Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Marijke nie martw sie ja dzis też się czułam okropnie jakoś minęło i teraz jest dobrze.:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efcia, DZIĘKUJĘ SERDECZNIE :) Tak o tym nie myślałam, że jestem taka sama, tylko więcej o tym myślę... Bardzo fajnie to ujęłaś. Bo ja od wizyty u psychiatry myślę o sobie w kategoriach \"chora\". Z terapią masz rację. Tylko poczekam jeszcze półtora tygodnia do wizyty kontrolnej i wtedy z panią doktor porozmawiam, gdzie najlepiej iść na terapię, może mi kogoś poleci. Ech, ja wiem z tą niedoskonałością i w ogóle, ale jakoś to do mnie nie dociera. Ja mam dużo zainteresowań poza studiami, zawsze byłam zaangazowana też w inne rzeczy, uprawiam sport itd., ale może faktycznie nie umiem czasem odpuścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marijke nie wolno myslec ze jestes chora-pomysl ze sa ludzie ktorzy sa smiertelnie chorzy.my jestesmy poprostu nadrazliwe i stad te objawy i ta nerwica.bo ludzie ktorzy wszystko olewaja nie rozumieja nas,ale czy sa przez to szczasliwsi...?chyba nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgredek ..obawiam sie ,że jeśli nie zwolnisz to w ten garniturek się nie zmieścisz....:) bo wiesz jak to jest łatwo przytyć,ale stracić te zbędne kilogramy to już wielki problem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomidorki
nerwiczka-piczka nerwiczek-piczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miloszka: oj wiem. Zresztą otyłoś mi dana została genetycznie. Ociec i mamuśka są trochę więksi :D I ja powoli ich zaczynam doganiać. Ale w grudniu bede szprycha hehehe. Szelki będe musiał nosić Zgredek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomidor,jak chcesz brac udzial w dyskusji to napisz cos z sensem,a jak nie to na grzadki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liduszko moja znajoma brała te leki mowiła , że jej pomogły.Ja też miałam zawroty głowy, nawet badał mnie neurolog, u mnie minęły same.Czasami się pojawiają jak jestem bardzo zdenerwowana.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladycook
pomidorki-puste rozporki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pipek ja to kupiłam ale nie mam odwagi tego wziąść zaznaczam ja cholernie się boję co kolwiek brać chodzi o leki ale wiem że napewno pomogło znajomemu neurolog mu to polecił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladycook
Zgredek ...u mnie tez otyłyłość rodzinna....matka moja to ze 130 waży:) ..a ja nie chcę jej dogonić....:) a poza tym to do sylwestra zostało mało czasu...więc staraj się mieć pustą lodówę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beznadzieja..........
Czy to, że życie wydaje mi się do niczego, nie wiem co robić żeby było dobrze, a to co robie jest źle. Nawet nowa fajna fryzura jest nie fajna, ciągły lęk przed życiem, ludzmi, jutrem powoduje pustkę w głowie, spięcie wszystkich mięśni. Czy to wszystko i jeszcze więcej to też nerwica???????????????????????? Wiecie może???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pipek: też się ich obawiam. A jak jeszcze ulotkę sobie przeczytam to juz katastrofa. Ale staram sie ignorowac to i żre ta chemie. Zgredek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladycook
Ej bujajcie się z tymi durnymi żartami....!!! co to powtórka z rozrywki???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beznadzieja..........
...........i do tego wszystkiego za chuda jestem........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomidorki
a ja za czerwona :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marijke: fotki dotarły. Masz skrzynkę na gmail a ja ją zbanowałem bo za dużo syfu z tego serwera wychodziło. ale widze w katalogu spam były fotki Sorki Zgredek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beznadzieja..........: poproszę o foteczkę to ocenie krytycznym okiem. Pozdrawiam Zgredek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pipek, super tekst z tą grządką ROTFL Zgredek, jak dla mnie gmail jest ekstra, pierwszy raz nie mam problemu ze skrzynką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie te ulotki mnie zgubily.biore tabletke-pojawiaja sie wszystkie objawy.ja tak mysle ale tak nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×