpisałam będę pozniej... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku ja się nie boję tego słowa powiedzieć że kogoś kocham ... ale wiem jak bardzo to słowo jest potrzebne ,bo nie tylko czyny mogą nas przekonać bo czasami nie rozumiemy czyjejś miłości ,ale takie bez powodu powiedziane słowo kocham Cię za to że jesteś taką jaką jestes! I to jest do Ciebie Aniołeczku! pewnie że będzie dobrze ,bo nic innego być nie może ... tylko nabierz siły i pewności ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pamietam tez pare rzyczy, a szcegolnie 10000 ktore zbieralam co miesiac zeby kupic oryginalna lalke barbie w peweksie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×